ارسال آگهی

تعمیر تردمیل در تهران +هزینه سرویس تردمیل در منزل🏡

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

هنگام تعمیر تردمیل، توجه به ایراداتی که بر روی مانیتور دستگاه نمایش داده می شود به سرویسکار جهت عیب یابی دقیق قطعات آسیب دیده کمک می نماید تا سریع تر مشکل خرابی تردمیل را شناسایی و رفع کند. در این مطلب با بررسی برخی از این ایرادات می خواهیم شما را با یکسری اطلاعات در زمینه سرویس و تعمیر تردمیل در منزل آشنا بسازیم تا در مواقع ضروری علاوه بر تکیه به دانش خودتان بتوانید از تجربیات یک متخصص حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.

لیست افراد تعمیر کار تردمیل در تهران

کل تهران – کرج – ۲۴ ساعته
( حمیدرضا احمدی برزگر )
حمیدرضا احمدی برزگر

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
100%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

الپتیکال و دوچرخه ثابت انجام نمیشود – تهران – کرج – ۹ صبح تا ۹ شب
( بهرام کاشی بهمنی )
بهرام کاشی بهمنی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

98%
:نحوه برخورد
100%
:تخصص فنی
96%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
98%
:وقت شناسی
98%
:امتیاز کل

در ادامه به بررسی نکاتی درباره تعمیر تردمیل تهران می پردازیم:

تعمیر انواع برندهای معروف تردمیل با فنی کارا

تعمیر صندلی ماساژ در تهران نیز همانند عیب یابی تردمیل نیاز به دانش فنی داشته و کسانی که در این زمینه تخصص لازم ندارند شما را به درد سر می اندازند. از این رو سایت فنی کارا با گردآوری گروهی از افراد ماهر و با تجربه سعی کرده که دانش خود را در زمینه خدمات تردمیل تهران از تعمیر گرفته تا سرویس و نصب در محل مطابق با علم روز دنیا گره بزند تا شما کاربر عزیز در صورت نیاز به یک نصاب تردمیل سیار بتوانید به صورت آنلاین روند کار خود را  پیش ببرید.

خدمات تعمیر تردمیل در تهران

سرویس کار تردمیل تهران مشغول عیب یابی دستگاه

حال وقت آن رسیده که شما را با برخی از برندهای معروف تردمیل که تعمیر آن توسط تعمیرکاران تخصصی سایت فنی کارا انجام می شود آشنا سازیم:

 • ارائه انواع خدمات تردمیل در سطح شهر تهران
 • تعمیرات برد تردمیل در تهران
 • تعمیر تردمیل خانگی برند استرانگ مستر eastrong ES 4200M
 • اعزام نصاب جهت نصب تردمیل در محل
 • تعمیر موتور تردمیل و عیب یابی دینام
 • سرویس تردمیل در تهران
 • تعمیرات تردمیل راین
 • تعمیر کار دستگاه های ورزشی و بدنسازی
 • تعمیر تردمیل پروتئوس proteus mtm
 • تعویض تسمه تردمیل
 • تعمیرات تردمیل تنتوری
 • تردمیل خانگی تایتان فیتنس مدل titan-fitness-TF5000
 • تعمیر تردمیل پاور فرست
 • سرویس و تعمیرات تردمیل تاپ فرم در مدل های مختلف
 • تعمیر تردمیل توربو فیتنس
 • روغن تردمیل با کیفیت مناسب جهت روغن کاری دستگاه
 • تعمیر تردمیل فدرال
 • مشاوره از کارشناس تعمیر دستگاه تردمیل در تهران
 • تعمیرات تردمیل مدل فورد
 • سرویس و تعمیر تردمیل jkexer – جی کی اکسر
 • تعمیر و تعویض نوار نقاله تردمیل
 • تردميل آیرون مستر Iron Masters T900
 • تعمیر تردمیل هوریزون
تعمیرکار تردمیل شرق تهران

تعمیرکار تردمیل شرق تهران مشغول روغن کاری تسمه تردمیل

توجه: کاربرانی که ساکن شهر کرج هستند و دانشی در زمینه تعمیرات این دستگاه ندارند، حتماً عیب یابی تخصصی را به دست افراد فنی و ماهر در زمینه تعمیر تردمیل در کرج  بسپارند و از اقدام خودسرانه پرهیز کنند، چرا که ممکن است به قسمت های دیگر آسیب وارد کرده و یا حتی ممکن است دچار برق گرفتگی شوند.

تخمین هزینه تعمير تردميل در تهران

تعمیرکار تردمیل در تهران برای عیب یابی و تعمیرات این دستگاه در برندهای مختلف هزینه های متفاوتی ارائه می کند که البته میزان مسافت درهزینه ایاب ذهاب هنگام محاسبه مبلغ تأثیر گذار بوده و به همین دلیل توصیه می شود برای تعمیر تردمیل سیار تا جایی که امکان دارد از افراد متخصص در این حرفه که به محل زندگی شما نزدیک تر هستند، راهنمایی و کمک بگیرید تا بتوانید هزینه های تقریبی سرویس و تعمیر تردمیل در تهران را تخمین بزنید.

در واقع میانگین هزینه را تا زمانیکه ندانیم، ایراد در تردمیل بر اثر خراب شدن کدام قسمت آن به وجود آمده نمی توان پیش بینی کرد. ضمن اینکه هزینه تعمیر برد تردمیل با توجه به انواع آن با یکدیگر فرق دارد و بسته به  میزان خرابی که دارد، قیمت تعمیرات تردمیل تهران متفاوت است.

سایت فنی کارا علاوه بر تهران در سایر شهرستان ها، راههای دسترسی به شماره تعمیرکاران تخصصی تردمیل را برای شما آسان نموده تا تنها با مراجعه به صفحه هر فنی کار بتوانید مستقیماً هزینه تعمیرات دستگاه را برای مثال از خود متخصص تعمیر تردمیل مشهد جویا شوید و درصورت تمایل سریعاً برای رفع مشکل خود اقدام کنید.

هزینه تعمیر برد تردمیل

هزینه تعمیر برد تردمیل تهران با در نظر گرفتن انواع مدل های آن توسط تعمیر کار این دستگاه ورزشی تعیین می گردد.

مشاهده انواع خطا بر روی صفحه مانیتور

چنانچه با یکی از سه خطای زیر در مانیتور تردمیل مواجه شدید باید از وجود کلید آهنربایی استارت روی صفحه نمایش اطمینان حاصل کنید.

 • مشاهده ی عکس کلید بر روی صفحه نمایش
 • نمایش خطای E1 بر روی صفحه مانیتور بعد از زدن دکمه استارت
 • نشان دادن خط فاصله به جای عدد روی صفحه نمایش تردمیل

توجه به این خطاها، جهت کمک به تعمیرات تخصصی تردمیل در محل بسیار حائز اهمیت بوده لذا به همین منظور قصد داریم چند راهکار اساسی برای مواجه شدن با خطای E1  بر روی صفحه نمایش این دستگاه به شما معرفی کنیم:

 1. ابتدا دو شاخه برق تردمیل را از پریز جدا نموده و بعد از گذشت یک دقیقه مجدداً آن را وصل کنید و دکمه استارت دستگاه را فشار دهید.
 2. سیمها و سوکت های برد پایین تردمیل را چک کنید تا شل نشده باشند و سپس با دنبال کردن مسیر سیم ها از سالم بودن و قطع نبودن آنها اطمینان حاصل کنید.
 3. اگر با زدن دکمه استارت، تردمیل شروع به حرکت کرد ولی بعد از گذشت مدتی کوتاه معمولا کمتر از 10 ثانیه، دستگاه از حرکت ایستاد و خطای E1 را نشان داد، این مشکل می تواند در اثر وجود ایراد در سنسور سرعت تردمیل باشد و باید نسبت به تعمیر آن اقدام نمود.
مانیتور تردمیل

نمایش خطای E1 بر روی مانیتور تردمیل بعد از زدن دکمه ی استارت

چند دلیل مهم در خرابی برد پایین تردمیل

 • اگر با زدن دکمه استارت، تردمیل روشن شده ولی بدون هیچ حرکتی خطای E1 بر روی صفحه مانیتور ظاهر شود این مسئله می تواند دلیلی بر خرابی برد پایین تردمیل باشد. برای حل این مشکل میتوانید با تعمیر کار تردمیل تماس گرفته و در صورت نیاز تعمیرات دستگاه خود را، به او واگذار نمایید.
 • اگر برد بالای تردمیل خراب باشد (ایراد در قطعات الکترونیک برد مانیتور) در این صورت دستگاه با اینکه استارت می شود ولی بدون هیچ حرکتی، ثانیه شمار شروع به شمارش می کند.
 • اگر موتور تردمیل و یا تسمه آن مشکل داشته باشد بعد از زدن دکمه استارت، دستگاه شروع به حرکت کرده و زمانیکه فرد روی آن قرار می گیرد برق زیادی مصرف می شود؛ از این رو برای جلوگیری از وارد شدن آسیب جدی به قطعات الکترونیک، دستگاه از حرکت می ایستد و در این مواقع خطای E1 بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود. جهت تعمیر موتور تردمیل و یا تعویض تسمه می توانید از دانش تعمیرکاران تخصصی ما در تهران استفاده کنید.
 • اگر تسمه تردمیل شل شده و زیر پا سر بخورد و یا هنگام راه رفتن بر روی تردمیل صدا بدهد، باید مجددا آن را تنظیم نمود. تسمه های تردمیل به دلیل حرکتهای زیاد و همچنین مشکلات حرارتی و اصطحکاک بعد از گذشت مدتی نیاز به تنظیم مجدد دارند که این مدت معمولاً بین 6 تا 9 ماه می باشد. به طور معمول بعد از استفاده مداوم از دستگاه به طور مثال دو سال کارکرد و یا در صورتیکه استفاده کمتری ازاین دستگاه دارید هر 5 سال یکبار باید تعویض تسمه تردمیل به دلیل فاسد شدن و مشکلات اصطحکاک صورت پذیرد.
تعمیر کار تردمیل در غرب تهران

تعمیر کار تردمیل غرب تهران در حال تعویض نوار نقاله دستگاه

تعمیر تردمیل خانگی از شرق تا غرب تهران

ثبت درخواست تعمیر تردمیل خانگی در سایت فنی کارا نیاز به پر کردن فرم های پیچیده ندارد و شما می توانید   اطلاعات تماس با بهترین افراد تعمیرکار در شرق یا غرب تهران را در پروفایل مربوط به هر شخص مشاهده کنید کافیست بعد از انتخاب یکی از آنها با شماره تلفن تعمیرات تردمیل غرب تهران تماس بگیرید و با بهره گیری از خدمات موجود در سایت ما هرچه سریعتر جهت رفع ایرادات دستگاه خود اقدام کنید.

ساکنین محترم در محله های نیاوران، تجریش، اقدسیه، دزاشیب، شهرک غرب و… که نیازمند یک متخصص تعمیر تردمیل در شمال تهران هستند بدانند که هدف ما از ارائه این سرویس جستجوی نزدیکترین افراد فنی به شما، امکان مقایسه قیمت و خدمت رسانی سریع جهت تعمير تردميل در منزل از شمال تا جنوب تهران می باشد.

رایج ترین سؤالات از تعمیرکار تردمیل تهران

در اینجا قصد داریم به برخی از پرکاربرترین سؤالات شما در زمینه تعميرات تردميل در تهران پاسخ دهیم.

⌚سرویسکار تردمیل چقدر زمان می برد تا در محل حضور یابد؟

✅ معمولاً بین 30_20 دقیقه بعد از هماهنگی جهت تعمیر و سرویس تردمیل در منزل شما حضور می یابند.

☝چگونه می توان به خدمات تعمير تردميل تهران در سایت فنی کارا اعتماد کرد؟

✅سایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیک و کادری مجرب اعم از اعضای تیم پشتیبانی بوده که پیگیری کار شما را بعد از اتمام آن به عهده می گیرند.

💰 هزینه تعمیر تردمیل تهران در فنی کارا بر چه اساسی محاسبه می شود؟

✅تعرفه تعمیرات تردمیل در تهران بعد از بازدید متخصصین ما از دستگاه شما و بر اساس میزان نقص موجود در قطعات تعیین می گردد.

❌علت کار نکردن برخی از دکمه های رو مانیتور تردمیل چیست؟

✅این مشکل ناشی از خرابی آی سی برد بالای تردمیل است که حتی سبب از کار افتادن کلید های کم و زیاد کردن سرعت تردمیل می شود.

❗❕چرا تردمیل در حین استفاده ناگهان از حرکت می ایستد؟

✅دلیل اصلی از کار افتادن دستگاه در حین استفاده اصطکاک تخته و یا تسمه تردمیل با بدنه آن می باشد.

دسته بندی شده در: تهران, تعمیر تردمیل, خدمات فنی

ارسال نظر