ارسال آگهی

لوله بازکنی مشهد شبانه روزی و فوری | ۰۹۱۵۹۲۰۹۲۹۸

تماس شبانه روزی (علیمحمدی )(کلیک کنید)  09159209298

09159209298

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

در این صفحه با نحوه ارائه خدمات لوله بازکنی مشهد و لیست افراد لوله بازکن به همراه اطلاعات تماس آنها در سایت فنی کارا، بیشتر آشنا خواهید شد و در صورت تجربه انواع گرفتگی لوله های فاضلاب زین پس با یک تماس، می توانید تیم تخصصی ما را از مشکل پیش آمده مطلع ساخته تا در اولین فرصت نزدیکترین لوله بازکن مشهد، به همراه تجهیزات موردنیاز را برایتان به محل اعزام کنیم.

شماره و لیست افراد لوله بازکنی در مشهد

کل مشهد – شبانه روزی بدون تعطیلی
( محمد علیمحمدی )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

96%
:نحوه برخورد
96%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
93%
:ارائه فاکتور
96%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

داخل شهر مشهد – ۷ صبح تا ۱۰ شب
( شکراله بهادریان )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل مشهد
( حسن رحمتی )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

94%
:نحوه برخورد
94%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
95%
:وقت شناسی
93%
:امتیاز کل

آنچه در این صفحه مطالعه خواهید نمود:

خدمات لوله بازکنی مشهد در سایت فنی کارا

هر گونه ابهام در تبلیغات لوله بازکنی در مشهد، باعث عدم اطلاع رسانی مناسب به کاربران و در نتیجه عدم شناخت کافی از خدماتی می شود که میتوان از لوله بازکنی ها انتظار داشت. واقعیت این است که یکسری خدمات هم خانواده و مشابه وجود دارند، که در اکثر اوقات می توان آن ها را از افراد فنی که در زمینه ی لوله بازکنی مشهد فعالیت می کنند، انتظار داشت. در ادامه لیستی از انواع خدمات قابل ارائه توسط افراد لوله بازکن مشهد را برای شما آورده ایم، تا بتوانید از توانایی های افراد با مطالعه دقیق آگهی آنها و متناسب با مشکل پیش آمده برای لوله های فاضلاب خود حداکثر بهره را ببرید.

خدمات لوله بازکنی در مشهد تضمینی

ارائه خدمات کاملاً بهداشتی و تضمینی توسط افراد لوله بازکن مشهد

توجه: کلیه خدمات لوله بازکنی ذیل در تهران و دیگر شهرها نیز توسط افراد آگهی دهنده در سایت فنی کارا قابل ارائه می باشد. تنها ممکن است تجهیزات و یا شیوه های به کار گرفته شده در رفع گرفتگی انواع لوله ها کمی با هم فرق کند.

و اما افراد لوله بازکن مشهد در زمینه تأسیسات فنی به شرح ذیل می توانند به شما خدمت رسانی کنند:

 • لوله بازکنی شبانه روزی در مشهد: انجام خدمات به صورت فوری و شبانه روزی، چه در داخل مشهد و چه در حومه (طرقبه و شاندیز)
 •  لوله بازکنی مشهد کاملاً بهداشتی در ایام کرونا: انجام خدمات لوله بازکنی در مشهد حتی در روزهای تعطیل و ایام قرنطینه و کرونا، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی
 • رفع گرفتگی انواع لوله ها: انجام خدمات رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، لوله بازکنی کفشور حمام، چاه های آشپزخانه و ناودان پشت بام
 • رفع چکه سقف: پیدا کردن اصلی ترین دلایل چکه سقف و تعمیرات لازم جهت رفع آن
 • برطرف نمودن بوی نا مطبوع فاضلاب ها : بد نیست بدانید که اکثر افراد لوله باز کنی مشهد، این خدمات را برای برطرف کردن بوی نامطبوع چاه حمام و یا توالت انجام می دهند که گاهی تنها با رفع گرفتگی ساده قابل انجام است، اما گاهی لازم است اقدامات مهمی (بر اساس تشخیص علت شیوع بوی بد) انجام بشود. مثلاً شاید نیاز به نصب نت فاضلاب یا نیاز به اصلاح سیستم گردش هوا باشد و…
 • در آوردن اشیاء از چاه توالت و فاضلاب: این خدمات شامل در آوردن گوشی موبایل، انگشتر، پلاک طلا و… از چاه می باشد که معمولاً با دستگاه و یا تجهیزات مخصوصی انجام می شود.
تجهیزات لوله بازکنی در مشهد

تجهیزات مورد نیاز برای بیرون آوردن اشیاء از چاه توسط افراد لوله باز کنی مشهد

هشدار: در صورتی که از ابزار مناسب و حرفه ای جهت بیرون آوردن اشیاء از چاه توالت استفاده نشود، امکان حاد کردن مشکل و به عقب راندن اشیاء به داخل چاه فاضلاب بیشتر می شود. به همین خاطر توصیه می کنیم، در هر شهر و منطقه ای که سکونت دارید به هیچ وجه اقدام عجولانه ای نکنید و از تجربیات افراد متخصص برای حل این مشکل، کمک بگیرید. برای ثبت درخواست رایگان و دریافت خدمات لوله بازکنی در اصفهان، می توانید بر روی لینک آن کلیک کنید.

قیمت لوله بازکنی در مشهد بر چه اساسی تعیین می شود؟

قیمت های لوله بازکنی مشهد در سایت فنی کارا، بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه بوده و چنانچه شخص ارائه کننده خدمات هزینه بیشتری را جهت رفع گرفتگی و خرابی لوله مطالبه نمود، می توانید با ارائه فاکتور و مشخصات کامل وی به واحد شکایات سایت مشکل خود را پیگیری و یا در صورت نیاز با مراجعه به اتحادیه، شکایت خود را ثبت و از هزینه های واقعی مطلع شوید.

بدیهی است که مقایسه هزینه خدمات رفع گرفتگی لوله در میان شهرهای ارائه کننده آن در سایت فنی کارا، امری غیر منطقی بوده و شما میتوانید برای جستجوی خدمات قیمت مناسب، به عنوان مثال اجرت افراد لوله بازکنی قم را با هم در هر یک از مناطق آن مقایسه نموده و سپس با فنی کار منتخب خود اقدام به انجام کار نمایید.

یکی از معضلاتی که در حوزه خدمات لوله بازکنی وجود دارد، کلاه برداری هایی است که ممکن است در این حوزه اتفاق بیفتد. در واقع تکنسین ها با ریختن بیش از حد اسید لوله بازکنی پول هنگفتی از مشتریان دریافت می کنند و این کار آن ها علاوه بر اینکه مشکلی را رفع نمی کند؛ بلکه باعث صدمه دیدن لوله ها نیز می شود. از این رو تیم پشتیبانی فنی کارا؛ دقت لازم را در این زمینه به خرج داده و تنها کسانی را از لوله بازکنی مشهد به کاربران معرفی می کند، که کار بلد و با وجدان هستند.

محاسبه قیمت لوله بازکنی در مشهد

افراد لوله بازكني مشهد با بازدید از محل گرفتگی لوله، تا حدود ۷۰ درصد قیمت را قبل از انجام کار به شما اعلام می نمایند.

بطور کلی عوامل مؤثر بر قیمت لوله بازکنی در مشهد عبارتند از:

 • سختی کار با توجه به شرایط مختلف
 • مدت زمان صرف شده جهت رفع گرفتگی لوله
 • محل دسترسی به سر لوله 
 • نوع تجهیزات استفاده شده
 • شرایط آب و هوایی (برفی یا بارانی بودن روز)
 • هزینه تعداد خدمات پیش بینی نشده
 • هزینه ایاب ذهاب

توجه: پرداخت بیعانه در هر یک از موارد فوق قبل از انجام کار، کاملاً اختیاری بوده و بسته به توافقی که میان شما و افراد لوله بازکنی مشهد صورت می گیرد نمی توان، نرخ ثابتی را برای ارائه این خدمات در نظر گرفت.

جستجوی نزدیکترین لوله بازکنی شبانه روزی در مشهد

کلیه مناطق تحت پوشش افراد لوله بازکنی مشهد در سایت فنی کارا، بر اساس جست وجوی نزدیکترین لوله بازکن دسته بندی شده که ساکنان هر یک از خیابان های قاسم آباد، پیروزی، وکیل آباد، سجاد، احمد آباد، سید رضی، گلشهر، فاطمیه، طلاب، امام رضا، امام خمینی، الهیه، امامت و… می توانند با نزدیکترین افراد فنی به محدوده خود درخواستشان را ثبت نمایند.

جستجوی نزدیکترین لوله بازکنی درمشهد

با یک انتخاب هوشمندانه در کمترین زمان، از خدمات نزدیکترین لوله بازکنی شبانه روزی مشهد در سایت فنی کارا بهره مند شوید.

پرسه ثبت درخواست در سایت فنی کارا به صورت ذیل می باشد:

 • پس از ورود به سایت سرویس مورد نظرتان را از طریق بخش جستجو با انتخاب شهر، نوع سرویس و منطقه ی مورد نظر انتخاب کنید. (لوله بازکنی در مشهد)
 • پس از آن لیستی از لوله بازکنی های مشهد را مشاهده خواهید نمود که شامل مشخصات تکمیلی از جمله عکس، نتایج آمار رضایت سنجی به دست آمده از مشتریان قبلی، تعداد خدمات فنی انجام شده و… می باشد.
 • در مرحله بعد می توانید با شماره لوله بازکنی مورد نظرتان در مشهد تماس بگیرید.
 • حدوداً ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از ثبت درخواست اولیه تان، از سوی سایت رضایت سنجی با شما (به عنوان متقاضی دریافت خدمات فنی) تماس گرفته شده و رضایت سنجی به عمل می آید.
 • به مرور زمان این فرآیند رضایت سنجی و پیگیری های به عمل آمده، باعث شده تا خیلی اوقات مشکلات طرفین انجام کار رفع شده و بسیاری از سوء تفاهم ها و کدورت ها برطرف شود و یا اصلاً از بروز هر گونه مشکل جدی جلوگیری گردد.
 • نتایج رضایت سنجی در رتبه و تعداد نمایش آگهی هر لوله بازکن تأثیر مستقیم دارد.
 • اگر نتایج رضایت سنجی های به عمل آمده طوری باشد که شخص فنی کار، امتیاز مجاز  را کسب نکرده باشد از ادامه ی انتشار آگهی وی در سایت فنی کارا جلوگیری خواهد شد.
لوله بازکنی معتبر در مشهد

دسترسی سریع و آسان به شماره لوله بازکنی در مشهد با مجموعه فنی کارا

روشهای کلاهبرداری به نام لوله بازکنی ارزان در مشهد!

تا قبل از گسترش تبلیغ خدمات افراد فنی به صورت اینترنتی در زمینه لوله بازکنی مشهد، تمامی تبلیغات این حرفه به صورت سنتی و با چسباندن برچسب های لوله بازکنی بر روی دیوار منازل، پخش تراکت و یا از طریق روزنامه انجام می شد. مشکل اصلی در تمامی این روش های تبلیغاتی، ناشناس بودن افراد لوله بازکن مشهد و یا عدم وجود اطلاعات کافی از پیشینه کیفیت انجام خدمات توسط آنها، به عنوان یکی از بزرگترین موانع و مشکلات پیش روی مشتریان جهت انتخاب بهترین لوله بازکن در مشهد بود.

خوشبختانه وب سایت فنی کارا به دلیل کنترل و رضایت سنجی مرتب آگهی های افراد فنی، می تواند به محض مشاهده ی موارد مشکوک آگهی این افراد را در سایت غیرفعال نموده و از ادامه ی تبلیغ شدن برای آنها جلوگیری نماید. پس با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی، رفع هر نوع گرفتگی لوله های منزل خود را به ما بسپارید.

هرگز فریب قیمت های بیش از حد پایین ارائه شده از سوی افراد سود جو را نخورید. متأسفانه در اغلب اوقات این افراد، ابتدا در صحبت تلفنی اولیه قیمت بسیار پایینی را به مشتری اعلام می کنند اما بعد از مجاب کردن وی و گرفتن آدرس، به محل مراجعه کرده و با سرقت از منزل و یا به بهانه های گوناگون و یا حتی با انجام خرابکاری در سیستم لوله کشی فاضلاب مشتری (برای گرفتن پول بیشتر جهت تعمیر آن!!!) کلاهبرداری های میلیونی می کنند. لذا اگر قیمتی که به شما در تماس تلفنی اولیه ارائه می شود، به قدری پایین هست که تنها معادل هزینه ی ایاب و ذهاب لوله بازکن در مشهد می باشد و یا حتی پایین تر از آن! شک نکنید کاسه ای زیر نیم کاسه است.

کلاهبرداری در لوله بازکنی مشهد

هیچ ارزانی بی دلیل نیست! چنانچه اولویت شما در انتخاب یک منبع لوله بازکنی در مشهد، قیمت ارزان باشد به راحتی به دام افراد سودجو خواهید افتاد.

ابزارها و روش های چاه بازکنی مشهد

برای انجام کارهای لوله بازکنی تعدادی روش های ساده و پیش پا افتاده وجود دارند که توسط مردم عادی نیز قابل انجام اند، مثل استفاده از محلول های چاه بازکنی خانگی، پمپ های دستی و …

هشدار مهم: استفاده از روش های نادرست، مثل فرو بردن چوب در سیفون توالت و … خیلی خطرناک است و احتمال تخریب سیستم لوله های فاضلاب، بروز نشتی و ترکیدگی آنها، شل شدن اتصالات و چسب های لوله ها، تخریب سقف و دیواره های ساختمان در اثر نم و رطوبت را افزایش می دهد.

لوازم و تجهیزات لوله بازکنی حرفه ای و تخصصی عبارتند از:

 • فنر لوله بازکنی: متداول ترین دستگاه برای لوله بازکنی در مشهد است. خوب است بدانید که قطرهای مختلفی از فنرهای لوله بازکنی موجود است و همچنین سر این فنرها، از آلیاژهای متفاوتی ساخته شده است.
 • دستگاه تراکم هوا: این دستگاه برای لوله بازکنی هایی که منشأ آن ها گیر کردن مواد جامد و سخت در لوله ها باشد، به کار گرفته می شود. (گیر کردن موادی همچون چسب، قیر، ماسه، سیمان و…)
 • محلول های لوله بازکنی مجاز: همانطور که در سوپر مارکتی ها و… مشاهده می کنید، یکسری محلول های لوله بازکنی مجاز وجود دارند که برای تسهیل عملیات ممکن است به کار گرفته شوند.
 • روش های ترکیبی: شامل استفاده از تجهیزات صنعتی مذکور به صورت همزمان با مواد شوینده جهت رفع گرفتگی انواع لوله ها.
 • پودر لوله بازکن: یک وسیله ی کمکی لوله بازکنی، که تقریباً امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.
لوله بازکنی با فنر در مشهد

رایج ترین روش لوله باز کنی در مشهد، استفاده از فنر برقی و محلول های مجاز است.

مهمترین سؤالات شما درباره لوله بازکنی مشهد

😷 لوله بازکنی در ایام کرونا چگونه انجام می شود؟
کلیه افراد لوله بازکن وسایل و فنرهای استفاده شده را با مواد ضدعفونی کننده تمیز کرده و در محل نیز از ماسک استفاه میکنند، همچنین تمامی مراحل کار با رعایت بهداشت انجام می شود.

🚗 مدت زمان اعزام لوله بازکن به محل چقدر است؟
مدت زمان مراجعه حداقل ۱۰ دقیقه و حداکثر ۲۰ دقیقه می باشد.

💰 هزینه لوله بازکنی با فنر و بدون فنر چقدر است؟
بسته به نوع گرفتگی لوله و سر فنری که استفاده می شود، قیمت آن متفاوت است. ضمناً هزینه ایاب ذهاب و انجام کار فقط در صورت باز شدن (با توافق و رضایت کامل مشتری) دریافت می شود و کار با دستگاه پیشرفته بدون اسید می باشد.

✅ چگونه به لوله بازکن های سایت فنی کارا اطمینان کنیم؟
فنی کارا پس از انجام کار کیفیت کار لوله بازکن را از طریق تیم پشتیبانی جویا می شود. و به هر فنی کار بر این اساس امتیاز می دهد، در صورتی که مشتری ناراضی باشد و یا شخص امتیاز کافی را به دست نیاورد از ادامه همکاری با وی خودداری می شود. با این روش افراد مطمئن و متعهد انتخاب می شوند.

مقالات مفید لوله بازکنی در مشهد با فرمت PDF

نسخه ی صوتی – فایل MP3 خلاصه مطالب مندرج در این صفحه:

برای روشندلان عزیز و همچنین کسانی که به هر دلیلی تمایل به خواندن متن موجود در صفحه را ندارند و از طرفی تمایل به دریافت خلاصه ای از محتوای صفحه به صورت صوتی را دارند، فایلی را مهیا کرده ایم که می توانید با استفاده از لینک زیر آن را دانلود بفرمایید. (اجرا / دانلود فایل صوتی MP3 – لوله بازکن در مشهد)

فیلم های آموزشی و کاربردی مرتبط با لوله بازکنی

عمدتاً خدمات لوله بازکنی برای سرویس بهداشتی و توالت درخواست می شود. اما شاید برایتان جالب باشد بدانید یکسری لوله بازکنی های خاص، به چه صورت انجام می شوند. در ادامه، یکسری فیلم های آموزشی جالب در اختیار شما قرار می دهیم تا با نحوه ی رفع گرفتگی لوله های وان حمام، ظرفشویی و سینک آشپزخانه آشنا شوید.

نحوه لوله بازکنی سینک ظرفشویی

نحوه لوله بازکنی آشپزخانه

نحوه لوله بازکنی وان حمام

دسته بندی شده در: مشهد, لوله بازکنی, خدمات فنی

ارسال نظر