ارسال آگهی

اجاره خودرو در تهران 🚗 با راننده و بدون راننده

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

در این مطلب ابتدا لیستی از افرادی که در زمینه اجاره خودرو در تهران فعالیت می کنند را مشاهده خواهید نمود، سپس اطلاعاتی درباره نحوه اجاره خودرو بدون راننده و با راننده و قیمت اجاره خودرو در اختیار شما قرار خواهیم داد:

آنچه در این مطلب مشاهده خواهید نمود:

اجاره خودرو در تهران با سایت فنی کارا

اگر به تهران سفر نموده اید یا اهل تهران هستید، ممکن است به اجاره خودرو نیاز پیدا کنید. زیرا آسایش و رفاه شما را بیشتر خواهد نمود. شما می توانید افرادی را که در زمینه اجاره خودرو بدون راننده و با راننده، خودروی خارجی یا ایرانی فعالیت می کنند را در سایت فنی کارا مشاهده نموده و لیست ماشین ها را ببینید و از شرایط کرایه ماشین در تهران آگاه شوید و سپس اقدام به ثبت درخواست نمایید. اجاره خودرو به صورت ساعتی، روزانه و ماهانه و برای شرایط مختلفی مانند کرایه ماشین برای عروسی، سفرهای درون شهری و برون شهری و… انجام می شود.
کرایه ماشین لوکس در تهران

مدارک لازم برای اجاره خودرو

برای اجاره خودرو چه مدارکی لازم است؟ این سوالی است که ذهن اکثر مشتریان را درگیر خود می کند. در پاسخ به این سوال باید گفت که قوانین و مدارک لازم برای اجاره خودرو در شرکت های مختلف، متفاوت است. در ادامه شرایط کلی کرایه خودرو را ذکر می کنیم اما باید بدانید که این شرایط برای شرکت های مختلف، ممکن است متفاوت باشد.

مدارک لازم برای اجاره خودرو با راننده

در صورتی که بخواهید یک خودرو با راننده اجاره نمایید، معمولا نیازی به ارائه مدارک خاصی وجود ندارد. مدارک لازم برای کرایه ماشین با راننده به صورت زیر است:

  • تحویل یک کارت شناسایی معتبر
  • پرداخت مبلغ تعیین شده برای اجاره خودرو

مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده

کرایه ماشین بدون راننده شرایط متفاوتی دارد و بسته به شرکت ارائه دهنده، فرق می کند. کل مدارکی که امکان دارد برخی از آن ها را شرکت های اجاره دهنده خودرو از شما درخواست نمایند، به شرح زیر است:

  • کارت شناسایی
  • سند ملکی یا اجاره نامه
  • چک یا سفته جهت ضمانت
  • ودیعه نقدی
  • گواهی اشتغال به کار از محل خدمت
  • اصل پاسپورت یا ویزا (برای توریست ها)

مدارک لازم برای اجاره خودرو

قیمت اجاره ماشین به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت اجاره خودرو، به عواملی مانند ساعتی، روزانه یا ماهانه بودن اجاره، با راننده یا بدون راننده بودن ماشین و مدل ماشین بستگی دارد. شرکت های اجاره دهنده خودرو، انواع مدل ماشین های ایرانی و ماشین های خارجی مانند بی ام و، سراتو، سانتافه، النترا و… را دارند و شما بسته به شرایط خود، می توانید انتخاب نمایید. با توجه به اینکه قیمت ها در شرکت های مختلف متفاوت است، بهتر است به جای جستجو درباره لیست قیمت کرایه ماشین، با فرد ارائه دهنده تماس گرفته و لیست قیمت دقیق و به روز را از خود شخص دریافت کنید.

دسته بندی شده در: تهران, اجاره خودرو, خدمات فنی

ارسال نظر