ارسال آگهی

سرویس کولر آبی کرج + شماره تلفن سرویسکار

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

ارائه خدمات سرویس کولر آبی در کرج به صورت سراسری و در همه مناطق ارائه می شود در این صفحه شما با افراد متخصص سرویسکار کولر آبی در کرج و فعالیتهای که در این زمینه انجام می دهند آشنا می شوید.

لیست افراد سرویسکار کولر آبی کرج

داخل شهر کرج – صفادشت – ۸ صبح تا ۸ شب
( آیت اله محمدی حق )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
93%
:ارائه فاکتور
94%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

داخل شهر کرج
( ابراهیم ثاقبی )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
89%
:تمیز کار بودن
90%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

قفل و کلید تمامی خودرو ها انجام میشود – جهانشهر – مهرشهر – باغستان – گوهردشت – ۶ صبح تا ۲ بامداد
( علی نجفی )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
99%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

کل کرج – ۹ صبح تا ۸ شب
( شهرام خدابندلو )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل کرج – از 7 صبح الی 5 عصر
( ناصر ترکمان )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

90%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
93%
:ارائه فاکتور
92%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

آنچه در ادامه مطالعه می کنید:

خدمات سرویس کولر آبی در کرج با فنی کارا

پیدا کردن افراد متخصص قابل اعتماد برای انجام خدمات فنی، دغدغه بسیاری از مردم می باشد. فنی کارا تلاش کرده است تا در جهت رفع این دغدغه گامی بردارد. شما می توانید  برای خدمات سرویس کولر آبی در کرج  به افراد سرویسکارکولر که در این صفحه  به شما معرفی شده است مراجعه و مشکل خود را برطرف نمایید.

فنی کارا  خدمات سرویس کولر رادر شهرهای مختلف ارائه می کند برای ثبت سفارش سرویسکار کولر آبی در تهران می توانید روی لینک آن کلیک کنید.

خدمات افراد سرویس کار کولر آبی کرج عبارتنداز:

  • سرویس کولر آبی با کمترین قیمت
  • رفع عیب کولر
  • سرویس کولر سلولوزی
  • سرویس برندهای مخنلف کولر آبی مانند آبسال، ال جی، جنرال و…
  • از بین بردن بوی نامطبوع پوشال های کولر
  • عوض کردن یا تعمیر پمپ آب کولر
  • عوض کردن کفی کولر
  • رفع نم و نشتی کولر
  • تعویض قطعات فرسوده و پوسیده کولر
  • زدودن زنگ از بدنه کولر

افراد سرویسکار کولر آبی که درسایت فنی کارا ثبت نام کرده اند خدمات خود را در سراسر شهر کرج از جمله مهرشهر، گوهر دشت، عظیمیه، فردیس و سایر نقاط به صورت فوری و شبانه روزی ارائه میکنند. کافیست درخواست خود را ثبت نمایید. همچنین اگر می خواهید درخواست سرویس کولر را برای سایر شهرها نیز ثبت نمایید مثلا برای درخواست سرویس کولر آبی در مشهد می توانید با کلیک بر روی لینک آن وارد صفحه مشهد شده و سفارش سرویسکار دهید .

سرویس کولر آبی در کرج

سوریس کولر آبی در تمام مناطق کرج به صورت فوری ودر محل در تمام ساعات شبانه روز انجام میشود.

عوامل موثر بر هزینه سرویس کولر آبی  کرج 

در صورتی که کولر آبی نیاز به سرویس دارد و شما دانش و مهارتی در این زمینه ندارید، بهتر است کار را به یک متخصص بسپارید. زیرا بسیاری از افراد، با دستکاری کردن برخی قطعات باعث خراب شدن آن ها می شوند و همین امر سبب بالا رفتن هزینه سرویس کولر می گردد. در ادامه به برخی از عواملی که بر میزان هزینه سرویس کولر آبی  تاثیر گذار هستند اشاره می کنیم:

 • لزوم تعویض قطعات: برخی از مواقع قطعات با تعمیر درست نشده و نیاز به تعویض آن ها وجود دارد، که هزینه جداگانه ای به هزینه سرویس اضافه می کند.
 • میزان زمانی که برای سرویس لازم است: هر چقدر میزان کارهای لازم برای سرویس کولر بیشتر باشد، هزینه نیز به طبع بالا خواهد رفت
 • دستمزد سرویس کار کولر: افراد سرویس کار کولرمبلغی را برای اجرت انجام کار پیشنهاد می دهند که این امر توافقی است.
 • هزینه رفت و آمد: در صورتی که مکان شما دورتراز فاصله معمول باشد هزینه ای بابت ایاب و ذهاب گرفته می شود.
هزینه سرویس کولر آبی در کرج

هزینه سرویس کولر آبی در کرج با توجه به نوع برند کولر انجام می شود.

مراحل سرویس کولر آبی

در سرویس کولر قبل از هر کاری از خاموش بودن کولر مطمئن شوید. و سپس شروع به کار نمایید. کولرهای آبی به دلیل داشتن سیستم  ساده خنک کننده مراحل سرویس آن نیز راحت و کوتاه میباشد. در ادامه قسمت های مهمی که باید هنگام سرویسکار  کولر آبی به آن دقت داشته باشد را میکنیم. لطفا در صورتی که هیچ مهارتی در این زمنیه ندارید (به اصطلاح دست به آچارنیستید) این کار را به یک سرویسکار کولر در کرج بسپارید.

1 سرویس و روغن کاری موتور کولر آبی

با شروع فصل گرما اولین چیزی که باید مورد بررسی قرار بگیرد موتور کولر میباشد. بهتر است قبل از استفاده از موتور آن را از گرد و غبار تمیز کرده و سپس به روغن کاری آن بپردازیم. هم چنیین از محکم قرار گرفتن کولر بر روی بدنه مطمئن شوید زیرا شل بودن آن باعث عدم چرخش درست تسمه و کاهش عمر موتور میشود. 

سرویس موتور کولرکرج

موتور کولر آبی مهمترین قسمت کولر می باشد که باید دوره ای سرویس شود.

2 تمیز کاری پمپ کولر

 پمپ کولر به دلیل قرار داشتن درآب پس از مدتی راه ورودی آب آن دچار گرفتگی و روسوب می شود که باید قبل از استفاده از کولر سبد توری زیر پمپ و محفظه ورودی آب کاملا تمیز شود.

3 روغن کاری یاتاقان کولر

 پروانه کولر با دوقطه مهارشده که به آنها یاتاقان گفته می شود. این قطعات باید به طور مرتب و دوره ای قبل  ودرهنگام استفاده روغن کاری شوند تا مشکلی در روند چرخش آنها به وجود نیاید در صورتی که یاتاقان کولر نتواند به  راحتی و بدون هیچ سفتی و به اصطلاح درگیری به چرخش خود ادامه دهد بر روی موتورکولرآبی فشار وارد شده و باعث سوختن و خرابی آن می شود.

روغن کاری و تعویض یاتاقان کولر آبی

حتما از روغن کاری یاتاقان قبل از روشن کردن و هنگام استفاده فراموش نکنید

4 چک کردن تسمه کولر آبی

قبل از استفاده از کولر از سالم بودن تسمه مطمئن شوید خرابی و پوسته پوسته بودن تسمه پارگی آن را به دنبال دارد  و در صورتی که تسمه پاره شود روند چرخش کولر متوقف خواهد شد. همچنین  تمسه کولر آبی باید به  صورت متعادل بسته شده باشد نه زیاد سفت که روی موتور فشار وارد شود و نه زیاد شل که نتواند عمل چرخش را انجام دهد.  

5 تعویض پوشال

پوشال ها محل مناسبی برای رشد باکتری ها و قارچ ها می باشند. که این تجمع هنگامی که اب رو آن می ریزد باعث بوی نامطبوعی میشود. همچنین چون مستقیم با آب در تماس هستند بعد از مدتی استفاده خشک شده و خراب میشوند و دیگر کارایی سابق را نخواهند داشت از این رو بهتر است هر سال  بسته به نوع پوشال آن را عوض کنید.

6 استفاده از سایبان برای کولرآبی

برای بالا بردن بازدهی بیشتر کولر باید آن را در زیر سایه قرار دهید تا تبخیر آب دیرتر انجام شود و سردی کولر بیشتر شود بهترین راه برای این کار استفاده از سایه بان ویا کاوری  برای کولر می باشد. با این کار علاوه بر بازدهی بیشتر باعث افزایش عمر کولرآبی خود می شوید.

سایبان کولر آبی

استفاده از سایبان باعث افزایش عمر کولرآبی می شود.

مهمترین سوالات درباره سرویس کولر آبی در کرج

🔶آیا سرویس کاران کولر آبی در ایام کرونا خدمات خود را ارائه می کنند؟

✔ بله کلیه افراد سرویسکار کولردر کرج با رعایت  پروتکل های بهداشتی و با ماسک در محل حضور پیدا می کنند و همچنین وسایل خود را بعد از هر سرویس ضد عفونی می کنند.

🔶هزینه سرویس کولر آبی  چقدر است ؟

✔ مهمترین موارد تاثیر گذار بر هزینه شامل اجرت سرویس کار، خرابی قطعه که نیاز به تعمیر داشته باشد، تعویض قطعه و خرید قطعه جدید و…  که بهتراست برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

🔶مزایای دریافت خدمات سرویس کولرآبی در کرج  با فنی کارا

✔ فنی کارا سعی کرده است آگهی بهترین افراد در زمینه سرویس کولر آبی را به شما نمایش دهد. کلیه افراد فنی پس از انجام کار توسط تیم رضایت سنجی ارزیابی شده و درصورتی که نمره قابل قبول دریافت نکنند آگهی آنها از سایت حذف خواهد شد.

🔶آیا انتقال کرونا از طریق کولرواقعیت دارد؟

✔ کولر آبی هوا را از بیرون به داخل مکش می کند استفاده از کولر درمنزل مشکلی ندارد. بهتر است پنجره کمی باز باشد تا هوا به سمت بیرون هدایت شود. اما در اداره ها به دلیل رفت وآمد افراد زیاد بهتراست کلیه افراد از ماسک استفاده کنند.

دسته بندی شده در: کرج, سرویس کولر, سرویس کولر آبی

ارسال نظر