ارسال آگهی

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کرج ۰۹۰۳۰۹۴۵۱۸۸💧+ نشت یابی لوله

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کرج و لیست شماره تلفن افراد نشت یاب آب در کرج و متخصص در زمینه تشخیص ترکیدگی را می توانید به همراه اطلاعات عوامل موثر در قیمت تشخیص ترکیدگی لوله کرج، ابزارها و وسایل و تجهیزات نشت یابی لوله های آب و فاضلاب به دست آورید. همچنین می توانید با نحوه ی درخواست خدمات نشت یابی در سایت فنی کارا و مزایای استفاده از سایت فنی کارا برای دریافت خدمات فنی، آشنا شوید.

لیست افراد متخصص در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله در کرج

کل کرج – ۸ صبح تا ۶ عصر
( علیرضا عباسی )
علیرضا عباسی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

89%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
89%
:ارائه فاکتور
90%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

کل کرج – ۸ صبح تا ۸ شب
( محمدعلی بهرامی )
محمدعلی بهرامی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

95%
:نحوه برخورد
96%
:تخصص فنی
94%
:تمیز کار بودن
95%
:ارائه فاکتور
94%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

در این مطلب موارد زیر درباره خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج بیان می شود:

ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب اگر به موقع شناسایی و برطرف نشود به مرور زمان خسارات زیادی را به همراه خواهد داشت، حتی در مواردی مشاهده شده است که ترکیدن لوله و برطرف نکردن نم و رطوبت آن باعث نم زدن دیوار و خراب شدن آن شده که متاسفانه خسارات مالی و جانی را هم به بار آورده است.
لذا برای جلوگیری از این قبیل اتفاقات باید در سریع ترین زمان ممکن در هر کجا که هستید مثل کرج یا تهران، تبریز و… باید نسبت به تشخیص ترکیدگی لوله تهران و یا هر شهر دیگر و رفع نم و رطوبت دیوار و… به موقع اقدام کنید.

برای رفع نم به تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کرج نیاز است

بعد از تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کرج باید حتما فوری نسبت به برطرف نم و رطوبت اقدام کنید.

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کرج

اگر شما در شهر کرج یا هر شهر دیگر هستید و احساس می کنید لوله های آب منزل ترکیده است و آب از جایی نشتی پیدا کرده است، برای اطمینان از ترکیدگی لوله فاضلاب یا نشتی لوله های آب می توانید از چند راه کار ساده که در زیر به آن اشاره شده به این مشکل پی ببرید. چرا که اولین قدم در تشخیص ترکیدگی لوله در کرج این است که از ترکیدگی لوله آب مطمئن شویم و بعد به دنبال محل ترکیدگی بگردیم:

 • توجه به قبض دوره ای آب: اگر، مبلغی که در قبض آب لحاظ شده است، بیشتر از حد معمول و بیشتر از مبلغ دوره های باشد باید علت آن کشف شود، و در صورت تشخیص نشتی داشتن می توانید برای تشخیص محل ترکیدگی از سرویس تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کرج استفاده کنید.
 • صدای چکه چکه کردن آب به گوش می رسد ولی تمامی شیرهای آب منزل کاملا بسته است، این مساله نیز ناشی از ترکیدن لوله می باشد که از جایی در حال نم زدن و چکه کردن است
 • اگر بر روی دیوار یا سقف نشانه هایی از نم و رطوبت دیدید، حتما با تشخیص کار حرفه ای در کرج تماس بگیرید تا به کمک دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله، محل دقیق ترکیدگی لوله را کشف و نسبت به ترمیم آن اقدام کند.
 • بسته بودن شیرها و کارکردن کنتر: چرخیدن کنتر در هنگام بسته بودن شیرهای آب نشان از نشتی آب دارد که میزان آن هم تا حدی با سریع و آرام چرخیدن کنترل مشخص می شود.

راه های تشخیص نشتی لوله

تشخیص نشتی از طریق کنتور آب

مهم این است که با دیدن هر کدام از این احتمالات حتما شرایط را بحرانی در نظر بگیرید و با یک کار شناس ترکیدگی لوله یا تشخیص کار مطمئن در سایت فنی کارا تماس بگیرید تا در کمترین زمان در محل حضور یابد و محل دقیق ترکیدگی لوله را شناسایی کند و نسبت به برطرف کردن آن اقدام شود.
مثلا اگر در اصفهان هستید فقط کافی است به سایت فنی کارا مارجعه کنید تا بعد از انتخاب دسته تشخیص ترکیدگی و انتخاب شهر اصفهان لیست متخصصین نشت یابی لوله آب در اصفهان را مشاهده کنید و با آنها تماس بگیرید.

خدمات افراد نشت یاب در تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کرج

بعضی از شرکت های لوله بازکنی در کرج افراد فنی را در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله آب به کار گرفته اند. ولی آیا همه این شرکت ها قابل اعتماد هستند؟ چرا که متخصصین نشت یابی در منزل یا محل کار شما وارد می شوند و به تمام نقاط منزل دسترسی دارند؟

سایت فنی کارا اطلاعات افراد با تجربه و ماهر در کرج را از بین این افراد مختلف تفکیک کرده است، بعد از انجام کار توسط این افراد، از مشتریان آنها رضایت سنجی صورت گرفته است و از کارآمد بودن و شایسته بودن فنی کار اطمینان حاصل شده و سپس در سایت آگهی ایشان ثبت می گردد.

این افراد برای تشخیص نشت آب با کمک دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کرج در کمترین زمان ممکن و به صورت تضمینی مشکل شما را شناسایی و آن را در کمترین زمان ممکن برطرف کند. خدماتی که این افراد ارائه می دهند عبارتند از:

 • تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه در کرج به صورت تضمینی
 • تشخیص ترکیدگی لوله به صورت نقطه ای
 • رفع نم و رطوبت بدون خرابی در کرج به صورت شبانه روزی
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج، تشخیص ترکیدگی
 • رفع نم زدگی ساختمان با کمترین قیمت
 • رفع ترکیدگی لوله کشی ساختمان
 • نم یاب و تشخیص کار حرفه ای با نازلترین قیمت در کرج
 • رفع نم با ایزوگام و عایق کاری لوله های فاضلاب
 • تعمیر نم زدگی سرویس بهداشتی
 • تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم دیوار، انجام بازسازی و تعمیرات ناشی از نم و رطوبت
 • رفع نشتی توالت ۲۴ ساعته در کرج
 • رفع نم دیوار، سقف، توالت فرنگی و…

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کرج و رفع

فنی کارهای ما می توانند خدمات رفع نم و رطوبت را بعداز تشخیص ترکیدگی انجام دهند

شما می توانید در هر شهری غیر کرج هم که هستید مثل کرج از خدمات سایت فنی کارا مثل تشخیص ترکیدگی و یا لوله کشی و…استفاده نمایید. برای این کار فقط کافی است حتی با تلفن همراه خود به صفحه لوله کشی شبانه روزی در کرج در سایت فنی کارا مراجعه کنید تا در کمتر از یک دقیقه بتوانید با بهترین کارشناس ترکیدگی لوله تماس بگیرید.

علت ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب

ترکیدگی و نشتی لوله های آب و فاضلاب بر اثر عوامل مختلفی بوجود می آید. از جمله پوسیدگی و فرسایش لوله های فاضلاب که رایج ترین علت ترکیدن لوله های آب و فاضلاب در کرج و سایر شهرها می باشد.
از دیگر عوامل ترکیدگی لوله در کرج می توان به نشتی لوله بر اثر سرما در فصل زمستان اشاره کرد، که با عایق کاری خوب و مناسب می توان از این یخ زدگی لوله آب در فصل زمستان تا حد زیادی جلوگیری کرد.

از دیگر عوامل ترکیدگی لوله می توان به موارد ذیل اشاره کرد که تمامی آنها به با روش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کرج قابل شناسایی است

 • وارد کردن ضربه به لوله
 • بالا بودن عمر لوله های آب و فاضلاب
 • نا مناسب بودن محل لوله کشی
 • نامرغوب بودن جنس لوله های مورد استفاده در لوله کشی آب ساختمان
 • یخ زدگی لوله
 • ترکیدن لوله در زمان لوله بازکنی به روش غیر استاندارد

مراحل خدمات نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله در کرج

یک تشخیص کار حرفه ای با دیدن نم و رطوبت یا شنیدن چکه چکه کردن آب و بررسی چند عامل دیگر متوجه می شود که لوله ترکیده است و نیاز به ترمیم و بازسازی دارد که برای پیدا کردن محل دقیق ترکیدگی لوله از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله کرج استفاده می کند.

این دستگاه انواع مختلفی دارد و کار کردن با آن نیاز به تجربه و تخصص دارد که تا افراد با توجه به اطلاعات دستگاه بتوانند محل دقیق ترکیدگی یا نشتی را مشخص کنند. متخصصان سایت فنی کارا در تمامی مناطق کرج مانند گوهردشت، مهرشهر و… خدمات تشخیص ترکیدگی را ارائه می دهند.

شیوه کار دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

نوعی از دستگاه تشخیص ترکیدگی وجود دارد که اساس کار این دستگاه، امواج می باشد بدین صورت که دستگاه دارای گیرنده و فرستنده امواج می باشد که درون محفظه قرار دارد و معمولا به شکل کپسول می باشد. زمانیکه تشخیص کار، برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کرج اقدام می کند، قسمت کپسولی شکل را روی دیوار یا قسمت هایی که احتمال محل ترکیدگی در آنها وجود دارد، حرکت می دهد و دستگاه با فرستادن امواج خود به سمت محل مورد نظر، امواجی را دریافت می کند که این امواج برگشتی در صورتیکه لوله ترکیده باشد، محل ترکیدگی لوله را شناسایی می کند و تشخیص کار متوجه محل دقیق ترکیدن لوله خواهد شد.

نحوه کار دستگاه تشخیص ترکیدگی در کرج

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله ها با امواج مادن قرمز یا پالس های صوتی کار می کنند.

نحوه محاسبه قیمت تشخیص ترکیدگی لوله در کرج

قیمت و هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج و شهرهای مختلف با هم فرق می کند ولی درکل عوامل زیر می تواند در قیمت تشخیص نشتی و ترکیدگی با دستگاه موثر باشد:

 • نوع لوله کشی و لوله هایی است که باید تعویض گردند.
 • اینکه تشخیص کار، کار ترمیم و رفع نم و رطوبت را هم انجام دهد و یا اینکه فقط کار تشخیص را اانجام دهد.
 • محل خرابی در سقف باشد یا دیوار و… باشد. که در کل با توجه به میزان دسترسی به محل ترکیدگی هزینه ها متفاوت است.
 • هزینه رفت و آمد متخصص تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کرج که معمولا در هر شهر متفاوت است.

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله آب تا چه عمقی لوله ترکیده را تشخیص می دهد؟

دستگاه هایی که به منظور تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کرج رایج هستند معمولا تا عمق ۴۰ سانتی متر و با دقت کمتر از ۱۰ سانتی متر، محل دقیق ترکیدگی لوله را شناسایی کنند و بیشتر از این مقدار با این دستگاه ها مقدور نیست.

از این رو از این دستگاه ها برای تشخیص ترکیدگی لوله های ساختمان های مسکونی استفاده می کنند و برای تشخیص ترکیدگی لوله های صنعتی نمی توان از این دستگاه ها استفاده کرد. چرا که این لوله ها در عمق های زیادی قرار دارند.

عمق تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج

دستگاه های تشخیص متخصصان ما، استفاده صنعتی ندارد و فقط برای منازل و ساختمانها کاربردی است

اقدامات بعد از تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج

بعد از اینکه تشخیص کار محل دقیق ترکیدن لوله را پیدا کرد، برای برطرف کردن نم و رطوبت و ترمیم لوله ترکیده باید محل مورد نظر تخریب و لوله آب اگر قابل ترمیم بود، حتما ترمیم شود و اگر قابل ترمیم نبود حتما لوله را تعویض نمایید.

در مواردی حتی شاید نیاز به لوله کشی مجدد باشد، حتما در برطرف کردن کامل این مشکل نهایت دقت را به خرج دهید و در هزینه کردن کوتاهی نکنید چرا که هزینه هایی که بعدا ناشی از ترکیدن لوله و نم و رطوبت بوجود می آید خیلی بیشتر از این هزینه ها خواهد بود.

شما می توانید درهر کجای کشور عزیزمان که هستید با خیال راحت تمام کارهای رفع نم و رطوبت و دیگر کارهای فنی را به سایت فنی کارا بسپارید تا خیالتان از بابت کارهای فنی منزلتان آسوده باشد که به درستی و با قیمت های مناسب انجام می شود.

سوالات مربوط به نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله در کرج

قبل از تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کرج چگونه از نشتی لوله مطمئن شویم؟

شما می توانید با روشهای ساده مثل صدای چک چک آب یا نم زدن دیوار و …. کم شدن فشار آب و توجه به قبض دوره ای از نشت داشتن یا نداشتن آن مطمئن شوید.

شیوه کار دستگاه برای تشخیص نم و رطوبت چگونه است؟

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله کرج به این صورت کار می کند که با فرستادن امواج نوری یا صوتی و گرفتن آنها محل نشتی را به اپراتور این دستگاه ها نشان می دهد.

دستگاه های تشخیص ترکیدگی در کرج تا چه عمقی را می توانند بررسی کنند؟

این دستگاه ها میتوانند تا عمق نهایتا ۴۰ سانتی متری و دقت ۱۰ سانت را بررسی کنند و لذا برای لوله های صنعتی کاربردی ندارند.

دسته بندی شده در: کرج, تشخیص ترکیدگی لوله, خدمات فنی

ارسال نظر