ارسال آگهی

نقاشی ساختمان در کرج | شماره نقاش ساختمان کرج

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

در این صفحه سعی کرده ایم  تا شما را با نکات مربوط به نقاشی ساختمان در کرج، شماره تماس نقاش ساختمان در کرج و سایر نکات که به نقاشی ساختمان کرج مربوط می باشد آشنا کنیم امیدواریم مورد رضایت شما واقع گردد.

لیست افراد نقاش ساختمان در کرج

داخل شهر کرج – صفادشت
( آیت محمدی )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
93%
:ارائه فاکتور
94%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل تهران – کرج
( محسن گل محمدی )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل کرج
( داود جمشیدوند )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
94%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل شهر کرج به جز حومه
(متین جوادی راد )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

94%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل کرج
( سلیمان نصیرزاده )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
100%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

فهرست راهنمای اطلاعات صفحه نقاشی ساختمان در کرج به شرح زیر است:

شماره تماس نقاش ساختمان درکرج با فنی کارا

برای دریافت خدمات نقاش ساختمان در کرج همانطور که مشاهده میکنید در ابتدای صفحه لیستی تمامی افراد نقاشان ساختمان کرج برای شما به نمایش گذاشته شده است. برای دریافت شماره تماس نقاش ساختمان در کرج می توانید با کلیک کردن بر روی مشخصات فرد شماره تلفن نقاش ساختمان در کرج را مشاهده کنید و برای برقراری تماس در اولین فرصت اقدام کنید.

تمامی افراد نقاش ساختمان در کرج افرادی خوش قول، منظم، دارای ذوق و سلیقه عالی هستند که تمامی کار رنگ کاری ساختمان کرج را با نهایت دقت انجام می دهند ضمن اینکه نقاشی ساختمان دقیقا مطابق با نظر مشتری می باشد و در نهایت کاری تحویل مشتری می شود که رضایت کامل را داشته باشد.

شماره تلفن نقاش ساختمان در کرج

در سایت فنی کارا که آدرس آن www.Fanikara.com می باشد می توانید برای اینکه میزان رضایت مشتریان از نقاشان ساختمان کرج را مشاهده کنید ابتدا باید به قسمت نظرسنجی مراجعه کرده و پارامترهای دیگر مشتریان که طبق آنها نظرسنجی شده است را مشاهده کنید.

بعضی از افراد نقاش ساختمان در کرج البرز قادرند این خدمات را در مناطق دیگر از قبیل نقاشی ساختمان در مهرشهر کرج، شهرك بنفشه، گلسار،ساوجبلاغ، عباس آباد، و سایر مناطق دیگر از کرج هم ارائه دهند کافیست هنگام درخواست به محدود خدمات دهی فنی کار دقت کنید و سپس آنها را انتخاب نمایید.

برای دریافت خدمات نقاش ساختمان در دیگر شهر های کشور میتواندی از طریق همین سایت اقدام نمایید برای سهولت در دسترسی میتواند یبرای درخواست خدمات نقاشی ساختمان در مشهد رو آن کلیک کنید و نقاش ساختمان خود را درخواست بدهید.

نقاشان ساختمان کرج

خدمات نقاشی ساختمان در کرج

نقاشی ساختمانی در کرج، تهران، مشهد، قم، تبریز و به طور کلی در هر شهری که شما سکونت دارید متنوع می باشد و از انواع رنگ ها و مدل های جدید طبق نظر مشتری انجام می شود.

به طور کلی تمامی کارهایی که توسط نقاش ساختمانی در کرج انجام می شود در ادامه بیان شده است:

 • اعزام کارشناس به محل مورد نظر قبل از اجرایی کردن کار نقاشی ساختمان کرج
 • نقاشی ساختمان در کرج تعطیلی + فوری 
 • تزئینات و نقاشی ساختمان کرج با قرارداد کتبی قیمت توافقی 
 • نقاشی ساختمان در کرج با انواع رنگ روغنی، پلاستیک، آکرلیک، رولکس، کاپارول، پتینه، اپوکسی، کنیتکس، مولتی کار، بلکا و رومالین،کاغذ دیواری
 • لکه گیری دیوارها قبل از نقاشی ساختمان در کرج
 • نقاشی ساختمان کرج با کمترین هزینه و کمترین زمان
 • کار نقاشی ساختمان در کرج بدون رنگ ریزی و کثیف کاری
 • نقاشی ساختمان در کرج بدون جمع کردن وسایل و فرش ها
 • اجرای کنیتکس در کرج 
 • قبول نقاشی تمام مکان ها، ادارات، مدارس، مهدکودک ها، ساختمان های مسکونی، تجاری و… در کرج

در صورتی که نیاز به درخواست نقاش در تهران را دارید میتوانید بر روی لینک نقاشی ساختمان در تهران کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

نقاش ساختمان گلشهر کرج

قیمت نقاشی ساختمان در کرج

اولین عاملی که بر قیمت نقاشی ساختمان در کرج تاثیر گذار است این است که شما در ابتدا تصمیم بگیرید که رنگ های ساختمانی را خودتان تهیه کنید و یا اینکه تماما آن را بر عهده نقاش ساختمان در کرج بسپارید!

البته لازم به ذکر است در صورتی میتوانید خرید رنگ ها را خودتان انجام دهید که بدانید چه نوع رنگی و از چه جنسی و چه قیمتی برای شما مناسب است در صورتیکه اطلاعات کافی در این زمینه را ندارید از یک رنگ کار در کرج مشاوره و راهنمایی بخواهید.

قیمت نقاشی ساختمانی در کرج

یکی از موارد تاثیرگذار بر قیمت نقاشی در کرج این است که متراژ ساختمان چقدر می باشد و از چه  تعداد واحد و اتاق تشکیل شده است تا نقاش ساختمانی در کرج بداند دقیقا بر اساس متراژ میزان رنگ مصرفی شما را تهیه کند.

در تمامی مراحل نقاشی ساختمان کرج، البرز، جهانشهر، منظریه، فردیس، باغستان، پردیس، فرمانداری و تمامی مناطق کرج و تهران عامل بسیار مهمی که بعده ها در نتیجه کار قابل مشاهده است و زیبایی کار را بسیار برای شما افزایش میدهد این است که زیرسازی و لکه گیری دیوارها و سقف به طور کامل انجام شود تا نقاشی تمیزتری برای شما حاصل شود.

با توجه به اینکه نوسان قیمت در بازار بسیار مشهود است و خرید ابزار نقاشی و مصالح نیز از این قضیه جدا نمی باشد می توان گفت که این هم یکی از عوامل موثر بر نرخ نقاشی ساختمان در کرج می باشد که تمامی هزینه ها قبل از شروع کار توسط نقاش کرج به شما اعلام خواهد شد. 

پس میتوان به طور کلی عوامل موثر بر قیمت نقاشی ساختمان در کرج را اینگونه بیان کرد:

 • نوع و جنس رنگ انتخابی
 • متراژ ساختمان و یا محل رنگ آمیزی
 • زیر سازی و لکه گیری 
 • خرید ابزار نقاشی 

نقاشی ساختمان کرج

راهنمای خرید رنگ ساختمان

تغییر دکوراسیون برای هرمنزلی مورد نیاز است ضمن اینکه در دکوراسیون منزل بیشترین جاهایی که به چشم می آیند در و دیوار و سقف خانه می باشد چرا که بیشترین سطح ساختمان را فرا گرفته اند از این رو بهتر است که در انتخاب رنگ و جنس رنگ دقت زیادی به کار گرفته شود.

 • در هنگام خرید بسیار دقت شود که تمامی رنگ ها نشان استاندارد و گارانتی تعویض داشته باشند.
 • از لحاظ اینکه رنگ ها در دو نوع قابل شستشو و غیرقابل شستشو هستند می توانید مناسب با بودجه خود نسبت به خرید هر یک اقدام کنید.
 • برای اینکه بتوانید رنگ باب سلیقه خود را انتخاب کنید میتوانید به کاتالوگ رنگ ها مراجعه کرده و رنگ خود را انتخاب کنید.
 • رنگ های روشن باعث می شوند که فضای خانه شما بزرگتر دیده شود انتخاب رنگ های روشن برای خانه های کوچک بسیار مناسب است.

راهنمای خرید رنگ ساختمان

بعد از انتخاب رنگ طبق استانداردهای لازم آن می توانید جنس رنگ را هم خودتان انتخاب کنید به همین منظور انواع رنگ ها بر اساس جنس در ادامه به صورت تیتر وار ذکر شده اند:

 • رنگ پلاستیک: از رنگ پلاستیک برای رنگ آمیزی در و دیوار استفاده میکنند که پوشش بالایی دارد اما از نظر کیفیت در درجه پایینی قرار دارد.
 • رنگ روغنی: رنگ روغنی پایه و حلال نفتی است و با تینر، نفت، بنزین مخلوط می شود. از رنگ روغنی برای رنگ کردن درب و پنجره فلزی، کابینت ها، درب های چوبی استفاده می کنند.
 • رنگ مولتی کالر: از رنگ مولتی کالر برای رنگ آمیزی تمامی سطوح استفاده می شود.
 • رنگ اکریلیک: رنگ اکریلیک رنگی است که می تواند به طور کامل جایگزین رنگ روغنی شود و بدون بو می باشد و قابلیت خشک شدن آن مانند رنگ پلاستیک می باشد.
 • رنگ بلکا: رنگ بلکا از نظر هزینه کاملا به صرفه می باشد و شما می توانید از نقاش ساختمان در کرج بخواهید از این رنگ به جای کاغذ دیواری استفاده کند.

دسته بندی شده در: کرج, نقاشی ساختمان, خدمات فنی

ارسال نظر

Scroll Up