ارسال آگهی

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی + هزینه تعویض توالت 🚽 | فنی کارا

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

چنانچه تصمیم دارید توالت ایرانی خود را با مدل فرنگی آن تعویض کنید، بهتر است ابتدا کمی با نحوه انجام کار و یکسری اقدامات پیش نیاز جهت تبدیل توالت ایرانی به فرنگی آشنایی های لازم را کسب کنید تا وقتی این جایگزینی را انجام دادید، دستگاه شما با مشکل جدی تری رو به رو نشود.

چه کسانی تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس را انجام می دهند؟

شمال – شرق – ۸ صبح تا ۱۲ شب
( مظفر موحدی منفرد )
مظفر موحدی منفرد

امتیازدهی مشتریان قبلی:

90%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

مرکز تهران – ۸ صبح تا ۱۲ شب
( علی خادمی )
علی خادمی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

95%
:نحوه برخورد
96%
:تخصص فنی
95%
:تمیز کار بودن
96%
:ارائه فاکتور
97%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

کل تهران به جز شرق – ۲۴ ساعته
( نادر حسنی )
نادر حسنی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

89%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
89%
:ارائه فاکتور
90%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

مرکز – شمال – شرق – ۸ صبح تا ۸ شب
( تیمور امامی پور )
تیمور امامی پور

امتیازدهی مشتریان قبلی:

89%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
89%
:ارائه فاکتور
90%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

در صفحه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی سعی شده تا مطالب زیر مورد بررسی قرار گیرد:

خدمات قابل ارائه در زمینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

گاهی لازم است تا با تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بسیاری از مشکلات مربوط  به استفاده از آن را حل کنیم. از همین رو سعی کرده ایم تا لیستی از افراد نصاب توالت فرنگی تهران در سایت فنی کارا در اختیارتان قرار بدهیم، که درصدد ارائه انواع خدمات فوری مربوط به تعمیر و تعویض توالت ایرانی به فرنگی در محل می باشند و مشخصات مربوط به آنها را، می توانید از طریق کلیک بر روی لینک فوق دنبال کنید.

نحوه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

تبديل توالت ايراني به فرنگي معمولاً در سرویس های بهداشتی کوچک و یا در حمام عموماً رواج دارد.

اقدامات قبل از تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

بیشتر افراد متخصص در زمینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی اظهار دارند که در بعضی مواقع، مردم بدون در نظر گرفتن شرایط و پارامترهای لازم در تعیین سرویس توالت فرنگی و بدون اطلاع از عواقب بعدی، متقاضی نصب هر نوع آن می باشند بدون آنکه به شرایط محل نصب اندکی توجه نمایند و از این جهت، امکان نارضایتی از سوی برخی مشتریان به وجود می آید که با خرید اشتباه توالت فرنگی هزینه های جانبی بسیاری را متحمل می شوند.

به طور کلی پارامترهایی که باید در هنگام خرید توالت فرنگی مورد توجه قرار گیرند عبارتند از:

 • توجه به مساحت مفید توالت
 • توجه به نوع سرویس توالت
 • نصب توالت فرنگی دیواری یا زمینی
 • توجه به امکانات توالت فرنگی خریداری شده
 • توجه به سیستم لوله کشی موجود
 • برآورد هزینه های جانبی

یک نکته ی مهم: برای برطرف نمودن هر گونه ایراد فنی در سیستم لوله کشی توالت فرنگی و یا بازسازی و تعویض قطعات مربوطه، می توانید از اطلاعات و تجارب افراد فنی وب سایت فنی کارا در زمینه لوله کشی ساختمان و یا دانش نصاب توالت فرنگی تهران که در این زمینه دارای مهارت کافی می باشد، استفاده نمایید.

اقدامات قبل از تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

توجه به فضای کافی جهت نصب توالت فرنگی، اولین اقدام برای تعویض و جایگزینی آن با مدل ایرانی می باشد.

مراحل و نحوه تعویض توالت ایرانی با فرنگی

بعضی از افراد در روش های قدیمی تر برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی، در ابتدا توالت ایرانی را به طور کامل تخریب می کردند و گاهی با این حرکت کاسه توالت نیاز به انجام خدماتی همچون تعویض سنگ توالت پیدا می نمود و در واقع کلیه موزاییک ها یا سرامیک های کف را نیز همراه با سرویس ایرانی تخریب می کردند و بعد از انجام لوله کشی مجدد، قیرگونی و… در مراحل بعد نوبت به نصب توالت فرنگی می رسید.
امروزه با به کارگیری روش های جدید تر دیگر لازم به تخریب کامل سرویس ایرانی و کندن موزاییک ها، سرامیک کف و جداره ها نمی باشد. بلکه افراد متخصص در فنی کارا با استفاده از روش های نوین، توالت فرنگی را به گونه ای استاندارد و شکیل بر روی همان توالت ایرانی نصب می کنند که هیچ گونه مشکلی پیش نیاید و مهم تر از همه این اقدام، در کاهش هزینه ها می تواند نقش به سزایی داشته باشد.

به طور کلی مراحل تبدیل و تعویض توالت ایرانی با فرنگی را می توان به شکل زیر دسته بندی نمود:

 1. برداشتن کاسه توالت ایرانی
 2. انسداد موقت لوله های فاضلاب (جهت جلوگیری از بروز گرفتگی لوله ها بر اثر وارد شدن مصالح ساختمانی)
 3. لوله کشی جدید فاضلاب بر اساس عملکرد توالت فرنگی
 4. قیرگونی و عایق کاری کف
 5. جانمایی و جایگذاری کاسه توالت فرنگی
 6. کاشی کاری و سرامیک کاری احتمالی
 7. آب بندی توالت فرنگی
نحوه تعویض توالت ایرانی با فرنگی

تصویر نشان دهنده نمونه ای از تبدیل دستشویی ایرانی به فرنگی به شکل استاندارد می باشد.

هزینه تبدیل توالت فرنگی به ایرانی و بر عکس

بسیاری از افراد، قبل اینکه اقدامی برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و یا برعکس انجام دهند به دنبال هزینه های انجام این کار هستند، که از قبل با برآورد تقریبی که کرده اند بتوانند این عملیات را به بهترین شکل و با کیفیت بالا انجام دهند. از جمله عواملی که بر هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی تأثیر گذار است، نوع توالت فرنگی است که قصد دارید به جای توالت ایرانی جایگزین کنید. اینکه توالت فرنگی به صورت دیواری است و یا به صورت زمینی، تعیین کننده بخشی از قیمت است! ضمن اینکه نصاب توالت فرنگی، اجرت متفاوتی برای انجام این کار دریافت می کند. تعیین هزینه تبدیل توالت فرنگی به ایرانی نیز، وابسته به هزینه تعویض سنگ توالت، گذاشتن کاسه جنس مرغوب و… می باشد.

پارامتر مهم دیگر در تعیین هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی، انجام لوله کشی های لازم و بنایی هایی که برای انجام این کار مورد نیاز است می باشد، که در بعضی مواقع همان لوله کشی که از قبل وجود داشته می تواند مجدداً مورد استفاده قرار بگیرد. ولی در مواقعی که لوله کشی قبلی استاندارد نبوده و یا مناسب توالت فرنگی نمی باشد، نیاز است تا لوله کشی قبلی جمع آوری و مجدداً نوع مخصوص به توالت فرنگی پیاده سازی شود، در این شرایط مسلماً مجبور به پرداخت هزینه های بیشتری خواهید بود.

هزینه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

برند توالت فرنگی جایگزین شده به جای نوع ایرانی آن، از دیگر عوامل مهم در برآورد هزینه تعویض توالت فرنگی با ایرانی می باشد.

اگر در تبدیل توالت ایرانی به فرنگی از متخصصین ماهر کمک بگیرید، کمک بزرگی به شما در کاهش هزینه های نهایی می کند. چرا که یک نصاب ماهر، می تواند در تشخیص درست لوله کشی ها و قرار دادن بهترین محل برای نصب توالت فرنگی از خیلی از هزینه های جانبی انجام کار بکاهد.

لذا ما توصیه می کنیم برای انجام این کار از دانش افراد متخصص جهت تبدیل توالت ایرانی به فرنگی کمک بگیرید. سایت فنی کارا در به دست آوردن لیست بهترین افراد متخصص در زمینه تعمیر و تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بر اساس شهر و منطقه ای که در آن حضور دارید، به شما کمک شایانی کرده است که شما می توانید این لیست را از طریق همین صفحه مشاهده کنید. بهتر است بدانید که اگر مسافت نصاب توالت فرنگی تا محل شما کوتاه باشد، تأثیر مهمی در کاهش هزینه های رفت و آمد و اجرت وی دارد.

توصیه های مهم نصاب توالت فرنگی به مردم

در هنگام خرید توالت فرنگی حتماً به قطعات موجود در پکیج دقت داشته باشید که سالم باشند، بوگیر را روی دهانه لوله فاضلاب نصب کنید. بعد از نصب توالت فرنگی به مدت ۱۲ ساعت از آن استفاده نکنید، تا چسب های آن کاملاً خشک شود. سیفون توالت فرنگی به درستی تنظیم شده باشد، برای این کار از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرید و در نهایت آخرین توصیه این افراد که از اهمیت بالایی نیز برخوردار است، نظافت روزانه و به موقع سرویس توالت فرنگی می باشد.

توصیه مهم نصاب توالت فرنگی

از توصیه های مهم نصاب به هنگام تبدیل توالت ایرانی به فرنگی، قرار دادن بوگیر دقیقاً بر روی دهانه لوله فاضلاب می باشد.

سؤالات مربوط به تعویض توالت ایرانی به فرنگی

🕛 نصاب توالت فرنگی چه ساعاتی از شبانه روز آماده ارائه خدمات است؟
✔ تمامی افراد فنی ملزم هستند تا به محض تماس، بلافاصله خود را به محل مورد نظر برسانند و معمولاً در هر ساعت از شبانه روز آماده اعزام به محل بوده و فقط برخی از آنها در ساعات مشخصی قادر به ارائه خدمات می باشند.

🤔 تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب ممکن است؟
✔ بله، امروزه با استفاده از روش های نوین دیگر نیازی به تخریب توالت ایرانی نبوده و متخصصین مجرب با نصب توالت فرنگی بر روی توالت ایرانی مانع پرداخت هزینه های گزاف لوله کشی فاضلاب می شوند.

🚽 معایب جابه جایی توالت ایرانی با فرنگی بدون تخریب چیست؟
✔ بروز آلودگی و مشکلات قارچی و ویروسی، عدم دسترسی به بخش پوشانده شده توالت ایرانی و امکان نشتی در لوله کشی، از مهم ترین معایب تبدیل توالت ایرانی به فرنگی بدون تخریب است.

دسته بندی شده در: تهران, تبدیل توالت ایرانی به فرنگی (و بر عکس), خدمات فنی

ارسال نظر