ارسال آگهی

تخلیه چاه و لوله بازکنی محدوده پارک ساعی فوری

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران
تماس شبانه روزی (عباسی) (کلیک کنید)  09199XXX050

برای نمایش کامل شماره تماس کلیک کنید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

در برخی مواقع باز کردن لوله های گرفته شده آب و فاضلاب آشپزخانه و یا هر جای دیگر ساختمان به سادگی برطرف نمی شود و حتماً شما نیاز به متخصص لوله بازکنی در پارک ساعی و یا هر محدوده دیگر که زندگی می کنید در تهران بزرگ دارید.

لیست افراد لوله بازکن در ساعی

کل تهران – ۲۴ ساعته
(غلامرضا کیانی راد)
غلامرضا کیانی راد

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

تعمیرات توالت فرنگی به صورت فوق حرفه ای – کل تهران – ۲۴ ساعته
( افشین ملائی )
افشین ملائی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

93%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

لوله بازکن تخصصی – کل تهران – ۲۴ ساعته
( علی عباسی )
علی عباسی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
100%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

گاهی اوقات گرفتگی لوله ها جزئی و سطحی می باشد که با دانستن چند نکته کاربردی می توانید به راحتی خودتان به حل مشکل لوله های ساختمان تان بپردازید. در ادامه مطلب به شما همشهریان عزیز در محدوده پارک ساعی چند نکته خانه داری توسط متخصصین لوله بازکنی محدوده پارک ساعی آموزش داده خواهد شد.لوله بازکنی پارک ساعی

ترفندهای لوله بازکنی خانگی توسط لوله بازکنی پارک ساعی

در اینجا توانستیم با هم صحبتی با متخصصین حرفه ای و باتجربه لوله بازکنی در محدوده پارک ساعی آنچه در که در سایت فنی کارا حضور دارند نکات و ترفندهای ساده و خانگی را به شما عزیزان و خانه داران معرفی کنیم تا در صورت برخورد به مشکلات جزئی گرفتگی لوله که برای اکثر ساختمان ها به ویژه در قسمت سرویس های بهداشتی و آشپزخانه اتفاق می افتد، به توانید به راحتی این مشکل را برطرف سازید.

رفع گرفتگی لوله ها با مخلوط سرکه و جوش شیرین

این روش بسیار ساده و راحت می باشد. مواد مورد نیاز برای عملیات لوله بازکنی نصف فنجان جوش شیرین، یک فنجان سرکه سفید، مقدار پارچه و مقدار لازم آب گرم می باشد.

فنجان جوش شیرین را در لوله گرفته شده ساختمان خود بریزید سپس سرکه ها را به آن اضافه کنید و بلافاصله با استفاده از پارچه خروجی لوله را ببندید به طوری که هیچ درز و راه خروجی وجود نداشته باشد.

ترکیب جوش شیرین و سرکه یک ترکیب شیمیایی را تولید می‌کند که امکان دارد مثل یک آتش نشان کوچولو صدا دهد.

بعد از نیم ساعت پارچه را بردارید و آب جوش را به درون لوله های آب و فاضلاب گرفته بریزید. این عملیات با توجه به سادگی و راحتی کار می تواند جایگزین مناسبی برای محلول های لوله بازکنی شیمیایی و خطرناک باشد.

چنانچه با بار اول مشکل لوله های ساختمانی شما برطرف نشد می توانید این عملیات را مجدد انجام دهید.

لوله بازکنی خانگی با مخلوط نمک و یخ

مقداری یخ را بر روی ورودی لوله گرفته شده منزل خود بگذارید. یک فنجان آب و نمک تهیه کنید و بر روی یخ ها بریزید تا زمانی که یخ ها ذوب شوند.

ترکیب یخ و نمک گرفتگی ها و آلودگی های لوله و چاه را برطرف سازد.

باز کردن لوله های گرفته به وسیله لیمو ترش

افراد متخصص لوله بازکنی شهرک صدف و محدوده پارک ساعی در این قسمت به شما توصیه می‌کند که برای رفع گرفتگی لوله های ساختمان خود مقداری لیمو ترش را نصب کرده و بر روی حفره چاه گرفته شده بگذارید. سپس شیر آب باز کنید روی آن ریخته شود. شما با این راه حل ساده می توانید به راحتی مشکل گرفتگی لوله و جا چاه فاضلاب خود را برطرف سازید.

خدمات لوله بازکنی در پارک ساعی

خدمات لوله بازکنی در پارک ساعی

گاهی گرفتگی لوله ها شدید تر و سخت تر می باشد که شما به تنهایی و راحتی نمی‌توانید بدون تخصص و ابزار آلات موجود در این حرفه به رفع این مشکل بپردازید.

اگر شما به وسیله ی راه های گفته شده نتوانستید به رفع گرفتگی لوله های آب و فاضلاب ساختمان خود بپردازید خواهشمندیم که بدون اطلاعات کافی و لازم و یا با توصیه افراد نامتخصص رفع مشکل لوله های ساختمان خود نپردازید. چرا که ممکن است نه تنها گرفتگی لوله های ساختمان شما برطرف می شوند که به آنها نیز صدماتی وارد کند.

در اینصورت خواهشمندیم هر تایم از شبانه روز که دچار مشکل شدیم وارد سایت فنی کارا شده و در قسمت لوله بازکنی پارک ساعی و یا هر منطقه از تهران بزرگ که هستید شوید و درخواست خود را ثبت کنید در کمترین زمان ممکن سرویس کاران با تجربه و حرفه ای فن کار را به کمک شما خواهند آمد.

دانلود نسخه پی دی اف – Download PDF Version

منابع مفید:
تصفیه آب

دسته بندی شده در: تهران, لوله بازکنی, خدمات فنی

ارسال نظر