ارسال آگهی

تعمیر جاروبرقی در تهران | تعمیرات جاروبرقی زیمنس، سامسونگ،و…

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

تماس بگیرید

تعمیر جاروبرقی تهران در زمان هایی مورد نیاز افراد قرار می گیرد که بسیاری از افراد از سرویس دوره ایی جاروبرقی غافل می شوند. در این صفحه با خدمات تعمیرات جاروبرقی در تهران، شماره تعمیرکار جاروبرقی تهران، و سایر نکات مربوط به تعمیرات جارو برقی تهران آشنا می شوید.

لیست افراد تعمیرکار جاروبرقی در تهران

شما در صفحه خدمات تعمیرات جاروبرقی در تهران این اطلاعات را دریافت می کنید:

خدمات تعمیر جاروبرقی تهران

شما برای دریافت خدمات تعمیر جاروبرقی در تهران در ابتدا نیاز دارید که فردی باشد که به صورت حضوری نسبت به تعمیرجاروبرقی شما اقدام کند. از آنجائیکه که ممکن است پیدا کردن تعمیرکار جاروبرقی وقت زیادی را از شما بگیرد فنی کارا سایتی است که بسیار به این موضوع اهمیت داده و نزدیکترین تعمیرکار جاروبرقی در تهران را به شما معرفی می کند.

افراد فنی کار در این صفحه از تعمیرات جاروبرقی تهران در مناطق مختلف آن مانند: غرب تهران، شرق تهران، تهرانسر، تهرانپارس خدمات زیر را به مشتریان ارائه می دهند:

 • تعمیر انواع جاروبرقی خانگی و صنعتی در محل 
 • تعمیر جاروبرقی در منزل
 • تعمیر موتور جاروبرقی
 • تعمیر جاروبرقی کیسه ای، آب و خاک، سطلی و شارژری
 • تعویض و تعمیر لوله خرطومی، ذغال، بلبرینگ، کلکتور، فیلتر، پروانه جاروبرقی 
 • تعویض کیسه جاروبرقی در تمامی مدل ها
 • تعمیر جاروبرقی پاناسونیک، ناسیونال، ال جی، زیمنس، سامسونگ و…
 • تعویض بالشتک جاروبرقی
 • تعویض سیم جمع کن جاروبرقی در تهران
 • تعمیر جاروبرقی غرب تهران
 • تعمیرات جارو برقی تهرانپارس، تهرانسر و…

برای تعمیر جاروبرقی در تهران شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز اقدام کنید و لازم است بدانید که این سایت خدمات متنوعی در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی ارائه می دهد که تعمیرات تخصصی جاروبرقی تهران یکی از خدمات پر درخواست سایت می باشد. همچنین دریافت این خدمات در تمامی شهرها مثلا تعمیر جاروبرقی در کرج، تبریز، اصفهان، شیراز و…  امکانپذیر است.

تعمیر جاروبرقی شرق تهران

انتخاب تعمیرکار جارو برقی درتهران با فنی کارا

افراد فنی که تعمیر جاروبرقی در منزل را انجام می دهند با انتشار آگهی خود در سایت فنی کارا فعالیت خود را شروع کرده و آماده دریافت تماس های شما هستند. این افراد از خصوصیات ویژه ای برخوردار هستند همچنین فنی کارا برای پیدا کردن افرادی که خوش قول، منظم، متعهد به کار، دارای روابط اجتماعی بالا، دارای مهارت و توانایی در انجام کارها، ارائه فاکتور به مشتری پس از اتمام کار، جستجوی زیادی را انجام داده است تا چنین افرادی را از میان ده ها تعمیرکار جاروبرقی در تهران فیلتر کند.

شما برای اثبات این موضوع می توانید به قسمت رضایت سنجی این سایت مراجعه کرده و نظر دیگر مشتریان را نسبت به فنی کاران مشاهده کنید و اطمینان بیشتری نسبت به انتخاب خود داشته باشید.

تعمیرکار جاروبرقی تهران

چنانچه در روند تماس گرفتن شما با فنی کار مربوطه برای دریافت خدمات تعمیرات جاروبرقی در تهران می توانید به قسمت تماس با ما فنی کارا مراجعه کنید و پس از ثبت مشخصات اولیه خود منتظر باشید تا در زمان بسیار کوتاهی افراد پشتیبان در سایت با شما تماس بگیرند و نزدیکترین تعمیرکار جاروبرقی را به شما معرفی کنند.

همچنین بعد از دریافت شماره تلفن فنی کار و پس از تعمیر جاروبرقی شما، اگر رضایت کافی را به هر دلیلی از فرد مورد نظر نداشتید یا درخواست خدمات دیگری داشتید که نیاز بود اطلاعات و راهنمایی بیشتری دریافت کنید می توانید از تیم پیگیر پشتیبانی کمک بگیرید.

تیم پشتیبان سایت فنی کارا آماده هر گونه پاسخگویی به مسائل و مشکلات شما در زمینه دریافت خدمات متنوع سایت به خصوص تعمیر جارو برقی در تهران می باشند و تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا رضایت مشتری را جلب کرده و خدمات درخواستی وی را به نحو احسن ارائه دهند.

علائم خرابی جاروبرقی

جاروبرقی تا زمانی که دیگر روشن نشود کسی به فکر این موضوع نمی باشد که سرویس کردن دوره ای جاروبرقی در تهران از جمله موارد بسیار مهمی است که باید حتما به آن توجه کرد. در زمان هایی که جاروبرقی با مشکلات زیر روبه رو می شود حتما باید از خدمات تعمیر جاروبرقی تهران استفاده کنید تا مشکلات جدی تری برای جاروبرقی شما به وجود نیاید.
 • جاروبرقی آشغال ها را به خوبی جمع نمی کند.
 • بدنه جاروبرقی داغ می شود.
 • سیم جم کن جاروبرقی به درستی عمل نمی کند.
 • جاروبرقی در حین کار کردن خاموش می شود.
 • گردوغبار از جاروبرقی خارج می شود.
 • مکش جاروبرقی به خوبی عمل نمی کند.
 • سر و صدای جاروبرقی خیلی زیاد است.
رفع خرابی جاروبرقی در تهران
در زیر به رایج ترین عیب های جاروبرقی اشاره می شود که شما می توانید پس از مشاهده با هر گونه از این علائم نسبت به دریافت خدمات تعمیر جاروبرقی در تهران اقدام کنید:

1- روشن نشدن جاروبرقی

ممکن است زمانی که جاروبرقی روشن نمی شود سیم رابط برق دچار قطعی شده باشد و یا اینکه ذغال های درون موتور کثیف شده باشند. شما ساده ترین روشی که می توانید برای روشن نشدن جاروبرقی انجام دهید این است که اگر شما در حین کار کردن متوجه شوید خود به خود جاروبرقی خاموش می شود ممکن است و یا به اصطلاح موتور آن داغ کرده باشد می توانید ابتدا دستگاه را خاموش کرده و پس از گذشت 10 الی 15 دقیقه که موتور آن خنک می شود جاروبرقی را روشن کنید. اگر مجددا متوجه شدید که جاروبرقی روشن نمی شود حتما باید از  خدمات تعمیرات جاروبرقی تهران در سایت فنی کارا استفاده کنید.

تعمیرات جاروبرقی در تهرانپارس

2- درست کار نکردن جاروبرقی

به دلیل اینکه جاروبرقی در زمان کار کردن بدون وقفه روشن است و بیشتر افراد تا تمامی خانه و اتاق ها را تمیز نکنند به جاروبرقی استراحت کافی نمی دهند ممکن است مشکلاتی مانند: تمام شدن ذغال موتور جاروبرقی، داغ شدن موتور جاروبرقی، گرم شدن آرمیچر و در نهایت سوختگی این قطعه، نیم سوز شدن کلاف ها و علائم دیگر به وجود بیاید  که باعث می شود جاروبرقی زودتر از عمر مفید خود نیاز به تعمیر جاروبرقی در تهران داشته باشد.

تعمیر جاروبرقی در تهران

3- کم بودن مکش جاروبرقی

همانطور که می دانید جاروبرقی یه کیسه در محفظه خود برای ذخیره کردن زباله ها دارد که باید در فواصل به طور مرتب حتما تخلیه شود. علاوه بر این چند عدد فیلتر دیگر برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به موتور و دیگر بخش ها هم دارد که اگر این فیلتر ها مسدود شوند جاروبرقی نمی تواند حتی کوچکترین زباله ها را هم جمع کند و این موضوع حتما باید بررسی شود که برای اینکار می توانید از تعمیرکار جاروبرقی در تهران کمک بخواهید.

دسته بندی شده در: تهران, تعمیر جاروبرقی, خدمات فنی

ارسال نظر