ارسال آگهی

🏗خدمات اجاره جرثقیل در تهران – کرایه جرثقیل سبک و سنگین

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

در صورتی که نیاز به اجاره جرثقیل در تهران دارید و میخواهید با انجام مقایسه بین ماشین آلات سنگین مختلف و شرایط و قیمت های مختلفی که در خصوص کرایه جرثقیل دریافت می کنید، بهترین گزینه را انتخاب کنید، این صفحه از سایت فنی کارا برای شما لیستی از آگهی های افراد فنی کار فعال در زمینه ی خدمات جرثقیل اجاره ای در تهران را تدارک دیده است و می توانید با مقایسه ی آمار رضایت سنجی مشتریان قبلی هر شخص، گزینه ی مورد نظرتان را انتخاب کرده و اطلاعات تماس وی را دریافت نمایید.

راهنمای صفحه  اجاره جرثقیل درتهران

اجاره جرثقیل در تهران

جرثقیل یکی از ماشین های فوق سنگین و بسیار پرکاربرد می باشد که در بیشتر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد حتی در آتش نشانی هم به منظور جابجایی و بلند کردن اجسام در حوادث استفاده می شود. در تصادفات به عنوان جابجایی خودرو هایی که در دره ها واژگون شده اند یا اصطلاحاً چپ کرده اند استفاده می شود. زمانی که به کرایه جرثقیل نیاز پیدا کردید، می توانید با سرچ عبارت اجاره جرثقیل در همین سایت لیست بهترین افراد ارائه دهنده خدمات جرثقیل را پیدا کنید.

اجاره جرثقیل ، انواع جرثقیل و کاربردهای آن - کرایه جرثقیلدر کل جرثقیل برای جابجا کردن اجسام بزرگ و سنگین بکار می رود. جرثقیل ها انواع مختلفی دارند که در ادامه این مطلب در مورد کاربرد های جرثقیل و انواع آن صحبت خواهیم کرد. نوعی از جرثقیل ها به نام Crane در دو نوع سبک و سنگین موجود هستند که آتش نشانان از آن بهره می‌گیرند در عملیات امداد و نجات جرثقیل کاربرد زیادی داشته معمولاً بر روی پشت خودرو تجهیزاتی را بعد از کابین نصب می‌کنند که این تجهیزات عبارتند از ژنراتور تامین کننده برق اضطراری، قیچی، دستگاههای هوا رسان و همچنین سیستم ایجاد کننده روشنایی یا همان پروژکتور.

اجاره جرثقیل سبک و جرثقیل سنگین بر اساس نوع کاربری

از جرثقیل های سبک به منظور حمل جابجایی بار با وزن های 3 تن، 5 تن، جرثقیل 10 تن، 25 و 50 تن و در بعضی از بهترین ها قابلیت جابجایی بار تا وزن ۱۶۰ تن را دارند اگر به جابه جایی بار ای با وزن بالای ۱۶۰ تن را دارید، می‌توانید با اجاره جرثقیل سنگین، بار خود را جا به جا کنید. برای کرایه جرثقیل سبک یا سنگین از بین جرثقیل های دروازه ای، بازویی، جرثقیل های سبد دار (کابین دار)، سقفی و یا جرثقیل موبایل، جرثقیل های بوم بلند و جرثقیل های کفی باید با نوع کاربری که دارید، جرثقیل مورد نظر را درخواست دهید.

از جرثقیلهای سقفی برای جابجایی بار در سالنهای صنعتی یا انبارها استفاده می شود این جرثقیلها معمولاً دارای دو ریل هستند که به صورت موازی اند و بطور افقی و با محدودیت شش جهت در سالن روی ریل حرکت می کنند. جرثقیل های دروازه ای یا گنتری کرین که یک سازه جرثقیلی می باشد، به منظور بارگیری کانتینر شناور و تخلیه ی بار استفاده می گردد. معروفترین جرثقیل دروازه ای موجود در ایران zpmc می باشد.

کرایه جرثقیل سبک و جرثقیل سنگین

جرثقیل های بازویی از یک محور گردان و بوم ساخته شده است که سیستم بالا بری و کالسکه روی آن حرکت میکند قسمت گردان جرثقیل بازویی قابلیت چرخش روی یک دکل که روی زمین قرار دارد، را دارد که در واقع می‌تواند بر روی این دکل ۳۶۰ درجه چرخش داشته باشد. هچنین می‌تواند روی بخشی از سازه آن نصب شود که اغلب قابلیت چرخش تا ۱۸۰ درجه را دارد. جرثقیل موبایل دارای بازویی است که قابلیت حرکت دارد و باربری جرثقیل مبنای مرکز ثقل و پایداری می باشد.

از جرثقیل های سبد دار یا دارای کابین استفاده های مختلفی می شود از جمله برای نظافت نمای ساختمان، تعمیرات تیرهای برق، تعمیرات داخل تونل ها، هرگونه زیباسازی و تعمیرات در ارتفاعات و یا نصب بنر استفاده می شود. جرثقیل های بوم بلند پروژه های مربوط به ساختمان های بلند به کار میرود این نوع از جرثقیل ها قابلیت نصب سبد بر روی خود را دارند.

اجاره جرثقیل کفی ارزانتر از سایر جرثقیل هاست؟

جرثقیل های کفی قابلیت جابجایی کانکس، پالت را دارند، بزرگترین مزیت جرثقیل های سقفی میزان صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد چرا که در هنگام کرایه جرثقیل کفی نیاز به هماهنگی با دو ماشین کفی و جرثقیل نمی باشد، حال که با انواع جرثقیل و نوع کاربری آنها آشنا شده اید با توجه به نیازی که دارید می‌توانید جرثقیل مورد نظر را شناسایی و برای کرایه جرثقیل با مراکز اجاره جرثقیل تماس بگیرید و از خدمات جرثقیل بهره ببرید. توجه داشته باشید که قیمت کرایه جرثقیل برای هر یک از انواع جرثقیل متفاوت می باشد.

کرایه جرثقیل غرب تهران تا شرق تهران

برای اجاره جرثقیل در تهران، کرج و… می توانید از طریق همین سایت به اطلاعات تماس با ارائه دهندگان خدمات اجاره جرثقیل دسترسی داشته باشید و برای کرایه جرثقیل در غرب تهران یا کرایه جرثقیل در شرق تهران از طریق همین سایت مشخصات و اطلاعات افراد اجاره دهنده جرثقیل را مشاهده کنید. کرایه جرثقیل توسط افرادی که در این سایت آگهی آنها ثبت شده است، به صورت شبانه روزی و به صورت تضمینی انجام می شود. برای کرایه جرثقیل در نارمک، محدوده نارمک، کرایه جرثقیل در ونک، محدوده پارک وی، محدوده پاسداران، جرثقیل اجاره ای محدوده سیدخندان، محدوده هفت تیر،، محدوده شهریار، جرثقیل در کرج و… می توانید از طریق همین سایت به اطلاعات تماس با افرادی که خدمات اجاره جرثقیل را انجام می دهند، دسترسی داشته باشید.

کرایه جرثقیل غرب تهران تا شرق تهران

قیمت اجاره جرثقیل

برای برآورد قیمت اجاره جرثقیل نرخ های متفاوتی وجود دارد که بسته به عواملی چون وزن بار، ارتفاع، نوع جرثقیلی که اجاره می‌کنیم دارد مثلاً برای حمل باری با وزن یک تن و ارتفاع ۲۰ تا ۲۵ متر باید جرثقیل ۲۵ تن را اجاره کرد که هزینه آن در هر شهر متفاوت می باشد. لذا قبل از کرایه جرثقیل حتما از وزن بار و ارتفاع و نوع جرثقیلی که مورد نیاز است آگاهی کامل داشته باشید و با توجه به این پارامترها می توانید برآورد هزینه کنید و از قیمت کرایه جرثقیل اطلاع پیدا کنید.

به طور کلی سایر پارامترهای موثر در هزینه اجاره جرثقیل عبارتند از:

  • توان جابجایی جرثقیل (سبک یا سنگین بودن از نظر توان جابجایی بار)
  • ساعات کار و مدت زمانی که جرثقیل لازم است تا در اجاره باشد
  • تعداد دفعات جک زدن و میزان سختی محلی که باید آن جا جرثقیل جک بزند
  • فاصله اولیه مبدا حرکت جرثقیل تا محل مورد نظر برای اجاره
  • تجهیزات و امکانات جانبی مورد نیاز
  • فصل کار، شرایط آب و هوایی
  • و …

اجاره جرثقیل هیدرولیکی

دسته بندی شده در: تهران, اجاره جرثقیل, خدمات فنی

ارسال نظر