ارسال آگهی

تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل 📺 | تعمیرات برندهای مختلف

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

برای دریافت خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ و ال جی و… در منزل، سایت فنی کارا می تواند با معرفی تعمیرکار انواع تلویزیون های ال جی، سامسونگ، پاناسونیک، و … در شهر تهران و دیگر شهرها به شما کمک نماید.

افراد متخصص تعمیرکار تلویزیون

فقط شرق – جنوب – ۹ صبح تا ۹ شب
( ایرج مهرابی نیا )
ایرج مهرابی نیا

امتیازدهی مشتریان قبلی:

95%
:نحوه برخورد
96%
:تخصص فنی
94%
:تمیز کار بودن
94%
:ارائه فاکتور
95%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

غرب تهران – ۱۰ صبح تا ۱۰ شب
( علی ابراهیمی )
علی ابراهیمی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
89%
:تمیز کار بودن
91%
:ارائه فاکتور
90%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

کل تهران – ۱۰ صبح تا ۱۰ شب
( امیر احمدزاده )
امیر احمدزاده

امتیازدهی مشتریان قبلی:

89%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
89%
:ارائه فاکتور
90%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

کل تهران – ۹ صبح تا ۹ شب
( احسان خداپرست )
احسان خداپرست

امتیازدهی مشتریان قبلی:

90%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
89%
:ارائه فاکتور
90%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

آنچه در این مطلب  بیان شده است:

خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل با فنی کارا

تعمیرات برخی از خرابی های دستگاه های صوتی و تصویری مثل تعمیر تلویزیون سامسونگ و ال جی و… به گونه ای هست که می توان آنها را در منزل تعمیر نمود، لذا متخصصین سایت فنی کارا می توانند برای تعمیر تلویزیون در منزل فقط با یک تماس، خودشان را سریعاً در هر کجای تهران که باشید به شما برسانند و به رفع ایرادات موجود در تلویزیون بپردازند.
تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

ما می توانیم تعمیر تلویزیون سامسونگ و دیگر برندها را در منزل انجام دهیم.

اما قبل از اینکه اقدام به تماس با شماره تعمیرکار تلویزیون سامسونگ نمایید، بهتر است بدانید که این افراد ماهر در سایت فنی کارا چه خدماتی را ارائه می دهند، لذا در ادامه به برخی از خدمات تعمیر تلویزیون ال جی، ساسونگ، سونی و… می پردازیم:
 • نصب و راه اندازی تلویزیون و سینما خانگی
 • تعمیر تلویزیون سامسونگ، سونی، ال جی، پاناسونیک و
 • تعمیر تلویزیون فوری و کاملاً تضمینی
 • تعمیر پنل تلویزیون و دیگر مشکلات تصویری مربوط به آنها
 • تعمیر ال سی دی تلویزیون و برطرف کردن خطوط صفحه
 • تعمیر تلویزیون ال ای دی
 • تعمیر تخصصی تلویزیون شامل تعمیرات برد و پنل
 • رفع مشکل خط داشتن روی تصویر
 • برطرف کردن پیکسل سوخته تصویر
 • نصب تلویزیون بر روی دیوار، میز، براکت یا جاهای دیگر
 • تنظیم و تعمیرات آنتن تلویزیون های آنالوگ و دیجیتال
تعمیر تلویزیون در منزل

فنی کارا، آماده پذیرش سفارش تعمیر تلویزیون در تمامی برندها با تعهد کامل به شهروندان تهرانی می باشد.

دلایل اصلی تعمیر تلویزیون سامسونگ و دیگر برندها

گاهی اوقات برای تلویزیون شما مشکلات جزئی مثل پرش آنتن به صورت مقطعی، خاموش شدن آن و… پیش می آید که می توانید آنها را با تنظیم مجدد تلویزیون و یا خاموش، روشن کردن آن حل نمایید. ولی برخی مشکلات اساسی هم می باشند، که باید حتماً توسط تعمیرکار تلویزیون بررسی و برطرف شوند. در ادامه برای آشنایی بهتر شما با این مسئله به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد.
 • تعمیر انواع کنترل های ساده و هوشمند
 • تعمیر تلویزیون ال جی و رفع خطوط روی تصویر
 • خرابی پنل تلویزیون
 • کار نکردن کلیدهای لمسی و مکانیکی تلویزیون های قدیمی و جدید
 • رفع خرابی صدا از قبیل خش داشتن و نا مفهوم بودن آن
 • آب ریختن بر روی تلویزیون و روشن نشدن آن
 • و…
شما عزیزان می توانید برای تعمیر تلویزیون ال جی، سامسونگ، سونی و دیگر برندهای ایرانی مانند ایکس ویژن، اسنوا و … با تعمیرکار تلویزیون سامسونگ مستقیماً تماس بگیرید تا بتواند به زودی خودش را به شما برساند و خدمات متنوعی را در زمینه تعمیر ال سی دی تلویزیون، تعمیرات ال ای دی و رفع دیگر مشکلات مربوط به آن را به شما ارائه کند.
تعمیرات تلویزیون در تمامی برندها

برای تعمیر تلویزیون سامسونگ یا هر برند دیگری سایت فنی کارا آماده خدمت رسانی به شماست.

البته سایت فنی کارا می تواند برای تعمیر تمامی لوازم منزلتان مثل ماشین لباسشویی و ظرفشویی، یخچال و… در تهران به شما تعمیرکار حرفه ای معرفی نماید، به طور مثال برای استفاده از خدمات تعمیرکار ماشین لباسشویی کافیست با یکی از افراد متخصص بر حسب نزدیکی به منزل و یا امتیاز آنها، از طریق کلیک بر روی لینک تعمیر ماشین لباسشویی و نیز مشاهده دیگر اطلاعات مورد نیاز درخواست، تماس بگیرید و از آنها بخواهید که با حضور در محل مشکلات مربوط به خرابی ماشین لباس شویی و ظرفشویی را برایتان برطرف نمایند.

مزایای دریافت خدمات تعمیر تلویزیون ال جی از فنی کارا

فنی کارا همیشه به دنبال ثبت آگهی افراد متخصص در زمینه های فنی می باشد. این حساسیت در انتخاب افراد در زمینه تعمیر تلویزیون سامسونگ، ال جی، سونی و… در سراسر تهران باعث شده تا شما عزیزان بتوانید به راحتی و با اطمینان خاطر تعمیرات تلویزیون خود را به ما بسپارید. از ویژگی های مهم سایت فنی کارا در ارائه خدمات تعمیر تلویزیون می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • درخواست تعمیرکار تلویزیون در سریعترین زمان: شما عزیزان بعد از ورود به سایت فنی کارا می توانید بعد از انتخاب شهر و دسته مورد نظر، اسامی فنی کارهای مربوط به انتخاب خود را مثل تعمیرکار ال سی دی تلویزیون مشاهده کنید و با آنها مستقیماً تماس بگیرید.
 • رضایت سنجی و ثبت شکایات از جانب ما: سایت فنی کارا برای تمامی خدماتی که ارائه می دهد رضایت سنجی و ثبت شکایت هم انجام می دهد، که این دو مورد به علاوه میزان مهارت فنی کار می تواند امتیاز وی را در سایت تعیین نماید.
 • پیدا کردن نزدیکترین تعمیرکار ال سی دی و ال ای دی به منزلتان: شما در سایت فنی کارا می توانید نزدیکترین فنی کار به خودتان را پیدا کنید و همچنین از کیفیت خدماتی که ارائه می دهند نیز اطمینان کافی بیابید، چرا که fanikara.com همیشه بهترین و متعهد ترین فنی کارها را برای همکاری در تمامی شهرها انتخاب می نماید.
 • ثبت نام افراد متخصص و متعهد: ما سعی کرده ایم که برای آگهی بهترین افراد تعمیرکار تلویزیون سامسونگ، سونی و ال جی در سایت فنی کارا تبلیغ کنیم و هر فنی کار بر اساس عملکرد خود و میزان رضایتی که توانسته باشد از سوی مشتریان جلب کند، در معرض دید بیشتری قرار می گیرد و این عامل سبب می شود تا این افراد روز به روز بهترین خدمات را در زمینه تعمیر تلویزیون در منزل به شما ارائه دهند، تا از این طریق نیز درآمد خود را بهبود ببخشند.
تعمیر پنل تلویزیون توسط تعمیرکار تلویزیون ال جی

یکی از مهم ترین مزایای دریافت خدمات تعمیر تلویزیون از سایت فنی کارا، معرفی افراد متعهد و متخصص در سراسر تهران به شما عزیزان می باشد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌نحوه محاسبه قیمت تعمیر تلویزیون در منزل

هزینه تعمیر تلویزیون مثل تعمیر پنل و ال ای دی سوخته، بالا نیامدن تلویزیون یا به اصطلاح هنگ کردن آن و دیگر مشکلاتی که ممکن است برای تلویزیون های ال ای دی و یا ال سی دی پیش بیاید، میزان ثابت و مشخصی ندارد و تعیین آن به عوامل مختلفی وابسته است. به همین دلیل قبل از درخواست تعمیرکار تلویزیون بهتر است نوع دستگاه خود مثل ال سی دی یا ال ای دی بودن نمایشگر آن، صفحه تخت یا خمیده بودن تلویزیون، برند و نیز دیگر اطلاعات مورد نیاز جهت تعمیر را در اختیار وی بگذارید تا بتواند هزینه تقریبی از تعمیرات بخش های مختلف آن را برای شما بازگو نماید. در تخمین قیمت تعمیر تلویزیون نباید از تأثیر پارامترهای ذیل غافل شد؛ چرا که این موارد از مهمترین عوامل تأثیرگذار بر هزینه تعمیر تلویزیون ال سی دی، ال ای دی و تلویزیون های شیشه ای قدیمی می باشند که در این بخش به آن ها اشاره خواهیم نمود.
 • نوع برند تلویزیون: از مهمترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت تعمیرات تلویزیون می باشد و این به دلیل موجود نبودن برخی قطعات برندهای مختلف در بازار و یا خاص بودن فناوری آنهاست.
 • نوع مشکل تلویزیون: این مورد می تواند نیز تعیین کننده قیمت تعمیر تلویزیون باشد، مثلاً تعمیر صفحه نمایش، تعمیر برد تلویزیون و یا تعمیر پنل تلویزیون هر کدام قیمت متفاوتی دارد.
 • مدل تلویزیون: که ال ای دی باشد یا ال سی دی و نیز پلاسما و… بر هزینه آن تأثیر گذار است؛ چرا که هزینه تعمیر ال ای دی و پلاسما بیشتر از ال سی دی است. در تلویزیون های الترا و ایج نیز هزینه ها بسته به مدل تلویزیون متغیر است.
 • هزینه ایاب ذهاب و عیب یابی: پس از انجام کارهای مربوط به تعمیر، در مرحله پایانی به هنگام تحویل کار از تعمیرکار باید هزینه ای تحت عنوان ایاب ذهاب علاوه بر اجرت به وی پرداخته شود.
اجرت تعمیرکار تلویزیون سامسونگ

هزینه دریافتی توسط تعمیرکار تلویزیون برای برندهای مختلف، متفاوت می باشد.

سؤالات رایج در مورد تعمیر تلویزیون در تهران

برای تعمیر تلویزیون سامسونگ یا دیگر برندها در تهران چگونه تعمیرکار ماهر پیدا کنیم؟ برای پیدا کردن بهترین تعمیرکار تلویزیون سامسونگ و دیگر برندها و انجام تعمیرات تخصصی بر روی پیشرفته ترین تلویزیون ها در تهران می توانید از سایت فنی کارا با مجرب ترین افراد در این زمینه درخواست دهید. تعمیر کار سیار تلویزیون سایت فنی کارا تعمیر چه برندهایی را انجام می دهد؟ تعمیرکار سیار تلویزیون در سایت فنی کارا تعمیر تمامی تلویزیون های ال سی دی، ال ای دی و قدیمی با برندهای های مختلف داخلی و خارجی از قبیل سامسونگ، ال جی، سونی، پاناسونیک، ایکس ویژن، گروندیک و… را می تواند عهده دار شود. آیا امکان تعمیر تلویزیون در منزل مان وجود دارد؟ در بیشتر اوقات تعمیرات قطعات مختلف تلویزیون به گونه ای می باشد که امکان تعمیر آن در منزل وجود دارد و متخصصین تعمیرکار ما می توانند ایرادات آن را به راحتی و به صورت تضمینی در منزل برای شما برطرف کنند.

دسته بندی شده در: تهران, تعمیر تلویزیون, خدمات فنی

ارسال نظر