ارسال آگهی

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران + رفع نم بدون خرابی

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه دیجیتال، نشت یابی لوله فاضلاب، رفع نم و رطوبت سرویس بهداشتی، ترمیم دیوار با مواد نانو و تعمیر سقف نم زده توسط افراد نشت یاب حرفه ای و متخصص در این امر قابل انجام است که مشخصات آنها را می توانید از طریق همین سایت در صفحه مربوط به هر شخص مشاهده نمایید.

لیست افراد متخصص در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله تهران

کل تهران به جز شرق – ۲۴ ساعته
( وحید پویان نژاد )
وحید پویان نژاد

امتیازدهی مشتریان قبلی:

90%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
90%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

کل تهران به جز شرق – ۲۴ ساعته
( نادر حسنی )
نادر حسنی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

89%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
89%
:ارائه فاکتور
90%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

شمال – شرق – مرکز – ۸ صبح تا ۸ شب
( منوچهر محمدپور )
منوچهر محمدپور

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

شمال – شرق – ۸ صبح تا ۱۲ شب
( مظفر موحدی منفرد )
مظفر موحدی منفرد

امتیازدهی مشتریان قبلی:

90%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

مرکز – شمال – شرق – ۸ صبح تا ۸ شب
( تیمور امامی پور )
تیمور امامی پور

امتیازدهی مشتریان قبلی:

89%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
89%
:ارائه فاکتور
90%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

مرکز تهران – ۸ صبح تا ۱۲ شب
( علی خادمی )
علی خادمی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

95%
:نحوه برخورد
96%
:تخصص فنی
95%
:تمیز کار بودن
96%
:ارائه فاکتور
97%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

راهنمای تشخیص ترکیدگی لوله آب و رفع نم زدگی در تهران:

لیستی از خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

به کمک تشخیص نم و رطوبت با دستگاه در صورتیکه لوله های فاضلاب دچار آسیب و یا ترکیدگی شده باشند می توان محل دقیق ترکیدگی لوله را شناسایی کرده و نسبت به رفع آن اقدام نمود.

تشخیص نشتی لوله آب ساختمان با دستگاه

متخصص نم ساختمان مشغول شناسایی و تشخیص نشت آب با دستگاه در تهران

در فنی کارا خدمات ذیل با بهترین اکیپ، در کمترین زمان و با نظم و سرعت بالا انجام می گردد:

 • اعزام ۲۴ ساعته کارشناس جهت بازدید نم خانه
 • تشخيص تركيدگي لوله با دستگاه
 • رفع نم لوله فاضلاب بدون خرابی
 • تشخیص نم دیوار توسط نشت یاب لوله آب
 • رفع نم دیوار با مواد نانو توسط نشتی یاب لوله آب
 • رفع نشتی لوله فاضلاب توکار
 • ارائه خدمات نشت یابی و رفع فوری ترکیدگی لوله
 • رفع نم سرویس بهداشتی بدون تخریب
 • آب بندی حمام، توالت و استخر با مواد آلمانی
 • تشخیص نم سقف و رفع نم با تکنولوژی نانو
 • رفع نم درساختمانهای قدیمی توسط کارشناس ترکیدگی لوله
 • نشت یاب آب ماهواره ای 
 • رفع نم سقف پشت بام
تشخیص نشتی و شکستگی لوله آب ساخنمان

بررسی و تشخیص نشتی آب ساختمان، در اثر پوسیدگی نیز توسط افراد متخصص در وب سایت فنی کارا انجام می گردد.

در سایر شهرهای بزرگ، برای استفاده از خدمات رفع نشتی لوله فاضلاب بدون تخریب می توانید با شماره تلفن متخصص تشخیص ترکیدگی لوله در مشهد ارتباط برقرار کنید تا حتی در ایام تعطیل به صورت شبانه روزی با استفاده از دستگاه و تجهیزات مخصوص جهت تشخیص محل نشت آب به شما کمک نمایند.

مزایای تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه

تشخیص دقیق ترکیدگی لوله با دستگاه اگر به موقع صورت نگیرد ممکن است لوله ترکیده و باعث هدر رفتن مقدار زیادی آب و در نتیجه بالا رفتن هزینه قبض آن گردد از این رو؛ اگر نسبت به نم گیری ساختمان، عایق کاری و ترمیم ترکیدگی لوله به موقع اقدام نکنید آبی که در اطراف آن جمع می شود کم کم باعث نفوذ رطوبت به همه دیوار شده و حتی احتمال ریزش سقف را در پی دارد و خسارات بزرگی به بار می آورد.

ترکیدگی لوله فاضلاب پوسیده

نشت آب در لوله های پوسیده که جهت تعمیر و یا لوله کشی مجدد می توانید از طریق وب سایت فنی کارا؛ مرکز تشخیص نم تهران اقدام نمایید.

شناسایی محل دقیق نم، حاصل از ترکیدگی لوله یکی از مزایای تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه می باشد که بسیار در مواردی از قبیل هزینه و زمان به صرفه بوده و از خرابی های بیشتر در هنگام رفع نم و ترمیم لوله آسیب دیده جلوگیری می نماید.

پس از تشخیص لوله ترکیده شما به یک متخصص لوله کشی آب در تهران نیاز دارید که می توانید اطلاعات مورد نیاز جهت دریافت خدمات مربوطه را در صفحه مخصوص به آن مشاهده کرده و اقدام به رفع نم نمایید.

رفع نم کف توالت

خرابی فلاش تانک می تواند دلیلی بر نشت آب از دیواره و یا کف سرویس بهداشتی باشد.

توجه: اگر نم و رطوبت توالت، حاصل از خرابی در سیفون آن و یا نقص در نصب فلاش تانک باشد می توانید جهت تعویض و یا تعمیر با افراد تعمیرکار مرتبط در این زمینه مشورت کرده و بعد اقدام به رفع نم و رطوبت سرویس بهداشتی نمایید.

ارزیابی هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

هزینه نشت یابی آب در تهران به عواملی بستگی داشته که در اینجا سعی داریم به صورت مجزا به هر کدام از آنها بپردازیم.

 ۱- جنس لوله ها: قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران با سایر شهرها متفاوت بوده که از جمله عوامل تأثیرگذار در محاسبه آن می توان به جنس لوله ها اشاره کرد.

گاهی محل ترکیدگی لوله حتی در ظاهر ساختمان هم مشخص نیست و هیچ گونه نم و رطوبتی بر روی دیوار و یا سقف و کف ساختمان دیده نمی شود، این مسأله، کار را برای تشخیص کار دشوارتر کرده و باید کل آپارتمان را با کمک دستگاه نشت یاب لوله جستجو نماید تا محل ترکیدگی مشخص شود، به همین دلیل هزینه رفع نم و نشتی لوله پولیکا توکار بیشتراز مواقع عادی محاسبه می گردد.

نشت یابی لوله های ترکیده و آسیب دیده

جنس لوله های فاضلاب هرچه از کیفیت بالایی برخوردار باشد، در هزینه تعویض آن تأثیر بیشتری می گذارد.

۲- مشخص نبودن محل تقریبی بروز نشت آب: در برخی موارد تنها مسئله ای که نشان از نیاز شما به استفاده از خدمات تشخیص ترکیدگی لوله دارد، بالا بودن میزان قبض شما می باشد، اما هیچ رد و نشانه ای در سقف و دیواره ها در خصوص محل تخمینی ترکیدگی لوله ها نیست. به احتمال فراوان محل بروز نشت آب، در کف ساختمان بوده و در این حالت شما نشت یاب حرفه ای تری نیاز دارید تا با بهره گیری از تجربیات خودش و تخمین محل عبور لوله ها و اتصالات آن، نسبت به پیدا کردن محل دقیق ترکیدگی لوله اقدام نماید.

در بعضی مواقع نم زدن دیوار و یا سقف و حتی کف، محدوده ترکیدگی لوله را تا حدی مشخص کرده و تشخیص کار با کمک دستگاه، محل دقیق تر لوله ترکیده را شناسایی می کند تا در هنگام ترمیم لوله کشی و رفع نم و رطوبت به میزان کمتری دیوار تخریب شود و حتی در مواقعی لازم به کندن آن نیست و نشت یاب با مواد خاصی که اصطلاحاً به نانو معروف است؛ مشکل نم و رطوبت دیوار و یا سقف را برطرف می نماید که هزینه آن به نرخ تشخیص با دستگاه اضافه می گردد.

ترمیم لوله های آسیب دیده با نانو

رفع نم با تکنولوژی نانو؛ یک روش ترمیم لوله های آسیب دیده می باشد.

۳- مسافت و هزینه ایاب ذهاب: دقت داشته باشید که همیشه هزینه رفت و آمد بر روی مبلغ کل تأثیر گذاشته و هرچه این مسیر دورتر باشد، نرخ آن بیشتر می شود. اگر داخل شهر باشید و تشخیص کار در همان محله باشد خب طبیعتاً هزینه ایاب ذهاب کمتر بوده نسبت به زمانی که از شرق به غرب تهران جابه جا می شود.

۴- تجهیزات و مصالح: در طی عملیات تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله و رفع نم و رطوبت به وجود آمده، ممکن است نیاز به دستگاه ها و تجهیزات و مصالح خاصی جهت بنایی و … باشد و یا حتی کارگر و نیروی انسانی برای کار مورد نیاز باشد که در این صورت، این موارد خود در تعیین هزینه ی نهایی کار موثر هستند.

لوازم تشخیص محل ترکیدگی

تجهیزات مورد نیاز جهت نشت یابی لوله و رفع نم

عوامل بروز نشتی و ترکیدگی لوله آب در ساختمان

لوله های فاضلاب ساختمان در زمستان ممکن است دچار یخ زدگی شوند. احتمال ترکیدگی در لوله های یخ زده بسیار بالاست و همچنین اگر عمر لوله ها بالا باشد ممکن است بر اثر گذشت زمان دچار پوسیدگی شده و یا ممکن است اصطلاحاً ترک بردارند و باعث نم و رطوبت دیوار یا سقف شوند.

توجه: اگر میزان عمر لوله های ساختمان زیاد است حتماً نسبت به لوله کشی مجدد اقدام کنید.
در صورت گرفتگی لوله های پوسیده، به هیچ عنوان آن ها را فنر نزنید چرا که این کار سبب شکستن لوله خواهد شد. همچنین بروز فرسودگی در اتصالات لوله ها که بستگی زیادی به کیفیت لوله کشی اولیه دارد می تواند باعث بروز نشت آب شود.

ترکیدگی لوله های یخ زده

یخ زدگی لوله ها در زمستان عامل بروز نشتی و ایجاد نم و رطوبت

روش کار دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله انواع مختلفی دارد که می توان به مدل های حرارتی که عملکرد آنها بر مبنای حرارت است و مدل هایی که بر اساس امواج کار می کنند، اشاره کرد.
نحوه کار دستگاه حرارتی به این شکل است که این سیستم به دلیل دارا بودن فیلترهای حرارتی امکان تشخیص نشتی لوله های آب، پکیج، لوله های موتورخانه و… را به راحتی از پشت سطوح و دیوار فراهم می کند.

نوع دیگر این دستگاه ها، مادون قرمز تشخیص ترکیدگی لوله می باشند که به آنها فراسرخ نیز می گویند. از این نوع بیشتر برای نشت یابی لوله در اعماق استفاده می کنند که روش عملکرد آن به این صورت است که دستگاه به وسیله فرستنده و گیرنده ای که در درون آن قرار داده شده است، امواج را ارسال و بازخورد را دریافت می کند بدین ترتیب محل دقیق نشتی و ترکیدگی لوله بدون هیچ گونه تخریبی مشخص می شود.

دستگاه حرارتی در تشخیص ترکیدگی لوله

درخواست نشت یاب با دستگاه حرارتی در تهران

تشخیص نم و رطوبت با دستگاه در کلیه مناطق

ما با گردآوری و ثبت نام جمعی از افراد متخصص در زمینه تشخیص نشتی لوله آب با دستگاه و رفع نم بدون تخریب در کلیه مناطق تهران که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد سعی کرده ایم تا شما بدون محدودیت در زمان و مکان مشکل خود را با بهره مندی از تخصص این افراد برطرف نمایید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران

چنانچه در یکی از مناطق غرب و یا شمال تهران نظیر تهرانسر، پونک، تجریش، جنت آباد و غیره زندگی می کنید می توانید نزدیکترین نشت یاب آب که در غرب و شمال تهران مشغول به فعالیت است را انتخاب کرده و از دانش آنها در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله استفاده کنید.

سرویس کار ماهر رطوبت ساختمان

خدمات شبانه روزی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در غرب تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شرق تهران

تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب با دستگاه در تهرانپارس، رفع نم سقف در محدوده نیرو هوایی، تعمیر نشتی لوله فاضلاب در اطراف فرشته، رفع ترکیدگی لوله در تهران نو و… از جمله مواردی است که اطلاعات ارائه دهندگان این سرویس ها را در مناطق شرق تهران می توانید در همین سایت پیدا کنید.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه جنوب تهران

بهتر است بدانید که بدست آوردن اطلاعات تماس سرویسکار ماهر تشخیص نم دیوار با دستگاه در افسریه، رفع رطوبت و ترکیدگی لوله فاضلاب در عبدل آباد، رفع نشتی توالت در میدان خراسان و همچنین تشخیص و ترمیم ترکیدگی لوله و دیگر خدمات در سراسر جنوب تهران از طریق همین سایت قابل دسترسی و نمایش می باشد.

پاسخ به پرسش های رایج ترکیدگی لوله فاضلاب

گاهی برخی عوامل منجر به بروز نشت آب از لوله های ساختمان می شوند که ممکن است در این مواقع پرسش های متعددی جهت تشخیص نشتی لوله فاضلاب و رفع نم و رطوبت با دستگاه در ذهنتان مطرح شود که در اینجا قصد داریم به تحلیل و پاسخ به این پرسش ها بپردازیم.

😷راهکارهای بهداشتی در فنی کارا جهت جلوگیری از انتقال ویروس کرونا چیست؟

⬅رعایت کلیه نکات بهداشتی، قبل از اقدام به نشت یابی لوله آب و یا در حین عملیات رفع نم ساختمان جهت پیشگیری و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا به تمامی متخصصین تشخیص ترکیدگی تهران توصیه گردیده و حضور افراد کارشناس نم ساختمان به همراه ماسک و دستکش در محل ضروری می باشد.

⏱زمان مورد نیاز برای حضور کارشناس تشخیص ترکیدگی لوله در محل چقدر است؟

⬅در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از تهران که هستید، به محض تماس با افراد کارشناس نشتی آب در کمتر از نیم ساعت نزدیکترین نشت یاب را به محل اعزام و مشکل شما را برطرف می نماییم.

👌فواید نشت یابی لوله فاضلاب با استفاده از دستگاه چیست؟

⬅نشت یابی لوله های آب با دستگاه جهت تشخیص محل دقیق ترکیدگی علاوه بر صرفه جویی در زمان از تخریب بیشتر مکان موردنظر برای شناسایی لوله ی آسیب دیده و امکان پرداخت هرینه های اضافی بعدی جهت ترمیم آن جلوگیری می نماید.

دانلود نسخه آفلاین پی دی اف تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران

آیکن پی دی اف

دسته بندی شده در: تهران, تشخیص ترکیدگی لوله, خدمات فنی

ارسال نظر