ارسال آگهی

لوله بازکنی مشهد شبانه روزی و فوری

تماس شبانه روزی (علیمحمدی )(کلیک کنید)  09159209298

09159209298

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

“نحوه ارائه خدمات لوله بازکنی مشهد در فنی کارا بسیار ساده و مستقیم با متخصصین این حوزه می باشد که در تمامی مناطق مشهد آن را ارائه می دهند. بنابراین در صورت تجربه انواع گرفتگی لوله های فاضلاب زین پس با یک تماس، می توانید تیم تخصصی ما را از مشکل پیش آمده مطلع ساخته تا در اولین فرصت نزدیکترین لوله بازکن مشهد، به همراه تجهیزات موردنیاز را برایتان به محل اعزام کنیم.”

شماره و لیست افراد لوله بازکنی در مشهد

کل مشهد – شبانه روزی بدون تعطیلی
( محمد علیمحمدی )
محمد علیمحمدی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

96%
:نحوه برخورد
96%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
93%
:ارائه فاکتور
96%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

داخل شهر مشهد – ۷ صبح تا ۱۰ شب
( شکراله بهادریان بیرک سفلی )
شکراله بهادریان بیرک سفلی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

آنچه در این صفحه مطالعه خواهید نمود:

خدمات لوله بازکنی مشهد در سایت فنی کارا

لوله بازکن مشهد در فنی کارا خدمات متنوعی را در راستای رفع گرفتگی لوله و چاه فاضلاب انجام می دهند که در ادامه به معرفی بخشی از این فعالیت های متخصصین لوله بازکنی در مشهد پرداختیم.

خدمات لوله بازکنی در مشهد تضمینی

ارائه خدمات کاملاً بهداشتی و تضمینی توسط افراد لوله بازکن مشهد

توجه: کلیه خدمات لوله بازکنی ذیل در تهران نیز توسط افراد لوله بازکن تهران در سایت فنی کارا قابل ارائه می باشد. تنها ممکن است تجهیزات و یا شیوه های به کار گرفته شده در رفع گرفتگی انواع لوله ها کمی با هم فرق کند. برای دسترسی به خدمات لوله بازکنی تهران روی لینک کلیک کنید.

و اما افراد لوله بازکن مشهد در زمینه تأسیسات فنی به شرح ذیل می توانند به شما خدمت رسانی کنند:

 • لوله بازکنی شبانه روزی در مشهد: انجام خدمات به صورت فوری و شبانه روزی، چه در داخل مشهد و چه در حومه (طرقبه و شاندیز)
 •  لوله بازکنی مشهد کاملاً بهداشتی در ایام کرونا: انجام خدمات لوله بازکنی در مشهد حتی در روزهای تعطیل و ایام قرنطینه و کرونا، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی
 • رفع گرفتگی انواع لوله ها: انجام خدمات رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی، لوله بازکنی کفشور حمام، چاه های آشپزخانه و ناودان پشت بام
 • رفع چکه سقف: پیدا کردن اصلی ترین دلایل چکه سقف و تعمیرات لازم جهت رفع آن
 • برطرف نمودن بوی نا مطبوع فاضلاب ها : بد نیست بدانید که اکثر افراد لوله باز کنی مشهد، این خدمات را برای برطرف کردن بوی نامطبوع چاه حمام و یا توالت انجام می دهند که گاهی تنها با رفع گرفتگی ساده قابل انجام است، اما گاهی لازم است اقدامات مهمی (بر اساس تشخیص علت شیوع بوی بد) انجام بشود. مثلاً شاید نیاز به نصب نت فاضلاب یا نیاز به اصلاح سیستم گردش هوا باشد و…
 • در آوردن اشیاء از چاه توالت و فاضلاب: این خدمات شامل در آوردن گوشی موبایل، انگشتر، پلاک طلا و… از چاه می باشد که معمولاً با دستگاه و یا تجهیزات مخصوصی انجام می شود.
ارائه انواع خدمات لوله بازکنی در مشهد

رفع گرفتگی چاه حمام توسط بهترین چاه بازکنی مشهد در فنی کارا

هشدار: در صورتی که از ابزار مناسب و حرفه ای جهت بیرون آوردن اشیاء از چاه توالت استفاده نشود، امکان حاد کردن مشکل و به عقب راندن اشیاء به داخل چاه فاضلاب بیشتر می شود. از آنجایی که متخصین لوله بازکنی مشهد از مهارت و دانش بالایی در این زمینه برخوردار هستند جای نگرانی برای این امر باقی نمی گذارد.

به همین خاطر توصیه می کنیم، در هر شهر و منطقه ای که سکونت دارید به هیچ وجه اقدام عجولانه ای نکنید و از تجربیات افراد متخصص برای حل این مشکل، کمک بگیرید. متخصصین لوله بازکنی اصفهان همواره به صورت شبانه روزی آماده ارائه این خدمات با ساکنین اصفهان در هر نقطه ای از آن هستند. بنابراین اگر در اصفهان ساکن هستید کافیست در صفحه لوله بازکنی در اصفهان به انتخاب با یکی از متخصصین تماس گرفته و درخواست خود را برای رفع گرفتگی لوله و چاه فاضلابتان ثبت کنید.

برای ثبت درخواست رایگان و دریافت خدمات چا بازکنی اصفهان، می توانید بر روی لینک آن کلیک کنید.

قیمت لوله بازکنی در مشهد بر چه اساسی تعیین می شود؟

قیمت لوله بازکنی مشهد در سایت فنی کارا، بر اساس نرخ های مصوب اتحادیه بوده و چنانچه شخص ارائه کننده خدمات هزینه بیشتری را جهت رفع گرفتگی و خرابی لوله مطالبه نمود، می توانید با ارائه فاکتور و مشخصات کامل وی به واحد شکایات سایت مشکل خود را پیگیری و یا در صورت نیاز با مراجعه به اتحادیه، شکایت خود را ثبت و از هزینه های واقعی مطلع شوید.

همانطور که گفته شد در فنی کارا هزینه ارائه خدمات چاه بازکنی براساس نرخ اتحادیه لوله بازکنی مشهد است، اما عوامل مختلف بسیار دیگری نیز در تعیین قیمت آن دخیل هستند. بنابراین با توجه به این موارد هزینه نهایی توسط لوله بازکن اعلام می شود.

بطور کلی عوامل مؤثر بر قیمت لوله بازکنی در مشهد عبارتند از:

 • نوع و میزان گرفتگی
 • مدت زمان صرف شده جهت رفع گرفتگی لوله
 • محل دسترسی به سر لوله 
 • نوع تجهیزات استفاده شده
 • هزینه تعداد خدمات پیش بینی نشده
 • هزینه ایاب ذهاب

توجه: پرداخت بیعانه در هر یک از موارد فوق قبل از انجام کار، کاملاً اختیاری بوده و بسته به توافقی که میان شما و افراد لوله بازکنی مشهد صورت می گیرد نمی توان، نرخ ثابتی را برای ارائه این خدمات در نظر گرفت.

محاسبه قیمت لوله بازکنی در مشهد

بررسی عوامل موثر بر قیمت لوله باز کنی مشهد

بدیهی است که مقایسه هزینه خدمات رفع گرفتگی لوله در میان شهرهای ارائه کننده آن در سایت فنی کارا، امری غیر منطقی بوده و شما میتوانید برای جستجوی خدمات قیمت مناسب، به عنوان مثال اجرت افراد لوله بازکنی قم را با هم در هر یک از مناطق آن مقایسه نموده و سپس با فنی کار منتخب خود اقدام به انجام کار نمایید.

بنابراین چنانچه در شهر قم ساکن هستید و به دنبال لوله بازکنی قیمت مناسب می گردید در فنی کارا می توانید به راحتی این افراد را پیدا کنید. تنها کافیست وارد صفحه لوله بازکنی قم شده و به انتخاب با شماره تلفن یکی از لوله بازکن قم تماس بگیرید.

نحوه ثبت درخواست با متخصصین لوله بازکنی مشهد

پروسه ثبت درخواست چاه بازکنی مشهد در سایت فنی کارا:

 • پس از ورود به سایت، سرویس مورد نظرتان را از طریق بخش جستجو با انتخاب شهر، نوع سرویس و منطقه ی مورد نظر انتخاب کنید. (مانند لوله بازکنی مشهد)
 • پس از آن لیستی از لوله بازکنی های مشهد را مشاهده خواهید نمود که شامل مشخصات تکمیلی از جمله عکس، نتایج آمار رضایت سنجی به دست آمده از مشتریان قبلی، تعداد خدمات فنی انجام شده و… می باشد.
 • در مرحله بعد می توانید با شماره لوله بازکنی در مشهد تماس بگیرید.
 • حدوداً ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از ثبت درخواست اولیه تان، از سوی سایت رضایت سنجی با شما (به عنوان متقاضی دریافت خدمات فنی) تماس گرفته شده و رضایت سنجی به عمل می آید.
 • به مرور زمان این فرآیند رضایت سنجی و پیگیری های به عمل آمده، باعث شده تا خیلی اوقات مشکلات طرفین انجام کار رفع شده و بسیاری از سوء تفاهم ها و کدورت ها برطرف شود و یا اصلاً از بروز هر گونه مشکل جدی جلوگیری گردد.
 • نتایج رضایت سنجی در رتبه و تعداد نمایش آگهی هر لوله بازکن مشهد تأثیر مستقیم دارد.
 • اگر نتایج رضایت سنجی های به عمل آمده طوری باشد که شخص فنی کار، امتیاز مجاز  را کسب نکرده باشد از ادامه ی انتشار آگهی وی در سایت فنی کارا جلوگیری خواهد شد.
شماره لوله بازکنی در مشهد

دسترسی سریع و آسان به شماره لوله بازکنی در مشهد با مجموعه فنی کارا

ارائه خدمات لوله باز کنی مشهد پیروزی، سجاد و…

کلیه مناطق تحت پوشش افراد لوله بازکنی مشهد در سایت فنی کارا، بر اساس جست وجوی نزدیکترین لوله بازکن به آن دسته بندی شده که ساکنان هر یک از خیابان های قاسم آباد، پیروزی، وکیل آباد، سجاد، احمد آباد، سید رضی، گلشهر، فاطمیه، طلاب، امام رضا، امام خمینی، الهیه، امامت و… می توانند با نزدیکترین افراد چاه بازکنی مشهد به محدوده خود درخواستشان را ثبت نمایند.

جستجوی نزدیکترین لوله بازکنی در مشهد

ارائه خدمات شبانه روزی لوله بازکنی مشهد سجاد، پیروزی، طبرسی و…

روشهای کلاهبرداری به نام لوله بازکنی ارزان مشهد!

مشکل اصلی در تمامی این روش های تبلیغاتی، ناشناس بودن افراد لوله بازکن مشهد و یا عدم وجود اطلاعات کافی از پیشینه کیفیت انجام خدمات توسط آنها، به عنوان یکی از بزرگترین موانع و مشکلات پیش روی مشتریان جهت انتخاب بهترین لوله بازکنی ارزان مشهد بود.

یکی از معضلاتی که در حوزه خدمات لوله بازکنی وجود دارد، کلاه برداری هایی است که ممکن است در این حوزه اتفاق بیفتد. در واقع تکنسین ها با ریختن بیش از حد اسید لوله بازکنی پول هنگفتی از مشتریان دریافت می کنند و این کار آن ها علاوه بر اینکه مشکلی را رفع نمی کند؛ بلکه باعث صدمه دیدن لوله ها نیز می شود.

هرگز فریب قیمت های بیش از حد پایین ارائه شده از سوی افراد سود جو را نخورید. متأسفانه در اغلب اوقات این افراد، ابتدا در صحبت تلفنی اولیه قیمت بسیار پایینی را به مشتری اعلام می کنند و با تبلیغ خدمات لوله بازکنی ارزان مشهد آنها را مجاب به دادن آدرس خود می کنند. در نهایت این افراد به محل مراجعه کرده و با سرقت از منزل و یا به بهانه های گوناگون و یا حتی با انجام خرابکاری در سیستم لوله کشی فاضلاب مشتری (برای گرفتن پول بیشتر جهت تعمیر آن!!!) کلاهبرداری های میلیونی می کنند. لذا اگر قیمتی که به شما در تماس تلفنی اولیه ارائه می شود، به قدری پایین هست که تنها معادل هزینه ی ایاب و ذهاب لوله بازکنی مشهد می باشد و یا حتی پایین تر از آن! شک نکنید کاسه ای زیر نیم کاسه است.

کلاهبرداری در لوله بازکنی مشهد

کلاهبرداری افراد شیاد به بهانه لوله بازکنی ارزان مشهد

خوشبختانه وب سایت فنی کارا به دلیل کنترل و رضایت سنجی مرتب آگهی های افراد فنی لوله بازکنی مشهد، می تواند به محض مشاهده ی موارد مشکوک آگهی این افراد را در سایت غیرفعال نموده و از ادامه ی تبلیغ شدن برای آنها جلوگیری نماید. پس با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی، رفع هر نوع گرفتگی لوله های منزل خود را به ما بسپارید.

ابزارهای متخصصین چاه بازکنی مشهد

لوازم و تجهیزات لوله بازکنی حرفه ای و تخصصی عبارتند از:

 • فنر لوله بازکنی: متداول ترین دستگاه برای لوله بازکنی مشهد است. خوب است بدانید که قطرهای مختلفی از فنرهای لوله بازکنی موجود است و همچنین سر این فنرها، از آلیاژهای متفاوتی ساخته شده است.
 • دستگاه تراکم هوا: این دستگاه برای لوله بازکنی هایی که منشأ آن ها گیر کردن مواد جامد و سخت در لوله ها باشد، به کار گرفته می شود. (گیر کردن موادی همچون چسب، قیر، ماسه، سیمان و…)
 • محلول های لوله بازکنی مجاز: همانطور که در سوپر مارکتی ها و… مشاهده می کنید، یکسری محلول های لوله بازکنی مجاز وجود دارند که برای تسهیل عملیات ممکن است به کار گرفته شوند.
 • روش های ترکیبی: شامل استفاده از تجهیزات صنعتی مذکور به صورت همزمان با مواد شوینده جهت رفع گرفتگی انواع لوله ها.
 • پودر لوله بازکن: یک وسیله ی کمکی لوله بازکنی، که تقریباً امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.
تجهیزات متخصصین لوله بازکنی مشهد

معرفی تجهیزات پیشرفته متخخصین چاه بازکنی مشهد

برای انجام کارهای لوله بازکنی تعدادی روش های ساده و پیش پا افتاده وجود دارند که در خانه و توسط افراد به راحتی نیز قابل انجام اند، مثل استفاده از محلول های چاه بازکنی خانگی، پمپ های دستی و …

هشدار مهم: استفاده از روش های نادرست، مثل فرو بردن چوب در سیفون توالت و … خیلی خطرناک است و احتمال تخریب سیستم لوله های فاضلاب، بروز نشتی و ترکیدگی آنها، شل شدن اتصالات و چسب های لوله ها، تخریب سقف و دیواره های ساختمان در اثر نم و رطوبت را افزایش می دهد.

فیلم های آموزشی و کاربردی مرتبط با لوله بازکنی

عمدتاً خدمات لوله بازکنی مشهد برای سرویس بهداشتی و توالت درخواست می شود. اما شاید برایتان جالب باشد بدانید یکسری لوله بازکنی های خاص، به چه صورت انجام می شوند. در ادامه، یکسری فیلم های آموزشی جالب در اختیار شما قرار می دهیم تا با نحوه ی رفع گرفتگی لوله های وان حمام، ظرفشویی و سینک آشپزخانه آشنا شوید.

نحوه لوله بازکنی سینک ظرفشویی

نحوه لوله بازکنی آشپزخانه

نحوه لوله بازکنی وان حمام

مهمترین سؤالات شما درباره لوله بازکنی مشهد

😷 لوله بازکنی مشهد در ایام کرونا چگونه خدمات ارائه می دهد؟
کلیه افراد لوله بازکن وسایل و فنرهای استفاده شده را با مواد ضدعفونی کننده تمیز کرده و در محل نیز از ماسک استفاه میکنند، همچنین تمامی مراحل کار با رعایت بهداشت انجام می شود.

🚗 مدت زمان اعزام لوله بازکن مشهد به محل چقدر است؟
متخصصین چاه بازکنی مشهد پس از ثبت درخواست شما عزیزان حداقل نیم ساعته خود را به محل می رسانند. (بدون در نظر گرفتن ترافیک و روزهای بارانی)

💰 قیمت لوله بازکنی در مشهد با فنر و بدون فنر چقدر است؟
بسته به نوع گرفتگی لوله و سر فنری که استفاده می شود، قیمت خدمات لوله باز کنی مشهد متفاوت است. ضمناً هزینه ایاب ذهاب و انجام کار فقط در صورت باز شدن (با توافق و رضایت کامل مشتری) دریافت می شود و کار با دستگاه پیشرفته بدون اسید می باشد.

✅ چگونه به لوله بازکن های مشهد در سایت فنی کارا اطمینان کنیم؟
فنی کارا پس از انجام کار کیفیت کار لوله بازکن را از طریق تیم پشتیبانی جویا می شود. و به هر فنی کار بر این اساس امتیاز می دهد، در صورتی که مشتری ناراضی باشد و یا شخص امتیاز کافی را به دست نیاورد از ادامه همکاری با وی خودداری می شود. با این روش افراد مطمئن و متعهد انتخاب می شوند.

مقالات مفید لوله بازکنی در مشهد با فرمت PDF

نسخه ی صوتی – فایل MP3 خلاصه مطالب مندرج در این صفحه:

برای روشندلان عزیز و همچنین کسانی که به هر دلیلی تمایل به خواندن متن موجود در صفحه را ندارند و از طرفی تمایل به دریافت خلاصه ای از محتوای صفحه به صورت صوتی را دارند، فایلی را مهیا کرده ایم که می توانید با استفاده از لینک زیر آن را دانلود بفرمایید. (اجرا / دانلود فایل صوتی MP3 – لوله بازکنی مشهد)

دسته بندی شده در: مشهد, لوله بازکنی, خدمات فنی

ارسال نظر