ارسال آگهی

تعمیر یخچال فریزر صنعتی تهران | تعمیر یخچال ویترینی، ایستاده، صندوقی و…

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تعمیر یخچال فریزر صنعتی به دلیل استفاده زیاد از آن در طول روز و یا قرار دادن حجم زیادی از مواد غذایی و یا دارویی، ممکن است زودتر از حد تصور نیاز شود و افرادی که با این وسایل سرمایشی در ارتباط هستند بسیار نگران این موضوع هستند که مواد موجود در یخچال فریزر ویترینی، صندوقی، ایستاده، فروشگاهی خراب نشوند.با درخواست از فنی کارا در زمانی بسیار کوتاه می توانید با تعمیرکار فریزر صنعتی تماس گرفته و در کمترین زمان به محل اعزام میشود.

لیست افراد تعمیرکار یخچال تهران

کل تهران – ۲۴ ساعته
( جواد یعقوبی )
جواد یعقوبی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

جنوب – غرب – ۸ صبح تا ۱۲ شب
( اسداله آزادی فر)
اسداله آزادی فر

امتیازدهی مشتریان قبلی:

99%
:نحوه برخورد
98%
:تخصص فنی
98%
:تمیز کار بودن
97%
:ارائه فاکتور
97%
:وقت شناسی
98%
:امتیاز کل

شرق – شمال – ۹ صبح تا ۹ شب
( حسن خدادادی آغبلاغ )
حسن خدادادی آغبلاغ

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

فهرست راهنمای تعمیرات یخچال فریزر صنعتی در تهران:

قبل از اینکه به تعمیر یخچال فریزر های صنعتی پرداخته شود بهتر است بدانید یخچال های صنعتی در مدل های صندوقی، ایستاده، خوابیده ساخته می شوند که در صنایع مختلف مانند دامداری، دامپروری، تولید مواد غذایی، تولید دارو، فروشگاه ها کاربرد دارند.

در این مطلب شما می توانید با نحوه درخواست یک تعمیرکار یخچال فریزر صنعتی آشنا شوید ضمن اینکه برای افزایش اطلاعات عمومی شما اطلاعاتی در زمینه نحوه عملکرد موتور یخچال فریزرهای صنعتی هم در اختیار شما قرار داده شده است.

تعمیر یخچال ویترینی

خدمات تعمیر یخچال صنعتی، ویترینی، ایستاده، فروشگاهی و … در تهران

از آنجائیکه یخچال فریزر صنعتی در ابعاد و اندازه های مختلفی وجود دارد و طبیعتا قطعات بزرگتری و به نسبت حساسیت بیشتری در مقابل یخچال های دیگر دارد افرادی برای تعمیرات یخچال صنعتی در تهران باید اقدام کنند که بسیار با تجربه و حرفه ای باشند.

شما اگر در فروشگاه خود از یخچال های صنعتی که بیشتر با نام یخچال های ویترینی، ایستاده، و صندوقی شناخته شده هستند، استفاده می کنید و فرقی نمی کند که یخچال فریزر صنعتی ایستاده یا صندوقی باشد می توانید برای تعمیر یخچال فریزر صنعتی از سایت فنی کارا کمک بگیرید.

تعمیر یخچال ویترینی

مواردی که در زیر عنوان شده اند برای این است که بتوانید قبل از اقدام به برقراری تماس با فرد تعمیرکار یخچال فریزر صنعتی از اقداماتی که برای تعمیر یخچال صنعتی آگاهی پیدا کنید:

 • تعمیر انواع یخچال فریزرهای صنعتی در تهران
 • تعمیر یخچال صندوقی
 • تعمیر یخچال ایستاده
 • تعمیر یخچال ویترینی
 • تعویض تمامی قطعات یخچال فریزر صنعتی 
 • انجام شارژ گاز یخچال فریزر صنعتی در تهران 
 • تعویض ترموستات یخچال صنعتی
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال فریزر صنعتی 
 • تعویض موتور یخچال فریزر صنعتی 
 • تعمیر کمپرسور یخچال فریزر صنعتی
 • تعویض فن یچچال فریزر صنعتی ویترینی، صنعتی، ایستاده، و…

دریافت این خدمات برای تعمیر یخچال فریزر صنعتی در تهران به راحتی برای مشتریان تهرانی در دسترس قرار دارد و به دلیل حجم ترافیک بالای این شهر شما می توانید بدون داشتن دغدغه یا نگرانی نزدیکترین فردی که برای تعمیر یخچال ایستاده در تهران را پیدا کنید. 

همچنین شما می توانید برای تعمیر موتور یخچال صنعتی، شارژ گاز یخچال ویترینی، تعویض ترموستات یخچال صنعتی و یا هر عملیات دیگری که نیاز دارید و برای دریافت خدمات تعمیر یخچال فریزر صنعتی در کرج، قم، مشهد، شیراز و یا هر شهر دیگری از طریق همین صفحه اقدام کنید.تعمیر یخچال صندوقی

درخواست تعمیرکار یخچال فریزر صنعتی درتهران با فنی کارا

به دلیل اینکه هزینه بالایی بابت خرید یخچال فریزر صنعتی پرداخته می شود حساسیت استفاده از آن بالا می رود. اما در برخی موارد به دلیل بی دقتی در نحوه برخورد با یخچال فریزر ممکن است زودتر به مشکلاتی مانند: سرد نکردن هوای داخل یخچال فریزر، یخ زدن بیش از حد مواد موجود در یخچال، داغ شدن بیش از اندازه بدنه یخچال و ده ها دلایل دیگر افراد نیاز پیدا می کنند که از خدمات تعمیر یخچال فریزر صنعتی استفاده کنند.

اما افرادی که آگهی خود را در سایت فنی کارا تحت عنوان تعمیرکار یخچال فریزر صنعتی، منتشر نموده اند افرادی هستند که از تجربه سالیانه برخوردارند و مهارت بالایی در تعمیرات یخچال فریزرهای صنعتی دارند. آنها همچنین دارای برخورد اجتماعی بسیار مناسب با مشتری، منظم و خوش قول، متعهد به انجام کار و قادر به ارائه فاکتور در زمان اتمام کار هستند. فنی کارا بهترین افراد را برای تعمیر انواع یخچال فریزرهای صنعتی در تهران مانند: ویترینی، ایستاده، صندوقی، و… معرفی میکند.

تعمیرات یخچال فروشگاهی

همگی این افراد در سایت Fanikara.com از فیلتر رضایت سنجی عبور کرده اند تا فعالیت خود را بتوانند به صورت مداوم ادامه دهند. در قسمت رضایت سنجی شما می توانید با مشاهده میزان رضایت دیگر مشتریان از این فنی کار را مشاهده کنید تا بتوانید با خیال راحت تری انتخاب خود را انجام دهید.

برای تعمیرات یخچال فریزر صندوقی، خوابیده و… هیچ محدودیتی وجود ندارد چرا که تعمیرکار یخچال ایستاده در فنی کارا به راحتی و با دقت بالا تعمیر تمامی مدل های یخچال صنعتی را انجام می دهد.

نحوه عملکرد موتور یخچال فریزر صنعتی

روند کار موتور یخچال فریزر صنعتی موضوعی می باشد که در انتهای این مطلب به آن پرداخته می شود اما قبل از آن بهتر است حتما آشنایی مختصری با انواع گاز خنک کننده، کمپرسور، کندانسور و اواپراتور داشته باشید.

در کل همه میدانیم که یخچال از این جنبه تولید شده است که برای حفظ و نگهداری هر گونه مواد غذایی یا دارویی یا هر ماده خوراکی استفاده می شود که اگر قرار باشد همین مواد در محیط عادی نگهداری شوند به سرعت خراب می شوند.

سرویس یخچال پرده هوا

یخچال فریزر صنعتی و خانگی با استفاده از گازهای خنک کننده دمای یخچال را پایین می آورد که هر گونه استفاده غیر اصولی از یخچال به خصوص باز نگه داشتن طولانی مدت درب یخچال فریزر صنعتی باعث می شود که هوای خنک به سرعت خارج شود و هوای گرم محیط وارد یخچال شود و همین فشار مضاعفی به موتور برای خنک سازی مجدد وارد می کند.

فشار وارد شده به موتور در مدت زمان طولانی باعث خرابی موتور یخچال صنعتی خواهد شد و از این رو تعمیر یخچال ویترینی (همان یخچال فریزر صنعتی است منتهی در مدل های مختلف) ممکن است زودتر از آنچه که فکرش را می کنید نیاز شما شود.

اجزای اصلی سیستم خنک کننده یخچال فریزر صنعتی عبارتند از:

 • لوله های شبکه فلزی پشت یخچال که نام فنی آنها کندانسور یا رادیاتور می باشد.
 • محفظه خنک کننده یا سردخانه که با نام اواپراتور هم شناخته می شود.
 • بخش اصلی یخچال که اصطلاحا به آن موتور یخچال و یا کمپرسور هم می گویند.
 • اجزای دیگری نیز که انواع لوله ها و مجراهای یخچال می باشند هم جز قطعات یخچال فریزر صنعتی می باشند.

تعمیر و سرویس یخچال خوابیده

در یخچال های صنعتی مسیری کاملا مجزا برای حرکت گازهای خنک کننده ایجاد شده است که موتور یخچال فریزر صنعتی یا همان کمپرسور نقش به حرکت در آوردن و چرخاندن این گازهای خنک کننده را بر عهده دارند.

عملکرد این گازهای خنک کننده به این صورت است که وقتی شما داخل یخچال فریزر صنعتی مواد گرمی که درون محیط بیرون از یخچال صنعتی قرار می دهید، گاز سرماساز یا خنک کننده هنگامی که به جایخی می رسد، گرمای مواد را می گیرد و این گاز خودش گرم می شود اما در همان حین توسط فشار کمپرسور به میله هایی که در پشت یخچال صنعتی قرار دارند انتقال داده می شود.

در حین حرکت این گاز درون میله ها، به سرعت گاز گرمای گرفته شده خود را از دست می دهد و خنک می شود سپس به داخل فضای یخچال برگردانده می شود.

تعمیر فریزر صنعتی

اما هنگامی که شما به تعداد دفعات مواد را در درون یخچال قرار می دهید حتی ممکن است این مواد گرم هم نباشند اما فقط کافیست در مدت زمان بین جایگذاری مواد غذایی درب یخچال صنعتی باز بماند و همین کافیست تا گرمای محیط را بگیرد یا حتی ممکن است پلاستیک دور درب یخچال صنعتی خراب باشد و درب یخچال به خوبی بسته نشود که باعث خرابی موتور یخچال فریزر صنعتی می شود.

اگر شما در فروشگاه یا کارخانه یا هر مکان دیگری که از یخچال فریزر صنعتی که به صورت یخچال ویترینی، ایستاده، صندوقی، پرده هوا طراحی شده اند، استفاده می کنید و در روند عملکرد عادی آن تغییراتی مشاهده کردید می توانید بدون در نظر گرفتن محدودیت زمانی با یک تعمیرکار یخچال فریزر صنعتی که شماره تماس آنها در ابتدای صفحه قرار داده شده تماس برقرار کنید تا برای تعمیر یخچال ویترینی به کمک شما بیاید.

دسته بندی شده در: تهران, تعمیر یخچال فریزر صنعتی, خدمات فنی

ارسال نظر