ارسال آگهی

لوله بازکنی ورامین شبانه روزی

گرفتگی لوله های آب و فاضلاب ساختمان امری اجتناب ناپذیر است که برای اکثر منازل و افراد اتفاق می افتد روش های مختلفی برای رفع گرفتگی لوله ها و لوله بازکنی در ورامین وجود دارد که در این صفحه از سایت به روش های مختلف که توسط لوله بازکنی ورامین در سایت فنی کارا انجام میشود می پردازیم.

لوله بازکنی ورامین

لوله بازکنی در ورامین با استفاده از فنر

برخی مواقع گرفتگی های لوله های آب و فاضلاب مواد و اجسام سخت اتفاق می‌افتد در چه وضعیتی باید وصل به دستگاهی وجود داشته باشد که بدون نیاز به شکافتن دیوار با یه و یا زمین و درآوردن و باز کردن لوله ها به رفع گرفتگی لوله بپردازیم.

دستگاه لوله بازکنی فنر تهیه شده برای این چنین گرفتگی های لوله می باشد. این دستگاه از فنری از جنس فولاد که درازای زیادی دارد و یک موتور تشکیل شده است. در گذشته به جای این دستگاه از دلیل استفاده می‌شد که خطرات و آسیب هایی را به افراد و ساختمان متحمل می شد چرا که با روشن کردن دریل به دیواره های لوله برخورد کرده و در نهایت شدیدی را داشته است که باعث ترک خوردگی لوله می‌شد.

امروز با د دستگاه های لوله بازکنی فنر می‌توان به راحتی گرفتگی‌های لوله ها را برطرف کند. به دیگر از مزایای دیگر دستگاه لوله بازکنی فنر نسبت به استفاده از دریل ایمنی بالای کار با دستگاه می باشد. این دستگاه می‌تواند هر نوع گرفتگی را برطرف سازد. اما باید شخصی متخصص و باتجربه این کار را انجام دهد تا به لوله های فاضلاب و آب شما لطمه وارد نشود.

متخصصین لوله بازکنی نیاوران به آهستگی فنر جنس فولاد است را داخل لوله گرفته شده کرده تا به عامل گرفتگی لوله برسد سپس موتور را روشن کرده و موتور با به چرخش درآوردن فنر عامل گرفتگی لوله را خورد و از بین می‌برد . با استفاده از این دستگاه به راحتی لوله گرفته شده باز می شود.

لوله بازکنی ورامین با استفاده از دستگاه تراکم هوا

دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا برای انواع مختلف گرفتگی لوله های فاضلاب که با مواد زائد گرفته شده است مناسب می باشد.
سر دستگاه تراکم هوا را بر روی دهانه چاه گرفته شده گذاشته می شود. برای استفاده از این دستگاه باید محکم در خانه دستگاه را روی لوله نگه دارید که هوا از کناره های آن وارد نشود. دستگاه را روشن میکنیم با استفاده از عقربه که بر روی دستگاه وجود دارد میتوان فشار هوا را تنظیم کرد.

هوای فشرده شده داخل دستگاه با فشار و قدرت به داخل لوله وارد می شود و مانع و عامل گرفتگی درون لوله را به سمت چاه حرکت می دهد.

لوله بازکنی ورامین با دستگاه

چنانچه با مرتبه اول لوله باز نشد می توانیم چندین مرتبه این کار را انجام دهید.

دانلود نسخه پی دی اف – Download PDF Version

منابع مفید:
فنر

دسته بندی شده در: لوله بازکنی, خدمات فنی

ارسال نظر