ارسال آگهی

قیمت لوله بازکنی در کرج ۰۹۱۹۹۶۲۴۱۸۱ شبانه روزی و فوری

تماس شبانه روزی (ناصری )(کلیک کنید)  09199624181

09199624181

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

در ابتدای این صفحه، لیست افراد لوله بازکنی کرج به همراه تصاویر و آمار رضایتمندی مشتریان قبلی از تخصص تعمیرکار گرفته تا حضور به موقع در محل را مشاهده می کنید و پس از آن اطلاعات مفید دیگری مانند قیمت لوله بازکنی در کرج و نحوه محاسبه آن، تجهیزات و روشهای انجام کار، راه های کلاهبرداری، مشخصات اتحادیه لوله بازکنی کرج و… در اختیار شما قرار میگیرد.

شماره افراد لوله باز کنی کرج

کل کرج – ۱۰ صبح تا ۱۰ شب
( حجت اله ذوالفعلی )
حجت اله ذوالفعلی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل کرج – ۲۴ ساعته
( خسرو ناصری )
خسرو ناصری

امتیازدهی مشتریان قبلی:

100%
:نحوه برخورد
96%
:تخصص فنی
100%
:تمیز کار بودن
91%
:ارائه فاکتور
97%
:وقت شناسی
97%
:امتیاز کل

کل کرج – ۹ صبح تا ۸ شب
( مهدی رضوی خلوص )
مهدی رضوی خلوص

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

داخل شهر کرج – ۸ صبح تا ۱ بامداد
( محمد جعفری )
محمد جعفری

امتیازدهی مشتریان قبلی:

97%
:نحوه برخورد
97%
:تخصص فنی
96%
:تمیز کار بودن
95%
:ارائه فاکتور
95%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

چشم اندازی به راهنمای خدمات لوله بازکنی کرج:

نحوه محاسبه قیمت لوله بازکنی در کرج

خدمات فنی ارائه شده در سایت فنی کارا از تنوع بالایی برخوردار بوده و آسانی یا دشواری کارها با هم متفاوت است. از طرفی متغیرهای تعیین کننده قیمت مانند لوازم و ابزارها و انواع روش های به کار گرفته شده، مدت زمان انجام کار، مسافت و..همگی در نحوه محاسبه قیمت لوله بازکنی در کرج تأثیرگذار می باشد. 

اما به طور کلی، میزان هزینه مورد نیاز برای ارائه این خدمات معمولاً بر اساس توافق میان مشتری و لوله بازکن تعیین می شود که در این خصوص پیشنهاد ما به شما این است قبل از اقدام به لوله بازکنی و دریافت خدمات از سایت های مختلف حتماً از افراد فنی استعلام بگیرید تا با در نظر داشتن حدود قیمت بتوانید از خدمات بهترین افراد لوله بازکن کرج بهره مند شوید.

لوله بازکنی کرج

استعلام هزینه از افراد لوله بازکن کرج با فنی کارا

جهت اطلاع از هزینه های دریافت خدمات لوله بازکنی در تهران می توانید از طریق همین سایت به شماره افراد ماهر لوله بازکنی در تهران دسترسی پیدا کرده و با آنها مشورت نمایید.

لیست خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در کرج

از آنجا که بسیاری از افراد از تخصص های لازم در زمینه لوله بازکنی بی اطلاع هستند، سعی کرده ایم که در ادامه لیستی از مجموع فعالیت های لوله بازکنی شبانه روزی در کرج در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا در صورت نیاز فوری به دریافت این خدمات دچار سرگردانی نشوید.

 1. لوله بازکنی سیار در کرج: از جمله اقدامات مهم فنی کارا در زمینه ارائه خدمات فوری در محل انتخاب افراد فنی مناسب با این کار می باشد که قادرند در هر ساعت از شبانه روز با حضور به موقع در محل شما در حل مشکلتان یاری نمایند.
 2. رفع گرفتگی لوله ها: سرویس و تعمیر انواع لوله مانند سینک آشپزخانه، سرویس بهداشتی، رفع گرفتگی لوله های ادارات، باغ ها و رستوران ها با ارائه فاکتور و بهترین کیفیت از دیگر خدمات فنی کارا به شهروندان ساکن کرج می باشد.

  لوله باز کنی کرج

  خدمات لوله باز کنی کرج؛ فوری و شبانه روزی

 3. نشت یابی لوله با دستگاه: افراد فنی با به کارگیری دقت کامل در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله در کرج با استفاده از دستگاه سعی در پیدا کردن محل دقیق نم داشته تا بتوانند آن را ترمیم و رفع نمایند.
 4. رفع بوی نامطبوع چاه های فاضلاب: راهکارهای مختلفی برای انجام این کار وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از: باز کردن گرفتگی چاه توالت، نصب نت فاضلاب، تصحیح سیستم گردش هوا و … که افراد لوله باز کن در کرج کلیه موارد فوق را با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب به شما ارائه می دهند.
 5. لجن زدایی: خدمات لجن زدایی با استفاده از دستگاه های پیشرفته از دیگر اقدامات مهم فنی کارا، جهت لوله باز کنی صد در صد تضمینی در کرج می باشد.
 6. در آوردن اشیاء از چاه: افراد لوله باز کن کرج، با به کارگیری مهارت های مخصوص اقدام به  بیرون آوردن اشیایی نظیر گوشی موبایل، انگشتر طلا، پلاک و … با استفاده از دستگاه از چاه می نمایند.

  لوله بازکنی کرج و رفع بوی نامطبوع فاضلاب

  رفع بوی نامطبوع فاضلاب یکی از خدمات سایت فنی کارا در زمینه لوله بازکنی در کرج می باشد.

جستجوی نزدیک ترین لوله بازکن کرج با فنی کارا

سایت فنی کارا بدون دخالت در مسائل فنی، با استفاده از نظرات مشتریان و شفاف سازی در فرآیند ارائه خدمات  از قبیل لوله بازکنی معتبر در کرج سعی دارد که با گردآوری بهترین سبک سرویس دهی برای افراد فنی و یا دریافت خدمات تضمینی توسط کاربران، به کلیه فعالیت های خود در شهرهای مختلف بهبود ببخشد.

جستجوی نزدیکترین لوله بازکن در کرج با انتخاب شهر و سرویس مورد نظر از طریق وب سایت فنی کارا قابل دسترسی برای شهروندان این شهر می باشد.

در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی چنانچه در شهری غیر از کرج سکونت دارید می توانید به سایر صفحات موجود در سایت فنی کارا مراجعه کرده و از تخصص و تجربه افراد لوله بازکنی در قم، اصفهان، شیراز و … جهت رفع گرفتگی لوله استفاده نمایید.

شهروندانی که در محدوده عظیمیه، شاهین ویلا، گلشهر، جهانشهر، کیانمهر، چهار راه مصباح، گوهردشت، حصارک، دهقان ویلا، مطهری، مهرویلا و هفت تیر سکونت دارند می توانند با مراجعه بیست و چهار ساعته به سایت fanikara.com و دسترسی به شماره لوله باز کن در کرج جهت رفع گرفتگی لوله و یا بهره مند شدن از دیگر خدمات ما اقدام نمایند.

لوله بازکنی سراسر کرج

انتخاب نزدیکترین لوله باز کن در کرج با سایت فنی کارا

از مهم ترین مزایای دریافت خدمات از سایت فنی کارا، می توان به وجود تیم پشتیبانی مجرب جهت پیگیری اشاره نمود که بلافاصله پس از اتمام کار با شما تماس گرفته و نتیجه این رضایت سنجی مستقیماً در میزان امتیاز دهی به فنی کار مربوطه اثر گذاشته و کارهای بیشتری به وی ارجاع داده می شود.
در صورت نارضایتی مشتریان از عملکرد و یا رفتار افراد لوله بازکنی و همچنین دادن تذکرهای لازم از سوی تیم پشتیبانی ما، با تکرار مجدد آگهی شخص مربوطه از سایت حذف می گردد.

لوله بازکنی ارزان در کرج و خطر کلاهبرداری

گاهی ممکن است در زمان تماس با لوله بازکن های مختلف بعضی از آن ها قیمت بسیار پایینی به شما اعلام نمایند. شاید بسیاری از افراد همین گزینه را برای انجام کار انتخاب کنند. اما واقعیت این است که در این مواقع اگر قیمت اعلام شده بسیار پایین تر از حد معقول باشد، احتمال اینکه این افراد سودجو بوده و دنبال کلاهبرداری باشند بسیار زیاد است.

هدف ما جلوگیری از هر گونه کلاهبرداری لوله بازکنی با انواع روشها و دستگاه ها می باشد، به همین دلیل در هنگام ثبت آگهی افراد فنی تمام بررسی های لازم صورت گرفته تا هر گونه مورد مشکوکی را به وسیله اعضای تیم پشتیبانی به سرعت شناسایی و از ثبت نام این افراد در سایت جلوگیری نماییم؛ از این رو لیست افراد فنی ما در زمینه خدمات لوله بازکنی فوری به روز بوده و بهترین افراد همیشه در صدر قرار دارند.

لوله بازکنی ارزان

کلاهبرداری به نام لوله بازکنی ارزان در کرج

شهروندانی که در مشهد زندگی می کنند، اگر علاقه مند به ثبت درخواست لوله بازکنی سیار و شبانه روزی از طریق وب سایت فنی کارا می باشند می توانند به افراد با تجربه و متخصص ما در این زمینه اعتماد نمایند.

انواع روشها و تجهیزات لوله بازکنی در کرج

بخشی از روش ها و تجهیزات لوله بازکنی که توسط افراد متخصص و لوله بازکن های حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد در ذیل آورده شده کافیست ما را در این بخش همراهی نمایید.

 • لوله بازکنی با فنر در کرج: متداول ترین دستگاهی که در زمینه رفع گرفتگی لوله ها استفاده می شود، فنر لوله بازکنی می باشد که در قطرها و اندازه های مختلف وجود دارند و هر کدام از آن ها برای باز کردن چاه های مختلف به کار گرفته می شوند. تشخیص اینکه از کدام فنر باید برای چه چاهی استفاده نمود به عهده افراد چاه بازکنی در کرج می باشد.
 • لوله بازکنی با تراکم هوا: از این دستگاه برای مواقعی که گرفتگی به دلیل وجود موادی مانند خاک، سیمان و… در لوله باشد استفاده می شود.

  لوله بازکنی با تراکم هوا کرج

  دستگاه تراکم هوا، یکی از تجهیزات مورد استفاده در رفع گرفتگی انواع سینک ظرفشویی می باشد.

 • محلول های لوله بازکنی مجاز: تمامی افراد لوله بازكن كرج در سایت فنی کارا از محلول هایی که دارای نشان استاندارد بوده، جهت باز کردن سینک ظرفشویی و یا چاه توالت استفاده می نماید.
 • روش های ترکیبی: این روش شامل استفاده از تجهیزات صنعتی به همراه مواد شوینده می باشد که جهت لغزاننده کردن سطح لوله ها و جدا نمودن چسبندگی ناشی از مواد مختلف در داخل لوله به کار گرفته می شود.
 • پودر لوله بازکن: روش استفاده از پودرهای لوله بازکن بسیار آسان بوده کافیست چند دقیقه بعد از ریختن آن در لوله ای که دچار گرفتگی شده صبر نمایید تا تأثیر خود را بگذارد، سپس با مقداری آب تمامی رسوبات انباشته شده در مسیر لوله را از بین ببرید.

توجه: توصیه ما به کاربرانی که در سراسر کرج در مناطقی از قبیل مهرشهر، ساسانی، بلوار دانش آموز، چهارصد دستگاه، کردان، درختی، شهرک وحدت و… مستقر هستند این است که؛ پس از انتخاب نزدیکترین متخصص و تماس با شماره لوله بازکن کرج و نیز قبل از اعزام وی به محل حتماً از نرخهای انواع دستگاههای مورد استفاده نظیر قیمت سه نظام لوله بازکنی و یا دیگر تجهیزات جویا شوند و تصمیم خود جهت اقدام به دریافت سرویس از فنی کارا را قبل از حضور متخصصین در محل قطعی نمایند.

دستگاه سه نظام لوله باز کنی در کرج

اطلاع از نرخ لوله بازکنی با سه نظام فقط از طریق مشاوره با افراد فنی در این حوزه امکان پذیر است.

شماره اتحادیه لوله بازکنی کرج

هر صنف کاری اتحادیه ای دارد که مربوط به همان کار می باشد و تمام افرادی که در حوزه لوله بازکنی کرج فعالیت دارند، باید حتماً مجوز رسمی از اتحادیه داشته باشند. در کرج خدمات لوله بازکنی تحت نظارت مستقیم اتحادیه تأسیسات مکانیک ساختمان می باشد که آدرس و شماره آن به شرح زیر است:

آدرس: میدان سپاه – میدان والفجر – مقابل بانک تجارت – ساختمان بهاران – طبقه ۳ – واحد ۳

شماره تماس۰۲۶۳۲۷۷۴۶۶۳

بیشترین سؤالات مطرح در زمینه لوله بازکنی کرج

از آنجا که مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب معمولاً دغدغه اکثر مردم جامعه می باشد از این رو؛ سعی کرده ایم که به عمده ترین سؤالات شما کاربران گرامی در این زمینه پاسخگو باشیم.

😷 در فنی کارا با وجود ویروس کرونا رعایت چه نکات بهداشتی ضروری است؟

✔ کلیه افراد لوله بازکنی در کرج ملزم به رعایت تمام نکات بهداشتی و حضور با ماسک در محل می باشند و مؤظف هستند بعد از اتمام کار تجهیزات خود را ضدعفونی و تمیز نمایند و کار را با بهترین کیفیت در محل به شما تحویل دهند.

❓توجه به چه نکاتی در هنگام استفاده از محلولهای لوله بازکنی ضروری است؟

✔ بر روی بطری حاوی محلول لوله بازکنی تمامی دستورالعمل های لازم قید شده، که بعد از گذشتن زمان درج شده باید آب را باز کرد تا محلول شیمیایی باعث پوسیدگی لوله پلاستیکی و یا خوردگی لوله های فلزی نگردد.

⌚ چه عواملی در مدت زمان باز کردن لوله تأثیرگذار است؟

✔ زمان مورد نیاز برای لوله بازکنی به میزان سختی و شدت گرفتگی آن بستگی دارد. البته تجهیزاتی که برای این عمل به کار گرفته می شود در مدت زمان رفع گرفتگی لوله بی تأثیر نمی باشد.

👈 فنی کارا چه اقداماتی جهت لوله بازکنی تضمینی در کرج به شهروندان ارائه می کند؟

✔ شهروندان کرج می توانند با مراجعه به وب سایت فنی کارا خدمات مختلف لوله بازکنی را با کیفیت بسیار خوب دریافت کنند. با وجود امکان رضایت سنجی در سایت فنی کارا، همواره بهترین فنی کارها در صدر قرار گرفته و افراد می توانند انتخابی مطمئن داشته باشند.

 pdf اطلاعات مفید لوله بازکنی در کرج

به جهت راحت تر شدن مطالعه کاربران و عدم نیاز به اینترنت اطلاعات مفیدی درباره لوله بازکنی به صورت pdf در این صفحه جایگذاری شده و در اختیار شما قرار میگیرد.
دانلود pdf مقاله لوله بازکنی کرج

فیلم های کاربردی آموزش لوله بازکنی در کرج

برخی مواقع کاربران می توانند با مشاهده فیلم های کاربردی، خودشان اقدام به رفع مشکل لوله های منزل نمایند. به همین دلیل تعدادی فیلم آموزشی نیز در این صفحه در اختیار شما قرار می گیرد.

لوله بازکنی توالت فرنگی

در این بخش فیلمی کوتاه برای آموزش بازکردن لوله توالت فرنگی مشاهده خواهید کرد، که ممکن است برای افرادی که تا حدی در این حوزه کار بلد هستند، راه گشا باشد.

لوله بازکنی با استفاده از فنر

در این فیلم چگونگی باز کردن لوله با استفاده از فنر را مشاهده خواهید کرد.

لوله بازکنی با استفاده از تلمبه دستی

آموزش روش رفع گرفتگی لوله با استفاده از تلمبه های دستی (راهکاری که خانم های خانه دار نیز می توانند از آن استفاده نمایند.)

لوله بازکنی وان حمام با استفاده از فنر

در این ویدئو راهکاری به شما معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن می توانید گرفتگی لوله وان حمام را برطرف نمایید.

رفع گرفتگی سینک ظرفشویی دوقلو

فیلم چگونگی رفع گرفتگی سینک های ظرفشویی دو قلو

دسته بندی شده در: کرج, لوله بازکنی, خدمات فنی

ارسال نظر