ارسال آگهی

ارائه خدمات نصب کولر آبی در کرج قیمت مناسب و فوری

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

اگر در شهر کرج ساکن می باشید و قصد راه اندازی و نصب کولر آبی در کرج را به تنهایی دارید، دست نگهدارید! خوب است که نصب کولر توسط یک متخصص به صورت استاندارد انجام شود تا از به روز مشکلات جدی در زمان کوتاه جلوگیری شود. فنی کارا با قرار دادن آگهی های بهترین نصاب کولر آبی در کرج این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با مناسب ترین قیمت و کمترین زمان ممکن کولر آبی خود را نصب کنید. همچنین به همراه تیم پشتیبانی خود در صورت نارضایتی مشتریان آن را پیگیری می کنند. برای دسترسی به اطلاعات نصابان کولر آبی در کرج در ادامه با ما همراه باشید.

لیست افراد نصاب کولر آبی در کرج

کل کرج – ۹ صبح تا ۸ شب
( شهرام خدابندلو )
شهرام خدابندلو

امتیازدهی مشتریان قبلی:

98%
:نحوه برخورد
98%
:تخصص فنی
97%
:تمیز کار بودن
96%
:ارائه فاکتور
96%
:وقت شناسی
97%
:امتیاز کل

جهانشهر – مهرشهر – باغستان – گوهردشت – ۶ صبح تا ۲ بامداد
( علی نجفی )
علی نجفی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
99%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

داخل شهر کرج – صفادشت – ۸ صبح تا ۸ شب
( آیت اله محمدی حق )
آیت اله محمدی حق

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
93%
:ارائه فاکتور
94%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل کرج – ۱۰ صبح تا ۱۰ شب
( حجت اله ذوالفعلی )
حجت اله ذوالفعلی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

فهرست مطالب نصب کولر آبی کرج

نصب کولر آبی در کرج با سایت فنی کارا

همیشه در ابتدای شروع فصل گرما یکی از ملزوماتی که افراد به فکر تهیه آن می افتند خرید و نصب انواع مختلف کولر آبی است.
شما عزیزان اگر به دنبال نصب کولر آبی در کرج هستید و نصاب مناسبی را پیدا نمی کنید سایت فنی کارا مشکل شما را به سادگی برطرف نموده است.

نصب کولر آبی در کرج با سایت فنی کارا

نصاب کولر آبی در کرج را در سایت فنی کارا بیابید

فنی کارا علاوه بر ارائه خدمات نصب کولر آبی در کرج در سایر شهرهای دیگر همانند اصفهان نیز این خدمات را توسط بهترین نصابان کولر آبی ارائه می دهد. بنابراین اگر در اصفهان ساکن می باشید و قصد نصب کولر آبی در اصفهان را دارید می توانید با دسترسی راحت و سریع به اطلاعات و شماره تلفن نصاب کولر آبی اصفهان خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

نصب کولر آبی در کرج شامل چه خدماتی می شود؟

افرادی که در زمینه نصب کولر آبی فعالیت می کنند، خدمات متعددی به مشتریان ارائه می دهند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • نصب کولر آبی در محل مناسب برای انواع برندهای آبسال، جنرال و…
  • نصب سیم کولر آبی
  • نصب کولر ابسال کرج
  • نصب کولر آبی گلشهر کرج و همه نقاط شهر
خدمات نصب کولر آبی در کرج

ارائه خدمات نصب کولر آبی کرج در سریع ترین زمان

البته اگر کولر آبی در منزل دارید و نیاز به تعمیر دارد مهم نیست در کدام شهر هستید مهم این است که به فنی کارا اعتماد کنید، مثلا اگر شما در مشهد هستید می توانید به صفحه تعمیر کولر آبی مشهد در سایت فنی کارا مراجعه کنید و به سادگی و با یک تماس ساده از بهترین تعمیرکاران انواع کولر آبی و گازی استفاده نمایید.

نصاب کولر آبی در کرج باید به این نکات توجه کند

نکات مهمی در زمینه نصب کولر آبی کرج و سایر شهرها وجود دارد که در هنگام نصب این کولرها باید رعایت شوند. البته در صورتی که کار خود را به یک نصاب کولر متخصص بسپارید، می توانید به رعایت شدن این نکات اطمینان داشته باشید. در ادامه برخی از آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم:

تراز بودن در هنگام نصب کولر آبی کرج

در زمان نصب کولر آبی یک از مهم ترین نکات، تراز بودن کولر می باشد زیرا این امر باعث می شود تا آب در یک سمت کولر جمع نشود و همچنین در حال چرخش کولر صدای زیادی تولید نکند. نکته دیگری که باید در زمان نصب کولر آبی در کرج و هر جای دیگر به یاد داشته باشید این است که حتما زیر کولر باید پایه قرار دهید و سعی کنید زیر هر پایه یک موزاییک بگذارید تا به مرور زمان در زمین فرو نروند. بهتر است ارتفاع پایه ها حداقل ۳۰ سانتی متر باشد.

تراز کردن هنگام نصب کولر آبی در کرج

نصاب کولر گازی کرج با تراز قرار دادن کولر می تواند راندمان آن را بالاتر ببرد.

این کار حتی کمک می کند که کولر شما کمتر دچار مشکل شود و قسمت های متحرک آن فقط با یک سرویس سالیانه کولر آبی بهترین راندمان را داشته باشد، شما برای سرویس کولر آبی در کرج می توانید از سرویسکاران ماهر سایت فنی کارا با قیمت مناسب بهره مند شوید.

رعایت اصول ایمنی نصب کولر آبی کرج

خطر برق گرفتگی در زمان نصب کولر آبی بسیار زیاد است، زیرا این وسیله به برق و آب به طور همزمان اتصال دارد و آب نیز یک رسانای خوب برای جریان برق می باشد. به همین دلیل اهمیت رعایت نکات ایمنی در زمان تعمیر و نصب کولر آبی کرج دو چندان می شود. نکاتی از قبیل توجه به قطع بودن برق کولر قبل از شروع مراحل نصب، دقت به محل فاز و نول در زمان اتصال برق کنتور به تابلو فیوز و… باعث می شوند تا از بروز حوادث ناخواسته پیشگیری شود.

خطر برق گرفتگی در هنگام نصب کولر آبی کرج

قبل از نصب کولر آبی در کرج از قطع بودن برق کولر اطمینان پیدا کنید

نصب صحیح کولر آبی به دهانه کانال

هنگامی که کار نصب کولر آبی در کرج به پایان رسید باید دقت کنید که حتما برای پیشگیری از اتلاف انرژی ،کولر مستقیما و کاملا درست به دهانه کولر متصل شده باشد. در این صورت باد مستقما وارد دهانه کولر می شود و راندمان بهتری دارد.

نصب کولر آبی کرج به صورت استاندارد

دقت بالا هنگام نصب کولر آبی در کرج

همانطور که اشاره کردیم شما عزیزان کرجی و هم چنین تمام افراد در سطح کشور می توانید در هنگام نیاز به هر گونه تعمیرات فنی به سایت فنی کارا مراجعه کنید و با اطمینان راحت از فنی کارهای مورد اعتماد ما فقط با یک تماس و بدون واسطه استفاده نمایید.

سوالات پر تکرار نصب کولر آبی

متخصص در زمینه نصب کولر آبی کرج را از کجا پیدا کنیم؟

اگر شما عزیزان در کرج هستید و نیاز به نصب کولر آبی منزلتان دارید فقط کافی است به سایت فنی کارا مراجعه کنید و بعد از انتخاب دسته و شهر خود لیست افراد متخصص در این زمینه را مشاهده کنید و با یک تماس ساده آنها را به کار دعوت کنید.

نصاب کولر آبی کرج چه خدماتی را ارائه می دهد؟

نصابان حرفه ای سایت برچسب می توانند تمام خدمات نصب مثل برق کشی کولر، و نصب پوشال ها و یاتاقان ها و.. هر کاری که در حوزه نصب و تعمیر و سرویس کولر آبی است به شما عزیزان ارائه دهند.

چه نکاتی باید در هنگام نصب کردن کولر در نظر بگیرم ؟

درهنگام نصب این وسیله باید به تراز بودن کولر، خطر برق گرفتگی و نصب صحیح آن به کانال کشی توجه کرد.

دسته بندی شده در: کرج, نصب کولر, نصب کولر آبی, خدمات فنی

ارسال نظر