ارسال آگهی

اجرای آسفالت با به روزترین تجهیزات✔ درسراسر تهران

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

آسفالت ماده ای چسبناک و سیاه رنگ می باشد که شبه جامد است، ترکیبات آن شامل ماسه قیر و شن می باشد که در ساخت جاده ها، باند فرودگاه ها، و پشت بام ساختمان ها، زیر سازی، آسفالت محوطه، حیاط، کوچه و پارکینگ، خیابان و شیب بندی و… کاربرد دارد. اجرای آسفالت شامل مراحل آماده کردن سطح راه، حمل و پخش مخلوط آسفالتی و کوبیدن آن می باشد. جهت استفاده از خدمات آسفالتکاری می توانید در فنی کارا با افرادی که در این زمینه ماهر می باشند ارتباط بگیرید و حیاط، پشت بام و محوطه خود را با مناسبترین قیمت آسفالت نمایید.

لیست افراد متخصص در زمینه آسفالتکاری در تهران

کل تهران و اطراف – ۲۴ ساعته
( سجاد سلیمی )
سجاد سلیمی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
98%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
94%
:امتیاز کل

کل تهران – ۷ صبح تا ۱۱ شب
( علی سلیمی )
علی سلیمی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
100%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

کل تهران به جز شرق – ۲۴ ساعته
( نادر حسنی )
نادر حسنی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

89%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
89%
:ارائه فاکتور
90%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

کل تهران – ۷ صبح تا ۱۲ شب
( مهدی محسنی )
مهدی محسنی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

89%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
91%
:تمیز کار بودن
89%
:ارائه فاکتور
90%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

آنچه در ادامه مطلب از آسفالتکاری و هزینه آسفالت کاری میخوانید:

عوامل موثر بر قیمت اجرای آسفالت در تهران

عوامل مختلفی بر قیمت آسفالت کاری در تهران موثر است که از جمله این عوامل می‌تواند نوع، قیر پاشی، اجرای جدول کشی تک لبه، اجرای جدول کشی روسی، نهر و کتابی، اجرای جدول کشی کانیو و زیرسازی کوبیدن و تسطیح و… همه این عوامل بسته به مساحت زمینی که قرار است، کار بروی آن انجام شود، محاسبه می شود. کارشناس متخصص با توجه به نکات و ویژگی های آسفالت مرغوب در زمان خرید راهنمایی های لازم را به شما می دهد تا بتوانید جنس مرغوب و با کیفیتی را خریداری نمایید.

عامل موثر دیگر در قیمت اجرای آسفالت در تهران نوع محلی است که کار بر روی آن انجام می شود. واضح است که محل هایی که شرایط کار کردن در آنها سخت تر از یک سطح صاف و هموار می باشد، هزینه سختی کار بیشتری به آن تعلق می گیرد و همچنین محل هایی که در ارتفاع قرار دارند یا دیواره های آپارتمان ها هزینه متفاوت تری از بقیه محل ها خواهند داشت.

از دیگر عوامل موثر بر قیمت آسفالتکاری می توان به شرایط آب و هوایی اشاره کرد، در بعضی مواقع شرایط جوی به گونه ای است که هرگز نباید فرآیند آسفالت کاری صورت بگیرد، در مواقعی هم شرایط آب و هوایی سخت است اما لازم است که هرچه سریع تر آسفالتکاری انجام شود که در این مواقع بر مبلغ هزینه و اجرت کار آسفالت کار افزوده می شود.

هزینه آسفالت کاری

قیمت اجرای آسفالت به عوامل مختلفی از جمله محل آسفالت کردن، شرایط جوی و… بستگی دارد.

مراحل آسفالت ریزی

مراحل اجرای آسفالت گوناگون می باشد که اگر انجام هر یک از مراحل، دقت و استانداردهای لازم را نداشته باشد، عملیات به درستی صورت نمی گیرد و بعد از مدتی شاهد ترک برداشتن و کنده شدن آن خواهید بود لذا از آسفالت کار بخواهید که در انجام هر مرحله دقت لازم را به خرج دهد.

این مراحل عبارتند از: آماده کردن سطحی که قرار است کار بروی آن انجام شود، اندود نفوذی یا پریم کت که در این مرحله باید به میزان قیر و نحوه اجرای اندود نفوذی دقت داشته باشید، اندود سطحی یا تک کت، پخش آسفالت، پخش با فینیشر، پخش با گریدر و… که در انجام این فرآیندها به درجه حرارت پخش، تراکم آن، غلتک های فولادی، غلتک های لاستیکی، نحوه کوبیدن آن، کنترل کیفیت و… باید با دقت بالایی انجام شود.

مراحل آسفالت سازی

اجرای آسفالت شامل مراحل گوناگونی ازجمله: پخش اسفالت، پریم کت و… می باشد.

توصیه های آسفالت کار برای تهیه آسفالت مرغوب

این ماده سیاه رنگ به سه دسته گرم، سرد و آسفالت حفاظتی تقسیم می‌شود. که بر اساس نوع آن کاربرد های متفاوتی دارد، مثلاً از نوع گرم در قشرهای روسازی راه استفاده می‌شود و از انواع حفاظتی برای جلوگیری از نفوذ، بر سر راه افزایش مقاومت لغزشی و سایشی و بهسازی موقت روی های موجود آسفالتی و بتنی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع حفاظتی نیز به انواع مختلفی تقسیم می‌شود که آنها نیز برای کاربردهای متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. تهیه و اجرای آسفالت به دو دسته سرد کارخانه ای و سرد مخلوط در محل تقسیم می شود.

نکات مهم اجرای آسفالت در تهران

برای اینکه فرآیند این کار با کیفیت بالایی انجام شود و بعد از مدتی دچار مشکل و دوباره کاری نشوید لازم است تا در زمان قبل و در حین اجرای آسفالت نکاتی را رعایت کنید که این نکات عبارتند از: تمیز کردن سطح کار، پر کردن ترک های موجود در محل کار، پر کردن چاله های موجود بر روی سطح کار، قبل از ریختن مواد مجددا سطح را تمیز کنید تا سطح آن کاملا صاف و هموار و تمیز باشد، استفاده از درزگیر و در نهایت هم مراقبت و نگه داری از سطح و محل تا زمانیکه سطح آن کاملا خشک شود.

نکات مهم در اجرای آسفالت

رعایت نکاتی همچون تمیز کردن سطح، پر کردن ترک ها و… باعث می شود تا اجرای آسفالت به خوبی انجام شود.

ابزار مورد نیاز برای اجرای آسفالت

برای آسفالتکاری ماشین آلات خاصی مورد استفاده قرار می گیرد که در زمان اجرای این فرآیند، پخش و تراکم و ساخت آن کاربرد دارند. این ماشین ها عبارتند از

 • قیر پاش
 • غلتک ها
 • سنگ شکن
 • جاروهای مکانیکی
 • فینیشر یا همان رویه کش
 • آسفالت کاتر
 • دیگ آسفالت
 • ماشین آلات پشتیبانی
 • ماشین ترمیم
 • بونکر های ذخیره مصالح
 • ماشین حمل آب
 • ماشین برش
 • و …

پرسش های پرتکرار آسفالتکاری

قیمت آسفالتکاری در تهران چقدر می باشد؟

هزینه آسفالت کاری در تهران به عوامل مختلفی مانند: نوع اجرای جدل کشی، قیرپاشی، زیر سازی کوبیدن، تسطیح، محل اجرای آسفالت و شرایط آب و هوایی بستگی دارد.

از آسفالت حفاظتی در چه جاهایی استفاده می شود؟

از آسفالت حفاظتی برای جلوگیری از نفوذ، بر سر راه افزایش مقاومت لغزشی و سایشی و بهسازی موقت روی های موجود آسفالتی و بتنی مورد استفاده قرار می گیرد.

اجرای آسفالت در کدام از مناطق تهران انجام می شود؟

ارائه خدمات آسفالت کاری در تمام مناطق تهران از جمله غرب تهران، شرق تهران و… انجام می شود.

دسته بندی شده در: تهران, ایزوگام و قیرگونی و آسفالت, خدمات فنی

ارسال نظر