ارسال آگهی

تعمیر صندلی ماساژ در تهران + شماره تعمیرکار صندلی

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

امروزه با توجه به زندگی ماشینی و وجود فشارها و استرس های روزمره، به استراحت و ورزش کردن بیشتر از هر زمانی نیاز پیدا می کنید که ابزاری برای راحتی شما و عدم نیاز به رفتن به باشگاه را مهیا کرده است، صندلی ماساژ یکی از این ابزارها می باشد. اما مثل هر وسیله ای نیاز به سرویس و تعمیر دارد که شما برای پیدا کردن نزدیک ترین افراد تعمیرکار صندلی ماساژ به منطقه خود می توانید از طریق سایت فنی کارا به اطلاعات این افراد دسترسی داشته باشید.

لیست افراد تعمیرکار صندلی ماساژور

کل تهران – ۸ صبح تا ۵ عصر
( سیدمحمدحسین مطهری کیا )
سیدمحمدحسین مطهری کیا

امتیازدهی مشتریان قبلی:

94%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
94%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
93%
:امتیاز کل

الپتیکال و دوچرخه ثابت انجام نمیشود – تهران – کرج – ۹ صبح تا ۹ شب
( بهرام کاشی بهمنی )
بهرام کاشی بهمنی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

98%
:نحوه برخورد
100%
:تخصص فنی
96%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
98%
:وقت شناسی
98%
:امتیاز کل

کل تهران – 10 صبح تا 7 شب
( مهدی رجبی )
مهدی رجبی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

تیتر مطالب مربوط به تعمیرکار صندلی ماساژ

صندلی های ماساژ بر اساس نوع کاربری به انواع مختلفی دسته بندی می شوند که شما زمانیکه می خواهید برای تعمیر صندلی ماساژ خود درخواست ثبت کنید باید از نوع صندلی ماساژ خود اطلاع داشته باشید.

تعمیر صندلی ماساژ در تهران

تعمیر انواع صندلی ماساژ بر اساس نوع کاربری

  • صندلی ماساژی که فقط از ویژگی ویبره آن برای ماساژ استفاده می شود.
  • صندلی ماساژوری که بوسیله رول های مکانیکی ماساژ می دهد.
  • صندلی ماساژی که به جز ویبره و ماساژ های رولینگ دارای قابلیت ماساژ بادی نیز می باشد که این نوع را به کامل ترین و پیچیده ترین نوع صندلی ماساژ تبدیل کرده است.

همه این صندلی ها دارای لوازم الکترونیکی و مکانیکی می باشند که بطور مداوم مورد استفاده قرار می گیرند و برای اینکه کمتر خراب شوند و شما نیاز به خدمات تعمیرات صندلی ماساژ نداشته باشید، باید با نحوه کار هریک و نحوه نگه داری و سرویس ابزار صندلی ماساژور آشنایی داشته باشید. برای این منظور می توانید از بازدید فنی دوره ای صندلی ماساژور استفاده کنید.

توجه: سایت فنی کارا به آن دسته از کاربرانی که متقاضی تعمیرات تخصصی انواع وسایل ورزشی از قبیل تردمیل، صندلی ماساژ، تعمیر دوچرخه ثابت و دیگر وسایل بدنسازی در شهرهای بزرگ هستند پیشنهاد می کند که به عنوان مثال جهت تعمیر تردمیل در تهران از هر گونه اقدام خودسرانه در منزل برای رفع مشکل در صورتی که دانشی به انجام آن ندارند بپرهیزند و تعمیرات را به یک فرد ماهر در آن حرفه واگذار کنند.

تعمیرات صندلی ماساژ در تهران

اگر صندلی ماساژ شما ایرادات ذیل را داشت باید از تعمیرکار صندلی ماساژور بخواهید تا با بررسی و عیب یابی مشکل را برطرف نماید و از تعمیر خودسرانه آن بپردازید چرا که خسارات و هزینه های تعمیر بیشتری بر روی دوشتان می گذارد. از جمله ایراداتی که برای صندلی ماساژ بوجود می آید عبارت است از:

  • روشن نشدن صندلی ماساژ
  • عمل نکردن کنترل های حرارتی
  • درست کار نکردن تکنیک های ماساژ
  • کار نکردن ریموت کنترل
  • و…

تعمیرکار صندلی ماساژور

تعمیرکار صندلی ماساژور

توصیه می شود برای تعمیر صندلی ماساژور حتما از تخصص افراد ماهر کمک بگیرید و صرف هزینه کمتر تعمیر آن را به دست افراد بی تجربه نسپارید. اگر صندلی ماساژور شما به درستی کار نمی کند و دیری نیست که آن را خریداری کرده اید و هنوز گارانتی خرید آن تموم نشده است از خدمات پس از فروش صندلی ماساژ استفاده کنید، در غیر این صورت با افراد متخصص در زمینه تعمیرات صندلی ماساژور کمک بگیرید.

دسته بندی شده در: تهران, تعمیر صندلی ماساژ, خدمات فنی

ارسال نظر