ارسال آگهی

شستشوی نمای ساختمان تهران + خدمات نماشویی شیشه در ارتفاع

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

نماشویی از جمله اقدامات مهم جهت نظافت نمای ساختمان می باشد که امروزه توجه طرفداران زیادی را به ویژه در شهرهای بزرگ به خود جلب کرده است در این بین به عنوان مثال می توان به شستشوی نمای ساختمان تهران اشاره کرد. در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با افراد نماشور ساختمان در شرق، غرب و دیگر نواحی تهران آشنا سازیم.

چند نکته که قبل از اقدام به نماشویی ساختمان در تهران قرار است به آنها بپردازیم:

انواع روشهای نماشویی با راپل در فنی کارا

نماشویی در ساختمان هایی با نمای آجری، سنگی، شیشه ای، کامپوزیت و سیمانی به کار می رود. شستشوي نماي ساختمان را می توان به چهار روش مجزای شستشو نما با داربست، کلایمر، ماشین بالابر و راپل (با طناب) تقسیم نمود. نماشور ساختمان با استفاده از دستگاه و تجهیزات مخصوص نظیر کرباس، ابر و طی پلاستیکی، برس پاشش آب، واتر جت و نیز مواد شیمیایی مانند سیلیس و حتی درصورت نیاز با نانو کار نظافت نما را به عهده می گیرد.

شستشوی نمای ساختمان شرق تهران

نماشور مشغول شستشوی شیشه ساختمان با داربست

چشم اندازی به انواع خدمات نماشویی با راپل در فنی کارا:

شستشوی دستی نما با راپل کار در تهران

راپل کار شستشوی دستی را در ارتفاع با طناب برای از بین بردن آلودگی ها از سطوح درخشنده و صیقلی به کار می گیرد. این روش با استفاده از الکل، سرکه صنعتی و شوینده های اسیدی و قلیایی با دستمال نانو در نماشویی شیشه، کامپوزیت و نماهای HPL انجام می شود. 

شستشوی نمای ساختمان با واتر جت

راپل کار در تهران از دستگاه واتر جت برای نظافت نمای ساختمان با پاشیدن آب به همراه فشار خیلی زیاد بدون داربست استفاده می کند تا تمام آلودگی ها و کثیفی نما را از بین ببرد.
از این روش برای تمیز کردن و شستشوی نمای آجری، سیمانی و برج هایی که بسیار مرتفع هستند  به همراه مواد سیلیس مخلوط شده  با آب برای جلا دادن می توان استفاده نمود.
دستگاه واتر جت انواع مختلفی دارد در اینجا به دو نوع پرکاربرد آن که توسط نماشور سایت فنی کارا مورد استفاده قرار می گیرد اشاره می کنیم.

1- شستشو نما با دستگاه واتر جت آب گرم: از این روش برای تمیزکردن آلودگی ها و شستشوی بناهای پرچرب مثل ساختمان های صنعتی استفاده می شود که در آن آب در دمای بالا چربی های نما را از بین می برد. راپل کار در این روش برای شست و شوی نماهای قدیمی که بافت آنها فرسوده است دستگاه واتر جت را به گونه ای تنظیم می نماید که آب را با دمای 150 درجه سانتی گراد و فشار کم به بیرون پمپ کند.

نماشویی ساختمان در تهران

شستشوی نما تهران با دستگاه واتر جت آب گرم

2- نماشویی در تهران با سندبلاست: سندبلاست یک روش شست و شوی نمای ساختمان با جرم سخت است. این دستگاه واتر جت با استفاده از فشار زیاد آب به همراه مواد سیلیس در شستشوی نمای آجری، سیمانی، شیشه ای و دیگر نماها که میزان آلودگی و کثیفی در آنها زیاد است مورد استفاده قرار می گیرد.

هزینه شستشوی نمای ساختمان در تهران

هزینه شستشوی نمای ساختمان در تهران با سایر شهرستان ها متفاوت است و به عواملی نظیر اجرت نماشور و نوع شیوه و دستگاهی که برای شستن از آن استفاده می کند بستگی دارد.
اغلب تعرفه ای که راپل کار برای شما تعیین می کند بسیار به صرفه تر از شستشو نما با استفاده از داربست است.
نماشویی با راپل امری تخصصی و دشوار می باشد که حتماً باید فرد مورد نظر تخصص و دوره های آموزشی را در این زمینه گذرانده باشد تا بتواند با رعایت تمام استانداردهای لازم ایمنی خود و دیگران را حین انجام کار تضمین کند.

مزیت دریافت خدمات نماشویی با فنی کارا

در فنی کارا شما می توانید کار خود را با کیفیت مطلوب و در کمترین زمان ممکن با استفاده از روش ها و دستگاه های متنوع ، بدون نیاز به پر کردن فرم های طولانی و هم چنین دستیابی به شماره پیمانکاران شستشو نما در تهران انجام دهید. کافیست تیم رضایت سنجی ما را از وجود هر نوع نقصی در انجام کار و یا نحوه عملکرد این افراد آگاه بسازید.

راپل کار در تهران

شستن شیشه با راپل یکی از خدمات شستشوی نمای ساختمان شرق تهران

نقش راپل کار در شستشوی شیشه ساختمان

شستشوی نمای ساختمان تهران با راپل از ایمنی بالاتری نسبت به روش سنتی خود یعنی شستن شیشه با استفاده از داربست برخوردار است. لذا اهمیت نقش راپل کاری که وظیفه تمیز کردن انواع نماها با توجه به بالا بودن میزان حساسیت کار به عهده می گیرد در اینجا مشخص می شود.
یکی از روش های  نظافت و تمیز کردن شیشه ساختمان از غبار و کثیفی ها استفاده از یک دستمال نم دار و یا پاک نمودن آن با یک کرباس نسبتا مرطوب می باشد.

دسته بندی شده در: تهران, نماشویی, خدمات فنی

ارسال نظر