ارسال آگهی

نصب و تعمیر فلاش تانک در کرج | تعمیرکار فلاش تانک کرج

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

جهت دریافت خدمات نصب فلاش تانک در کرج و یا تعمیر فلاش تانک در کرج می توانید  با ما همراه باشید ما شماره بهترین افراد تعمیر کار فلاش تانک در کرج را برای شما آماده کرده ایم که در صورت نیاز بتوانید هرچه سریعتر با آنها تماس بگیرید و مشکل خود را برطرف نمایید.

لیست افراد متخصص در زمینه نصب و تعمیر فلاش تانک

داخل شهر کرج – صفادشت – ۸ صبح تا ۸ شب
( آیت اله محمدی حق )
آیت اله محمدی حق

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
93%
:ارائه فاکتور
94%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کرج و اطراف – ۲۴ ساعته
( محمد رضایی قراقیه )
محمد رضایی قراقیه

امتیازدهی مشتریان قبلی:

94%
:نحوه برخورد
98%
:تخصص فنی
88%
:تمیز کار بودن
87%
:ارائه فاکتور
87%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

کل کرج – ۸ صبح تا ۱۲ شب
( مجتبی رحمانیان سروستانی )
مجتبی رحمانیان سروستانی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

96%
:نحوه برخورد
96%
:تخصص فنی
95%
:تمیز کار بودن
95%
:ارائه فاکتور
94%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

فهرست راهنمای تعمیر فلاش تانک در کرج به شرح زیر است:

خدمات تعمیر فلاش تانک در کرج

تعمیر فلاش تانک در کرج یکی از کارهای ضروری است که در صورت نیاز به تعمیر بدون اینکه بخواهید به ساعت نگاهی بندازید باید هر چه زودتر برای تعمیر آن اقدام کنید. چرا که صرفه جویی در مصرف آب از جمله مواردی است که باید از اهمیت بالایی برخوردار باشد و یکی از نتایج خرابی فلاش تانک هدر رفتن آب می باشد. از این رو از فنی کارا بخواهید تا نزدیکترین تعمیرکار فلاش تانک کرج را به شما معرفی کنید.

انواع خدماتی که در تعمیر فلاش تانک کرج توسط افراد تعمیرکار فلاش تانک کرج انجام می شود به شرح زیر است:

 • تعمیر فلاش تانک در کرج 
 • نصب فلاش تانک در کرج
 • رفع نشتی فلاش تانک
 • برطرف کردن مشکل عدم تخلیه آب فلاش تانک 
 • لوله کشی فلاش تانک 
 • تعویض تمامی قطعات فلاش تانک
 • نصب روکار فلاش تانک 
 • نصب توکار انواع فلاش تانک
 • تعویض پمپ تخلیه فلاش تانک 
 • رفع صدای فلاش تانک 
 • تعمیر واشر دیافراگمی فلاش تانک
 • رفع چکه کردن آب فلاش تانک

تعمیر فلاش تانک در کرج

طرز کار فلاش تانک

طرز کار فلاش تانک یا سیفون سرویس بهداشتی به این صورت است که آب را در مخزن نگهدارنده خود ذخیره می کند و به یکباره آب را به داخل سنگ توالت تخلیه می کند تا عمل شستشو انجام شود.

برای اینکه بتوان توضیحات بیشتری ارائه کرد باید بگوئیم که درپوشی که روی مخزن فلاش تانک قرار دارد با بیشترین وزنی که دارد باعث می شود آب درون مخزن سر ریز نشود و هنگامی که فرد ضامن کنار فلاش تانک را به سمت پایین می کشد درپوش برداشته می شود و آب ذخیره شده آزاد می شود.

ولی تا زمانیکه آب درون مخزن خالی نشده باشد شناوری که به مخزن متصل است باعث می شود درپوش در بالا نگه داشته شود و بعد از تخلیه کامل آب دوباره به محل قرار گیری خود باز می گردد.

در استفاده بلند مدت از فلاش تانک ممکن است ضامن آن به خوبی کار نکند و یا اینکه آب را تخلیه نکند در این مواقع برای اینکه از هدر رفتن آب جلوگیری شود بهتر است  از صفحه تعمیر فلاش تانک در کرج، تعمیرکار فلاش تانک را انتخاب نمائید تا برای رفع عیب فلاش تانک به شما مراجعه کند.

درخواست تعمیرکار فلاش تانک در کرج با سایت فنی کارا

برای درخواست تعمیرکار فلاش تانک در کرج شما فقط کافیست به ابتدای صفحه مراجعه کرده و لیست تمامی افراد تعمیرکار فلاش تانک کرج را مشاهده کنید و شما به راحتی می توانید مشخصات آنها را دریافت کنید تا  با آنها تماس گرفته و از خدمات تعمیر فلاش تانک در کرج بهره مند شوید.

تعمیرکار فلاش تانک در کرج

به جرات می توان گفت که فنی کارا یکی از معدود سایتهایی می باشد که با انتشار آگهی افراد تعمیرکار و فنی در تمامی زمینه ها توانسته خدمات این افراد را به دیگران و در شهرهای مختلف معرفی کند. این افراد به گونه ایی انتخاب می شوند که همیشه رضایت مشتری را به دنبال داشته باشند چرا که هدف فنی کارا جز این نمی باشد.

افراد تعمیرکار فلاش تانک کرج بسیار خوش قول، منظم، دارای برخورد اجتماعی مناسب، دارای تخصص و مهارت بالا در انجام امور، ارائه فاکتور به مشتری در زمان اتمام کار، متعهد به کار هستند و شما برای اثبات این خصوصیات می توانید به قسمت رضایت سنجی سایت FaniKara.com مراجعه کنید و مشاهده کنید که دیگران چه امتیازاتی به این افراد فنی کار داده اند تا شما هم بتوانید در انتخاب خدمات تعمیر فلاش تانک در کرج از فنی کارا مصمم تر باشید.

تعمیرکار فلاش تانک کرج

اگر در هر زمانی که شما از سایت فنی کارا خدمات دریافت کردید و بعد از اتمام کار نارضایتی از روند کار داشتید و یا اینکه برای بهتر ارائه دادن خدمات انتقاد و یا پیشنهادی داشتید می توانید در قسمت ثبت شکایات، انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

پشتیبانی سایت فنی کارا و افرادی که در قسمت روابط عمومی فعالیت می کنند منتظر هستند تا برای راهنمایی بیشتر شما و پیگیری کردن مشکلات احتمالی به شما کمک کنند تا رضایت شما جلب شود.

همچنین لازم به ذکر است که بدانید خدمات تعمیر فلاش تانک در تهران، قم، مشهد، تبریز و… در دسترس تمامی مشتریان قرار دارد و به راحتی در هر زمان و هر ساعت از شبانه روز می توانند از این خدمات استفاده کنند.

نصب فلاش تانک

عیب های رایج فلاش تانک

معمولا هر وسیله ایی در هر زمینه ایی مانند فلاش تانک بعد از مدت ها استفاده دچار عیب و ایراداتی می شود که اگر به موقع برای عیب یابی فلاش تانک اقدام نشود هزینه بیشتری برای خرید جدیدتر آن باید پرداخت شود. طبیعتا فلاش تانک نیز از این قضیه جدا نمی باشد و گهگاهی نیاز به سرویس  یا حتی تعمیر فلاش تانک در کرج وجود دارد.

در انتهای این مطلب به رایج ترین عیب هایی که ممکن است در عملکرد فلاش تانک به وجود بیاید و نیاز باشد افراد برای تعمیر فلاش تانک در کرح اقدام کنند به وجود بیاید اشاره شده است:

۱- آب بندی نشدن فلاش تانک

ممکن آب درون مخزن نگهدارنده فلاش تانک سرریزی داشته باشد و باعث هدر رفتن آب شود که در این صورت هیچکاری از افراد ساخته نیست و باید هر چه زودتر نسبت به تعمیر فلاش تانک در کرج اقدام شود.

عیب یابی فلاش تانک کرج

۲- چکه کردن آب فلاش تانک

ممکن است در زمانیکه نصب فلاش تانک در کرج انجام شده، در نصب آن دقت و بررسی لازم صرف نشده و قطعات فلاش تانک ممکن است در جای خود به طور صحیح قرار نگرفته باشند و مهره ها شل شده و این باعث چکه کردن آب می شود که پس از جستجو در صفحه تعمیر فلاش تانک در کرج می توانید تعمیرکار موردنظر را انتخاب کنید.

۳- عدم تخلیه آب فلاش تانک

اگر به دلایلی اهرم سیفون و متعلقات آن دچار مشکل شده باشند و یا اینکه اهرم داخل چنکگی جا نیفتاده باشد و یا در جایی گیر کرده باشند نتیجه این امر چیزی جر تخلیه نکردن آب فلاش تانک نمی باشد و برای رفع این مشکل در اولین فرصت باید از خدمات تعمیر فلاش تانک در کرج استفاده کنید.

عیب یابی فلاش تانک

۴- سر ریز شدن آب از مخزن فلاش تانک

در قسمت طرز کار فلاش تانک توضیح داده شد که شناور درون این وسیله کمک می کند تا آب درون مخزن خالی شود و اگر این شناور به درستی تنظیم نشده باشد و یا اینکه به در فلاش تانک گیر کرده باشد عملکرد خود را به درستی انجام نمی دهد و باعث می شود که آب از مخزن سرازیر شود، تعمیر فلاش تانک در کرج به این دلیل شاخه ایی جدا به حساب می آید که تعویض و نصب و یا حتی تعمیر آن باید زیر نظر فردی انجام شود که به طور تخصصی تمامی مهارت های آن را فرا گرفته باشد.

دسته بندی شده در: کرج, نصب و تعمیر فلاش تانک, خدمات فنی

ارسال نظر