ارسال آگهی

تعمیر تلویزیون در تبریز + شماره تلفن تعمیرکار ماهر

تماس بگیرید

تلویزیون به عنوان یکی از پر مصرف ترین ابزارهای منزل ممکن است بعد از مدتی دچار مشکلات و خرابی هایی شود. بنابراین اگر ساکن شهر آذربایجان شرقی می باشید حتما به تعمیر تلویزیون در تبریز نیاز پیدا خواهید کرد. خرابی هایی همچون روشن نشدن تلویزیون، آبخوردگی، صدا نداشتن و… از جمله مشکلات رایجی می باشد که ممکن است دچار آن شوید. وبسایت فنی کارا با توجه به این امر تمام تلاش خود را می کند تا با ارائه خدمات تعمیرات تلویزیون تبریز و معرفی ماهرترین تعمیرکاران در حل بهتر مشکل شما تاثیر گذار باشد.

لیست افراد تعمیرکار تلویزیون ال جی  و... در تبریز

کل تبریز – ۱۰ صبح تا ۸ شب
( علیرضا رسولی فرد )
علیرضا رسولی فرد

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

در ادامه این مطلب از خدمات تعمیر تلویزیون تبریز خواهید خواند:

محاسبه هزینه تعمیر تلویزیون در تبریز

قیمت تعمیر تلویزیون در تبریز ازمهم ترین فاکتورهایی می باشد که هنگام ثبت درخواست باید به آن توجه داشت تا از بروز هرگونه کلاهبرداری و مشکلات جلوگیری شود. اما از آنجایی که ارائه تعمیرات تلویزیون تبریز به عوامل مختلفی بستگی دارد نمی توان هزینه مشخصی را برای آن تعیین کرد. بنابراین هنگام ثبت درخواست باید با تعمیر کار تلویزیون به توافق های لازم بر سر هزینه تعمیرات برسید. در ادامه می توانید عواملی که به طور کلی بر هزینه تعمیر تلویزیون ال جی در تبریز و سایر مدل و برندها تاثیرگذار می باشد را مشاهده نمایید:

 • مدل و برند تلویزیون
 • نوع خرابی پیش آمده
 • قطعه مورد نیاز جهت تعویض
 • دستمزد تعمیرکار تلویزیون در تبریز
 • هزینه ایاب و ذهاب
 • و…
هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی در تبریز

عوامل موثر بر تعمیر تلویزیون در تبریز

خدمات تعمیر تلویزیون ال جی، سامسونگ و… در تبریز

تعمیر تلویزیون از جمله خدماتی است که حتما نیاز می باشد توسط یک متخصص و فردی که در این زمینه مهارت کافی را دارد انجام شود. بنابراین اگر تلویزیون شما دچار مشکلاتی همچون: خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون، بهم ریختگی رنگ ها، تصویر دارد اما صدا ندارد، صدا دارد ولی تصویر ندارد و… می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون در تبریز در فنی کارا استفاده نمایید.

تعمیرکار تلویزیون در تبریز تعمیر بک لایت ال جی، تعمیر پنل تلویزیون سونی و… در تبریز با قیمتی بسیار مناسب و در کمترین زمان ممکن انجام می دهد. ساکنین تهران در صورت نیاز به تعمیر تلویزیون سامسونگ، صنام، ایکس ویژن، ال جی و سایر برندها می توانند برای دریافت شماره تلفن تعمیرکار تلویزیون در تهران در اینجا کلیک کنند.

خدمات تعمیر تلویزیون

تعمیر بک لایت، پنل و سایر مشکلات تلویزیون در تبریز

تعمیر تلویزیون در منزل تبریز

تعمیر تلویزیون در منزل تبریز این امکان را به شما می دهد تا تعمیرکار برای حل مشکل به منزل و محل شما حضور یابد و چه بسا که آنها این امر را برای ارائه خدمات در اولویت قرار می دهند؛ زیرا جابه جایی تلویزیون ممکن است مشکلات دیگری نیز ایجاد کند و هزینه تعمیر تلویزیون در تبریز دو چندان شود.

بنابراین بدون نگرانی از حمل تلویزیون کافیست به انتخاب با شماره تلفن تعمیرکار تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. تعمیر کار تلویزیون ال جی، سامسونگ و… در تبریز پس از دریافت تماس شما همراهان عزیز فوری خود را به محل می رساند.

نحوه ثبت درخواست تعمیر تلویزیون تبریز در فنی کارا

برای اینکه بتوانید به راحتی و سریع درخواست خود را برای دریافت خدمات تعمیر تلویزیون در تبریز و یا تعمیرات تلویزیون مشهد ثبت نمایید حتما مراحل زیر را طی کنید:

 • در ابتدا نام شهر، خدمات تعمیر تلویزیون و نام منطقه خود را در بالای صفحه انتخاب نمایید و سپس گزینه جستجو را بزنید تا نزدیکترین افراد برایتان پیدا شوند.
 • پس از اینکه پروفایل، رضایت سنجی ها و اطلاعات افراد را بررسی کردید وارد پروفایل فرد مورد نظر شوید.
 • در پروفابل فرد منتخب در کادر کوچک مشخص شده شماره خود را وارد کنید.
 • پس از وارد کردن شماره اطلاعات تماس تعمیرکار تلویزیون برایتان ارسال می شود.
 • با تماس به تعمیرکار می توانید درخواست خود را برای تعمیرات تلویزیون تبریز ثبت نمایید و از هزینه آن نیز مطلع شوید.

⚠ توجه: بسیار مهم می باشد که قبل از تماس با افراد تعمیرکار حتما قوانین سایت فنی کارا را مطالعه نمایید تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری شود.

شماره تعمیرکار تلویزیون تبریز

تماس با تعمیرکار تلویزیون تبریز در فنی کارا

مزایای دریافت خدمات تعمیرات تلویزیون تبریز از فنی کارا

شاید برایتان سوال شده باشد که استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون در تبریز از سایت فنی کارا برای کاربران چه مزایایی را به همراه دارد که در ادامه تمامی این موارد ذکر شده است:

 • در fanikara می توانید بدون نیاز به طی کردن مراحل پیچیده ای مثل پر کردن فرم و… فوری درخواست خود را ثبت نمایید.
 • افراد تعمیرکار تلویزیون تبریز از مهارت بالایی برخوردار هستند که با قیمتی بسیار مناسب و در کمترین زمان ممکن مشکل پیش آمده را رفع می نمایند.
 • تیم رضایت سنجی فنی کارا پس از اتمام کار عملکرد افراد فنی را ارزیابی می کنند و در صورت بروز مشکل پیگیری های لازم را انجام می دهند.

سوالات متداول مشتریان در خصوص تعمیر تلویزیون تبریز

هزینه تعمیر تلویزیون در تبریز چقدر می باشد؟

هزینه خدمات تعمیرات تلویزیون به عوامل مختلفی همچون نوع مشکل پیش آمده، برند و مدل تلویزیون، قطعه تعویضی مورد نیاز، دستمزد تعمیرکار و ایاب و ذهاب بستگی دارد.

آیا تعمیرکار فنی کارا تعمیر بک لایت ال جی در تبریز را انجام می دهد؟

بله. تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی، سامسونگ و سایر برند ها توسط ماهرترین افراد انجام می شود.

آیا تعمیر تلویزیون در منزل تبریز توسط تعمیرکاران فنی کارا ارائه می شود؟

بله. تعمیرکار تلویزیون تبریز پس ازدریافت تماس مشتری فوری خود را به منزل شما و محل مشخص شده می رساند.

دسته بندی شده در: تبریز, تعمیر تلویزیون, خدمات فنی

ارسال نظر