ارسال آگهی

سرویس کولر آبی در کرج ۱۰۰ درصد مطمئن و قیمت مناسب

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

سرویس کولر آبی در کرج یکی از الزامات قبل از راه اندازی می باشد. با سرویس کولر کرج می توانید مشکلات پیش آمده را فوری پیدا و رفع کنید و از هزینه هنگفت تعمیرات جلوگیری نمایید. علاوه بر آن سرویس کولر آبی موجب افزایش عمر و کارایی آن می شود. دریافت خدمات از سرویسکار کولر آبی کرج در فنی کارا نیازی به طی کردن مراحل پیچیده مانند فرم پر کردن ندارد و در صورت وجود نارضایتی نیز توسط تیم پشتیبانی پیگیری می شود. برای دسترسی به شماره تلفن سرویس کار کولر آبی در کرج ادامه متن را مطالعه نمایید.

لیست افراد سرویسکار کولر آبی کرج

کل کرج – ۱۰ صبح تا ۱۰ شب
( حجت اله ذوالفعلی )
حجت اله ذوالفعلی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

جهانشهر – مهرشهر – باغستان – گوهردشت – ۶ صبح تا ۲ بامداد
( علی نجفی )
علی نجفی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
99%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

کل کرج – ۸ صبح تا ۱۲ شب
( مجتبی رحمانیان سروستانی )
مجتبی رحمانیان سروستانی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

96%
:نحوه برخورد
96%
:تخصص فنی
95%
:تمیز کار بودن
95%
:ارائه فاکتور
94%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

کل کرج – ۹ صبح تا ۸ شب
( شهرام خدابندلو )
شهرام خدابندلو

امتیازدهی مشتریان قبلی:

98%
:نحوه برخورد
98%
:تخصص فنی
97%
:تمیز کار بودن
96%
:ارائه فاکتور
96%
:وقت شناسی
97%
:امتیاز کل

آنچه در ادامه مطالعه می کنید:

خدمات سرویس کار کولر آبی در کرج با فنی کارا

پیدا کردن افراد متخصص قابل اعتماد برای انجام خدمات فنی، دغدغه بسیاری از مردم می باشد. فنی کارا تلاش کرده است تا در جهت رفع این دغدغه گامی بردارد. شما می توانید برای خدمات سرویس کولر آبی در کرج  به افراد سرویسکار کولر آبی که در این صفحه  به شما معرفی شده است مراجعه و مشکل خود را برطرف نمایید.

فنی کارا خدمات سرویس کولر را همچنین در کلانشهر تهران ارائه می کند برای ثبت سفارش سرویسکار کولر آبی در تهران اینجا کلیک کنید.

خدمات افراد سرویسکار کولر آبی کرج عبارتنداز:

  • سرویس کولر آبی کرج با کمترین قیمت
  • رفع عیب کولر
  • سرویس کولر سلولوزی
  • سرویس کولر آبی آبسال، ال جی، جنرال و… در کرج
  • از بین بردن بوی نامطبوع پوشال های کولر
  • عوض کردن یا تعمیر پمپ آب کولر
  • عوض کردن کفی کولر
  • رفع نم و نشتی کولر
  • تعویض قطعات فرسوده و پوسیده کولر
  • زدودن زنگ از بدنه کولر

افراد سرویس کار کولر آبی کرج مهرشهر که درسایت فنی کارا ثبت نام کرده اند خدمات خود را در سراسر شهر کرج از جمله مهرشهر، گوهر دشت، عظیمیه، فردیس و سایر نقاط به صورت فوری و شبانه روزی ارائه میکنند. کافیست درخواست خود را ثبت نمایید. همچنین اگر می خواهید درخواست سرویس کولر خود را برای شهر مشهد نیز ثبت نمایید می توانید با ورود به صفحه سرویس کولر آبی در مشهد فنی کارا با سرویس کار کولر آبی مشهد تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

سرویس کولر آبی گلشهر کرج

خدمات سرویس کولر آبی گوهردشت کرج به صورت فوری و در محل

مراحل سرویس کولر آبی در کرج

در هنگام سرویس کولر آبی قبل از هر کاری از خاموش بودن کولر مطمئن شوید. و سپس شروع به کار نمایید. کولرهای آبی به دلیل داشتن سیستم  ساده خنک کننده مراحل سرویس آن نیز راحت و کوتاه میباشد. در ادامه قسمت های مهمی که باید سرویس کار کولر آبی در کرج به آن دقت داشته باشد را میکنیم. لطفا در صورتی که هیچ مهارتی در این زمنیه ندارید (به اصطلاح دست به آچارنیستید) این کار را به یک سرویس کار کولر کرج بسپارید.

۱. روغن کاری موتور و سرویس کولر آبی در کرج

با شروع فصل گرما اولین چیزی که باید مورد بررسی قرار بگیرد موتور کولر میباشد. بهتر است قبل از استفاده از موتور آن را از گرد و غبار تمیز کرده و سپس به روغن کاری آن بپردازیم. هم چنیین از محکم قرار گرفتن کولر بر روی بدنه مطمئن شوید زیرا شل بودن آن باعث عدم چرخش درست تسمه و کاهش عمر موتور میشود.

سرویس موتور کولر آبی کرج

سرویس موتور کولر آبی در کرج از با اهمیت ترین خدمات می باشد.

۲. تمیز کاری پمپ کولر

پمپ کولر به دلیل قرار داشتن درآب پس از مدتی راه ورودی آب آن دچار گرفتگی و روسوب می شود که باید قبل از استفاده از کولر سبد توری زیر پمپ و محفظه ورودی آب کاملا تمیز شود.

۳. روغن کاری یاتاقان کولر

پروانه کولر با دوقطه مهارشده که به آنها یاتاقان گفته می شود. این قطعات باید به طور مرتب و دوره ای قبل  و درهنگام استفاده روغن کاری شوند تا مشکلی در روند چرخش آنها به وجود نیاید در صورتی که یاتاقان کولر نتواند به  راحتی و بدون هیچ سفتی و به اصطلاح درگیری به چرخش خود ادامه دهد بر روی موتورکولرآبی فشار وارد شده و باعث سوختن و خرابی آن می شود.

با دریافت سرویس کولر آبی در کرج می توانید این امر را با مناسب ترین هزینه و توسط افراد ماهر انجام دهید و از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری نمایید.

روغن کاری و تعویض یاتاقان کولر آبی

روغن کاری یاتاقان از خدمات سرویس کولر آبی در کرج فنی کارا می باشد

۴. چک کردن تسمه کولر آبی

چک کردن تسمه از جمله خدماتی می باشد که با دریافت سرویس کولر آبی در کرج توسط متخصصین این امر انجام می شود.

قبل از استفاده از کولر از سالم بودن تسمه مطمئن شوید خرابی و پوسته پوسته بودن تسمه پارگی آن را به دنبال دارد  و در صورتی که تسمه پاره شود روند چرخش کولر متوقف خواهد شد. همچنین  تمسه کولر آبی باید به  صورت متعادل بسته شده باشد نه زیاد سفت که روی موتور فشار وارد شود و نه زیاد شل که نتواند عمل چرخش را انجام دهد.

۵. تعویض پوشال

تعویض پوشال یکی از مهم ترین مواردی می باشد که با دریافت سرویس کولرآبی در کرج انجام می شود زیرا پوشال ها محل مناسبی برای رشد باکتری ها و قارچ ها می باشند. که این تجمع هنگامی که اب رو آن می ریزد باعث بوی نامطبوعی میشود. همچنین چون مستقیم با آب در تماس هستند بعد از مدتی استفاده خشک شده و خراب میشوند و دیگر کارایی سابق را نخواهند داشت از این رو بهتر است هر سال  بسته به نوع پوشال آن را عوض کنید.

۶. استفاده از سایبان برای کولرآبی

برای بالا بردن بازدهی بیشتر کولر باید آن را در زیر سایه قرار دهید تا تبخیر آب دیرتر انجام شود و سردی کولر بیشتر شود. بهترین راه برای این کار استفاده از سایه بان و یا کاوری برای کولر می باشد. سرویس کار کولر آبی فردیس کرج نصب سایبان را نیز در منزل انجام می دهند. با این کار علاوه بر بازدهی بیشتر باعث افزایش عمر کولرآبی خود می شوید.

سایبان کولر آبی

نصب سایبان کولر توسط سرویس کار کولر آبی فردیس کرج

عوامل موثر بر هزینه سرویس کولر آبی  کرج

در صورتی که کولر آبی نیاز به سرویس دارد و شما دانش و مهارتی در این زمینه ندارید، بهتر است کار را به یک متخصص بسپارید. زیرا بسیاری از افراد، با دستکاری کردن برخی قطعات باعث خراب شدن آن ها می شوند و همین امر سبب بالا رفتن هزینه سرویس کولر آبی در کرج می گردد. در ادامه به برخی از عواملی که بر میزان هزینه سرویس کولر آبی کرج تاثیر گذار هستند اشاره می کنیم:

 • لزوم تعویض قطعات: برخی از مواقع قطعات با تعمیر درست نشده و نیاز به تعویض آن ها وجود دارد، که هزینه جداگانه ای به هزینه سرویس کولر آبی کرج اضافه می کند.
 • میزان زمانی که برای سرویس کولر کرج لازم است: هر چقدر میزان کارهای لازم برای سرویس کولر آبی در کرج  بیشتر باشد، هزینه نیز به طبع بالا خواهد رفت.
 • دستمزد سرویس کار کولر: افراد سرویس کار کولر آبی در کرج مبلغی را برای اجرت انجام کار پیشنهاد می دهند که این امر توافقی است.
 • هزینه رفت و آمد: در صورتی که مکان شما دورتراز فاصله معمول باشد هزینه ای بابت ایاب و ذهاب گرفته می شود.
هزینه سرویس کولر آبی در کرج

هزینه سرویس کولر آبی در کرج با توجه به نوع برند کولر و… انجام می شود.

مهمترین سوالات سرویس کولر آبی در کرج

🔶آیا سرویس کاران کولر آبی در ایام کرونا خدمات خود را ارائه می کنند؟

✔ بله کلیه افراد سرویسکار کولردر کرج با رعایت  پروتکل های بهداشتی و با ماسک در محل حضور پیدا می کنند و همچنین وسایل خود را بعد از هر سرویس ضد عفونی می کنند.

🔶هزینه سرویس کولر آبی  چقدر است ؟

✔ مهمترین موارد تاثیر گذار بر هزینه شامل اجرت سرویس کار، خرابی قطعه که نیاز به تعمیر داشته باشد، تعویض قطعه و خرید قطعه جدید و…  که بهتراست برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

🔶مزایای دریافت خدمات سرویس کولرآبی در کرج  با فنی کارا

✔ فنی کارا سعی کرده است آگهی بهترین افراد در زمینه سرویس کولر آبی را به شما نمایش دهد. کلیه افراد فنی پس از انجام کار توسط تیم رضایت سنجی ارزیابی شده و درصورتی که نمره قابل قبول دریافت نکنند آگهی آنها از سایت حذف خواهد شد.

🔶آیا انتقال کرونا از طریق کولرواقعیت دارد؟

✔ کولر آبی هوا را از بیرون به داخل مکش می کند استفاده از کولر درمنزل مشکلی ندارد. بهتر است پنجره کمی باز باشد تا هوا به سمت بیرون هدایت شود. اما در اداره ها به دلیل رفت وآمد افراد زیاد بهتراست کلیه افراد از ماسک استفاده کنند.

دسته بندی شده در: کرج, سرویس کولر, سرویس کولر آبی

ارسال نظر