ارسال آگهی

لوله بازکنی شهران (و شهران شمالی و جنوبی) تهران

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران
تماس شبانه روزی (عباسی) (کلیک کنید)  09199XXX050

برای نمایش کامل شماره تماس کلیک کنید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

گرفتگی لوله آب فاضلاب ظرفشویی یکی از معضلات مشترک اکثر ما است که دیر یا زود گریبانگیر هر ساختمان خواهد شد. در این صفحه متخصصین لوله بازکنی شهران در غرب تهران به شما خواهم گفت که چگونه به رفع گرفتگی لوله های آب و فاضلاب ظرفشویی و یا سرویس های بهداشتی ساختمان شما می پردازد.

لیست افراد لوله بازکن در شهران

کل تهران – ۲۴ ساعته
(غلامرضا کیانی راد)
غلامرضا کیانی راد

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

لوله بازکن تخصصی – کل تهران – ۲۴ ساعته
( علی عباسی )
علی عباسی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
100%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

تعمیرات توالت فرنگی به صورت فوق حرفه ای – کل تهران – ۲۴ ساعته
( افشین ملائی )
افشین ملائی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

93%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

باز کردن گرفتگی چاه کفشوی توسط متخصصین لوله بازکنی شهران

لوله بازکنی شهران

گرفتگی در لوله های فاضلاب سرویسهای بهداشتی مثل حمام بنا به دلایل متفاوتی ایجاد میشود مثل وجود لوله هایی با قطر کم و نیز وجود مو و چربی در جداره‌های لوله های فاضلاب به ویژه در قسمت هایی که قطر لوله کمتر می باشد و نیز شتر گلویی لوله.

برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب حمام می توانید آب جوش را باز کنید و شروع به پمپ کردن دهانه ی چاه کنید. اگر احتمال آن وجود داشته باشد که چربی های فراوانی در جداره لوله ها وجود دارد می توانیم از اسید کلریک ۱۰ درصد یا محلول حل کننده دیگری که قوی نباشد و اسیدی و شیمیایی خطرناک نباشد درون کفشور بریزید و شروع به پمپ زدن کنید. در این صورت لوله گرفته شده حمام شما باز خواهد شد.

در صورت نیاز می توانید از خدمات لوله بازکنی شهران در سایت های مختلف استفاده کنید که با یک تماس در کمترین زمان ممکن، نزدیکترین لوله بازکن به محدوده شما اعزام می گردد و با استفاده از تجهیزات پیشرفته لوله بازکنی، به رفع مشکل شما می پردازد.

تشخیص گرفتگی و لوله بازکنی در شهران با دستگاه تراکم هوا

در صورتی که با پمپ کردن نتیجه نگرفتید لطفاً هرچه سریعتر وارد سایت فنی کارا شده و درخواست لوله بازکنی شهران را ثبت نمایید.

در صورتی که گرفتگی لوله های ساختمان شما جدی باشد شما نیاز به متخصص و سرویس کار لوله بازکنی با تجربه دارید که با استفاده از فنون و تجربیات خود و نیز با کمک گیری از دستگاه ها و ابزار آلات مفید در زمینه لوله بازکنی زرتشت حل مشکل لوله های ساختمان شما بپردازند.

لوله بازکنی تراکم هوا دارای مخزن که با تلمبه زدن هوای درون آن فشرده می شود و عقربه روی دستگاه فشار هوای درون دستگاه را نشان میدهد.سر دستگاه را به دهانه چاه ولوله گرفته شده ساختمان گذاشته می شود و با کشیدن اهرم دستگاه شروع به کار می کند و با فشار هوای داخل لوله ها مواد زائد که درون لوله ها موجب گرفتگی لوله شده است را به درون چاه هدایت می کند و می ریزد.

لوله بازکنی در شهران با فنر

لوله بازکنی شهران با فنر زدن

روش های بسیاری برای رفع گرفتگی لوله های آب و فاضلاب ساختمان ها وجود دارد که بسته به نوع طرز گرفتگی لوله متخصصین از روش های مختلف استفاده می کند.

یکی از روش های حرفه ای برای باز کردن لوله های فاضلاب استفاده از دستگاه لوله بازکنی فنر و یا عمل فنر زدن می باشد. در این روش فنر مخصوصی از جنس فولاد را به آهستگی داره خیلی لوله گرفته شده می کنند تا به مانع گرفتگی لوله برساند. با چرخش فنر به صورت دریل فنر می‌تواند جسمی که مانع مسیر لوله شده است را بشکافت و عامل گرفتگی را برطرف سازد.

صدای وزوز و با چرخش فنر شروع به کار می کند و به سمت جلو حرکت می‌کند تا مانع گرفتگی لوله را بر طرف سازد سپس آن را بیرون آورده و آب را باز کنید در صورتی که ۶ سریع آب متوجه خواهید شد که لوله گرفته شده ساختمان شما باز شده است.

دانلود نسخه پی دی اف – Download PDF Version

منابع مفید:
تصفیه آب

دسته بندی شده در: تهران, لوله بازکنی, خدمات فنی

ارسال نظر