ارسال آگهی

نزدیکترین شیشه بری سیار و شبانه روزی شمال، غرب و… تهران

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

لیست افراد متخصص در خدمات شیشه بری و شیشه فروشی در تهران

غرب – شمال – ۶ صبح تا ۱۲ شب
( مجید صفری )
مجید صفری

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
90%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

شمال – مرکز – ۸ صبح تا ۸ شب
( وحید صفری )
وحید صفری

امتیازدهی مشتریان قبلی:

95%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
94%
:ارائه فاکتور
92%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

درب شیشه ای اتومات انجام نمیشود – کل تهران – ۸ صبح تا ۱۰ شب
( پرویز پروستان )
پرویز پروستان

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
93%
:ارائه فاکتور
92%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل تهران به جز شرق – ۱۰ صبح تا ۱۰ شب
( جلال محمدپور )
جلال محمدپور

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
99%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

شیشه بری سیار از جمله خدماتی است که سایت فنی کارا آن را در سراسر تهران در اختیار شما می گذارد تا هر گاه نیاز به شیشه بری داشتید بتوانید با شیشه بری آنلاین فقط با چند کلیک ساده در کمتر از یک دقیقه به واسطه ما کار خود را انجام دهید.

آنچه در ادامه مطلب شیشه بری سیار می خوانید:

خدمات شیشه بری سیار در تهران

خدمات شیشه بری سیار شامل نصب، تعویض و برش انواع شیشه های ساختمانی از قبیل شیشه های درب و پنجره، بلوک شیشه ای،، شیشه خم تهران، حمام شیشه ای، پارتیشن شیشه ای، شیشه بالکن و… .هم چنین خدمات تراش شیشه می باشد.

شیشه بری سیار فنی کارا

در این صفحه با خدمات شیشه بری سیار آشنا می شوید.

از دیگر خدمات شیشه بری در تهران می توان برش و نصب آینه دکوراتیو، نصاب شیشه در مدلهای مختلف، شیشه بالکن، نصب شیشه دو جداره و نصب شیشه رومیزی، میز ناهارخوری، میز کنفرانس و میز عسلی را نام برد.
شما می توانید با تماس با یکی از شیشه بر هایی که در ابتدای همین صفحه در سایت www.fanikara.com اسم آنها آمده است از بهترین شیشه فروشی و نصاب شیشه مثل نصاب شیشه دو جداره، نصاب آیینه دکوراتیو، نصاب شیشه بالکن، شیشه بری ۲۴ ساعته و شبانه روزی و شیشه بری آنلاین و… که همه آنها کار خود را به صورت حرفه ای انجام می دهند، استفاده کنید.

شیشه بری سیار شرق تهران تا غرب تهران

اگر شما تهرانی های عزیز نیاز به شیشه بر سیار در تهران دارید، می توانید از بهترین شیشه بری سیار در تهران، که حوزه تخصص آنها مربوط به شیشه های رنگی، شفاف، نیمه شفاف، شیشه دوجداره، تک جداره، جاذب حرارت و نصاب کرتین وال، لمینت و… می باشد، در هریک از مناطق تهران اعم از غرب، شرق، شمال تهران و سایر نقاط استفاده کنید.

شیشه بری سیار شرق تهران تا غرب تهران

از خدمات شیشه بری سیار فنی کارا استفاده کنید.

شما می توانید از طریق همین سایت (فنی کارا) به اطلاعات نزدیک ترین افراد نصاب شیشه یا شیشه بر در منطقه خود مثل شیشه بری سیار غرب تهران یا شیشه بری سعادت آباد و… دسترسی داشته باشید.

خدماتی که توسط این افراد ارائه می شود عبارت است از:

 • برش انواع شیشه های ساختمانی اعم از درب و پنجره ها،، لمینت و…
 • برش cnc شیشه های گوناگون
 • برش و تعویض شیشه رومیزی، تراس و بالکن و…
 • نصب آیینه دکوراتیو با بهترین نصاب ها
 • پارتیشن بندی شیشه ای و فضاهای اداری و اجرای دکورهای شیشه ای
 • و…

انجام خدمات برش cnc شیشه در سایت فنی کارا

امروزه از شیشه فقط به عنوان یک محافظ یا جدا کننده دو فضا از هم استفاده نمی شود یا به عبارت بهتر فقط جنبه کاربردی ندارد و می توان با برش های دقیق و پیچیده بر روی شیشه از آن به عنوان یک شیء زینتی استفاده نمود.

برش های دقیق بر روی شیشه را نمی توان به صورت دستی انجام داد و اگر می خواهید بر روی آیینه دکوراتیو یا شیشه طرح خاصی را اجرا کنید می توانید از خدمات برش cnc شیشه تهران در سایت فنی کارا استفاده نمایید.

شیشه بری سیار و انجام خدمات cnc برش شیشه

برش cnc شیشه در شیشه بری تهران

ما می توانیم برای شما خدمات برش انواع شیشه درون یخچال، پاسیو، شیشه بلکن و … راانجام دهیم و برای این کار حتی کافی است با همین تلفن همراه خود وارد سایت فنی کارا شوید و دسته مربوط به شیشه بری را انتخاب نمایید.

برای ایمن سازی از شیشه لمینت استفاده نمایید

معمولا در مکان هایی که خطر شکستگی شیشه وجود دارد و یا اینکه بار زیادی را شیشه می خواهد تحمل کند از شیشه لمینت استفاده می کنند که خود ترکیب چند لایه شیشه است که درمیان آنها طلق های پلاستیکی وجود دارد که مانع از متلاشی شدن شیشه می شود. از نمونه های بارز آن می توان به شیشه های جلو ماشین اشاره کرد که به خوبی این خاصیت را می شود در آنها مشاهده نمود.

برش شیشه لیمنت و نصب انواع شیشه های لاکوبل و… نیاز به مهارت خاصی دارد که افراد شیشه بری سیار فنی کارا می توانند به سادگی همه آنها را به دقت و ظرافت خاصی انجام دهند و خیال شما از بابت انجام پروژه راحت باشد.

اجرای شیشه لمینت

برای ایمنی بیشتر از شیشه لمینت استفاده کنید.

البته می توانید برای ایمنی و زیبایی مغازه ها و بیشتر مکان های تجاری و درب وردی لابی های متجمع از شیشه سکوریت یا شیشه میرال استفاده کنید که استاد کاران فنی کارا و شیشه برهای ماهر این سایت می توانند در زمینه تعمیر و نصب این درب ها و رگلاژ لولای آنها و تمامی خدمات شیشه سکوریت در خدمت شما باشند.

شما برای استفاده از خدمات شیشه سکوریت یا همانم شیشه نشکن می توانید به صفحه نصاب شیشه سکوریت یا میرال مراجعه کنید و از بهترین نصاب های شیشه نشکن استفاده نمایید.

هزینه شیشه بری سیار چقدر است ؟

هزینه شیشه بری سیار در تهران کاملا بستگی به چند مورد از قبیل کار شما، میزان شیشه ای که مصرف می کنید، هزینه حمل شیشه از انبار تا منزل شما و دست مزد متخصص شیشه بر در تهران دارد.

شیشه برهای ما می توانند تمامی کارهای اجرایی زیر را انجام دهند:

 • شیشه بری
 • آیینه کاری
 • شیشه سکوریت
 • شیشه رومیزی
 • پنجره UPVC
 • شیشه CNC
 • استین گلاس
 • آینه دکوراتیو
 • نصب شیشه بالابر
 • شیشه لمینت
 • شیشه لاکویل
 • حکاکی روی شیشه
 • شیشه آکواریوم
 • شیشه بری صنعتی
 • شیشه فابریک
 • شیشه تزئینی
 • شیشه آلومنیومی
 • شیشه مقاوم به حرارت
 • شیشه جامبو
 • شیشه سندبلاست

اجرای شیشه سندبلاست

اجرای شیشه سندبلاست و دیگر شیشه ها با شیشه بری سیار

شما می توانید برای تعیین دست مزد و هزینه شیشه بر سیار برای انجام هر کدام از کارهای بالا از آنها میزان تقریبی دستمزد و خرج کرد نهایی را سوال کنید که بعد از بازدید از کار فنی کار ما بتوانید به شما قیمت نهایی را اعلام نماید.

سوالات متداول شیشه بری سیار تهران

چند نمونه از خدمات شیشه بری سیار تهران چیست؟

برخی از خدمات شیشه بری سیار تهران در سایت فنی کارا شامل نصب، تعویض و برش انواع شیشه های ساختمانی از قبیل شیشه های درب و پنجره، بلوک شیشه ای،، شیشه خم تهران،و… و خدمات تراش شیشه می شود.

انجام خدمات برش cnc شیشه را هم دارید؟

فنی کارها و متخصصین شیشه بر در سایت فنی کارا میتوانند با استفاهد از دستگاه cnc با ایجاد برشهای خاص و زیبا برای شما انواع آیینه دکوراتیو و شیشه ها را به دلخواه شما برش دهند.

هزینه شیشه بر سیار چقدر است؟

هزینه شیشه بر در تهران کاملا بستگی به چند مورد از قبیل کار شما، میزان شیشه ای که مصرف می کنید، هزینه حمل شیشه از انبار تا منزل شما و دستمزد متخصص شیشه بر در تهران دارد.

دسته بندی شده در: تهران, شیشه بری, خدمات فنی

ارسال نظر