ارسال آگهی

تعمیر اتو پرس تهران + تعمیر انواع برندها

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

تماس بگیرید

شما می توانید برای تعمیر اتو پرس خانگی خود به سایت فنی کارا مراجعه نموده و یک تعمیرکار متخصص را انتخاب نمایید. خدمات تعمیرات اتو پرس برای انواع برندهای ژانومه، ، سامسونگ و… انجام می شود.

لیست افراد تعمیرکار اتو پرس در تهران

شوفاژ برقی انجام میشود – شمال – شرق – ۱۰ صبح تا ۶ عصر
( امیرحسین مدنی گرگانی )
امیرحسین مدنی گرگانی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

آنچه در این مطلب مطالعه می کنید:

خدمات تعمیر اتو پرس در سایت فنی کارا

دیگر نیازی نیست نگران پیدا کردن یک تعمیرکار اتو پرس کاربلد باشید. سایت فنی کارا این کار را برای شما آسان نموده است. فقط کافیست به سایت مراجعه نموده و نام شهر و سرویس مدنظر خود را وارد کنید. پس از آن می توانید لیست افرادی که در زمینه تعمیرات اتو پرس فعالیت می کنند را مشاهده نموده و بهترین فرد را برای انجام خدمات تعمیر اتو پرس خانگی خود انتخاب کنید. این افراد تعمیر تمام برندهای اتو پرس مانند ژانومه، فیلیپس، ، پارس خزر و… را انجام می دهند.

خدمات تعمیر اتو پرس در تهران

برای دریافت خدمات تعمیر اتو پرس می توانید به سایت فنی کارا مراجعه کنید.

سایت فنی کارا از مشتریان رضایت سنجی نموده و بر اساس نظر مشتریان به افراد فنی کار امتیاز می دهد به همین دلیل شما می توانید با خیال راحت، یک تعمیرکار مطمئن پیدا کنید.

مشکلات رایج اتو و نحوه تعمیر اتو پرس

مشکلات متعددی ممکن است برای اتو پرس رخ دهند که هر کدام از آن ها علت های خاص خود را دارند. برخی از این مشکلات با چند بررسی ساده در منزل حل می شوند و در برخی موارد نیاز به تعمیر اتو پرس توسط افراد تعمیرکار متخصص خواهید داشت. به طور کلی بوق زدن اتو پرس، بخار نکردن اتو پرس، داغ نشدن اتو، چسبیدن لباس ها به صفحه اتو و… از سری مشکلات رایج اتو پرس می باشند که در ادامه علت برخی از آن ها و روش حل این مشکل را ذکر خواهیم کرد:

علت بخار نکردن اتو پرس و روش های رفع مشکل

بخار ندادن اتو پرس علت های مختلفی می تواند داشته باشد که باید همه آن ها را بررسی نمایید. در صورتی که هیچکدام از این موارد، مشکل اتوی شما را برطرف نکرد باید برای تعمیر اتو پرس به افراد تعمیرکار متخصص مراجعه نمایید. از جمله علت های بخار نکردن اتو پرس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • پایین بودن درجه حرارت اتو پرس: در صورتیکه درجه حرارت اتو پرس روی دماهای پایین تنظیم شده باشد، بخار نمی کند و باید درجه حرارت آن را بالا ببرید.
  • عدم اتصال صحیح مخزن آب اتو: در صورتی که مخزن آب به طور صحیح به اتو متصل نشده باشد، اتو دچار مشکل شده و بخار نمی کند. در این حالت باید مخزن را جابجا نموده و از اتصال صحیح آن مطمئن شوید.
  • خالی بودن مخزن آب اتو: قبل از شروع کار با اتو پرس، حتما از پر بودن مخزن آب آن اطمینان حاصل کنید.
  • اشباع شدن فیلتر رسوب گیر اتو پرس: تمامی اتو پرس ها مجهز به فیلتر رسوب گیر هستند که درد صورت اشباع شده این فیلتر، اتو پرس بخار نمی دهد. در صورتیکه اتوی خود را تازه خریداری کرده اید، باید فیلتر آن را 24 ساعت درون آب قرار داده و سپس داخل دستگاه جاسازی کنید. در غیر این صورت اتو پرس بخار نخواهد داد.
  • عدم رعایت نکات مهم در زمان استفاده نکردن از اتو: اگر به مدت طولانی از اتو پرس استفاده نمی کنید باید حتما مخزن آب آن را خالی کنید. در غیر این صورت اتو رسوب گرفته و بخار نمی دهد.
علت بخار ندادن اتو پرس

علت بخار ندادن اتو پرس و راهکارهای تعمیر آن

علت بوق زدن اتو پرس و راهکار تعمیر اتو

عمده ترین علت بوق زدن اتو پرس، آسیب دیدن برد اتو می باشد. برای پیشگیری از بروز این مشکل باید حتما در زمان خرید آن به این نکته دقت کنید که ولتاژ برق اتو با ولتاژ برق شهری سازگار باشد. شما می توانید از یک سه راهی محافظ نیز استفاده کنید. زیرا برق شهری، افت ولتاژ دارد و همین امر باعث آسیب رسیدن به برد اتو می شود.

راهکار دیگر پیشگیری از بوق زدن اتو پرس استفاده از آن در فاصله های معین می باشد. مثلا 4 بار در ماه از آن استفاده نمایید. این کارT بخار دستگاه و سیستم برد اتو را تقویت می نماید. وجود ابر با کیفیت در اتو و عدم استفاده از آب شهری در مخزن آب اتو نیز باعث بهبود عملکرد و تقویت اتو پرس می شوند. در صورت عدم رعایت این موارد و بوق زدن اتو پرس، باید تعمیر برد آن را به افراد تعمیرکار اتو پرس بسپارید. زیرا برد اتو، پیچیده ترین قسمت آن می باشد.

دسته بندی شده در: تهران, تعمیر اتو پرس, خدمات فنی

ارسال نظر