ارسال آگهی

سرویس و تعمیر هواساز در تهران

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

هواساز سامانه حرارت و برودت مرکزی یک ساختمان می باشد که وظیفه آن کنترل دمای گرمایش و سرمایش آپارتمان است. اگر هواساز شما دچار مشکل شده و ، اگر ساکن تهران هستید، می توانید تعمیر هواساز خود را به دست افراد متخصصی که در سایت فنی کارا آگهی داده اند، بسپارید.

تعمیرکاران هواساز

شمال تهران – ۲ ظهر تا ۱۱ شب
( پیمان علیخواه داخلی )
پیمان علیخواه داخلی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

شمال – شرق – غرب – ۸ صبح تا ۸ شب
( منصور بیگدلی )
منصور بیگدلی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

راهنمای صفحه تعمیر هواسازدر تهران

تعویض یا تعمیر هواساز کدام به صرفه تر است؟

تجربه افراد تعمیرکار هواساز نشان داده است که تعمیر واحد هواساز کمپرسور فرسوده، مقرون به صرفه نیست. یک هواساز زمانی خراب می‌شود که عمر مفید آن تمام شده باشد، در نتیجه اگر هواساز شما فرسوده شده است یعنی عمر آن به پایان رسیده و وقت آن است که به فکر خرید هواساز جدید باشید. تعمیر واحد هواساز کمپرسور شامل قطعات متفاوتی از قبیل میل لنگ، سیلندر و فنر سوپاپ، بلبرینگ و… می باشد و اگر قصد دارید تمام این قطعات را تعمیر کنید طبق گفته افراد متخصص و تعمیرکار هواساز هزینه تعمیر این قطعات بیشتر از هزینه خرید هواساز نو می باشد.

سرویس و تعمیر هواساز در تهران

نحوه سرویس هواساز در تهران

در سرویس دوره ای سیستم های تهویه مطبوع و سرویس هواساز باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • بررسی ظاهری کل سیستم
  • تمیز کردن کلیه قسمت های مربوط به خنک کننده
  • چک کردن قسمت های الکتریکی هواساز
  • روشن کردن آزمایشی و تست نهایی هواساز

سرویس هر وسیله ای به خصوص سرویس هواساز باید توجه داشته باشید که کلیه قسمتهای سیستم سالم و آماده به کار می باشد، قسمتهای الکتریکی اعم از سیم های برق هواساز و… باید چک شود تا از سالم بودن آنها مطمئن شوید. در نهایت بعد از تعمیر هواساز باید از تعمیرکار هواساز بخواهید تا هواساز را روشن کند و سالم بودن آن را برای شما تست کند. در هنگام تست هواساز تمام حالت های آن را بررسی کنید تا از سالم بودن و درست کار کردن هواساز مطمئن شوید.

تعمیر هواساز کمپرسور در تهران

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که تعمیر هواساز کمپرسور در تهران چه زمانی منطقی به نظر می رسد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت زمانیکه شما کمپرسور باد را به تازگی خریداری کرده اید ولی به دلایل ناخواسته و سهل انگاری و یا هر دلیل دیگری مثل نبودن روغن، سبب شده است که به کمپرسور تازه خریداری شده آسیب وارد شود و شاتون آن بشکند، در این صورت اگر سایر قسمت های کمپرسور سالم است، تعمیر واحد هواساز کمپرسور منطقی است و می توانید تعمیر آن را به دست افراد متخصص و تعمیرکار کمپرسور در تهران با تجربه بسپارید.

تعمیرات هواساز

تعمیر انواع برندهای هواساز درتهران با فنی کار

فنی کارا با داشتن افراد متعهد در زمینه تعمیر هواساز قادر است بهترین خدمات را به شما ارئه دهد کافیست شما از طریق سایت افراد هواساز در تهران و یا سایر شهرهای دیگر را انتخاب نمایید تا در سریعترین زمان در محل حاضر شده و مشکل شما را برطرف نمایند.در زیر برخی از  برندهای محبوب هواساز که توسط افراد فنی کار تعمیر مشود آورده شده است:

  • تعمیر هواساز ال جی LG
  • تعمیر هواساز ساراول Saravel
  • تعمیر هواساز گری Gree
  • هواساز سینکو Sinko
  • و…

هزینه تعمیر هواساز در تهران

برای تعمیر هواساز ابتدا باید توسط کارشناس و تعمیرکار هواساز تهران عیب یابی شود، سپس با توجه به قطعه ای که خراب است، اگر نیاز به تعویض قطعات بود مسلما هزینه کمتری بابت تعمیرات هواساز دریافت می شود ولی در صورتیکه تعمیرکار به تعمیر قطعه خراب شده بپردازید، هزینه تعمیر آن قطعه نیز بر هزینه نهایی افزوده می شود. ضمن اینکه هزینه رفت و آمد نیز یکی از پارامترهای موثر بر قیمت تعمیر هواساز در تهران می باشد، شما می توانید با استفاده از سایت فنی کارا اطلاعات نزدیک ترین افراد فنی و متخصص در زمینه تعمیر هواساز در تهران و سایر شهرستان ها را مشاهده کنید و با توجه به منطقه ای که حضور دارید، با نزدیک ترین تعمیرکاری که در منطقه شما حضور دارد، تماس بگیرید بدین ترتیب از هزینه رفت و آمد کاسته شده درنتیجه هزینه نهایی تعمیر هواساز به حداقل می رسد.

دسته بندی شده در: تهران, تعمیر هواساز, خدمات فنی

ارسال نظر