ارسال آگهی

تعمیر کولر آبی در کرج فوری + ارائه ریز فاکتور

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تعمیر کولر آبی در کرج توسط افراد مطمئن و متخصص از مهم ترین دغدغه های افراد برای دریافت آن می باشد. مجموعه فنی کارا با توجه به این امر تلاش کرده است تا در بستر اینترنت و صرف هزینه زیاد بتوانید بهترین و ماهرترین تعمیر کار کولر آبی در کرج را پیدا و درخواست خود را ثبت نمایید. در صورت نارضایتی نیز می توانید با در میان گذاشتن مشکل خود به تیم پشتیبانی فنی کارا آن را حل و فصل کنید. برای دسترسی به شماره تلفن تعمیر کار کولر آبی ماهر ادامه مطلب را از دست ندهید.

لیست افراد تعمیرکار کولر آبی کرج

کل کرج – ۹ صبح تا ۸ شب
( شهرام خدابندلو )
شهرام خدابندلو

امتیازدهی مشتریان قبلی:

98%
:نحوه برخورد
98%
:تخصص فنی
97%
:تمیز کار بودن
96%
:ارائه فاکتور
96%
:وقت شناسی
97%
:امتیاز کل

داخل شهر کرج – صفادشت – ۸ صبح تا ۸ شب
( آیت اله محمدی حق )
آیت اله محمدی حق

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
93%
:ارائه فاکتور
94%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل کرج – ۸ صبح تا ۱۲ شب
( مجتبی رحمانیان سروستانی )
مجتبی رحمانیان سروستانی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

96%
:نحوه برخورد
96%
:تخصص فنی
95%
:تمیز کار بودن
95%
:ارائه فاکتور
94%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

چکیده ای از مطالب صفحه تعمیر کولر آبی در کرج:

۴ عامل تأثیرگذار در هزینه تعمیر کولر آبی در کرج

به طور کلی قبل از اقدام به عیب یابی، متخصص تعمیر کولر آبی در کرج به صورت آنلاین قیمتی را با توجه به شناسایی ایرادهای موجود در بخش های مختلف کولر، برای شما تخمین می زند که تا حدودی هزینه نهایی را روشن می سازد. علاوه بر تعمیر بخش های مختلف کولر در محل، گاهی نیز ممکن است دستگاه شما نیاز به شارژ گاز تکمیلی و یا سرویس فوری داشته باشد، که در این مواقع هزینه به نسبت تعداد خدمات ارائه شده افزایش می یابد.

جهت دریافت قیمت تعمیرکولر آبی می توانید از طریق تماس با تعمیرکار از هزینه حدودی آن مطلع شوید. بنابراین اگر در مشهد ساکن می باشید برای دریافت قیمت تعمیر کولر آبی در مشهد می توانید با کلیک در اینجا با تعمیرکاران کولر آبی مشهد در ارتباط باشید و از قیمت تعمیر کولر آبی مطلع شوید.

هزینه تعمیر کولر آبی در کرج

عوامل موثر در هزینه تعمیر کولر آبی کرج

عوامل متعددی در تعیین هزینه تعمیر کولر آبی در کرج در سایت فنی کارا تأثیرگذارند که عبارتند از:

 • برند کولر آبی: کولر آبی برندهای مختلفی مانند جنرال، سامسونگ، ال جی، آبسال، انرژی، سپهر الکتریک و… دارد، که هزینه تعمیر و تعویض قطعات در برندهای مختلف متفاوت است.
 • تعویض قطعه: در صورتی که کولر شما به قدری آسیب دیده باشد که نیاز فوری به تعویض قطعات آن داشته باشید، در اینصورت هزینه تعمیر کولر آبی کرج نیز افزایش خواهد یافت.
 • دستمزد تعمیرکار: اجرت تعمیر کار کولر کرج بر اساس میزان وقتی که برای رسیدن به یک خروجی مطلوب صرف کرده و یا بسته به مسافتی که می پیماید، تعیین می گردد.
 • تعمیر کولر در شرایط سخت: در صورتی که پروسه تعمیر با دشواری خاصی، مانند دسترسی سخت به کولر همراه باشد قیمت آن افزایش خواهد یافت.

توجه: در صورتی که کولر آبی شما با مشکل جدی روبه روست و دانشی در زمینه تعمیرات آن ندارید، توصیه می کنیم از اقدام های خودسرانه بپرهیزید و حتماً مسئله را با تعمیرکار کولر آبی کرج در میان بگذارید. عیب یابی قطعات بدون آگاهی از نحوه کار آنها علاوه بر احتمال خطر برق گرفتگی، ممکن است باعث خرابی بیشتر قطعات و در نتیجه بالا رفتن هزینه تعمیر کولر آبی کرج گردد.

اصلی ترین مزیت تعمیر کولر آبی کرج با فنی کارا

با زیاد شدن منابع اینترنتی ارائه دهنده خدمات کولر در کلان شهرها، پیدا کردن یک متخصص متعهد و مطمئن دغدغه اصلی اکثریت کاربران می باشد. سایت فنی کارا همواره با ارائه لیست افراد فنی که عملکرد آنها از طریق سیستم رضایت سنجی به صورت دوره ای دائماً ارزیابی می گردد، در تلاش است تا شما فرصت درخواست با بهترین افراد فنی تعمیر کولر آبی در کرج را که در مواردی مانند تخصص در کار، نحوه برخورد با مشتری، نظم، وقت شناسی و… از بیشترین امتیاز برخوردارند داشته باشید.

تعمیر کولر آبی کرج

ثبت درخواست رایگان تعمیر کولر آبی در کرج با فنی کارا

در فنی کارا شما بدون نیاز به پر کردن فرم های طولانی، می توانید سریعاً به شماره متخصصین تعمیرات کولر آبی کرج دسترسی پیدا کرده و به عملکرد آنها امتیاز دهید، و از این طریق افرادی که صلاحیت های لازم برای ادامه تبلیغ آگهی آنها در سایت وجود ندارد، سریعاً شناسایی و کنار گذاشته می شوند.

یکی دیگر از مزایای دریافت خدمات از سایت فنی کارا، منطقه بندی محدوده کاری افراد تعمیر کار کولر آبی در کرج می باشد که بلافاصله پس از تماس شما برای تعمیر کولر آبی گلشهر کرج، گوهردشت، مهرشهر، عظیمیه، فردیس، جهانشهر، کلاک نو، بلوار حدادی، حسین آباد، کیانمهر، آزادگان، فروغی، انوشیروان، دهقان ویلا و… کرج اعزام می شوند.

تعمیرکار کولر آبی در کرج چه خدماتی ارائه می دهد؟

شما می توانید هر زمان که نیاز به هر گونه خدمات فنی در زمینه تعمیر کولر آبی در کرج شامل سیم کشی، رفع عیوب و خرابی در قطعاتی مانند موتور، پمپ آب و… داشتید، به سایت فنی کارا مراجعه کنید و پس از وارد نمودن مشخصات خود در آدرس www.fanikara.com، لیست افراد تعمیرکار کولر آبی در کرج را مشاهده و اقدام به ثبت درخواست نمایید.

به یاد داشته باشید فنی کارا همین خدمات تخصصی کولر را، در شهر اصفهان نیز به کاربران خود ارائه می دهد. جهت دریافت اطلاعات تماس افراد فنی تعمیر کولر آبی اصفهان کافیست برروی لینک مربوطه کلیک کنید تا به اطلاعات تعمیرکار کولر آبی در اصفهان دسترسی پیدا کنید.

خدمات تعمیر کولر آبی در کرج

انواع خدمات تعمیر کولر آبی در کرج توسط تعمیرکاران فنی کارا

 خدمات متخصصین تعمیر کولر آبی در کرج در سایت فنی کارا:

 • تعمیر کولر آبی شبانه روزی کرج و فوری
 • تعمیر دینام کولر در کرج
 • عیب یابی سیم کشی های کولر آبی
 • رفع مشکل برق دار بودن کولر
 • تعمیر کولر سلولزی در کرج
 • تعویض و یا تعمیر پمپ آب کولر
 • تعمیر موتور کولر آبی در کرج
 • رفع مشکل زنگ زدگی بدنه کولر
 • عیب یابی مشکل گرم بودن باد کولر
 • تعمیرات کولر آبی کرج در انواع برندها
 • آب بندی کف کولر و چک نمودن مسیر باد
 • تعویض قطعات مختلف کولر مانند تسمه، بدنه و…
 • ارائه خدمات تعمیر کولر آبی کرج حتی در ایام تعطیل

توجه: برای جا به جایی و نصب کولر آسیب دیده در مکان دیگر، علاوه بر عیب یابی قطعات نیاز به یک نصاب کولر آبی در کرج دارید که علاوه بر نصب با تعمیر و سرویس کولر، آشنایی لازم را داشته باشد که می توانید از صفحه مربوط به هر شخص، خدمات قابل ارائه توسط آنها را مشاهده نمایید.

تعمیرات کولر آبی در کرج

عایق بندی و قیرگونی کف کولر از خدمات تعمیر کولر آبی در کرج

رایج ترین مشکلات استفاده از کولر آبی

خرابی های کولر آبی هر یک با نشانه ی مشخصی بروز می کنند، که تا حدودی می توانید جهت رفع آن دست به کار شوید. در این بخش، قسمتی از مشکلات رایج در کولر آبی را برای شما مطرح ساختیم، که توصیه می کنیم جهت رفع آن حتماً از تجربیات افراد ماهر برای تعمیر کولر آبی در کرج استفاده نمایید.

✔ علت اصلی گیرپاژ کردن موتور کولر آبی چیست؟
👈 نوسانات برقی، درگیر بودن سیم پیچ کولر، تنظیمات نادرست تسمه همه از دلایل اصلی گیرپاژ کردن موتور کولر می باشد.

✔ دغدغه انتقال ویروس کرونا از طریق کولر آبی !
👈 ادعای انتقال ویروس کرونا از طریق کولر آبی به اثبات نرسیده، اما با در نظر گرفتن یک راه خروجی برای تبادل هوا، نظافت مرتب دریچه ها و زدن ماسک در مکان های عمومی می توان تا حد زیادی از انتشار ویروس جلوگیری کرد.

✔ علت سرو صدای زیاد کولر آبی چیست؟
👈 درست بسته نشدن پولی، خرابی در تسمه و یاتاقان، ایراد در کانال کشی کولر که باعث هدر رفت انرژی و تولید صدا می شود.

دانلود نسخه pdf مطالب صفحه تعمیر کولر آبی کرج

دسته بندی شده در: کرج, تعمیر کولر, تعمیر کولر آبی, خدمات فنی

ارسال نظر