ارسال آگهی

لوله بازکنی و تخلیه چاه جلفا تهران

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران
تماس شبانه روزی (عباسی) (کلیک کنید)  09199XXX050

برای نمایش کامل شماره تماس کلیک کنید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

از معدود مشکلاتی که مردم با سایت فنی کارا تماس میگیرند جهت تخلیه و حفر چاه می باشد. شما می توانید برای ثبت درخواست خود در این زمینه وارد سایت فنی کار شده و قسمت لوله جلفا و یا اگر در مناطق دیگر تهران هستید قسمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و درخواست سرویس کار نمایید.

لیست افراد لوله بازکن در جلفا

شمال – غرب – مرکز – ۷ صبح تا ۱۲ شب
( حمید طالبی )
حمید طالبی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

تعمیرات توالت فرنگی به صورت فوق حرفه ای – کل تهران – ۲۴ ساعته
( افشین ملائی )
افشین ملائی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

93%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

لوله بازکن تخصصی – کل تهران – ۲۴ ساعته
( علی عباسی )
علی عباسی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
100%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

کل تهران – ۲۴ ساعته
(غلامرضا کیانی راد)
غلامرضا کیانی راد

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

بسیاری از افراد نگران این را دارد که چرا بعد از ۱۰ الی ۱۵ سال کار کردن چاه فاضلاب حال به صورت مکرر چرا فاضلاب ساختمان شان نیاز به تخلیه دارد. این سوال برای شما هم پیش می‌آید که آیا سرویسکار قبلی چه کار تخلیه چاه را انجام داده است به صورت کامل و چاه فاضلاب ساختمان شما را تخلیه نکرده است؟ مشکل از سمت چه کسی و یا کجاست؟

لوله بازکنی جلفا

در این صفحه از سایت به تمامی سالهای شما در این باب پاسخ داده خواهد شد. با مهندسین لوله بازکنی در جلفا برای یافتن پاسخ های خود همراه باشید.

مراحل تخلیه چاه توسط افراد لوله بازکنی جلفا

اولین کاری که متخصصین لوله بازکنی جلفا انجام می دهند این است که مشکل چاه فاضلاب ساختمان شما را بیابند و یا گرفتگی لوله ها را نیز بررسی نمایند و سپس بعد از یافتن در بچه ها و عملیات تخلیه چاه می پردازند.

تانکرهای 6000 و 12000 لیتری با کمک پمپ های قوی از دو نوع تک و سه فاز می باشند توانند هر نوع چایی را از مواد زائد و فضولات پاک کند.
تانکرهای مکنده یا همان ساکشن برای تخلیه مکانیزه چاه که فضولات و لجن ها در آنها سفت شده‌اند کاربرد دارد. از این تانکرها برای مواردی که انجام لایروبی چاه سخت باشد استفاده می‌شود این تانکرها کاملا بهداشتی و با حداقل خرابی کار تخلیه چاه را به پایان می رساند.

چرا لایروبی چاه توسط متخصصین لوله بازکنی در جلفا توصیه می شود؟

بعد از تخلیه کامل چاه مقنی کاران می بایست به پاک کردن دیواره و کف چاه بپردازد. یک متخصص لوله بازکنی جلفا در سایت فنی کارا می داند که بهتر است کار لایروبی چاه انجام گیرد چراکه با لایروبی چاه دیگر چاه شما به صورت مکرر نیاز به تخلیه چاه نخواهد داشت و چاه فاضلاب ساختمان شما به صورت روز اول تبدیل می شود.

در اینجا به مشکل پر شدن پیاپی و در مدت زمان کوتاه فاضلاب ساختمان خود پی برد. در ادامه به چگونگی انجام کار توسط متخصصین لوله بازکنی می پردازیم.

چگونگی انجام لایروبی چاه توسط لوله بازکنی جلفا

زمانی که به صورت کامل انجام شد متخصص لوله بازکنی افسریه که برای تخلیه چاه به حضور شما رسیده است که به این افراد سرویسکار کارگر لایروب نیز گفته می شود با استفاده از ابزار آلات و نکات ایمنی وارد چاه می شود و شروع به تراشیدن و کندن فضولات و مواد زائد چسبیده به دیواره داخلی چاه و همچنین کف چاه می کند.

لایروبی چاه توسط سرویس کاران لوله بازکنی جلفا

این کار کاری بسیار دشوار و زمانبر می باشد اما با انجام لایروبی چاه توسط کارگران لایروب در سایت فنی کارا در بخش لوله بازکنی جلفا ساختمان شما تا چندین سال آینده به هیچ عنوان به مشکل بر نخواهد خورد و شما با خیال آسوده می توانید از سیستم فاضلاب ساختمان خود بدون هیچ مشکل استفاده کنید.

دانلود نسخه پی دی اف – Download PDF Version

منابع مفید:
سیفون توالت

دسته بندی شده در: تهران, لوله بازکنی, خدمات فنی

ارسال نظر