ارسال آگهی

دریافت خدمات باغبانی در منزل 🌳 کمتر از ۵ دقیقه

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

رسیدگی به باغ ها و گل و گیاه ها زمان بر می باشد و علاوه بر آن نیاز به تخصص کافی در این زمینه می باشد. بنابراین استفاده و دریافت خدمات باغبانی در منزل از متخصصین و یا شرکت های خدماتی در جهت حفظ گل و گیاه و باغ تاثیر به سزایی دارد و باعث می شود که باغچه هایمان همواره سالم و شاداب بمانند. در فنی کارا می توانید باغبان سیار تهران را فوری پیدا و درخواست خود را ثبت نمایید.

لیست افراد با تجربه در انجام امور باغبانی

شمال – غرب – کرج -۸ صبح تا ۱۲ شب
( محمد شایسته کیا )
محمد شایسته کیا

امتیازدهی مشتریان قبلی:

98%
:نحوه برخورد
98%
:تخصص فنی
97%
:تمیز کار بودن
96%
:ارائه فاکتور
96%
:وقت شناسی
97%
:امتیاز کل

شمال – غرب – مرکز – کرج- ۹ صبح تا ۸ شب –
( عباس مشیر پناهی )
عباس مشیر پناهی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

کل تهران – ۶ صبح تا ۱۲ شب
( علی امیری )
علی امیری

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

آنچه در ادامه با باغبانی در منزل آشنا خواهید شد:

خدمات باغبانی در منزل شامل چه مواردی می باشد؟

امورات باغبانی و خدماتی که برای آن ارائه می شود دسته فعالیت های وسیعی دارد که در ادامه می توانید لیست خدمات باغبانی رامشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد هریک از آنها هم در ادامه با ما همراه باشید:

 • آماده سازی
 • نگهداری، هرس و کاشت درختان
 • نصب و تعمیر آب پاش ها
 • محوطه سازی
 • مراقبت از گیاهان
 • سم پاشی
 • کاشت گل وگیاه
 • کود و خاک
 • چمن زنی
لیست خدمات باغبانی در منزل

خدمات باغبانی از ۹ تا کار متنوع و جذاب تشکیل شده است

۱-آماده سازی خاک

پس از گذراندن زمستان و استقبال از بهار، خاک های باغجه نیاز به رسیدگی و آماده کردن برای کاشت گیاهان جدید در فصل بهار را دارد. اقداماتی که در هنگام آماده سازی انجام می شود شامل:

 • شخم زدن خاک و پای درختان به وسیله بیل
 • سنگ روبی
 • کندن علف هرز و ریشه گیاهان خشک شده
 • و…

این امر باعث یکدست شدن مواد مغذی و کشیدن هوای ریشه درختان می شود. در ادامه با استفاده از شن کش سطح خاک را صاف میکنیم تا خاک برای مراحل بعدی آماده باشد.

۲-نگهداری، هرس و کاشت درختان

درختان همواره به طور مرتب نیاز به نگهداری و هرس دارد که هرس بیش از اندازه آن باعث کاهش در رشد آن و هرس کمتر از نیاز هم باعث زیاد شدن شاخ و برگ ها می شود. علاوه بر آن هرس و نگهداری باعث جلوگیری از آفت و بیماری درختان نیز می شود. هنگام دریافت خدمات باغبانی در منزل برای این امر باید توجه ویژه ای داشت که آن باغبان سیار از تجربه و مهارت بالایی در این زمینه برخوردار باشد.

نگهداری و هرس درختان، دریافت خدمات باغبانی در منزل

با دریافت خدمات باغبانی در منزل نگهداری و هرس درختان باعث می شود تا رشد درخت به خوبی انجام شود

۳-نصب و تعمیر آب پاش ها

بسیاری از منازل باغچه های خود را در نزدیکی شیر آب می سازند، اما آنهایی که دارای باغ بزرگتر و یا حتی  فضای سبزها نیاز به سیستم آبپاش اتومات می باشند. استفاده از این سیستم نیاز به سرویس و یا حتی در صورت خرابی نیاز به تعمیر دارد که برای رسیدگی بهتر به گیاهان باید آن را رفع کرد.

۴-محوطه سازی با دریافت خدمات باغبانی در منزل

استفاده از فضای سبز در منزل، محل کار، ساختمان ها و… باعث جذابتر شدن آن محیط می شود. انجام این کار علاوه بر سلیقه و خلاقیت نیاز به دانش و تخصص باغبانی هم نیز می باشد. خدمات باغبانی که در محوطه سازی محیط ارائه میشود شامل موارد زیر می باشد:

 • ساخت روف گاردن
 • باغ شیشه ای
 • دیوار سبز
 • کاشت درختچه های کوچک
 • چمن پوش کردن

۵-مراقبت از گیاهان آپارتمانی

هر گیاهی طبع خاصی دارد و باید متناسب با روح آن خاک، نور و میزان آب آن را تعیین کرد و از آنجایی که با آپارتمان نشین شدن بسیاری از افراد، گل و گیاه ها هم به داخل منزل هدایت شده است. خدمات گل و گیاه در منزل و و برای باغچه آپارتمان ها خدمات باغبانی در منزل شامل موارد زیر می باشد:

 • سمپاشی و رفع انواع آفات و بیماری هر نوع گیاه
 • از بین بردن علف های هرز
 • کود دادن و زیر و رو کردن خاک آن
 • هرس کردن گیاه
 • کاشت گیاه و سبزیجات
مراقبت از گیاهان آپارتمانی، خدمات باغبانی در منزل

هر گیاهی باید متناسب با روح و نیازی که دارد میزان آب، نور و… آن تامین شود

۶-سم پاشی با دریافت خدمات باغبانی در منزل

سم پاشی معمولا برای همه ی خاک ها انجام انجام نمی شود و بیشتر برای خاک هایی میباشد که تخم علف هرز زیادی دارند و با یک آبیاری رشد می کنند. این امربا سم های علف کش پس از شخم زدن خاک انجام می شود.

۷-گلکاری در منزل

برای کاشت گل و گیاه باید خاک آن را از قبل آماده سازی کنیم که در رابطه با آن در پاراگراف های بالا توضیح داده شده است. حالا پس از آماده سازی خاک و آماده شدن برای کاشت و تزیین گل و گیاه دو مرحله پیش روی خود دارید:

 1. پس از دریافت خدمات باغبانی در منزل، باغبان با توجه به محیط و تجربه خود گل و گیاه متناسب با آن را خریداری می نماید و سپس می کارد.
 2. شما از طریق مشاوره گرفتن با یک باغبان در محل گل و گیاه مناسب را خریداری می کنید و سپس باغبان برای کاشت آن اقدام می کند.

۸-کود و خاک

کود عضوی جدا نشدنی از خاک می باشد که دو مدل کود ارگانیک و شیمیایی در بازار موجود می باشد. کود ارگانیک که خود به ۲ دسته حیوانی و گیاهی تقسیم میشود به دلیل جذب حشرات و بوی بسیار در باغچه های آپارتمانی معمولا از آن استفاده نمی شود اما در مقابل برای گرفتن نتیجه زودتر و راحتی در مصرف آن از کود شیمیایی استفاده می شود که در دریافت خدمات باغبانی در منزل می توانید این مورد را به باغبان سیار تهران یادآور شوید.

استفاده از کود و خاک در خدمات باغبانی در منزل

کود و خاک یکی از اجزای مهم گیاهان می باشد که در خدمات باغبانی در منزل رسیدگی می شود

۹-چمن زنی

چمن زنی در خانه باغ ها، فضای سبز، برج ها و دیگر مکان هایی که دارای زمین می باشند بسیار پر درخواست میباشد که در زمین های بزرگ با استفاده از ماشین چمن زنی و در زمین های کوچک که نمی توان از ماشین چمن زنی استفاده از دستگاه چمن زنی برای آن استفاده می شود.

خدمات باغبانی در منزل

با نزدیک شدن فصل نو، بسیاری از افراد درصدد این بر می آیند که با حالی خوب به استقبال بهار بروند و یکی از این حال خوب ها رسیدگی به باغچه و یا گل وگیاهان منزلشان می باشد که امروزه به دلیل شلوغی روزمرگی ها گاهی نمی توان به این مورد رسیدگی کرد. استفاده از خدمات باغبانی منازل باعث می شود تا هم به خوبی به باغ و گیاهان رسیدگی شود و هم به دیگر کارها رسید.

انجام امور باغبانی در منزل

با دریافت خدمات باغبانی در منزل گل و گیاهتان را سالم و شاداب نگه دارید

مزایای انجام خدمات باغبانی در منزل

استفاده از گل و گیاه در منزل چه کوچک باشد مثل گلدان ها و چه بزرگ باشد مثل باغ ها در حیاط خلوت باعث بهبود و محافظت از محیط زیست و ایجاد آرامش در افراد می شود. اما همانطور که می دانید برای حفظ این مزایا باید همواره به گل و گیاهان رسیدگی کرد. این امر نیاز به استفاده از خدمات گل و گیاه در منزل دارد که یک باغبان در منزل و یا محل باید به آن رسیدگی کند. دریافت خدمات باغبانی اینترنتی از فنی کارا باعث میشود تا این مزایا شامل حال شما شود:

 • دسترسی آسان به این افراد
 • نظارت و کنترل بر روند کار
 • پیدا کردن باغبان سیار فوری

میزان هزینه خدمات باغبانی

هزینه خدمات باغبانی در تهران به عوامل مختلف بسیاری بستگی دارد که می توان اطمینان داد نتیجه کار بسیار ارزشمندتر از مقدار هزینه ای که برای آن می کنید، می باشد. اما جهت اطلاع می توان گفت که باغبان های فنی کارا برای ارائه این خدمات هزینه بسیار مناسبی را اعلام خواهند کرد تا نتیجه کار برایتان بسیار خوشایندتر باشد.

اما در ادامه مواردی که در تعیین هزینه کارهای باغبانی تاثیر گذار می باشد را مشاهده خواهید کرد:

 • نوع گل و گیاه
 • متراژ باغ و یا باغچه
 • آماده سازی
 • خاک و کود استفاده شده
 • نوع خدمات ( هرس، کاشت، چمن زنی و…)

این ها مواردی می باشد که در تعیین قیمت خدمات باغبانی در منزل ارتباط مستقیم دارند اما شما می توانید پس از تماس با شماره تلفن باغبان سیار خدمات مورنیاز خود و تمامی اطلاعات لازم را بدهید تا هزینه تقریبی آن را دریافت نمایید.

محاسبه هزینه خدمات باغبانی در منازل

قیمت خدمات باغبانی در منزل با توجه به نوع خدمات و… محاسبه می شود

انجام امور باغبانی در تهران

تکنسین های فنی کارا تمامی خدمات باغبانی در منزل را در همه مناطق ۲۲ گانه تهران اعم از ارائه خدمات باغبانی غرب تهران، شمال تهران، مرکز تهران، خ دولت پاسداران، ولنجک زعفرانیه و…  به صورت فوری و با هزینه ای بسیار مناسب به تمامی همشهریان گرامی ارائه می کنند.

سوالات متداول

انجام امور باغبانی در چه زمانی مناسب است؟

به طور کلی استفاده از خدمات باغبانی در منزل در فصل رشد باید انجام شود چرا که علف هرز در این فصل بیشتر رشد می کند و باید هرس شوند.

ساعت کاری باغبان سیار تهران فنی کارا تا چند می باشد؟

باغبان های فنی کارا از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ شب خدمات گل و گیاه در منزل، باغ ها و… ارائه می دهند.

چگونه می توان به باغبان های فنی کارا اعتماد کرد؟

انجام خدمات باغبانی و شناسایی انواع آفت ها و بیماری گیاهان توسط کارشناس گیاهپزشک به طور دقیق بررسی و ارائه می شود.

دسته بندی شده در: تهران, باغبانی و سمپاشی گیاهان, خدمات فنی

ارسال نظر