ارسال آگهی

تعمیر چیلرجذبی و تراکمی دراسرع وقت توسط افرادماهر

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

چیلر دستگاهی جهت سرد کردن آب برای برای سرمایش ساختمان و یا مصارف صنعتی می باشد، بنابراین بسیار مهم می باشد که برای تعمیر چیلر هنگام خراب شدن آن، به افرادی ماهر مراجعه کنید. فنی کارا با تحقیق کامل و ثبت آگهی افراد ماهر برای تعمیرات چیلر این زمینه را ایجاد کرده است تا کاربران گرامی بتوانند در سریعترین زمان ممکن با تعمیرکار چیلر در تهران تماس بگیرند و درخوست خو را ثبت نمایند.

لیستی از افراد با تجربه برای تعمیرات چیلر در تهران

کل تهران – ۲۴ ساعته
( جواد یعقوبی )
جواد یعقوبی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

شمال – شرق – غرب – ۸ صبح تا ۸ شب
( منصور بیگدلی )
منصور بیگدلی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

آنچه در ادامه این مطلب مطالعه خواهید کرد:

مشکلاتی رایج در چیلرها

برخی از مشکلات و خرابی هایی که برای چیلرها پیش می آید از متداول ترین مشکلات می باشد که در صورت مشاهده هریک از آنها باید برای تعمیر چیلر جذبی ابارا اقدام نمایید. اما مشکلات متداولی که برای یک چیلر به وجود می آید و در ادامه به بررسی برخی از آنها پرداخته ایم موارد زیر می باشد:

 • برفک زدن کمپرسور
 • روشن نشدن چیلر
 • اتصالی کردن برق چیلر
 • خنک نکردن ساختمان
 • روشن ماندن وکارکردن دائم چیلر
 • نشتی چیلر
 • خرابی کمپرسور چیلر
 • خرابی اواپراتور چیلر
مشکلات رایج در چیلر جذبی

مشکلاتی همچون نشتی، خرابی کمپرسور، دائم کار کردن و… از مشکلات رایج چیلر می باشد.

خرابی و تعمیر کمپرسور چیلر تراکمی

کمپرسور یکی از اصلی ترین اجزای چیلر می باشد و در صورت خراب شدن هم چیلر دچار نقص اساسی در عملکرد خود می شود. بنابراین تعمیر کمپرسور چیلر یکی از مهم ترین مراحل در تعمیر چیلر می باشد؛ زیرا خرابی کمپرسور معمولا به دلیل کارکرد نادرست و یا خرابی یکی از اجزای چیلر می باشد و در صورت تعمیر و یا تعویض کمپرسور چیلر، ممکن است در صورت رفع نشدن مشکل اصلی، کمپرسور دوباره دچار مشکل شود.

خرابی اواپراتور و تعمیر چیلر

خرابی اواپراتور چیلر معمولا به دلیل نشتی داخلی و یا همون مشکل در گردش آب می باشد. این نشتی به دلیل کاهش دبی عبوری می باشد که باعث یخ زدگی آب و باعث آسیب شدید به لوله های اواپراتور می شود که در اینجا برای تعمیر اواپراتور چیلر باید اقدام کرد و لوله های آن توسط تعمیر کار چیلر عوض شود.

نشتی چیلر

نشتی چیلر یکی از رایج ترین مشکلات این دستگاه می باشد که در صورت بروز این مشکل مبرد از دستگاه خارج می شود و باعث می شود که چیلر روشن نشود. یک تعمیرکار چیلر ماهر با استفاده از دانش و مهارت هایی که دارد محل نشتی را پیدا و آن را رفع خواهد کرد.

نشتی در چیلر

در تعمیر چیلر، نشتی یکی از مشکلات متداول این دستگاه می باشد.

تعمیر چیلرها در مدل های مختلف در تهران

چیلرها دارای مدل های مختلفی در انواع برندها می باشد از جمله: چیلر جذبی، چیلر تراکمی و چیلر گازی که برای تعمیرات چیلر جذبی زهش و تعمیر چیلر تراکمی که به صورت خانگی و صنعتی کاربرد دارند از روش های جداگانه استفاده می شود و یک تعمیرکار چیلر در تهران باید بتواند چیلرها را در انواع مختلف تعمیر نماید.

اما تعمیرات چیلر صنعتی به دلیل اینکه از حساسیت بالایی برخوردار می باشد باید از ماهرترین افراد برای آن استفاده شود. تعمیر چیلر در غرب تهران، شرق تهران و هر نقطه ی دیگری از تهران انجام می شود و فقط کافیست که در صورت نیاز در فنی کارا با این افراد در تماس باشید.

هزینه تعمیرات چیلر خانگی چقدر می باشد؟

هزینه تعمیر چیلر به عوامل مختلف بسیاری بستگی دارد که این موارد را در ادامه لیست کرده ایم و تعمیر کار چیلر پس از بررسی این موارد قیمت نهایی را به شما اعلام خواهد کرد. عوامل تاثیرگذار در قیمت تعمیرات چیلر تراکمی موارد زیر می باشد:

 • هزینه ایاب و ذهاب
 • نوع مشکل ایجاد شده
 • مدل چیلر
 • اجرت تعمیرکار
 • حجم کار
هزینه تعمیر چیلر

هزینه تعمیر چیلر به عوامل مختلفی مانند: مدل چیلر، حجم کار و… بستگی دارد.

تعمیر چیلر با تعمیرکاران فنی کارا

تعمیرات چیلر نیاز به دانش و تخصص بالایی می باشد و افرادی که دارای این ویژگی ها نمی باشد مانند افراد تازه کار در این زمینه می تواند در کارکرد چیلر اختلال ایجاد کند و هزینه تعمیرات را افزایش دهد و یا از عمر چیلر بکاهد؛ زیرا در صورت درست تعمیر نشدن چیلر به علاوه بر هزینه اضافی به مرور از کارایی آن کاسته می شود.

در فنی کارا افرادی که برای خدمات خود آگهی ارسال می نمایند توسط تیم پشتیبانی بررسی و پس از کسب تاییدیه های لازم در فنی کارا ثبت می شوند. بنابراین کاربران می توانند با اطمینان کامل با این تعمیرکاران تماس گرفته و در خواست خود را ثبت نمایند.

سوالات متداول در خصوص تعمیرچیلر جذبی

تعمیرکاران چیلر در فنی کارا در چه ساعت هایی خدمات ارائه می دهند؟

ارائه خدمات تعمیرات چیلر تراکمی توسط تعمیرکاران فنی کارا از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب می باشد.

در چه مناطقی از تهران می توان درخواست تعمیرکار چیلر در فنی کارا کرد؟

تعمیرکاران چیلر در فنی کارا در شرق تهران، غرب تهران، جنوب تهران و سایر نقاط دیگر شهر جهت تعمیرات چیلر جذبی آماده خدمات رسانی می باشند.

هزینه تعمیر چیلر در تهران چقدر می باشد؟

قیمت تعمیر با توجه به حجم کار، مدل چیلر، اجرت تعمیرکار، هزینه ایاب و ذهاب و نوع مشکل به وجود آمده محاسبه می شود و نمی توان قیمت مشخصی را برای آن تعیین کرد.

دسته بندی شده در: تهران, تعمیر چیلر تراکمی, خدمات فنی

ارسال نظر