ارسال آگهی

لوله بازکنی زنجان شبانه روزی + شماره لوله بازکن سیار

تماس بگیرید

جهت بهره مندی از هر گونه خدمات لوله بازکنی در زنجان یا دسترسی به شماره تخلیه چاه در این شهر، می توانید با متخصصین ما در وب سایت www.fanikara.com تماس برقرار کرده و به کارهای خود به دلیل سهولت در ثبت درخواست بدون پر کردن فرمی خاص، سرعت ببخشید و مشکل خود را در اولین فرصت برطرف نمایید.

لیست و شماره تماس لوله بازکنی در زنجان

کل زنجان – ۲۴ ساعته
( سعید ابراهیم خانی )
سعید ابراهیم خانی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

96%
:نحوه برخورد
95%
:تخصص فنی
95%
:تمیز کار بودن
96%
:ارائه فاکتور
95%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

آنچه در صفحه لوله بازکنی زنجان میخوانید:

انواع خدمات لوله بازکنی زنجان با فنی کارا

فنی کارا با ثبت آگهی افراد لوله بازکن در زنجان، لیستی از افراد متعهد و کار بلد را به شما معرفی می کند. شما می توانید در صورت نیاز به شماره لوله باز کنی در زنجان، از طریق سایت سفارش خود را ثبت نمایید تا در سریعترین زمان سرویسکاران ما به محل اعزام شده و با کمترین قیمت، بهترین کیفیت را به شما همشهریان گرامی ارائه دهند. لوله بازکنی در زرین آباد زنجان، اعتمادیه و اطمینان و نیز سایر مناطق توسط این افراد به صورت 24 ساعته ارائه می گردد.

لوله باز کن سیار در زنجان

سهولت دسترسی به شماره لوله بازکن زنجان با فنی کارا

افرادی که آگهی آنها در زمینه لوله باز کنی زنجان در سایت فنی کارا ثبت شده خدمات زیر را ارائه می دهند:

 • لوله بازکنی شبانه روزی زنجان
 • لوله بازکنی استان زنجان فوری و قیمت مناسب
 • رفع انواع گرفتگی لوله در محیط های اداری، مسکونی و…
 • لوله بازکنی سیار در سراسر زنجان
 • حفر چاه، لایروبی و تخلیه چاه در زنجان
 • ارائه فاکتور معتبر به همراه خدمات لوله بازکنی زنجان
 • رفع بوی بد فاضلاب و بوی چاه توالت
 • لوله بازکنی معتبر زیرنظر اتحادیه لوله بازکنی زنجان
 • لوله بازکنی زنجان بدون تعطیلی در تمام ایام سال
 • درآوردن اشیاء از چاه توسط افراد لوله باز کن زنجان
 • لوله بازکنی انواع توالت ایرانی و فرنگی 
 • مشاوره رایگان متخصصین لوله بازکنی شهر زنجان
 • لوله بازکنی درزنجان با دستگاه و تجهیزات پیشرفته
لوله بازکنی درزنجان

درآوردن انگشتر از توالت فرنگی توسط لوله بازکن در زنجان

زمان بندی و برنامه ریزی دقیق 24 ساعته توسط سرویسکاران مجرب در فنی کارا، جهت ارائه خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در تهران و دیگر شهرستان ها سبب شده تا افتخار خدمت رسانی حتی در ایام تعطیل سال، به شما کاربران گرامی را داشته باشیم. و بتوانیم روز به روز به تجربیات خود جهت ارتقاء کیفیت در این امر بیفزاییم.

قیمت لوله بازکنی در زنجان

عوامل متعددی بر قیمت تخلیه چاه زنجان و همچنین خدمات لوله بازکنی در این شهر تأثیرگذار است؛ به همین دلیل نمی توان هزینه ثابتی برای آن درنظر گرفت. بهتر است قبل از بهره مندی از هر گونه سرویس دهی در زنجان و سایر شهرستان ها نظیر لوله بازکنی اهواز و … هزینه آن را حتماً از افراد فنی با تجربه و قابل اعتماد که آگهی آنها در وب سایت فنی کارا ثبت است، جویا شوید.

قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه در زنجان

برآورد قیمت لوله باز کنی زنجان از طریق تماس با متخصصین وب سایت فنی کارا

مهم ترین عوامل مؤثر بر قیمت لوله بازکنی در زنجان عبارتند از:

 • شدت گرفتگی لوله: مثلاً اگر نوع گرفتگی لوله بر اثر مواد سخت مثل سیمان و بتن باشد، برای باز کردن آن نیاز است از ابزار خاصی استفاده کنیم که در اینصورت مسلماً هزینه آن نسبت به باز کردن یک لوله معمولی بیشتر خواهد بود.
 • وسایل مورد نیاز در رفع گرفتگی لوله: چنانچه گرفتگی لوله به حدی باشد که به ابزار خاصی مثل دستگاه تراکم هوا به منظور باز کردن آن نیاز پیدا کنیم، هزینه ی آن توسط لوله باز کن در محاسبه نهایی قیمت لوله بازکنی در زنجان، نیز تأثیرگذار خواهد بود.
 • تعیین محل و علت گرفتگی لوله: چنانچه محل گرفتگی لوله مشخص نباشد، علاوه بر هزینه سایر خدمات ارائه شده مبلغی بابت شناسایی محل و عیب یابی آن نیز در فاکتور محاسبه می گردد.
 • لوله بازکنی در صورت نیاز به کنده کاری: اگر برای رفع انسداد لوله نیاز به خرابی باشد، هزینه کنده کاری محاسبه گردیده و در صورتی که بازسازی محل موردنظر توسط همان شخص انجام شود، هزینه تعمیر نیز در محاسبه قیمت لحاظ می گردد.
 • مدت زمان انجام کار: اگر گرفتگی لوله شدید و حاد باشد که بیشتر از حد معمول، زمان صرف باز شدن آن شود هزینه ای بابت زمان اضافه دریافت می گردد.
 • بیرون آوردن اجسام از درون چاه: بنا به تشخیص لوله بازکن زنجان اگر برای بیرون کشیدن اشیاء از درون چاه نیاز به تجهیزات پیشرفته تری باشد، بر هزینه نهایی خدمات لوله بازکنی تأثیرگذار خواهد بود.
 • استفاده از محلول لوله بازکنی شیمیایی: در بعضی از گرفتگی ها لازم است علاوه بر استفاده از دستگاه تراکم هوا یا فنر لوله بازکنی، از محلولهای شیمیایی جهت برطرف نمودن گرفتگی استفاده کرد که در این مواقع هزینه آن به مبلغ نهایی اضافه می گردد.
محلول لوله بازکنی

قیمت محلول های شیمیایی مجاز در لوله بازکنی، به حجم گالن مصرفی و تعداد آن بستگی دارد.

مزایای استفاده از دستگاه لوله بازکنی در زنجان

دستگاه های لوله بازکنی، امروزه به منزله آسان نمودن رفع گرفتگی انواع لوله ها به کار گرفته می شوند که از جمله مزایای آنها میتوان موارد زیر را نام برد:

 • حمل آسان جهت ارائه خدمات لوله بازکنی در زنجان
 • رسوب زدایی انواع لوله های سخت
 • جرم زدایی انواع لوله با فنرهای بلند و کوتاه
 • افزایش سرعت در رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب
 • قابل استفاده در تمامی شرکت های لوله بازکنی استان زنجان
 • کار کردن با برق شهری 

شما می توانید جهت دسترسی به اطلاعات افراد لوله بازکنی با فنر در کرمانشاه و یا اطلاع از لیست قیمت به کارگیری دیگر دستگاههای رفع گرفتگی لوله در کلان شهرها، جهت بهره مندی از مزایای آن از طریق صفحه مربوط به هر سرویس اقدام کرده و مستقیماً با افراد لوله بازکن برای رفع مشکل خود صحبت نمایید.

 جرم زدایی لوله ها با دستگاه تراکم هوا

از مهم ترین مزایای دستگاه تراکم هوا از بین بردن چربی های درون لوله با استفاده از فشار هوا می باشد.

مشکلات رایج بین مردم و لوله بازکنی ها در زنجان

بهتر است بدانید؛ اعتماد کردن به انواع برچسب ها و تبلیغاتی که در گوشه و کنار شهر دیده می شود، منبع مطمئنی برای انجام خدمات لوله بازکنی محسوب نمی شود.
توصیه می شود هر زمان که نیاز به سرویس لوله بازکنی در زنجان داشتید حتماً از منابع مطمئنی که سایت فنی کارا یکی از آنها می باشد، درخواست کارشناس لوله بازکن بدهید؛ چرا که اگر این افراد در کار خود به اندازه کافی مهارت نداشته و مشکل گرفتگی لوله شما را برطرف نکنند، بتوانید از طریق یک منبع مطمئن پیگیری های لازم را انجام دهید.

اغلب مردم دو شکایت عمده از خدمات لوله بازکنی و لوله بازکن ها در شهر زنجان دارند:

 • قیمت لوله بازکنی
 • عدم برطرف کردن گرفتگی لوله بصورت کامل
لوله بازکن معتبر زنجان

دریافت خدمات تضمینی سرویس لوله بازکنی استان زنجان با فنی کارا

در مورد قیمت لوله بازکنی در زنجان برخی افراد عنوان کرده اند که در هنگام تماس با لوله بازکن، فرد قبل از انجام کار قیمتی کم اعلام کرده ولی حین کار و یا در پایان با عنوان برخی دلایل، درخواست مبلغ بیشتری برای رفع گرفتگی لوله می کند. مثلاً بعضی از افراد سودجو، ابتدا از یک فنر خیلی کوتاه استفاده کرده و گرفتگی لوله را به طور کامل برطرف نمی سازند و به همین دلیل برای استفاده از فنر بزرگ تر درخواست هزینه ی بیشتری می کنند؛ در صورتی که می توانستند از همان ابتدا از فنر بزرگتری برای باز کردن گرفتگی لوله و چاه استفاده کنند.

 برخی از افراد لوله بازکن هنوز هم از انواع محلول های شیمیایی، برای بازکردن گرفتگی لوله استفاده می کنند. این موضوع از طرف اتحادیه لوله بازکنی ممنوع می باشد و افراد لوله بازکن، نباید از محلول در همان ابتدا استفاده کنند. ولی متأسفانه مردم با عدم اطلاع از این امر مبالغ هنگفتی بابت تعداد محلول هایی که بی رویه به داخل لوله ها ریخته شده است، پرداخت می کنند.

کلاهبرداری در لوله باز کنی زنجان

دقت در انتخاب یک منبع معتبر لوله بازکنی، گامی مؤثر در راستای رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب می باشد.

 توجه: توصیه می شود حتماً قبل از انجام هر گونه خدمات لوله بازکنی، اطلاعات کافی از سیستم لوله کشی منزل خود و خدماتی که قرار است ارائه شود داشته باشید. حتماً از جاهای مطمئن و معتبر درخواست لوله بازکن داده و از متخصص مربوطه کارت شناسایی به همراه فاکتور با سربرگ و مهر معتبر بخواهید.

روشهای لوله بازکنی خانگی برای همشهریان زنجانی

در صورتیکه گرفتگی لوله شما بسیار کم باشد و آب با مشکل از لوله خارج شود، میتوانید از روش های زیر استفاده کنید. توصیه می کنیم اگر مشکل گرفتگی زیاد بود، حتماً با متخصص لوله باز کنی در زنجان تماس گرفته تا مشکل شما را برطرف نماید.

باز کردن گرفتگی لوله با استفاده از یک سیم بلند و خمیده : می توانید ابتدا سیم را به شکل گلابی کوچک در آورید و آن را در داخل لوله بفرستید تا چنگک آن بتواند ضایعات و موهایی که سبب گرفتگی لوله شده است را به دام بیندازد.

لوله بازکنی با استفاده از تلمبه دستی: تلمبه دستی یکی از ساده ترین ابزار رفع گرفتگی لوله می باشد در مواردی که گرفتگی کم است، میتوان از این روش استفاده کرد.

رفع گرفتگی با تلمبه دستی

لوله بازکنی با تلمبه دستی، ساده ترین روش رفع گرفتگی می باشد.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده از نمک و سرکه: ترکیب نمک و سرکه می‌تواند یک محلول لوله بازکن خانگی ساده و ارزان قیمت باشد. برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب می توانید از این روش استفاده کنید بدین نحو که به میزان یک سوم فنجان نمک و یک سوم فنجان سرکه را با هم ترکیب کنید. توجه داشته باشید که بلافاصله بعد از ترکیب کردن این دو ماده با هم سریع آن را در داخل لوله بریزید؛ زیرا گازی که از ترکیب این دو ماده با یکدیگر متصاعد می‌شود، برای تنفس مناسب نیست.

استفاده از نمک و جوش شیرین برای باز کردن لوله فاضلاب: مقدار یک دوم فنجان نمک را با یک دوم فنجان جوش شیرین ترکیب کنید، سپس ترکیب این دو ماده را در داخل لوله فاضلاب بریزید و به مدت ۱۰ الی ۲۰ دقیقه منتظر بمانید، سپس می‌توانید مقداری آب جوش بر روی آن بریزید.

روش های خانگی لوله بازکنی

ترکیب جوش شیرین و نمک جهت رفع گرفتگی جزئی سینک ظرفشویی

لوله بازکنی با استفاده از جاروبرقی قوی: ابتدا جاروبرقی را بر روی حالت مکش مایعات قرار دهید و سپس مخرج آن را بپوشانید تا از کثیف کاری جلوگیری شود. سپس می توانید دور تا دور لوله را درزگیری نمایید. استفاده از این روش همیشه راه گشا نیست و ممکن است همچنان لوله مسدود شده باقی بماند و به جارو برقی شما نیز آسیب وارد کند.

پرسش های رایج خدمات لوله بازکنی در زنجان

اکثر افراد جامعه، با مشکلات متداولی قبل از اقدام به لوله بازکنی و یا تخلیه چاه مواجهند که در این قسمت سعی کرده ایم با پاسخ به یکسری سؤالات کاربردی در این زمینه به شما کمک کنیم. تا بتوانید با یک انتخاب مناسب، حرفه ای ترین افراد لوله بازکن زنجان را برگزیده و از بروز هر گونه مشکلات احتمالی و جدی در آینده جلوگیری نمایید.

😷قوانین بهداشتی فنی کارا برای پیشگیری از کرونا چیست؟

↩افراد لوله بازکن زنجان ملزم به رعایت کلیه قوانین مندرج در سایت اعم از؛ توجه به بهداشت فردی در ایام کرونا، حضور در محل با دستکش و ماسک، ضدعفونی و شستشوی مرتب تمامی تجهیزات مورد نیار جهت رفع گرفتگی از قبیل فنر و دیگر لوازم می باشند.

🕕حضور نزدیکترین لوله بازکن در محل چقدر زمان میبرد؟

در حالت عادی لوله بازکن زنجان بین 20 – 15 دقیقه زمان نیاز دارد تا در محل حاضر شود.

🤔چگونه میتوانیم یک لوله بازکنی مطمئن پیدا کنیم؟

فنی کارا علاوه بر امکان مقایسه قیمت و انتخاب نزدیکترین افراد فنی ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی به شما، از کلیه مشتریان خود پس از تحویل کار رضایت سنجی نموده و چنانچه افراد لوله بازکنی زنجان بر خلاف قوانین سایت عمل کرده باشند، با آنها برخورد و در صورت تکرار آگهی آنها از سایت حذف می گردد.

❌چرا حتی الامکان استفاده از محلول های لوله بازکنی از نظر اتحادیه مجاز نمی باشد؟

علت اصلی این امر اسیدی بودن این محلول ها بوده که بعضاً درلوله هایی که نازک و یا سیستم لوله کشی فاضلاب قدیمی باشد، استفاده از این محلول ها منجر به پوسیدگی و ترکیدن لوله و در نهایت نشت آب از دیواره ها و بروز نم می شود؛ از این رو در برخی موارد به ناچار از این روش پس از امتحان دیگر روشها میتوان استفاده نمود.

دسته بندی شده در: زنجان, لوله بازکنی, خدمات فنی

ارسال نظر