ارسال آگهی

خدمات تعمیر مبل در تهران + در منزل💒

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تعمیرات مبل قبل از اینکه به یک کار صنعتی تبدیل شود یک هنر محسوب شده زیرا درتعویض روکش مبل، رویه کوبی مبل، تعمیر فوم مبل در خانه، یا حتی تعمیر مبل چرم به دلیل اینکه با دقت و ظرافت بسیاری انجام می گیرد کار و زمان زیادی را می طلبد و نتیجه حاصل فرق با یک مبل نو ندارد.

لیست افراد تعمیرکار مبل

کل تهران
( مرتضی حیدری )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

شرق تهران
( کریم دانشمندی )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
93%
:ارائه فاکتور
92%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل تهران – 9 صبح تا 10 شب
( احسان حسن زاده پندداری )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل تهران
( رحمان دانشمندی )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

89%
:نحوه برخورد
89%
:تخصص فنی
91%
:تمیز کار بودن
91%
:ارائه فاکتور
90%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

کل تهران – 8 صبح تا 12 شب
( صفدر موسوی جهانی )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
90%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل تهران – 9 صبح تا 6 عصر
( رمضانعلی نجفی )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

نجاری مبل انجام نمیشود – کل تهران
( قاسم صدرگوهری )

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
93%
:ارائه فاکتور
92%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

فهرست زیر تیتر مطالب گفته شده در صفحه تعمیر مبل را نشان می دهد برای دسترسی راحت تر به هر موضوع می توانید تنها بر روی تیتر کلیک کرده و مطلب مورد نظر را مطالعه کنید:

تعمیرات مبل در تهران

تعمیرات مبل شامل قسمت های مختلفی می باشد که بیشترین درخواست مشتریان برای تعویض اسفنج مبل، تعمیر فوم مبل، و یا رویه کوبی مبل می باشد اما موارد دیگری هم برای خدمات تعمیرات مبل در منزل وجود دارند که به طور کامل در لیست زیر به آنها اشاره شده است:

 • تعمیرات مبل در منزل
 • تعمیر فوم مبل در خانه
 • عوض کردن پارچه مبل
 • تعمیر فوم مبل در خانه
 • تعمیر مبل راحتی در تهران 
 • تعویض روکش مبل
 • رویه کوبی مبل
 • تعمیر صندلی اداری
 • تعمیرات مبل راحتی
 • تعمیر مبلمان چرم 
 • تعویض پارچه مبل راحتی
 • تعمیر شکستگی تاج مبل 
 • روفو مبل در محل
 • تعمیرات تاب ریلکسی در خانه 
 • تعمیرات تخصصی مبل
 • تعمیر مبل در منزل
 • تعویض تشک مبل تختخوابشو
 • تعمیر مبلمان اداری، صندلی، میز
 • رنگ کاری، رنگ آمیزی، لکه گیری مبل 
 • پتینه کاری ورق طلا مبلمان
 • تعمیر مبل ورق طلا
 • رویه کوبی مبل استیل
 • رفوی مبل در منزل

 امروزه یک تعمیرکار مبل که به عنوان مثال در زمینه خدمات نجاری سیار در تهران به اندازه کافی مهارت و تجربه دارد می تواند با دید تخصصی و حرفه ای تر به شما در اجرای ایده های سومند جهت تنوع دادن در تعمیرات مبل کمک کند.

درخواست تعمیر مبل (رویه کوبی مبل -تعویض روکش مبل و …) با فنی کارا

اگر هنوز هم فکر می کنید که بدنه اصلی مبل سالم است و فقط ظاهر آن نیاز به تعویض رویه مبل و یا تعمیر مبل دارد می توانید به فکر نوسازی آنها باشید البته بسته به این دارد که از روز اول هم یک مبل با کیفیت و جنس خوب خریداری کرده باشید  می توانید با تعمیرات مبل و تعویض پارچه مبل در مدت زمان بیشتری از آنها استفاده کنید.

بسیار مهم است که یک تعمیرکار مبل در حین تعمیر مبلمان به خوبی بتواند ظاهر اصلی مبل را حفظ کند و یا اینکه پارچه و رومبلی مناسب با مبل را به مشتری پیشنهاد دهد و یا حتی روفوی مبل سوخته به نحوی که دیدی نداشته باشد.

به طورکلی تعمیرات مبل در صورتی که کمترین تفاوت با روز اول خودش را داشته باشد از معیارهای مهم تخصص یک تعمیرکار مبل تهران می باشد.

شاید مدت زیادی است که به فکر تعمیر مبل در منزل خود افتاده اید اما در نزدیکی محل سکونت خود کارگاه تعمیرات مبل را نیافته اید و یا اینکه حتی تبلیغات افرادی که تعمیرات مبل در تهران را انجام می دهند هم به دستتان نرسیده باشد ضمن اینکه همیشه از نظر بسیاری از افراد تعمیرکردن مبل هزینه و زحمت زیادی دارد.

اما شما با فنی کارا می توانید تنها با یک شماره تماس نزدیکترین تعمیرکار مبل در منزل در تمامی مناطق مانند: تعمیرات مبل غرب تهران، تعمیرات مبل شرق تهران، تعمیرات مبل در جنوب تهران، و یا حتی برای دریافت خدمات تعمیرات مبل یافت آباد و  در خیابان هایی مثل: ستارخان، پونک، صادقیه،سعادت آباد، شمیرانات و هر منطقه دور یا نزدیکی که هستید می توانید با سایت فنی کارا راحت ترین روش درخواست تعمیرکار مبل تهران را تجربه کنید!

شما می توانید بعد از ورود به سایت فنی کارا که آدرس آن: www.fanikara.com می باشد بعد از انتخاب شهر و منطقه محل سکونت و همچنین نوع خدمات موردنیاز خود که تعمیر مبل می باشد لیست افراد تعمیرکار مبل در منزل را مشاهده کرده و پس از مشاهده نظرسنجی که طبق نظر دیگر مشتریان می باشد انتخاب خود را با اطمینان خاطر انجام دهید.

تمامی این خدماتی که توسط افرادی که در زمینه تعمیر مبل فعالیت می کنند قابل انجام است. این افراد هم به صورت کارگاهی و هم به صورت حضوری خدمات را به شما ارائه میدهند.

اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید قبل از انتخاب فنی کار مورد نظر حتما در مورد اینکه کارهایی از قبیل: تعمیرات نجاری در منزل، تعمیر تخت فلزی، تعمیر تخت چوبی و هر نوع کاری که مربوط به نجاری می باشد را انجام می دهند یا خیر؟ تعمیرات مبل تهران

عوامل موثر بر تعمیرات مبل ارزان

عوامل متعددی در قیمت تعمیر مبل موثر است که در پایان بتوان گفت تعمیرات مبل ارزان تمام شده یا گران. نوع خرابی مبل، جنس رویه مبل جهت تعویض و … بر قیمت تاثیر گذار است به طور کلی هزینه تعمیر مبل به عوامل متعددی بستگی دارد که عبارتند از:

 • در اولین اقدام باید ذکر شود که خرید پارچه برای تعویض اسفنج مبل به عهده خود شما می باشد و شما مسئول خرید پارچه هستید اما حتما قبل از اقدام به خرید با تعمیرکار مبل تهران صحبت کرده و مشاوره های لازم را دریافت کنید که این به کمتر شدن هزینه های شما کمک بزرگی می کند ضمن اینکه لازم به ذکر است بسیاری از تعمیرکاران مجرب و حرفه ای که سالهای زیادی است تعمیرات مبل را انجام می دهند خرید پارچه های رومبلی شما را هم انجام می دهند.
 • یکی از موارد موثر بر قیمت تعمیر مبل هزینه رفت و آمد تعمیرکار مبل تهران می باشد که کاملا بستگی به مسافت شما به تعمیرکار دارد.
 • یک عامل بسیار مهم این است که تعمیرکار انتخابی شما تا چه حد کاربلد و متخصص است به عنوان مثال: برای برش پارچه رو مبلی شما هرچقدر برش پارچه با دقت و ظرافت بیشتری انجام شود به همان نسبت رویه کوبی مبل هم تمیز تر و شیک تر خواهد شد پس در نتیجه می توان گفت که انتخاب یک تعمیرکار مبل تهران با تجربه و حرفه ایی جز مزیت های دیگر فنی کارا می باشد.
 • چنانچه مبل شما نیاز به رنگ آمیزی، لکه گیری، یا نجاری کردن داشته باشد هزینه های آن به صورت جداگانه محاسبه می شود.
 • تشخیص دادن کیفیت کلاف مبل یکی دیگر از موارد موثر بر هزینه تعمیر مبل می باشد که در اصل کلاف مبل همان اسکلت اصلی مبل است و قسمت های وابسته به آن شامل: چوب، فوم یا ابر، تسمه ها و فنرها هستند. دلیل دیده نشدن کلاف مبل برای طراحی آن است که افراد به راحتی نمی توانند کلاف مبل را مشاهده کنند، نیاز به تعمیر و یا تقویت اجزای آن به نظر تعمیرکار مبل بر می گردد.

تعمیر مبل تهران

انواع مبلمان های خانگی

طبیعتا وجود مبلمان در هر منزلی بار زیادی از دکوراسیون فضای خانه را به دوش می کشد و به زیباتر شدن منزل کمک زیادی می کند به همین منظور انتخاب نوع مبلمان در منزل نشان دهنده سبک زندگی هر فرد می باشد که بستگی به نظر و سلیقه افراد متفاوت است. در ادامه مطلب به مدل های متنوع مبلمان اشاره می شود که شما را برای انتخاب مبل با توجه به فضا و سبک زندگیتان آگاه می کند.

مبل راحتی

مبل راحتی به دو مدل تقسیم بندی می شود، مدلی که کاملا راحتی بوده و برای استراحت کاربرد زیادی دارد ودیگری نیمه راحتی می باشد که تقریبا می توان گفت تا حدی رسمی می باشد و برای پذیرایی از مهمانان مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از مبل ها طراحی های بسیار زیبایی دارند که از پارچه های متنوعی استفاده می کنند.

تعمیر مبل راحتی در تهران

مبل کلاسیک

برای ساخت مبلمان کلاسیک از چوب استفاده می کنند که یکی از زیباترین مبلمان ها برای دکوراسیون داخلی می باشد که روی این قاب های چوبی معمولا منبت کاری های زیبایی صورت می گیرد.

تعمیر دسته مبل کلاسیک تهران

مبل چوبی

جنس چوب برای ساخت مبلمان چوبی بسیار مهم است به دلیل اینکه تمامی قسمت های مبل از چوب استفاده می شود موردی که در ساخت مبلمان چوبی بسیار مهم این است که میزان گره های چوب هرچه کمتر باشد، چوب مقاومت بهتری دارد.

تعمیرات مبل چوبی

مبل ال

امروزه مبل ال در میان افراد محبوبیت زیادی پیدا کرده است به این دلیل که خواسته بسیاری از آپارتمان نشین ها می باشد و بسیار مناسب برای متراژهای نسبتا کوچک است. مبل ال به این  دلیل محبوبیت دارد که می تواند تعداد افراد بیشتری را جای دهد، با دکوراسیون داخلی خانه های آپارتمانی هماهنگی زیادی دارد.

تعمیر مبل ال

مبل چرمی

مبل چرمی علاوه بر اینکه به لوکس شدن فضای خانه کمک زیادی می کند می تواند به عنوان مبل راحتی نیز استفاده شود. مبل چرمی اصیل با گذشت زمان دچار استهلاک و فرسودگی نمی شود بلکه به زیبایی آن نیز افزوده می شود.

تعویض پارچه مبل چرمی

مبل سلطنتی

مبلمان سلطنتی بسیار خاص تر و زیباتر از مبلمان کلاسیک می باشد چرا که در طراحی مبلمان سلطنتی از رنگ های طلایی و کرم بیشتر استفاده می شود . طرح های منبت کاری ظریف و  بیشتری در آن انجام شده است

رویه کوبی مبل

دسته بندی شده در: تهران, تعمیر مبل, خدمات فنی

ارسال نظر

 • هنوز هیچ مطلب محبوبی وجود ندارد.
Scroll Up