ارسال آگهی

کارواش سیار تهران + ارزان و در محل

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

درخواست خدمات کارواش سیار در تهران به صورت آنلاین قابل انجام میباشد ما سعی کرده ایم در این مطلب لیست خدمات مربوط به کارواش سیار در محل را به شما معرفی کنیم و شما قادر خواهید بود در این صفحه درخواست خودر ار برای ثبت سفارش کارواش انلاین در منزل را داشته باشید.

آنچه در ادامه می خوانید:

خدمات ارائه شده در کارواش سیار تهران

قیل از درخواست کارواش سیار در محل ابتدا باید بدانید که این سرویس چه خدماتی را ارائه می دهد افرادی که آگهی آنها در سایت ثبت شده است موارد زیر را در هنگام ثبت درخواست کارواش سیار در تهران ارائه میکنند:

 • شستشوی تخصصی خودرو با مواد نانو بدون کثیفی محل
 • شستشوی تخصصی موتورشویی  با مواد نانو و بخار
 • صفرشویی داخل کابین خودرو تخصصی با دستگاه بخار و مکش همزمان برای تمیز کردن چرکابهای صندلیها و کف موکتی
 • پلیش و ریکاوری رنگ با دستگاه
 • شفاف سازی چراغهای جلو و عقب با دستگاه
 • موتورشویی با مواد نانو و بخار
 • سرامیک بدنه و شیشه
 • پلیش واکس
 •  صفرشویی با دستگاه شفاف سازی چراغ
 • موتورشویی تخصصی بخار نانو
 • ضد عفونی کردن داخل کابین خودرو با مواد ضدعفونی کننده فوق‌العاده قوی برای کشتن ویروسها در کمتر از ده دقیقه

ویژگی های درخواست کارواش سیار درتهران با فنی کارا

کاهش مصرف سوخت و کاهش خطر تصادف: با استفاده از سرویس کارواش سیار در فنی کارا نیاز به جستجو برای پیدا کردن یک کارواش خوب و در ترافیک شهری را ندارید.

صرفه جوی در مصرف آب و مواد شوینده و حفظ محیط زیست شهری: به دلیل استفاده ار بخار در شستشو شما علاوه بر صرفه جوی در مصرف آب به پاکیزگی محیط شهری نیز کمک نموده اید.

صرفه جویی در وقت: دیگر نیاز به زمان گذاشتن زیاد و ایستادن در صف کارواش نست شما می توانید هر زمان که خواستید  از خدمات کارواش سیار شبانه روزی در محل  استفاده نمایید.

عدم نگرانی از آسیب رسیدن به خودرو: افراد متخصص شستشو نگرانی شما را از اسیب رسیدن به خودرو برطرف میسازند.

پرداخت نکردن انعام: هزینه اجباری که در بیشتر کارواش ها وجود دارد و موجب آزار افراد میشود با سرویس کارواش سیار در فنی کارا از بین رفته و دیگری اجباری به پرداخت انعام نیست

انواع مدلهای شستشو در کارواش سیار در منزل

روشهای مختلفی برای شستشوی ماشین وجود دارد و افرادی که در زمینه کار میکنند به این روشها مسلط بوده و بنا به درخواست شما روش مورد نظر را برای تمیز کردن ماشین شما استفاه میکنند این روشها عبارتنداز:

۱ کارواش آب فشارقویی

کارواش سیار با آب فشار قوی این روش معمولا در کارواش سیار استفاده نمی شود و بیشتر نیار به یک مکان ثابت و تجهیرات قوی دارد. استفاده از آب فشار قوی به همراه مواد شوینده باعث تمی شدن خودرو شما میشود.

۲ کارواش اتوماتیک

کارواش اتوماتیک بدون دخالت دست و به وسیله دستگاههای مکانیزه انجام میشود. کارواش اتومات روش جدید در شستشوی ماشین میباشد. هزینه دستگاهها در ان روش زیاد میباشد.

۳ شستشوی ماشین با کارواش خانگی

کارواش خانگی در قدیم شستشوی ماشین به روش سنتی بود که هدر رفت زیاد آب را به همراه داشت اما با وجود تجهزات جدید باعث می شود که آب با فشار بالا خارج شود و به اصلاح مصرف آب را کم کند. هرچند این دستگاه کار را راحتر کرده اما در مصرف آب صرفه جویی نمیشود و صرفا تبلیغاتی برای فروش این محصولات می باشد.

4 کارواش سیار بخار

یکی از جدیدترین روشهای شستشو می باشد که از از بخار برای شستشوی ماشین استفاده میشود.افراد فنی کار کارواش سیار در محل نیز دستگاه مورد نظر را به همراه داشته  و بدون کثیفی و با سرعت بیشری ماشین شما را شستشو میدهند. در کارواش بخار نیز میتوان از مواد شوینده به همراه بخار استفاده کرد. به شستشوی ماشین با بخار کاوراش نانو یا کارواش خشک و سبز نیز گفته میشود. بیشتر از این روش در صفر شویی استفاده میشود.

کارواش سیار در تهران

شسشتوی اتومبیل بدون آب – صفر شویی و شستشوی نانو

مواردی که در کارواش سیار در محل باید به آن توجه کرد

وجود شیر آب در نزدیکی ماشین: در شستشوی ماشین با آب وجود شیر آب در نزدیکی ماشین باید در مد نظر باشد.

استفاده از مواد شوینده با کیفیت عالی: مواد سوشنده کیفیت پایین باعث ایجاد خش روی ماشین میشود

فاصله ماشین تا پریز برق: پریز برق برای جارو زدن درون ماشین وجود داشته باشد.

محیطی که در آن جا برای پارک ماشین حمل دستگاه بخار باشد: برای شستشوی ماشین به سبک کاوراش بخار بهتر است ماشین در مکانی باشید که جا برای پارک ماشین وانت سواری (پراید وانت) برای شستشوی نانو (کارواش خشک یا کارواش بخار) وجود داشته باشد.

صفرشویی اتومبیل

ارائه خدمات کارواش سیار در منزل به صورت شبانه روزی

نکات مهم هنگام خرید کارواش خانگی

اگر میخواهید خودتان در منزل اقدام کنید به شستشوی ماشین در منزل استفاده از دستگاه کارواش خانگی میتواند بسیار کمک کننده باشد بهتر است در هنگام خرید به نکات زیر دقت کنید:

وزن مناسب دستگاه: دستکاه کوچک قابل حمل را انتخاب کنید بزرگی دستگاه و سنگینی آن کار شما را با مشکل مواجه میکند.

طول کابل برق: هنگام خرید دستگاه به طول کابل منبع تغذیه دقت کنید کوتاهی آن شما را با مشکل مواجه خواهد کرد.

موتور قدرتمند کارواش خانگی: کیفیت موتور دستگاه بسیار در امر شستشو به شما کمک خواهد کرد موتور ها یضعیف کار شستشو را برای شما سخت خواهند کرد.

امکان استفاده از مواد شوینده: دستگاه ی را انتخاب کنید که امکان استفاده از مواد شوینده در ان وجود داشته باشد.

امکان شستشوی حالت های مختلف: در هنگام انتخاب دستگاه قابلیت شستشو به حالت های مختلف همچون پاشش مستقیم و پاشش های غیر مستقیم تحت زوایای گوناگون را داشته باشد.

امام نکته ای که در پایان باید به آن اشاره کرد این است که بیشتر دستگاه های کارواش خانگی هیچ صرفه جویی را در مصرف اب انجام نمیدهند و صرف تبلیغات همه موارد که درباره دستگاه گفته میشود صرفا جنبه تبلیغات دارد لذا پیشنهاد میشود برای صرفه جویی در مصرف آب و حفاظت از محیط زیست شهری  بهتر است از کارواش سیار در تهران استفاده نمایید.

دسته بندی شده در: تهران, کارواش سیار, خدمات فنی

ارسال نظر