ارسال آگهی

لوله بازکنی مشیریه تهران

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران
تماس شبانه روزی (عباسی) (کلیک کنید)  09199XXX050

برای نمایش کامل شماره تماس کلیک کنید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

عدم جذب و دفع آب و فاضلاب توسط خاک چاه فاضلاب می تواند مشکلات فراوانی را برای ساختمان ها و ساکنین آن ایجاد کند. در این صورت شما متخصصین لوله بازکنی مشیریه برای تخلیه و مهم‌تر از آن لایروبی چاه برای احیا و زنده کردن چاه نیاز دارید.

لیست افراد لوله بازکن در مشیریه

کل تهران – ۲۴ ساعته
(غلامرضا کیانی راد)
غلامرضا کیانی راد

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

لوله بازکن تخصصی – کل تهران – ۲۴ ساعته
( علی عباسی )
علی عباسی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
100%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

تعمیرات توالت فرنگی به صورت فوق حرفه ای – کل تهران – ۲۴ ساعته
( افشین ملائی )
افشین ملائی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

93%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

مشکلاتی که از عدم کارایی درست و صحیح و فاضلاب پیش می آید عبارتند از بوی نامطبوع، بالا آمدن آب و فضولات و مواد زائد از دریچه چاه، گرفتگی لوله ها و عدم دفع آب در سرویس های بهداشتی و سینک ظرفشویی و… میباشند.

لوله بازکنی مشیریه

رفع مشکلات چاه فاضلاب توسط لوله بازکنی مشیریه

برای رفع هر مشکلی باید خود مشکل بررسی و شناسایی شود. متخصص لوله بازکنی در مشیریه قبل از انجام هر کار به بررسی های لازم و کافی در رابطه با مشکل ساختمان شما می پردازد.

در محدوده مشیریه ساختمان ها چاه هایی از نوع چاه جذبی دارند که اینگونه چاه‌ها به سه دسته و سه گونه وجود دارند.

چاه جذبی میله ای

در این نوع چاه گلوه به قطر ۸۰ تا ۱۰۰ سانتیمتر که عمقی تا سطح لایه نفوذ پذیر خاک دارد می‌گویند. برای کاهش اثرات منفی در حفر چاه بهتر است حداقل عمق میله ۶ متر در نظر گرفته شود.

چاه جذبی انباره ای

وظیفه اصلی چاه انباره ای جمع آوری فاضلاب و جداسازی آب از فاضلاب به وسیله نشست در لایه های نفوذ خاک می باشد. دلایل نفوذ پذیری خاک محسن گنبدی شکلی هفت می شود.

چاه جذبی گلدانی

در این نوع تا دهانه چاپ به صورت مخروطی یا قیفی می باشد در واقع این نوع چاه ها مکانی برای جمع آوری فاضلاب و استقرار آنها در منتها الیه لوله های فاضلاب و نیز هدایت فاضلاب به داخل چاه می باشد.

چه زمانی نیاز به افراد لوله بازکنی در مشیریه برای لایروبی چاه دارید؟

حال که با انواع چاه در محدوده مشیریه آشنا شدیم می توانیم مشکلات چاه های فاضلاب را به راحتی بررسی و جهت رفع مشکلات آن اقدام نماییم.

همانطور که گفته شد در محدوده مشیریه اکثر ساختمانها دارای چاه های جذبی می باشد اینگونه چاهها خاک مناسب برای دفع آب و فاضلاب می باشد. اگر جنس خاک و زمین که در آن چاه حفر شده است نامناسب باشد چاه کارخود را به درستی انجام نمی دهد و آب و فاضلاب جذب نمی کند در این صورت باعث تکرر پر شدن چاه می گردد.

در این حالت شما دچار مشکل می شوید چرا که باعث سرازیر شدن فاضلاب از دهانه چاه و پیچیدن بوی نامطبوع در کل ساختمان می گردد و شما نیاز دارید به متخصصین لوله بازکنی در پونک در امر لایروبی و تخلیه چاه.

انجام لایروبی چاه توسط کارگران لایروبی لوله بازکنی مشیریه

لایروبی چاه توسط لوله بازکنی مشیریه

لایروبی چاه بعد از تخلیه کامل چاه توسط کارگران لایروب که متخصص در زمینه لایروبی چاه در محدوده مشیریه می باشند به اشکال مختلف انجام می شود.

انواع لایروبی چاه

لایروبی چاه کاری تخصصی و دشوار است که نیاز به تجربه بالا و دقت فراوان در هنگام انجام کار دارد لایروبی چاه به صورت لایروبی و تخلیه چاه توسط نیروی انسانی، تراشیدن چاه و لایروبی توسط کارگران لایروبی مشیریه، رسوب کرده لجن کشی چاه کهنه و لایروبی به وسیله متخصص لوله بازکنی مشیریه، لایروبی با دستگاه لجن کشی با ماشین نیسان و لایروبی با دستگاه لجن کش و ماشین خاور انجام می پذیرد.

دانلود نسخه پی دی اف – Download PDF Version

منابع مفید:
تصفیه فاضلاب

دسته بندی شده در: تهران, لوله بازکنی, خدمات فنی

ارسال نظر