ارسال آگهی

نشت یاب اصفهان | تشخیص ترکیدگی لوله آب ساختمان با دستگاه

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

با دنبال کردن مطالب موجود در این صفحه، با روش هایی که توسط نشت یاب اصفهان در سایت فنی کارا برای تشخیص ترکیدگی لوله آب در ساختمان به کار گرفته می شود و نیز تأثیر عوامل مختلف در تعیین اجرت نشت یاب آب در اصفهان، هزینه دریافت خدمات نشت یابی لوله فاضلاب با استفاده از ابزارها و تجهیزات مخصوص که با حداقل کثیف کاری و تخریب انجام می شود، بیشتر آشنا خواهید شد.

شماره نشت یاب لوله آب و فاضلاب در اصفهان

داخل شهر اصفهان – ۸ صبح تا ۱۰ شب
( رضا عالی پورمرغملکی )
رضا عالی پورمرغملکی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

97%
:نحوه برخورد
96%
:تخصص فنی
98%
:تمیز کار بودن
96%
:ارائه فاکتور
96%
:وقت شناسی
97%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – ۸ صبح تا ۱۰ شب
( محمد آذر )
محمد آذر

امتیازدهی مشتریان قبلی:

96%
:نحوه برخورد
98%
:تخصص فنی
97%
:تمیز کار بودن
96%
:ارائه فاکتور
98%
:وقت شناسی
97%
:امتیاز کل

آنچه در ادامه میخوانید، راهنمای نشت یابی لوله های آب و فاضلاب در اصفهان می باشد:

جستجوی نزدیکترین نشت یاب اصفهان با فنی کارا

وب سایت های زیادی جهت ارائه خدمات رفع گرفتگی و نشت یابی لوله های آب و فاضلاب با دستگاه وجود دارند. در این میان سایت فنی کارا، با در اختیار گذاشتن لیستی از بهترین و با تجربه ترین افراد فنی در زمینه نشت یابی لوله فاضلاب اصفهان درصدد است تا با رضایت سنجی که از مشتریان انجام میدهد، بتواند گلچینی از بهترین افراد نشت یاب لوله آب اصفهان در اختیارتان بگذارد تا شما مشتریان گرامی با مراجعه به این وب سایت، با آرامش خیال بتوانید درخواست خود را جهت تشخیص ترکیدگی لوله و یا دریافت خدمات مشابه در زمینه لوله بازکنی اصفهان ثبت نمایید.

نشت یابی اصفهان

تشخیص ترکیدگی لوله به صورت تضمینی با نشت یاب اصفهان در سایت فنی کارا

نشت یاب لوله آب در اصفهان با تشخیص درست خود می تواند مانع از پیشرفت محل ترکیدگی لوله، هدر رفتن آب و وارد آمدن خسارت جدی به بنای منزل و یا محل کار شما شود. بهتر است با دیدن هر گونه نم و رطوبت در بخش های مختلف ساختمان، سریعاً به ترمیم و عایق کاری آن بپردازید.

در گذشته نشت یاب اصفهان با استفاده از روشهای قدیمی برای تعیین محل دقیق نشتی لوله، هزینه و زمان زیادی صرف می کرد و بیشتر مواقع مجبور به تخریب نقاطی از ساختمان می شد. اما امروزه با گسترش تکنولوژی،  تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت یابی مدرن و دیجیتال با کمترین میزان تخریب در حداقل زمان، می توان محل دقیق نشتی لوله را پیدا و برای ترمیم آن در اولین فرصت اقدام نمود.

معرفی خدمات نشت یاب لوله آب در اصفهان

خدمات قابل ارائه توسط نشت یاب اصفهان در سایت فنی کارا عبارتست از:

 • نشت یابی لوله های آب در اصفهان کاملاً تضمینی
 • نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله به صورت نقطه ای
 • تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه در اصفهان فوری
 • لوله بازکن و نشت یاب شبانه روزی اصفهان
 • ارائه خدمات نشت یاب آب در اصفهان با نازلترین قیمت
 • در آوردن اجسام از چاه در کوتاه ترین زمان
 • تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب
 • تشخیص نشتی لوله آب با حداقل خرابی
 • عایق بندی جهت جلوگیری از ایجاد هر گونه نم و رطوبت
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

با مشاهده ی هر گونه نم و یا نشت آب از لوله ها، فوراً با شماره نشت یاب در اصفهان تماس گرفته تا با استفاده از دستگاه، به تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله بپردازد.

سایت فنی کارا با تفکیک اطلاعات افراد نشت یاب ماهر در اصفهان و دیگر شهرها و رضایت سنجی از مشتریان آنها پس از تحویل کار، در نظر دارد تا بر اساس کارآمد بودن و میزان شایستگی هر فرد به عملکرد وی امتیاز دهد و به ترتیب اطلاعات تماس بهترین افراد را، در اختیار شما بگذارد. با یک کلیک می توانید از خدمات ۲۴ ساعته افراد فنی تشخیص ترکیدگی لوله در قم، از طریق همین وب سایت بهره مند شوید.

عوامل تأثیرگذار بر اجرت نشت یاب آب در اصفهان

هزینه نشت یابی آب و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شهرهای مختلف متفاوت است؛ زیرا برخی از افراد نشت یاب لوله آب فقط کار تشخیص انجام می دهند و برای ترمیم لوله ترکیده و بازسازی محل، باید از تجربیات شخص دیگری کمک گرفت تا بتوان با کم ترین میزان خرابی مشکل نم و رطوبت منزل خود را برطرف نمود. البته همیشه اینطور نیست و گاهی بر اساس زمینه های تخصص افراد فنی ممکن است پس از تشخیص، خود جهت ترمیم لوله ترکیده و آثار نم و رطوبت دست به کار شوند که هزینه آن به تعرفه نشت یابی در این حالت اضافه می گردد.

تعرفه نشت یابی متخصصین تشخیص ترکیدگی لوله اصفهان در سایت فنی کارا، زیر نظر اتحادیه تأسیسات مکانیک ساختمان می باشد که کد آیسیک آن ۴۵۳۱۱۳ بوده و از طریق این کد، می توان به اطلاعات اتحادیه صنفی مربوطه جهت اطلاع از هزینه نشت یابی آب دسترسی پیدا کرد.

هزینه نشت یابی آب

مدت زمان انجام کار با توجه به نوع ترکیدگی لوله، یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار بر اجرت نشت یاب آب اصفهان می باشد.

مهم ترین عوامل اثر گذار در تعیین اجرت نشت یاب اصفهان عبارتند از:

 • برطرف کردن نم دیوار و از بین بردن لکه های حاصل از نم
 • رفع نم توالت و هزینه لوله کشی مجدد در صورت نیاز
 • نوع دستگاه استفاده شده در تشخیص ترکیدگی لوله
 • جنس لوله های به کار برده شده در لوله کشی
 • نوع ترکیدگی لوله جزئی است یا کلی
 • رفع رطوبت کف ساختمان
 • مقدار مصالح استفاده شده
 • محل بروز نشتی
 • رفع نم با مواد نانو
 • هزینه رفت و آمد

نکته: چنانچه محل بروز نشتی در کف ساختمان باشد، هیچ گونه علائم ظاهری نخواهد داشت و در این صورت تشخیص دقیق محل ترکیدگی لوله زمان زیادی را از نشت یاب اصفهان خواهد گرفت، به خصوص در مواقعی که کسی نتواند نقشه دقیق لوله کشی ساختمان را به نشت یاب لوله آب در اصفهان توضیح دهد. تشخیص نشتی لوله در دیواره ها، به دلیل همراه بودن با یکسری علائم ظاهری (مانند تغییر رنگ دیواره ها) باعث می شود تا کمی آسان تر نسبت به حالت قبل، محل تقریبی بروز نشتی لوله را تعیین نمود.

مهم ترین نکات در تشخیص ترکیدگی لوله

اگر از ترکیدگی لوله منزل یا محل کار خود اطمینان ندارید، برای اینکه مطمئن شوید که لوله دچار آسیب دیدگی و یا شکستگی شده است یا نه؟! می توانید با استفاده از چند روش ساده که در ادامه نام خواهیم برد، هر گونه علائم  وجود نشت در لوله های منزل خود را تشخیص دهید. بسیاری از افراد نشت یاب آب اصفهان نیز از این موارد برای مطمئن شدن از وجود نشت در لوله های آب استفاده می کنند.

علائم و نشانه های تشخیص ترکیدگی لوله

با مشاهده هر گونه نم و رطوبت در دیواره ها و سقف بخش های مختلف منزل خود، با نشت یاب اصفهان در سایت فنی کارا فوراً تماس بگیرید.

هر یک از نکات زیر می تواند به شما در تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله کمک نماید:

 1. زمانی که همه شیرهای آب بسته است، صدای چکه چکه کردن آب به گوش می رسد.
 2. بر روی کف، سقف و یا دیوارها آثار رطوبت و نم دیده می شود.
 3. هزینه قبض آب بیشتر از حد معمول شده است.
 4. با افت فشار آب مواجه شده اید.
 5. از سقف و یا گوشه های دیوار آب چکه می کند.
 6. در ساختمان بوی نم و رطوبت به مشام می رسد.

نشت یاب آب اصفهان و نحوه تشخیص ترکیدگی لوله

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از افراد نشت یاب آب اصفهان با استفاده از دستگاه های مدرن و دیجیتال نسبت به نشت یابی و شناسایی محل دقیق ترکیدگی لوله های آب اقدام می کنند. روش کار دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله، با توجه به نوع آن متفاوت می باشد. بعضی از دستگاه‌ های مخصوص این کار، با استفاده از امواج مادون قرمز کار می کنند. این دستگاه ها امواج مادون قرمز را به سمت لوله فرستاده و در صورتی که لوله ترکیده باشد، امواج برگشت به گونه ای است که دستگاه شروع به هشدار می کند. بدین ترتیب محل دقیق نشتی لوله آب شناسایی و توسط همان نشت یاب و یا افراد متخصص در امر بازسازی و رفع نم، با حداقل تخریب و آسیب جدی به نمای منزل یا محل کارتان انجام می شود.

نشت یاب آب در اصفهان با دستگاه

حداقل تخریب در محل ترکیدگی لوله، با استفاده از دستگاه های دیجیتال مادون قرمز

آشنایی با انواع دستگاه های نشت یاب در اصفهان

در این بخش قصد داریم چند نمونه از پرکاربردترین دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله، که توسط نشت یاب اصفهان مورد استفاده قرار می گیرد به صورت تیتروار به شما عزیزان معرفی کنیم.

 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آکوستیک (Acoustic) دیجیتالی
 • نشت یابی لوله های آب با دستگاه آکوستیک (Acoustic) عقربه دار
 • شناسایی لوله ترکیده با دستگاه آکوستیک شبکه‌ ی آب
 • تشخیص نشتی در لوله ها با دستگاه رادیوییِ شبکه‌ی آب

راه های ترمیم نشتی؛ رفع نم و رطوبت در اصفهان

بعد از این که نشت یاب اصفهان محل دقیق ترکیدگی لوله را پیدا کرد، می توانید برای برطرف کردن نم و رطوبت و همچنین ترمیم لوله ترکیده اقدام نمایید. لوله ترکیده، شما را نیازمند یک نشت یاب آب در اصفهان جهت بازسازی محل تخریب شده و ترمیم لوله می نماید. چنانچه ترمیم لوله امکان پذیر نباشد، باید اقدام به تعویض آن نمایید که در این صورت نیاز به لوله کشی مجدد دارید. در برطرف نمودن نم و رطوبت نهایت دقت را به خرج دهید و در هزینه کردن کوتاهی نکنید؛ چرا که بعداً برای رفع مشکل به شکل اساسی مجبور به پرداخت هزینه های بیشتری خواهید بود.

در مرحله بعد از شناسایی محل دقیق نشتی لوله آب، نیاز به انجام کارهایی برای برطرف کردن این مشکل داریم. در اینجا سه روش مهم در رفع نم و رطوبت را برای شما کاربران گرامی نام می بریم.

 • رفع نم و رطوبت سرویس ها با انجام قیرگونی و ایزوگام
 • از بین بردن نم سقف، دیوار و طبقات با استفاده از بنایی مجدد
 • رفع نم و رطوبت بدون تخریب و با استفاده از مواد نانو
رفع نشتی و رطوبت با استفاده از مواد نانو

نشت یاب آب در اصفهان با استفاده از مواد نانو، بدون تخریب اقدام به رفع نم و رطوبت می نماید.

ترکیدگی لوله چگونه اتفاق می افتد؟

ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب ناشی از تأثیر عوامل مختلف به وجود می آید؛ از جمله پوسیدگی و فرسایش لوله ها که رایج ترین علت ترکیدگی می باشد. از دیگر عوامل ترکیدگی لوله در اصفهان، می توان به ترکیدن لوله بر اثر سرما در فصل زمستان اشاره کرد. با عایق کاری لوله های آب و فاضلاب، می توان تا حد زیادی از به وجود آمدن این مشکل و یخ زدگی لوله آب در فصل زمستان جلوگیری کرد. وارد کردن ضربه به لوله، بالا بودن عمر لوله های آب و فاضلاب، نا مناسب بودن محل لوله کشی، نا مرغوب بودن جنس لوله های مورد استفاده در لوله کشی آب ساختمان و رفع گرفتگی لوله به روش غیر استاندارد از دیگر عواملی است که موجب ترکیدگی لوله ها می گردد.

سؤالات کلیدی پس از ترکیدگی لوله از نشت یاب اصفهان

🤔 دستگاه نشت یابی آب تا چه عمقی ترکیدگی لوله را تشخیص می دهد؟
✔ دستگاه های نشت یابی معمولاً تا عمق ۴۰cm و با دقت کمتر از ۱۰cm، محل دقیق ترکیدگی را مشخص می کنند. این دستگاه ها بیشتر از این مقدار، قادر به شناسایی نیستند و بیشتر برای ساختمان های مسکونی و محیط های کوچک شهری استفاده می شوند.

❓ تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه چه مزایایی دارد؟
✔ به کمک دستگاه می توان میزان خرابی های ممکن را به حداقل رساند و از هزینه های گزاف بنایی و یا بازسازی محل ترکیدگی در سطح وسیعتر، تا حد زیادی جلوگیری نمود.

👈 چگونه به متخصص تشخیص ترگیدگی لوله در فنی کارا اعتماد کنیم؟
✔ با بهره گیری از تجربه افراد کارآمد و متخصص در سایت فنی کارا، ما به شما ضمانت می دهیم که با رضایت سنجی از مشتریان پس از تحویل کار افرادی که صلاحیت لازم را نداشته و یا نتوانستند امتیاز کافی کسب کنند، آگهی آنها از سایت فنی کارا حذف خواهد شد.

دسته بندی شده در: اصفهان, تشخیص ترکیدگی لوله, خدمات فنی

ارسال نظر