ارسال آگهی

خدمات لوله بازکنی تهران ۰۹۱۹۹۶۷۲۰۵۰🛠 فوری،ارزان، شبانه روزی

تماس شبانه روزی (عباسی) (کلیک کنید)  09199XXX050

برای نمایش کامل شماره تماس کلیک کنید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

اگر نیازمند خدمات لوله بازکنی در تهران هستید، اطلاعات خوبی در این زمینه برای شما آماده کرده ایم، تا از روش استفاده از انواع چاه بازکن ها، نحوه محاسبه هزینه لوله بازکنی تهران و لیست افراد لوله بازکن متخصص در محدوده خودتان آگاه شوید.

لیست افراد لوله بازکنی در تهران

کل تهران
( علی عباسی )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
100%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

کل تهران
( افشین ملایی )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

93%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

شمال – مرکز
( سیدجواد موسوی )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

93%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

آنچه در این مطلب مشاهده خواهید نمود:

برای دریافت خدمات لوله بازکنی تهران به سایت فنی کارا اطمینان کنید.

فنی کارا با تکیه بر نظرات و نقد های مشتریان، به افراد لوله بازکنی امتیاز داده و بهترین ها را به شما نمایش می دهد. ضمن اینکه شما می توانید امتیاز های ثبت شده برای تمام افراد لوله بازکن را مشاهده و اقدام به انتخاب بهترین و مطمئن ترین فرد، نمایید. خدمات لوله بازکنی تهران در سایت فنی کارا بصورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی ارائه می شود. پس دیگر لازم نیست نگران گرفتگی های لوله های منزل خود باشید. زیرا در هر ساعت از شبانه روز، افراد لوله بازکن به صورت فوری آماده ارائه سرویس می باشند.
سرویس لوله بازکنی در تهران

علاوه بر تهران، افراد فنی ما در دیگر شهرها نیز ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات فوری در محل هستند و به محض تماس شما به عنوان مثال با افراد لوله بازکنی کرج، نزدیکترین فرد به محل زندگی شما اعزام می گردد.

باز کردن لوله با انواع چاه بازکن ها را یاد بگیرید!

روش های مختلفی برای باز کردن لوله ها وجود دارد که شما می توانید با یادگیری آن ها، خودتان اقدام به بازکردن لوله ها نمایید. در ادامه برخی از روش های چاه بازکنی درتهران را مشاهده خواهید نمود:

باز کردن لوله با استفاده از محلول لوله بازکنی

امروزه محلول های لوله بازکنی زیادی در بازار یافت می شود که می توان از آن ها برای رفع گرفتگی لوله ها استفاه کرد. نحوه استفاده از این مواد بدین صورت است که مقداری از محلول را درون لوله ریخته و سپس طبق دستور روی ظرف آن، مدت زمانی را صبر می کنید تا محلول اثر نموده و چربی ها و رسوبات را در خود حل کند. سپس مقداری آب درون لوله بریزید تا محلول و رسوبات را از لوله ها بشوید.

هنگام استفاده از محلول ها، دستکش و ماسک استفاده کنید و ظرف آن را دور از دسترس کودکان قرار دهید. دقت کنید که اگر محلول ها و اسید های لوله بازکنی زیاد درون لوله بمانند باعث پوسیدگی و خوردگی آن می شوند. استفاده چند باره از محلول ها نیز همین نتیجه را به دنبال دارد. پس اگر با یکبار استفاده از آن ها مشکل برطرف نشد، حتما کار را به افرادی که خدمات لوله بازکنی فوری در تهران ارائه می دهند، بسپارید.

باز کردن لوله با جوش شیرین و نمک

شاید برایتان جالب باشد بدانید موادی که در کشوها و کابینت های آشپزخانه وجود دارند نیز برای باز کردن لوله کاربردی می باشند!این مواد یکی از روشهای لوله بازکنی ارزان را به شما پیشنهاد میدهد.

برای باز کردن لوله هایی با گرفتگی خفیف، می توانید از ترکیب جوش شیرین و نمک استفاده کنید. بدین صورت که نصف فنجان نمک را با نصف فنجان جوش شیرین ترکیب نموده و سریعا آن را به داخل چاه می ریزید. پس از گذشت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه، مقداری آب جوش داخل چاه بریزید. ترکیبی که درون چاه به وجود می آید، باعث از بین رفتن بسیاری از چربی ها، جرم ها و رسوبات می شود.
باز کردن لوله با جوش شیرین

تلمبه دستی؛ یک چاه بازکن قدیمی و پرکاربرد

شاید بنظر ساده بیاید، اما تلمبه های دستی که در اکثر منازل یافت می شوند در بسیاری از اوقات برای رفع گرفتگی لوله ها کارآمد بوده و گرفتگی های خفیف را برطرف می نمایند. نحوه استفاده از آن ها بدین صورت است که ابتدا باید اطراف دهانه چاه را قدری آب بریزید تا شرایط برای چسبندگی تلمبه ایجاد شود. سپس تلمبه را روی دهانه چاه بگذارید به طوری که لبه های آن کاملا روی سطوح اطراف چاه قرار گرفته و هوا به داخل آن نرود.

حال باید دسته تلمبه را فشار دهید تا خلا ایجاد کند. این کار را چند بار انجام دهید تا خلائی که تلمبه ایجاد می کند باعث مکش رسوبات چاه شده و آن ها را جابجا کند تا راه آب باز شود. می توانید پس از استفاده از تلمبه، قدری آب جوش در چاه بریزید تا رسوبات را بشوید.

فنر لوله بازکنی؛ مهم ترین ابزار سرویس لوله بازکنی

فنر لوله بازکنی کاربردی ترین وسیله برای افراد چاه بازکن می باشد. فنر در دو مدل ساده و پیشرفته وجود دارد که می توانید با استفاده از آن هر مدل گرفتگی را برطرف نمایید. فنر لوله بازکنی پیشرفته که به آن دستگاه لوله بازکنی نیز گفته می شود، مخصوص افراد لوله بازکن بوده و استفاده از آن نیازمند دانش و مهارت مخصوص می باشد.

اما فنر لوله بازکنی دستی برای کسانی که در زمینه لوله بازکنی قدری مهارت دارند، قابل استفاده است. نحوه به کارگیری آن بدین صورت است که سر فنر را تا جایی که به گرفتگی برسد، داخل چاه نموده و سپس شروع به چرخاندن سریع دسته آن می کنید. سر فنر خاصیت ارتجاعی داشته و با چرخیدن، تمام رسوبات و چربی ها را از دیواره چاه جدا نموده و به خود جذب می کند. سپس آن را از چاه خارج نموده و داخل چاه مقداری آب بریزید.

در صورتی که گرفتگی لوله ها شدید است، ترجیحا خودتان اقدام به باز کردن لوله ننمایید. زیرا احتمال آسیب دیدگی لوله وجود دارد. بهتر است از متخصصین لوله بازکنی در سایت های معتبر استفاده کنید. سایت لوله بازکنی برچسب در زمینه چاه بازکنی و رفع گرفتگی لوله یکی از سایت های معتبر است. شهروندان تهرانی می توانند از خدمات فوری و شبانه روزی آن استفاده نمایند.

اتحادیه لوله بازکنی تهران

برای به دست آوردن لیست افراد لوله بازکنی و یا به دست آوردن نرخ مصوب قیمت لوله بازکنی و پرسش و پاسخ در زمینه این خدمات و یا شکایت از افراد سود جو میتوانید به اتحادیه لوله بازکنی در هر شهر مراجعه نمایید. در ادامه آدرس و اطلاعات تماس اتحادیه لوله بازکنی در شهرهای مختلف در ادامه آورده شده است.

اتحادیه لوله بازکنی تهران

  • نام اتحادیه:  اتحادیه لوله بازکنی تهران با نام  اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان تهران فعالیت میکند.
  • آدرس: تهران – خیابان انقلاب – ابتدای خیابان شریعتی – کوچه سمنان – پلاک ۱۰
  • تلفن: ۷۷۵۳۱۴۰۱ -۰۲۱ ، ۷۷۵۱۲۲۲۶- ۰۲۱

اتحادیه لوله بازکنی

سوالات متداول در زمینه لوله بازکنی تهران

۱. 🏍 مدت زمان ارسال لوله بازکن توسط فنی کارا به محل چقدر طول میکشه ؟

✅ فنی کارهای ما سریع ترین زمان ممکن به محل میرسن که بین ۲۰تا ۲۵ دقیقا می باشد.

۲. 💲  هزینه لوله بازکنی در فنی کارا چقدر است ؟

✅  قیمت لوله بازکنی پس از بازدید رایگان از محل  بر اساس این موارد تعیین میشه: نوع گرفتگی لوله، ابزار مورد استفاده، طول فنر، مدت زمان رفع گرفتگی و سختی آن و…

۳. ⏲ ساعات کار لوله بازکن های فنی کارا چه گونه است؟

✅ کلیه خدمات لوله بازکنی در فنی کارا به صورت فوری و شبانه روزی درسراسر تهران وسایر شهرها  ارائه میشود.

۴. 🛠 آیا تضمین خدمات لوله بازکنی در فنی کارا وجود دارد؟

✅بله هزینه لوله بازکنی پس از بازشدن گرفتگی و انجام کار دریافت میشود

😷 چه اقدامات برای پیشگری از کرونا توسط لوله بازکن ها انجام می شود؟

✅ کلیه لوله بازکن ها موظف به ضد عفونی خود و وسایل پس از انجام کار می باشند.

با یک کلیک از خدمات لوله بازکنی غرب تهران تا شرق تهران بهره مند شوید

دیگر نیازی نیست نگران مشکلات مربوط به لوله ها باشید. افراد لوله بازکن در سایت فنی کارا، خدمات لوله بازکنی غرب تهران تا شرق و شمال تا جنوب تهران را ارائه می دهند. بنابراین شما می توانید برای انواع خدمات لوله بازکنی در تهران مانند رفع بوی بد فاضلاب، باز کردن چاه، رفع گرفتگی توالت فرنگی، درآوردن اجسامی مانند طلا و تلفن همراه از چاه، تعمیر تاسیسات ساختمان و… در هر نقظه شهر که هستید، درخواست خدمات لوله بازکنی فوری و شبانه روزی بدهید.
لوله بازکنی غرب تهران تا شرق تهران

از نحوه محاسبه هزینه لوله بازکنی در تهران آگاه شوید.

قیمت لوله بازکنی طبق نرخ مصوب اتحادیه لوله بازکن ها که زیر مجموعه اتحادیه تاسیسات مکانیکی است، بوده و افراد لوله بازکن نباید بیشتر از نرخنامه دریافت نمایند. هزینه دریافتی برای لوله بازکنی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه برخی از آن ها را به اطلاع شما می رسانیم.

  • نوع و میزان سختی گرفتگی لوله
  • تجهیزات و ابزارهای مورد استفاده لوله بازکن
  • مدت زمان انجام کار
  • هزینه های رفت و آمد چاه بازکن
  • درخواست خدماتی مانند درآوردن جسم از چاه، نیز هزینه متفاوتی دارد.

فیلم های کاربردی جهت رفع گرفتگی لوله

در کلیپ زیر تأثیر به سزای استفاده از محلول لوله بازکنی جهت رفع گرفتگی لوله را مشاهده می کنید.

اگر سینک ظرفشویی شما دچار گرفتگی شده، با مشاهده کلیپ زیر می توانید مشکل انسداد لوله ها را در منزل برطرف نمایید.

دسته بندی شده در: تهران, لوله بازکنی, خدمات فنی

ارسال نظر

  • هنوز هیچ مطلب محبوبی وجود ندارد.
Scroll Up