ارسال آگهی

لوله بازکنی و تخلیه چاه چیتگر تهران شبانه روزی

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران
تماس شبانه روزی (عباسی) (کلیک کنید)  09199XXX050

برای نمایش کامل شماره تماس کلیک کنید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

گرفتگی های لوله های آب و فاضلاب ساختمان ها به دلایل گوناگون ممکن است به وجود بیاید اما بیشترین و شایع ترین گرفتگی ها در قسمت شترگلو و لوله خرطومی سینک ظرفشویی می باشد.

لیست افراد لوله بازکن در چیتگر

کل تهران – ۲۴ ساعته
(غلامرضا کیانی راد)
غلامرضا کیانی راد

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

لوله بازکن تخصصی – کل تهران – ۲۴ ساعته
( علی عباسی )
علی عباسی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

92%
:نحوه برخورد
100%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
96%
:امتیاز کل

تعمیرات توالت فرنگی به صورت فوق حرفه ای – کل تهران – ۲۴ ساعته
( افشین ملائی )
افشین ملائی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

93%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
98%
:ارائه فاکتور
99%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

در این صفحه از سایت متخصصین لوله بازکنی در چیتگر در غرب تهران که در سایت فنی کارا مشغول به کار هستند به شما خانم های خانه دار توصیه هایی در جهت رفع مشکل گرفتگی سینک ظرفشویی آشپزخانه تان ارائه می دهد.

لوله بازکنی چیتگر و رفع گرفتگی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی

لوله بازکنی چیتگر

شترگلو لوله خمیده در سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان می باشد که وظیفه اصلی آن جلوگیری از نفوذ گازهای فاضلاب به داخل ساختمان است.

گرفتگی های لوله ها در قسمت‌های خمیدگی و انحنا دار سیستم لوله کشی آب و فاضلاب پیش می آید چرا که مواد زائد و چربی ها در این قسمت ها گیر می کنند و با روی هم انباشته شدن گرفتگی لوله می شود.

شترگلو با لوله ای خرطومی به قسمت دهانه چاه فاضلاب وصل میشود. با توجه به خمیدگی ها و شکل خرطومی لوله خرطومی چربیها و مواد زائد و پسماند غذاها که به درون لوله ها نفوذ کردند در این قسمت ها گیر می‌کند و موجب گرفتگی در لوله ها می شود. بنابراین با جلوگیری از ورود این گونه مواد زائد به درون سینک ظرفشویی به راحتی می توانید از این مشکل یعنی گرفتگی لوله ها پیشگیری کنید.

توجه لوله بازکنی چیتگر به پیشگیری از گرفتگی لوله ها

همیشه پیشگیری بهتر از درمان بوده است. گرفتگی و انسداد لوله چه مشکلاتی را برای ما خواهد داشت. هم از نظر هزینه اینکه هزینه های بسیاری را برای لباس هایم در چیتگر مطمئن خواهید شد و هم از نظر زمانی که می‌بایست تایم ای را برای حل این مشکل گذاشت و شما را از کارها و امور روزمره عقب خواهد انداخت و نیز می تواند مشکلات روحی و روانی جهت رفتن به کارگر ها و سرویس کاران لوله بازکنی در تخت طاووس در منزل ساختمان شما خواهد داشت.

روشهای پیشگیری از گرفتگی لوله ها

روغن ها یکی از دلایل مهم و اساسی گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌باشد . افراد به دلیل آنکه روغن‌ها مایه می باشند آنها را به راحتی و بدون توجه به درون سینک ظرفشویی میریزند. اما روغن ها ورود به درون لوله و از دست دادن گرمای خود جامد شده و بر روی دیواره لوله ها می چسبد.

برگ های چای با پودر قهوه که به طور معمول همه روزه توسط همه افراد استفاده می‌شود پسماندهای را به جای می‌گذارد که برخی افراد تصور می‌کنند با ریختن آنها به درون سینک مشکلی پیش نمی‌آید اما این زباله های ریز به راحتی از صافی سینک گذشته و به درون لوله هایی که چربی ها در آن تجاوز کرده اند می روند عاملی اساسی برای گرفتگی لوله ها خواهند بود.

توصیه های پیشگیری لوله بازکنی چیتگر

به همان نسبت پوسته های تخم مرغ ماکارونی نشاسته ژله برنج میوه‌ها و دیگر مواد و پسماندهای غذایی که به درون سینک ظرفشویی آشپزخانه ریخته می شود می‌تواند اهدافی سینک ظرفشویی عبور کرده و به او وارد شده و در کنار هم با چسبیدن به هم عامل اساسی را برای گرفتگی در رودها به وجود آورد که به راحتی برطرف نخواهد شد حتماً شما نیاز خواهید داشت به متخصصین لوله بازکنی در چیتگر و یا هر منطقه یا محله دیگری که در تهران هستند.

دانلود نسخه پی دی اف – Download PDF Version

منابع مفید:
تصفیه فاضلاب

دسته بندی شده در: تهران, لوله بازکنی, خدمات فنی

ارسال نظر