خدمات لوله بازکنی زنجان+ سیار، شبانه روزی، فوری

تماس بگیرید

تماس بگیرید

سعی داریم در این مطلب درباره خدمات لوله بازکنی در زنجان با شما صحبت کنیم و شماره تماس لوله بازکنی در زنجان را به شما معرفی کنیم و نکاتی را در این باره بیان کنیم امیدواریم مورد رضایت شما قرار بگیرد.

لیست افراد لوله بازکن زنجان

کل زنجان
( سعید ابراهیم خانی )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

90%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
91%
:تمیز کار بودن
90%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

کل زنجان
( عباس طالبی )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

90%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
89%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

آنچه در این صفحه میخوانید:

خدمات لوله بازکنی در زنجان با فنی کارا

فنی کارا با ثبت آگهی افراد لوله بازکن در زنجان  لیستی از افراد متعهد و کار بلد را به شما معرفی می کند. شما می توانید در صورت نیاز به تلفن لوله بازکنی در زنجان از سایت سفارش خود را ثبت نمایید تا در سریعترین زمان  به محل اعزام شده و با کمترین قیمت بهترین کیفیت را به شما همشهریان گرامی ارائه دهند. این افراد در همه مناطق زنجان از قبیل زرین آباد،اعتمادیه، و سایر مناطق خدمات خود را ارائه می کنند. افرادی که آگهی آنها در زمنیه  لوله بازکنی در سایت فنی کارا ثبت شده خدمات زیر را ارائه می کنند:

 • لوله بازکنی در استان زنجان فوری+ شبانه روزی
 • انواع گرفتگی لوله در محیط های اداری و مسکونی و…
 • حفر چاه، تخلیه چاه، لوله بازکنی زنجان 
 • رفع بوی بد فاضلاب و بوی چاه توالت
 • درآوردن اشیاء از چاه
 • لوله بازکنی انواع توالت ایرانی و فرنگی 
 • لوله بازکنی با انواع دستگاه و فنر لوله بازکنی
تلفن لوله بازکن زنجان

تلفن لوله بازکن زنجان با بهترین کیفیت و کمترین قیمت

قیمت لوله بازکنی در زنجان

عوامل متعددی در قیمت لوله بازکنی در زنجان تاثیر گذار است به همین دلیل نمی توان قیمت  ثابتی برای آن تعیین کرد مهم ترین این عوامل عبارتند از:

 • نوع گرفتگی لوله یا چاه: مثلا اگر نوع گرفتگی لوله یا چاه بر اثر مواد سخت مثل سیمان و بتن باشد برای باز کردن آن نیاز به ابزار خاصی می باشد که مسلماً هزینه آن نسبت به باز کردن یک لوله معمولی که بر اثر مواد سخت مثل قیر و سیمان گرفته شده است، بیشتر خواهد بود.
 • ابزار مورد استفاده در گرفتگی لوله: چنانچه  گرفتگی لوله به حدی باشد که به ابزار خاصی نیاز داشته باشد مثلا دستگاه تراکم هوا هزینه ای بابت استفاده از آن دستگاه محاسبه خواهد شد.
 • مشخص نبودن محل و علت گرفتگی لوله: اگر محل گرفتگی مشخص نباشد هزینه ای بابت شناسایی مشکل گرفتگی نیز در فاکتور محاسبه می شود.
  لوله بازکنی با خرابی یا بدون خرابی: اگر برای رفع گرفتگی لوله نیاز به خرابی باشد هزینه کنده کاری هم محاسبه می شود همچنین اگه فنی کار قادر به بازسازی محل نیز باشد هزینه تعمیر هم محاسبه می گردد.
 • مدت زمان انجام کار: مدت زمان انجام کار در محاسبه هزینه تاثیر گذار است اگر گرفتگی لوله شدید باشد که بیشتر از زمان معمول زمان صرف شود هزینه بابت زمان اضافه دریافت می شود.
 • در آوردن اشیاء از چاه: اگر جسم در درون چاه افتاده باشد و فرد لوله بازکن تشخیص دهد که با فنر زدن مشکل حل نخواهد شد در آوردن جسم از چاه به دلیل استفاده از دستگاه خاص هزینه ای دربر دارد.
 • استفاده از محلول لوله بازکنی شیمیایی: در بعضی از گرفتگی ها لازم است علاوه بر استفاده از دستگاه تراکم هوا یا فنر لوله بازکنی از محلول برای نرم کردن گرفتگی استفاده کرد که در این مواقع هزینه محلول محاسبه  می شود.
لوله بازکن سیار در زنجان

خدمات لوله بازکنی سیار در زنجان به صورت فوری و شبانه روزی

مشکلات رایج بین مردم و لوله بازکنی ها در زنجان

بهتر است بدانید که اعتماد کردن به انواع برچسب ها و تبلیغاتی که در گوشه و کنار شهر دیده می شود، منبع مطمئنی برای انجام خدمات لوله بازکنی محسوب نمی شود. توصیه می شود هر زمان که نیاز به خدمات لوله بازکنی در زنجان داشتید حتما از محل مطمئنی که سایت فنی کارا یکی از آنها می باشد، کارشناس لوله بازکن بگیرید چرا که اگر این افراد در کار خود مهارت کافی نداشته باشند و مشکل گرفتگی لوله حل نشود، بتوانید از طریق یک منبع مطمئن پیگیری های لازم را داشته باشید.

اغلب مردم دو شکایت عمده از خدمات لوله بازکنی و لوله بازکن ها در شهر زنجان دارند:

 • قیمت لوله بازکنی
 • عدم برطرف کردن گرفتگی لوله بصورت کامل

در مورد قیمت لوله بازکنی برخی افراد عنوان کرده اند که در هنگام تماس با لوله بازکن فرد قبل از انجام کار قیمتی کم داده ولی حین کار و در پایان کار با عنوان برخی دلایل درخواست مبلغ بیشتری برای رفع گرفتگی لوله می کند. مثلا بعضی از افراد سودجو ابتدا از یک فنر خیلی کوتاه استفاده می کنند و چون فنر کوتاه است گرفتگی لوله برطرف نمی شود و به همین دلیل برای استفاده از فنر بزرگ تر درخواست هزینه ی بیشتری می کنند در صورتی که می توانستند از همان ابتدا از فنر بزرگتری برای باز کردن گرفتگی لوله و چاه استفاده کنند.
همچنین برخی از افراد لوله بازکن هنوز هم از انواع محلول های شیمیایی برای بازکردن گرفتگی لوله استفاده می کنند که این موضوع از طرف اتحادیه ممنوع می باشد و افراد لوله بازکن نباید از محلول برای لوله بازکنی استفاده کنند. ولی متاسفانه مردم با عدم اطلاع از این امر مبالغ هنگفتی بابت تعداد محلول هایی که بی رویه به داخل لوله ریخته شده است، هزینه پرداخت می کنند.
لذا توصیه می شود حتما قبل از انجام هر گونه خدمات لوله بازکنی اطلاعات کافی از سیستم لوله کشی منزل خود و خدماتی که قرار است ارائه شود، داشته باشید. حتما از جاهای مطمئن و معتبر درخواست لوله بازکن بدهید. از فرد لوله بازکن درخواست کارت شناسایی و فاکتور با سربرگ و مهر معتبر بخواهید.

لوله بازکن استان زنجان

ارائه خدمات لوله بازکنی در استان زنجان

روشهای لوله بازکنی خانگی برای همشهریان زنجانی

در صورتی گرفتگی لوله شما بسیار کم باشد و آب با مشکل از لوله خارج شود میتوانید از روش های زیر استفاده کنید. توصیه می کنیم اگر مشکل گرفتگی زیاد بود حتما با لوله بازکن تماس  گرفته تا مشکل شما را برطرف نماید.

باز کردن گرفتگی لوله با استفاده از یک سیم بلند و خمیده : می توانید ابتدا سیم را به شکل گلابی کوچک در آورید و آن را در داخل لوله بفرستید تا چنگک آن بتواند ضایعات و موهایی که سبب گرفتگی لوله شده است را به دام بیاندازد.

لوله بازکنی با استفاده از تلمبه دستی:  تلمبه دستی یکی از ساده ترین ابزار رفع گرفتگی لوله می باشد در مواردی که گرفتگی کم است میتوان از این روش اسفاده کرد.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده از نمک و سرکه: ترکیب نمک و سرکه می‌تواند یک محلول لوله بازکن خانگی ساده و ارزان قیمت باشد و برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب می توانید از آن استفاده کنید بدین نحو که به میزان یک سوم فنجان نمک و یک سوم فنجان سرکه را با هم ترکیب کنید. توجه داشته باشید که بلافاصله بعد از ترکیب کردن این دو ماده با هم سریع آن را در داخل لوله بریزید چراکه گازی که از ترکیب این دو ماده با یکدیگر متصاعد می‌شود، برای تنفس مناسب نیست.

استفاده از نمک و جوش شیرین برای باز کردن لوله فاضلاب: مقدار یک دوم فنجان نمک را با یک دوم فنجان جوش شیرین ترکیب کنید سپس ترکیب این دو ماده را در داخل لوله فاضلاب بریزیم و به مدت ۱۰ الی ۲۰ دقیقه منتظر بمانید سپس می‌توانید مقداری آب جوش بر روی آن بریزید.

لوله بازکنی با استفاده از جاروبرقی قوی (دارای حالت خشک و تر): ابتدا جاروبرقی را بر روی حالت مکش مایعات قرار دهید و سپس مخرج آن را بپوشانید تا از کثیف کاری جلوگیری شود. سپس می توانید دور تا دور لوله را درزگیری نمایید. استفاده از این روش همیشه راه گشا نیست و ممکن است همچنان لوله مسدود شده باقی بماند و به جارو برقی شما نیز آسیب وارد کند.

دسته بندی شده در: زنجان, لوله بازکنی, خدمات فنی

ارسال نظر

 • هنوز هیچ مطلب محبوبی وجود ندارد.
Scroll Up