ارسال آگهی

تعمیرات مبل در منزل + رفوی مبل در غرب، جنوب و… تهران

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

شماره و لیست افراد تعمیرکار مبل تهران

کل تهران – ۶ صبح تا ۱۲ شب
( رحمان دانشمندی )
رحمان دانشمندی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

89%
:نحوه برخورد
89%
:تخصص فنی
91%
:تمیز کار بودن
91%
:ارائه فاکتور
90%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

تهران – ۹ صبح تا ۶ عصر
( رمضانعلی نجفی )
رمضانعلی نجفی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل تهران – ۸ صبح تا ۱۲ شب
( صفدر موسوی جهانی )
صفدر موسوی جهانی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
90%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

تعمیرات مبل قبل از اینکه به یک کار صنعتی تبدیل شود یک هنر به حساب می آمد؛ زیرا در تعویض روکش مبل، رویه کوبی مبل، تعمیر فوم مبل در خانه یا حتی تعمیر مبل چرم به دلیل اینکه با دقت و ظرافت بسیاری انجام می شد زمان زیادی را از شخص تعمیرکار می گرفت و چه بسا نتیجه حاصل تفاوت چندانی با یک مبل نو نداشت.
از همین رو امروزه اختلاف دستمزد در میان تعمیرکاران این صنف به دلیل تنوع بالا، میزان کیفیت و ظرافت در کار امری بدیهی است که اجرت افراد تعمیرکار مبل در فنی کارا نیز از این امر مستثنا نیست.

مطالبی که در صفحه تعمیر مبل تهران خواهید آموخت:

فنی کارا؛ ارائه انواع خدمات تعمیر مبل در تهران

تعمیرات مبل شامل اقدامات مختلفی است که بیشترین درخواست مشتریان برای تعویض اسفنج مبل، تعمیر فوم و یا رویه کوبی مبل می باشد. به طور کلی خدمات تعمیر مبل در منزل که توسط افراد حرفه ای و متخصص در سایت فنی کارا به مشتریان ارائه می شود، شامل مراحل مختلفی بوده که در ادامه کلیه این خدمات به همراه اقداماتی که تنها در کارگاه توسط این افراد قابل انجام است را بیان خواهیم کرد.

تعویض رویه مبل با فنی کارا

آیا میدانستید با تعویض روکش مبل به راحتی می توانید رنگ مبل را با دکوراسیون منزل خود هماهنگ کنید!

خدمات تعمیر مبل در سایت فنی کارا:

 • تعمیرات تضمینی مبل در سراسر تهران
 • تعمیر مبل سیار با قیمت مناسب
 • بازسازی و نوسازی مبل های قدیمی
 • تعمیرات مبل در منزل
 • تعمیر فوم مبل در خانه
 • تعویض روکش و رویه کوبی مبل 
 • تعمیر تاج مبل
 • تعویض پارچه مبل راحتی
 • تعمیر مبل راحتی در تهران 
 • تعویض فنر و سوختگی مبل
 • تعمیر مبلمان چرم و استیل
 • تعویض اسفنج و ابر مبل
 • تعمیر نشیمن و شکستگی تاج مبل 
 • رنگ کاری، رنگ آمیزی و لکه گیری مبل
 • تعمیر فرورفتگی مبل در منزل
 • رفوگری و تعمیر تشک مبل در محل
 • تعمیرات تخصصی مبلمان
 • تعمیر مبلمان اداری، صندلی و میز
 • ترمیم مبل ورق طلا
رویه کوبی و تعمیرات مبل

رویه کوبی مبل، هم برای مبل های قدیمی و هم نو قابل انجام است.

توجه: امروزه یک تعمیرکار مبل که به عنوان مثال در زمینه خدمات نجاری سیار در تهران به اندازه کافی مهارت و تجربه دارد، می تواند با دید تخصصی و حرفه ای تر به شما در اجرای ایده های سومند جهت ایجاد تنوع در تعمیر مبل چوبی کمک نماید.

عوامل مؤثر بر تعمیرات مبل ارزان

عوامل متعددی در قیمت تعمیر مبل مؤثر است که در پایان بتوان گفت تعمیرات مبل ارزان تمام شده یا گران. نوع خرابی، جنس رویه مبل جهت تعویض و … بر قیمت تأثیر گذار است. به طور کلی هزینه تعمیر مبل به عوامل متعددی بستگی دارد که عبارتند از:

 • در اولین اقدام باید ذکر شود که خرید پارچه برای تعویض اسفنج مبل به عهده خود شما می باشد و شما مسئول خرید پارچه هستید، اما حتماً قبل از اقدام به خرید با تعمیرکار مبل تهران صحبت کرده و مشاوره های لازم را دریافت کنید که این به کمتر شدن هزینه های شما کمک بزرگی می کند.
  ضمن اینکه لازم به ذکر است بسیاری از تعمیرکاران مجرب و حرفه ای که سالهای زیادی است تعمیرات مبل را انجام می دهند، خرید پارچه های رومبلی شما را هم به عهده می گیرند.
 • یکی از موارد مؤثر بر قیمت تعمیر مبل، هزینه رفت و آمد تعمیرکار مبل تهران می باشد که کاملاً بستگی به مسافت شما تا تعمیرکار دارد.
 • یک عامل بسیار مهم دیگر این است که تعمیرکار انتخابی شما تا چه حد کار بلد و متخصص است! به عنوان مثال، برای برش پارچه رومبلی شما هر چقدر برش پارچه با دقت و ظرافت بیشتری انجام شود، به همان نسبت رویه کوبی مبل هم تمیزتر و شیک تر خواهد شد. پس در نتیجه می توان گفت که انتخاب یک تعمیرکار مبل تهران با تجربه و حرفه ای جز مزیت های دیگر فنی کارا می باشد.
 • چنانچه مبل شما نیاز به رنگ آمیزی، لکه گیری و یا نجاری داشته باشد هزینه های آن به صورت جداگانه محاسبه می شود.
 • تشخیص دادن کیفیت کلاف مبل، یکی دیگر از موارد مؤثر بر هزینه تعمیرات مبل در منزل می باشد که در اصل کلاف همان اسکلت اصلی مبل است و قسمت های وابسته به آن شامل: چوب، فوم یا ابر، تسمه ها و فنرها هستند. دلیل دیده نشدن کلاف مبل برای طراحی، اینست که افراد به راحتی نمی توانند آن را مشاهده کنند و نیاز به تعمیر و یا تقویت اجزای آن به نظر تعمیرکار مبل بر می گردد.
تعمیرات مبل در تهران

نوع مبل، متریال و مواد اولیه از مهم ترین عوامل تأثیرگذار بر هزینه تعمیرات مبل در منزل می باشد.

نحوه درخواست با بهترین تکنسین تعمیرات مبل فنی کارا

اگر هنوز هم فکر می کنید که بدنه اصلی مبل سالم است و فقط ظاهر آن نیاز به تعمیر دارد و یا با یک تعویض رویه مبل می توانید از آن مجدداً استفاده کنید، پس بهتر است به فکر نوسازی آن باشید. البته این موضوع تا حدی بستگی به این دارد که از روز اول هم یک مبل با کیفیت و جنس خوب خریداری کرده باشید، که در اینصورت می توانید با تعمیرات مبل و تعویض پارچه تا مدت زمان بیشتری از آن استفاده کنید.

بسیار مهم است که یک تعمیرکار در حین تعمیر مبلمان به خوبی بتواند ظاهر اصلی مبل را حفظ کرده و به شما پارچه و رومبلی مناسب با مبلتان را پیشنهاد کند، همچنین روفوی مبل سوخته را به نحوی که دیدی نداشته باشد به طرز ماهرانه ای به شما در محل تحویل دهد.
به طورکلی تعمیرات مبل در صورتی که کمترین تفاوت با روز اول خودش را داشته باشد از معیارهای مهم تخصص یک تعمیرکار مبل در تهران می باشد.

شاید مدت زیادی است که به فکر تعمیر مبل در منزل خود هستید، اما در نزدیکی محل سکونت خود کارگاه تعمیرات مبل را نیافته اید و یا اینکه حتی تبلیغات افرادی که این کار را انجام می دهند تا به حال مشاهده نکرده اید، ضمن اینکه همیشه از نظر بسیاری از افراد تعميرات مبل هزینه و زحمت زیادی دارد.
شما با فنی کارا می توانید تنها با یک شماره تماس، نزدیکترین تعمیرکار مبل در تمامی نقاط تهران از جمله: تعمیرات مبل غرب تهران، شرق، شمال و جنوب و به طور کلی در هر منطقه دور یا نزدیکی که هستید می توانید با فنی کارا، ساده ترین روش درخواست تعمیرکار مبل در تهران را تجربه کنید!

شما می توانید بعد از ورود به آدرس www.fanikara.com و انتخاب شهر و نوع خدمات مورد نیاز خود که تعمیر مبل در تهران می باشد لیست افراد تعمیرکار و همچنین نظرسنجی دیگر مشتریان را مشاهده کرده و انتخاب خود را با اطمینان خاطر انجام دهید.
تمامی این خدمات توسط افرادی که در زمینه تعمیر مبل دارای چندین سال سابقه می باشند قابل انجام است که به صورت کارگاهی و هم به صورت حضوری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

تعمیر کار مبل در منزل

پذیرش سفارش تعمیر مبل در منزل و یا کارگاه با افراد تعمیرکار مبل تهران در فنی کارا

نکته ای که باید قبل از انتخاب فنی کار به آن توجه داشته باشید اینست که در مورد کارهایی از قبیل: تعمیرات نجاری در منزل، تعمیرات تخت فلزی، تعمیر تخت چوبی و هر نوع کاری که مربوط به نجاری می باشد ابتدا قبل از حضور وی اطمینان حاصل نمایید که آیا می تواند این کار را انجام دهد یا خیر؟ سپس با وی برای انجام کار به صورت حضوری توافق نمایید.

آشنایی با انواع مبلمان های خانگی

طبیعتاً وجود مبلمان در هر منزلی بار زیادی از دکوراسیون فضای خانه را به دوش می کشد و به زیباتر شدن منزل کمک زیادی می کند، به همین منظور انتخاب نوع مبلمان در منزل نشان دهنده سبک زندگی هر فرد می باشد که بسته به نظر و سلیقه افراد متفاوت است. در ادامه مطلب به مدل های متنوع مبلمان اشاره می شود که شما را برای انتخاب مبل، با توجه به فضا و سبک زندگیتان آگاه می کند.

مبل راحتی

مبل راحتی به دو مدل تقسیم بندی می شود، مدلی که کاملاً راحت بوده و برای استراحت کاربرد زیادی دارد و دیگری نیمه راحتی می باشد که تقریباً می توان گفت تا حدی رسمی می باشد و برای پذیرایی از مهمانان مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از مبل ها طراحی های بسیار زیبایی دارند که از پارچه های متنوعی استفاده می کنند.
تعمیر مبل راحتی در صورتی که توسط افراد با تجربه انجام شود، می تواند یکی از به صرفه ترین و کم هزینه ترین روش ها به جای تعویض مبل باشد که تنها با چند اقدام می توانید دوباره زیبایی و استحکام به مبل خود ببخشید و تا مدت زیادی از آن استفاده نمایید.

تعمیر مبل راحتی در تهران

تعمیرات مبل راحتی در سریعترین زمان با نزدیکترین افراد متخصص در فنی کارا

مبل کلاسیک

برای ساخت مبلمان کلاسیک از چوب استفاده می کنند، که یکی از زیباترین مبلمان ها برای دکوراسیون داخلی می باشد و روی این قاب های چوبی معمولاً منبت کاری های زیبایی صورت می گیرد.

مبل چوبی

جنس چوب برای ساخت مبلمان چوبی بسیار مهم است، به دلیل اینکه تمامی قسمت های مبل از چوب استفاده می شود. کمتر بودن میزان گره های چوب در ساخت مبلمان چوبی بسیار اهمیت دارد؛ زیرا چوب مقاومت بهتری دارد.

مبل ال

امروزه مبل ال در میان افراد محبوبیت زیادی پیدا کرده است، به این دلیل که خواسته بسیاری از آپارتمان نشین ها می باشد و بسیار مناسب برای متراژهای نسبتاً کوچک است. مبل ال به این دلیل محبوبیت دارد که می تواند تعداد افراد بیشتری را جای دهد و با دکوراسیون داخلی خانه های آپارتمانی هماهنگی زیادی دارد.

مبل چرمی

مبل چرمی علاوه بر اینکه به لوکس شدن فضای خانه کمک زیادی می کند، می تواند به عنوان مبل راحتی نیز استفاده شود. مبل چرمی اصیل با گذشت زمان دچار استهلاک و فرسودگی نمی شود، بلکه به زیبایی آن نیز افزوده می شود.

مبل سلطنتی

مبلمان سلطنتی بسیار خاص تر و زیباتر از مبلمان کلاسیک می باشد، چرا که در طراحی مبلمان سلطنتی از رنگ های طلایی و کرم و نیز طرح های منبت کاری ظریف و بیشتری استفاده می شود. برای تعمیر مبلمان سلطنتی می توانید از طریق همین صفحه به مشخصات نزدیکترین تعمیرکار دسترسی پیدا کرده و از اطلاعاتی مانند محدوده کار، ساعت کاری، دیگر زمینه های تخصص وی و آمار رضایت مندی مشتریان قبلی از خدمات ارائه شده مطلع شوید.

سؤالات پر تکرار درباره تعمیر مبلمان در انواع مختلف

🤔 آیا تعمیر مبل در مدل های مختلف به صرفه است؟
در صورتی که کلاف مبل از استحکام بالایی برخوردار باشد، می توان با خیالی آسوده به فکر تعمیر مبل بود چرا که تا مدت ها بعد از تعمیر می توان از میزان دوام آن اطمینان داشت.

❓ آیا می توان صفر تا صد تعمیر مبل را در منزل انجام داد؟
بسته به نوع و میزان خرابی مبل، اگر تعمیر آن در منزل برای تعمیرکار به همراه وسایل مورد نیاز مهیا باشد می توان برای تعمیرات آن اقدام نمود، اما گاهی میزان خرابی به حدی زیاد است که باید مبلمان به کارگاه منتقل شود.

👈 جهت اطمینان از کیفیت عملکرد تعمیرکار مبل چه اقداماتی لازم است انجام دهیم؟
از تعمیرکار مبل نمونه کار در قالب عکس و فیلم بخواهید تا با بررسی آنها پی به کیفیت عملکرد وی ببرید و قبل از شروع به کار، از جنس پارچه و یا دیگر لوازمی که در تعمیر مبلمانتان قرار است استفاده شود از وی سؤال کنید.

دسته بندی شده در: تهران, تعمیر مبل, خدمات فنی

ارسال نظر