خدمات سرویس کولر آبی در کرج 🛠 + در منزل

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

در این مقاله در ابتدا لیستی از افراد سرویس کار کولر آبی کرج تقدیم حضور می شود و در ادامه اطلاعاتی در زمینه خدمات سرویس کولر آبی در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

لیست افراد سرویسکار کولر آبی کرج

داخل شهر کرج
( ابراهیم ثاقبی )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
89%
:تمیز کار بودن
90%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

داخل شهر کرج – صفادشت
( آیت محمدی )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
93%
:ارائه فاکتور
94%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

شرق کرج تا غرب تهران – از ۷ صبح الی ۵ عصر
( ناصر ترکمان )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

90%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
93%
:ارائه فاکتور
92%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

خدمات سرویس کولر آبی در کرج با فنی کارا

پیدا کردن افراد متخصصی که بتوان به آن ها اعتماد کرد برای انجام خدمات فنی، دغدغه بسیاری از مردم می باشد. فنی کارا نلاش کرده است تا در جهت رفع این دغدغه گامی بردارد. شما می توانید هر زمان که نیاز به خدمات فنی مانند سرویس کولر آبی، تعمیر کولر آبی، تعمیر و سرویس موتور کولر، سیم کشی و… پیدا کردید، به سایت فنی کارا مراجعه و پس از وارد کردن نام شهر، سرویس مدنظر و منطقه خود، لیست افراد فنی کار مربوطه را مشاهده و اقدام به ثبت درخواست نمایید.

برای دریافت خدمات سرویس کولر آبی در تهران میتوانید بر روی لینک کلیک کنید

لیست خدماتی که افراد سرویس کار کولر آبی کرج ارائه می دهند

افراد سرویس کار کولر آبی خدمات متعددی در این زمینه ارائه می دهند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

  • سرویس کولر آبی با کمترین قیمت
  • رفع عیب کولر
  • تعمیر کولر آبی
  • سرویس برندهای مخنلف کولر آبی مانند آبسال، ال جی، جنرال و…
  • از بین بردن بوی نامطبوع پوشال های کولر
  • عوض کردن یا تعمیر پمپ آب کولر
  • عوض کردن کفی کولر
  • رفع نم و نشتی کولر
  • تعویض قطعات فرسوده و پوسیده کولر
  • زدودن زنگ از بدنه کولر
  • در فنی کارا سرویسکار کولر آبی در مشهد، تهران و… را نیز می توانید بیابید.

  هزینه سرویس کولر آبی به چه عواملی بستگی دارد؟

  در صورتی که کولر آبی نیاز به سرویس دارد و شما دانش و مهارتی در این زمینه ندارید، بهتر است کار را به یک متخصص بسپارید. زیرا بسیاری از افراد، با دستکاری کردن برخی قطعات باعث خراب شدن آن ها می شوند و همین امر سبب بالا رفتن هزینه سرویس کولر می گردد. در ادامه به برخی از عواملی که بر میران هزینه سرویس کولر آبی تاثیر گذار هستند اشاره می کنیم:

  • لزوم تعویض قطعات: برخی از موافع قطعات با تعمیر درست نشده و نیاز به تعویض آن ها وجود دارد، که هزینه جداگانه ای به هزینه سرویس اضافه می کند.
  • میزان زمانی که برای سرویس لازم است: هر چقدر میزان کارهای لازم برای سرویس کولر بیشتر باشد، هزینه نیز به طبع بالا خواهد رفت
  • دستمزد سرویس کار کولر: افراد سرویس کار نیز مبلغی را برای سرویس کولر پیشنهاد می دهند که این امر توافقی است.

  سرویس کولر آبی کرج

  مراحل سرویس کولر آبی

  در سرویس کولر قبل از هر ماری از خاموش بودن کولر مطمئن شوید. و سپس شروع به کار نمایید. کولرهای آبی به دلیل داشت سیستم  ساده خنک مراحل سرویس  آن نیز راحت و کوتاه میباشد. در ادامه قسمت های مهمی که باید هنگام سرویس کولر آبی به آن دقت داشت را بیان میکنیم.

  ۱ سرویس و روغن کاری موتور کولر آبی

  با شروع فصل گرما اولین چیزی که باید مورد بررسی قرار بگیرد موتور کولر میباشد. بهتر است قبل از استفاده از موتور آن را از گرد و غبار تمیز کرده و سپس به روغن کاری آن بپردازیم. هم چنیین از محکم قرار گرفتن کولر بر روی بدنه مطمئن شوید زیرا شل بودن آن باعث زودتر خراب شدن آن میشود.

  سرویس موتور کولر

  ۲ تمیز کاری پمپ کولر

  پمپ کولر به دلیل قرار داشتن در آب پس از مدتی راهی ورودی آب آن دچار گرفتگی و روسب میشود که باید قبل از استفاده از کولر سبد توری زیر پمپ و محفظه ورودی آب کاملا تمیز شود.

  ۳ روغن کاری یاتاقان کولر

  کولر آبی دوقطعه درون خود دارد که باعث چرخیدن و خنک کردن کولر میشود. این قطعات باید به طور مرتب و دوره ای در هنگام استفاده روغن کاری شوند تا مشکلی در روند چرخش آنها به وجود نیاید در صورتی که یاتاقان کولر نتواند به  راحتی و بدون هیچ سفتی و به اصطلاح درگیری به چرخش خود  ادامه دهد بر روی موتور کولر فشار وارد شده و باعث سوختن و خرابی موتور کولر میشود.

  روغن کاری و تعویض یاتاقان کولر آبی

  ۴ چک کردن تسمه کولر آبی

  قبل از استفاده از کولر از سالم بودن تسمه مطمئن شوید خرابی و پوسته پوسته بودن تسمه پاردگی آن را به دنبال دارد و در صورتی که تسمه پاره شود روند چرخش کولر متوقف خواهد شد.

  ۵ تعویض پوشال

  پوشال ها محل مناسبی برای رشد باکتری ها و قارچ ها می باشند. که این تجمع هنگامی که اب رو آن می ریزد باعث بوی نامطبوعی میشود. همچنین چون مستقیم با آب در تماس هستند بعد از مدتی استفاده خشک شده و خراب میشوند و دیگر کارایی سابق را نخواند داشت از این رو بهتر است هر سال  بسته به نوع پوشال آ« را عوض کنید.

  ۶ استفاده از سایبان برای کولرآبی

  پس از چک کردن تمام نکات بالا برای استفاده از کولر آبی برای بالا بردن بازدهی بیشتر کولر باید آن را دیر زیر سایه قرار دهید. تا تبخیر آب دیرتر انجام شود و سردی کولر بیشتر شود بهترین راه استفاده از سایه بان برای کولر میباشد.

   

   

  دسته بندی شده در: کرج, سرویس کولر, سرویس کولر آبی

  ارسال نظر

  • هنوز هیچ مطلب محبوبی وجود ندارد.
  Scroll Up