ارسال آگهی

دریافت خدمات سمپاشی منازل با ضمانت کتبی 📃

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

وجود حشرات موذی در منازل برای همه ما بسیار آزار دهنده می باشد که همکاری یک سمپاش برای ازبین بردن این حشرات در فع این مشکل بسیار کمک کننده می باشد. یکی از فواصلی که درخواست سمپاشی منازل بسیار زیاد می باشد تابستان است. سمپاشی امری تخصصی می باشد که نیازمند آشنایی با انواع سم ها متناسب با حشره موذی می باشد. بنابراین در صورت مشاهده هرگونه حشره موذی اعم از سوسک، ساس، کنه، موش و… در منزل و یا محیط کار فوری با سمپاش تهران در فنی کارا تماس بگیرید و در خواست خود را ثبت نمایید.

آنچه در ادامه این مطب خواهید خواند:

بهترین زمان سمپاشی منازل

بهترین زمان سمپاشی سوسک و یا بهترین زمان سمپاشی ساس و دیگر حشرات کی می باشد؟ این سوال بسیاری از افراد برای انجام سمپاشی منازل می باشد. به طور کلی این حشرات موذی در همه فواصل سال زنده می مانند و تکثیر می یابند و نمی توان زمان مشخصی را برای از بین بردن آنها تعیین کرد، اما بهترین زمان برای سمپاشی، پس از مشاهده اولین اثرات می باشد.

به طور کلی می توان گفت که سم پاشی در فصل های گرم مثل بهار و تابستان میتواند بهترین زمان باشد؛ زیرا حشراتی همچون ساس در این فواصل به خوبی دوام میاورند. اما منظور ما این نیست که در فصل سرما سمپاشی نکنید، حشرات در صورت وجود میزبان در همه فواصل سال تکثیر می یابند اما در فصل های سرد روند و متابولیسم آنها نسبت به فواصل گرم کندتر می شود.

بهترین زمان سمپاشی

مناسبترین زمان سمپاشی منازل قبل از فصل گرما می باشد.

خدمات سم پاشی منزل برای انواع حشرات

وجود هرگونه حشره موذی در منزل و محل کار بسیار آزار دهنده می باشد که حتی برخی ازآنها می تواند عامل بسیاری از بیماری ها همچون مسمومیت، آلرژی و… باشند. بنابراین بسیار مهم می باشد که هنگام مشاهده اولین اثرات فوری با شماره تلفن سمپاشی تهران تماس بگیرید.

سمپاشی کک

کک ها که معمولا از طریق حیوانات خانگی وارد منزل می شوند مشکلات بسیاری برای افراد خانه از جمله التهابات پوستی، کم خونی، کرم های نواری و… را ایجاد می کنند که در صورت مشاهده باید فوری در جهت سمپاشی منزل اقدام نمایید. اما نکته مهمی که هنگام سمپاشی منازل برای کک وجود دارد این است که پس از سم پاشی کامل خانه باید تمامی در و پنجره های منزل باز باشند تا از مسمومیت افراد جلوگیری شود.

سمپاشی سوسک

سوسک یکی از آزاردهنده ترین حشرات برای افراد می باشد که در بسیاری از منازل هم قابل مشاهده میباشد و درخواست سمپاشی برای سوسک نیز زیاد می باشد. سوسک ها در مدل های مختلفی می باشند که شناسایی آنها میتواند در روند از بین بردن آنها بسیار موثر باشد؛ زیرا برای هرکدام از سم و روش های مناسب به آن استفاده می شود.

معمولا سوسک ها در منازل و ساختمان ها به دو مدل سوسک ریز و سوسک درشت می باشد که نحوه سمپاشی سوسک ریز با سمپاشی سوسک درشت متفاوت میباشد. بهترین روش برای جلوگیری و زیاد شدن این حشره موذی در منزل این است که به طور منظم بهداشت محیط رعایت شود و از درپوش برای چاه های فاضلاب استفاده شود.

چنانچه در صورت مشاهده سوسک میخواهید اقدام به سم پاشی کنید بهترین کار این است که انجام این امر را به افراد متخصص در سمپاشی منازل بسپارید و خودتان به تنهایی اقدام به انجام این کار نکنید.

سمپاشی برای سوسک

سمپاشی منازل برای سوسک نیازمند یک متخصص در این زمینه می باشد.

سمپاشی ساس

یکی دیگر از آزاردهنده ترین حشرات، انگل ساس میباشد که میزبان انسان و حیوانات می باشد و از خون آنها تغذیه میکند. این انگل چون بیشتر دررختخواب ها پیدا می شوند به آن ساس رختخواب هم می گویند که سرعت تکثیر بالایی هم دارند. در صورت مشاهده اثرات آن در سریعترین زمان ممکن با افراد سم پاشی در تهران تماس بگیرید تا از تکثیر بیشتر آنها جلوگیری شود.

نکات مهم در سم پاشی منازل

 • در صورت نبودن طولانی مدت در خانه، خوب است که برای جلوگیری از ورود این حشرات، سم پاشی منزل انجام شود.
 • سمپاشی برای خانه هایی که قدیمی می باشند و یا حیاط دارند بسیار ضروری می باشد.
 • مکان های عمومی همچون رستوران ها باید همواره سمپاشی شوند؛ زیرا هرروزه با سلامت و غذای مردم در ارتباط می باشند.
 • از تجمع آشغال به خصوص در مکان های تاریک جلوگیری نمایید.
 • پس از سمپاشی منازل بلافاصله درب ها و پنجره ها را بازنکنید و تا چندین ساعت وارد خانه نشوید.
 • کاغذ ها را در جاهای خشک نگه دارید؛ زیرا کاغذهای خیس شده نظر حشرات را به خود جلب می کند.
 • مواد غذایی را در ظرف های دربسته و در دمای مناسب آن نگهداری کنید و در صورت باز بودن مواد غذایی پس از سمپاشی باید آنها را دور بریزید.
نکات مهم در سمپاشی منزل

هنگام سمپاشی منازل و بعد آن باید نکات مهمی را جهت نتیجه بهتر رعایت کرد.

سمپاشی اماکن

ساس، سوسک و دیگر حشرات موذی نه تنها در منازل بلکه در اماکن دیگری همچون رستوران ها، بیمارستانها، هتل و… هم نیز یافت می شوند و چون مکانی عمومی می باشند باید هرچه زودتر برای از بین بردن آنها و سمپاشی اماکن اقدام شود. افراد متخصص در فنی کارا خدمات سمپاشی تهران را در شرق تهران، غرب تهران، شمال تهران و جنوب تهران در هر مکانی را با ضمانت کتبی و شبانه روزی انجام می دهند و شما کاربران عزیز می توانید در صورت نیاز با این افراد در تماس باشید و سمپاشی منازل را تضمینی دریافت نمایید.

قیمت سمپاشی منازل

هزینه سمپاشی منزل به عوامل متعدد بسیاری بستگی دارد که در ادامه آنها را نام برده ایم:

 • موقعیت مکانی و آب وهوایی
 • میزان آلودگی محیط به حشرات: میزان مصرف سم، تعداد افراد برای این کار و میزان حشرات موذی در محیط در تعیین قیمت موثر می باشد.
 • نوع آفت و حشره: برای از بین بردن هر حشره ای نوع سم و روش متفاوتی در نظر گرفته می شود.
 • اندازه مساحت منزل و ساختمان: هرچه میزان مساحت و تعداد اتاق ها بیشتر باشد میزان حشرات و زمان برای از بردن آن ها هم بیشتر می شود. بنابراین هزینه سمپاشی منازل در این مورد متفاوت می باشد.
 • اجرت سم پاش: هزینه ایاب و ذهاب، ابزار استفاده شده و میزان زمان برای سم پاشی منزل در تعیین هزینه تاثیر گذار است.
قیمت سمپاشی منازل

هزینه سم پاشی منازل به عوامل مختلف بسیاری از جمله میزان آلودگی و… بستگی دارد.

عوامل مهمی که در سمپاشی تاثیرگذار می باشد

 • مدت زمان حضور حشرات در منزل: هرچه میزان حضور حشرات در منزل و محیط کارتان بیشتر باشد میزان زمان برای از بین بردن آنها و سمپاشی منازل هم بیشتر میباشد.
 • مقاومت حشرات به سم ها: برخی حشرات نسبت به سم ها مقاوم می باشند بنابراین باید سم مناسب و قوی برای آنها استفاده شود.
 • سازگاری سطح با سم: سطح هایی مثل خاک و گل و خس دارای مواد شیمیایی می باشند و با افزایش ph برخی سم ها را تجزیه می کنند و ورود به این مکان برای از بین بردن حشرات دشوار می باشد.
 • سازگاری سم ها: از آنجایی که سم ها برای این ساخته شدند که حشرات را از بین ببرند نباید حالت مقاومتی داشته باشند و باید حشرات را از روی هر نوع سطوح از بین ببرند.

سوالات متداول سمپاشی منازل

بهترین زمان برای سم پاشی منازل کی می باشد؟

بهترین زمان سمپاشی پس از مشاهده اولین اثرات و همچنین قبل از شروع فواصل گرم بهار و تابستان می باشد.

چه عواملی بر تعیین قیمت سمپاشی برای پشه تاثیرگذارمی باشد؟

عوامل متعددی مانند: مساحت محیط، اجرت سمپاش، میزان آلودگی، نوع آفت، موقعیت مکانی و… بسیار در تعیین هزینه سمپاشی موثر می باشد.

آیا خدمات سمپاشی منازل به صورت تضمینی ارائه می شود؟

بله. افراد متخصص سمپاشی در فنی کارا خدمات خود را به صورت ضمانت کتبی ارائه می دهند.

دسته بندی شده در: تهران, سمپاشی منازل و اماکن, خدمات فنی

ارسال نظر