ارسال آگهی

تعمیر تلویزیون مشهد توسط مجرب ترین تعمیرکاران 👨‍🔧

تماس بگیرید

تماس بگیرید

امروزه با آنلاین شدن خدماتی مثل تعمیر تلویزیون مشهد اکثر افراد با مراجعه به سایت های معتبری همچون فنی کارا خدمات مورد نیاز خود را در کمتر از چند دقیقه پیدا و ثبت می کنند. یکی از مزیت های این امر می تواند صرفه جویی در زمان و کمک به انتخاب بهترین تعمیرکار تلویزیون در مشهد می باشد. تلویزیون یک جزء جدا نشدنی در هر خانه ای می باشد. وسیله ای که در بیشتر مواقع باعث شده است تا اعضای خانواده در برخی از روزها، ساعات خوبی را سپری کنند. بنابراین اگر می خواهید از مشاهده برنامه های جذاب در  تلویزیون عقب نمانید کافیست در صورت خرابی در فنی کارا با تعمیرکاران ما در تماس باشید.

لیستی از بهترین تعمیرکارهای تلویزیون در مشهد

داخل شهر مشهد – ۱۰ صبح تا ۹ شب
( سعید بخشی )
سعید بخشی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
90%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

کل مشهد – ۱۰ صبح تا ۱۰ شب
( رامین رضائی )
رامین رضائی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

آنچه در ادامه این مطلب از تعمیر تلویزیون مشهد خواهید خواند:

خدمات تعمیر تلویزیون در منزل مشهد

زمانی که تلویزیون دچار برخی مشکلات همچون یهو خاموش شدن و… می شود برخی افراد بدون پیش نیازهای قبلی اقدام به تعمیر آن می کنند. با انجام این کار نه تنها ضمانت تلویزیون خود را از دست می دهید بلکه خرابی های دیگری را هم ممکن است که ایجاد کنید. در اینطور مواقع کار را باید به متخصص آن سپرد.

افراد تعمیرکار تلویزیون مشهد در فنی کارا همواره آماده خدمات رسانی تعمیرات تلویزیون سامسونگ، ال جی و… در مشهد می باشند. اما خدمات تعمیرات تنها به تعویض و یا تعمیر قطعات ختم نمی شود، بلکه این خدمات شامل موارد دیگری هم می باشد که در لیست زیر مشاهده می نمایید. در صورت نیاز می توانید برای دریافت هریک از این خدمات با تعمیرکاران ما تماس بگیرید:

 • تعمیرات تخصصی و مجاز مدل های مختلف تلویزیون ها، ال ای دی و ال سی دی ها
 • رفع مشکل صدا و تصویر در تلویزیون
 • تعمیر بک لایت تلویزیون
 • تعمیر تلویزیون مشهد قدیمی
 • در صورت نیاز تعویض انواع بردها
 • تعمیر پنل تلویزیون
 • تعمیر تلویزیون پلاسما در مشهد
تعمیرات تلویزیون در مشهد

تعمیر تلویزیون مشهد به صورت تخصصی در مدل های مختلف، رفع مشکل صدا و تصویر و…

تعمیر بک لایت تلویزیون در مشهد

بک لایت، نور پشت صفحه های تلویزیون ها می باشد که در صورت خراب شدن بک لایت تصویر تلویزیون شما سیاه می شود. ممکن است در اینطور مواقع بگید که صدای تلویزیون همچنان پخش می شود اما چرا تصویر ندارد؟ در اینجا مشکل از بک لایت می باشد و برای تعویض و تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی  و سامسونگ و یا هر مدل دیگر خود باید به یک تعمیرکار مراجعه کنید.

مشکل صدای تلویزیون

نداشتن صدا یکی از مشکلات رایج در تلویزیون ها به خصوص ال ای دی ها می باشد. در صورت مواجه شدن با این مشکل در ابتدا در قسمت تنظیمات تلویزیون فعال بودن صدا را چک کنید. در صورتی که در این قسمت مشکلی وجود نداشت با استفاده از یک هدفون صدای تلویزیون را چک کنید. اگر با هدفون توانستید صدا را بشنوید پس مشکل در بلندگو تلویزیون می باشد که در فنی کارا می توانید با تعمیرکاران ما برای استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون مشهد تماس بگیرید.

مشکل نداشتن صدا در تلویزیون مشهد

تعمیر تلویزیون مشهد در خصوص نداشتن صدا

هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ و ال جی مشهد

هزینه تعمیر تلویزیون مشهد را نمی توان به طور دقیقی اعلام کرد؛ زیرا برای تعمیرات باید عوامل مختلف بسیاری مورد بررسی قرار بگیرد. برخی از این عوامل نوع برند، مدل آن، قطعات و تعرفه های موجود می باشد. همچنین باید به این مورد توجه داشته باشید هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی و تعمیرات تلویزیون سامسونگ را نباید باهم مقایسه کرد؛ زیرا با توجه به تعرفه های نمایندگی های آن و دیگر هزینه ها، قیمت تعمیرات آنها نیز متفاوت می باشد.

تعمیر تلویزیون مشهد در برند های مختلف

تعمیر تلویزیون در مشهد توسط تعمیرکاران فنی کارا در مدل های مختلفی انجام می شود که تمامی افراد بتوانند از خدمات تعمیرات تلویزیون در منزل مشهد در هر برند و مدلی بهره ببرند. در ادامه هم می توانید برخی از برندهایی که تعمیرکاران ما خدمات تعمیرات آن را ارائه می دهند مشاهده نمایید:

 • تعمیر تلویزون سامسونگ در منزل مشهد
 • تعمیر تلویزیون ال جی مشهد
 • تعمیر تلویزیون سونی مشهد
 • تعمیر تلویزیون دوو مشهد
 • تعمیر تلویزیون مارشال مشهد
 • تعمیر تلویزیون پاناسونیک مشهد
 • تعمیر تلویزیون شارپ مشهد
 • تعمیر تلویزیون ایکس ویژن مشهد
 • و…
برندهای مختلف در تعمیر تلویزیون مشهد

تعمیر تلویزیون مشهد در برندهای مختلف توسط تعمیرکاران فنی کارا

بهترین تعمیرکار تلویزیون مشهد در فنی کارا

افراد تعمیرکار تلویزیون در مشهد با توجه به تجربه چندین ساله خود و همچنین داشتن مجوز رسمی از اتحادیه الکترونیک تمام تلاش خود را در فنی کارا می کنند تا با کیفیت ترین خدمات را در سراسر مشهد ارائه دهند. برای ارتباط با این افراد می توانید در سایت فنی کارا به انتخاب با شماره تلفن تعمیرکار سیار تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

همچنین اگر تلویزیون شما قدیمی می باشد هنگام خراب شدن آن نگران نباشید. برخی از افراد تعمیرکار در فنی کارا خدمات تعمیرات تلویزیون قدیمی را هم ارائه می دهند که می توانید با انتخاب این افراد مشکل خود ر ا رفع نمایید.

سوالات متداول

هزینه تعمیر تلویزیون در مشهد چقدر می باشد؟

هزینه تعمیر تلویزیون مشهد به عوامل مختلفی همچون: برند ،مدل، قطعات و تعرفه های آن بستگی دارد.

آیا خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در منزل در مشهد هم ارائه می شود؟

بله. خدمات تعمیرات تلویزیون در محل سراسر مشهد در برندهای ال جی و سایر برندها ارئه می شود.

تعمیرکاران فنی کارا در چه مناطقی از مشهد خدمات ارائه می دهند؟

تعمیرکاران فنی کارا تعمیرات تلویزیون کوهسنگی مشهد، تعمیرات تلویزیون سامسونگ سید رضی مشهد، صیاد و در سایر نقاط مشهد خدمات ارائه می دهند.

دسته بندی شده در: مشهد, تعمیر تلویزیون, خدمات فنی

ارسال نظر