ارسال آگهی

بهترین نصاب آجر نما در تهران + دستمزد آن

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

آجر به عنوان یکی از مهم ترین و اصلی ترین متریال ساختمانی محسوب می شود که امروزه علاوه بر آجرچینی، در نماهای خارجی و داخلی ساختمان ها هم کاربرد بسیاری دارد. انجام این کار نیاز به تخصص و مهارت بالایی می باشد که یک نصاب آجر ماهر تهران به راحتی از عهده آن بر می آید و نمای جذابی را با آجر ایجاد می کند. بنابراین اگر به دنبال بهترین استاد کار آجر در فضای آنلاین می باشید، پیشنهاد می شود تا انتهای این مطلب از فنی کارا با ما همراه باشید.

آنچه در ادامه این مطلب از نصب آجر نما خواهید خواند:

ویژگی های مهم نصاب آجر نما

نصب آجر و آجر نما نیازمند مهارت خاصی می باشد و افرادی که در این زمینه مهارتی ندارند نمی توانند به خوبی استاد کار آجر نما آنها را بچینند یا نصب کنند. بنابراین اگر بخواهیم به طورکلی ویژگی هایی که یک نصاب آجر باید داشته باشد را بیان کنیم موارد زیر می باشد:

 • آجرنما کار باید با تجربه باشد.
 • نصاب آجر نسوز و انواع دیگر آجر باید با دقت و با حوصله باشد.
 • اجر نما کار باید توانایی خواندن نقشه های نما را داشته باشد.
 • درست کردن ملات را به خوبی بلد باشد.
 • پودرهای بندکشی را بشناسد و زمان مناسب استفاده از آن را پس از نصب آجرها بداند.
 • پس از اتمام کار به تمیز بودن کار و محیط اهمیت بالایی دهد.
ویژگی های نصاب آجر

آجر کاری نیازمند نصاب ماهر و متخصص می باشد

دستمزد نصاب آجر نما

تعیین هزینه نصاب آجر را نمی توان به طور مشخصی گفت؛ زیرا قیمت دستمزد آجر نما متر مربع در هر شهری متفاوت می باشد. علاوه بر آن موارد بسیاری دیگری نیز در تعیین دستمزد دخیل می باشند که در ادامه می توانید این موارد را مشاهده نمایید:

 • نحوه اجرا کردن آجر
 • ارتفاع ساختمان
 • طراحی به کار رفته در نمای ساختمان

مسلما هرچه تجربه و مهارت آجرنماکار بیشتر باشد میزان دستمزد آن هم بالاتر می باشد. اما همکاری با این افراد می تواند میزان خطا و اشتباهات را در نصب آجر نسوز و یا سایر آجرها کاهش دهد و بهترین نتیجه را دریافت کنید.

مهم تر از همه این موارد نوع آجر استفاده شده و کیفیت آن می باشد. سایت آجر آنلاین به عنوان یکی از بزرگترین مرکز فروش آجر تا امروزه توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان را در کیفیت آجر و قیمت آن کسب کند. بنابراین اگر قصد خرید آجر را دارید میتوانید به ajoronline.com مراجعه کرده و برای دریافت راهنمایی بیشتر و ثبت سفارش با کارشناسان فروش آنها در تماس باشید.

هزینه آجر کاری

قیمت دستمزد آجر کاری در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد.

نصب آجر نما در سراسر تهران

آجر نما کاری و نصب آجر نما ساختمان با چسب، ملات یا روی گچ توسط نصابان فنی کارا در سراسر نقاط تهران انجام می شود که برای همکاری با این افراد و ثبت درخواست کافیست در فنی کارا با آجر نما کار در تهران تماس بگیرید.

برای اینکه بیشتر با فرآیند نصب آجر در تهران آشنا شوید در ادامه می توانید بهترین زمانی که برای آجر کاری انتخاب می شود و کارهای بعد آن را مطالعه نمایید.

بهترین زمان آجر نما کاری

آجر چینی و یا آجر نما کاری ساختمان زمان مشخصی ندارد و می توان در هر فصلی از آجر برای به کار بردن در نمای داخلی و خارجی استفاده کرد. اما با توجه به موقعیت مکانی پروژه به طور کلی می توان گفت که فصل گرما بهترین زمان برای آجر کاری می باشد؛ زیرا در فصل زمستان به دلیل سردی هوا و یخ زدگی رطوبت دیرتر خشک می شود که این امر باعث سفیدک زدن و شوره آجر می شود.

زمان مناسب آجر کاری

بهترین زمان برای آجر نما کاری و نصب آجر در فصل گرما می باشد.

نکات مهم پس از اجرای آجر نما

بعد ازاتمام اجرای آجر در ساختمان جهت پاک نمودن گرد و غبار و بالابردن طول عمر آن بهتر است که کارهای گفته شده در زیر را انجام دهیم:

 • شستشوی آجر جهت پاک کردن مطالح باقی مانده و…
 • استفاده از نانو آجر نما برای بالا برد طول عمر آجر، شوره زدن و ضد آب کردن آن

معرفی استاد کار آجر نما در فنی کارا

نصاب آجر در فنی کارا خدمات نصب انواع آجر سنتی، نسوز، نما، سنگ آنتیک و… را در شرق تهران، غرب، شمال و سایر نقاط شهر تهران ارائه می دهند. بنابراین در صورت نیاز به استاد کار آجر نما کافیست در فنی کارا با شماره تلفن نصاب مورد نظر خود از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب تماس بگیرید.

جمع بندی

قیمت آجر نما کاری و دستمزد نصاب آجر در تهران چقدر می باشد؟

تعیین هزینه نصاب آجر را نمی توان به طور مشخصی گفت؛ زیرا نحوه اجرا کردن آجر، ارتفاع ساختمان و طراحی به کار رفته در نمای ساختمان و هر پروژه ای متفاوت می باشد. برای دریافت قیمت دقیق نصب آجر در تهران با استاد کار آجر نما مورد نظر خود در فنی کارا تماس بگیرید.

برای اینکه آجر شوره نزند و طول عمر بیشتری داشته باشد چی کاری می توان انجام داد؟

استفاده از نانو آجر نما می تواند طول عمر آجر را بالابرده و مانع از شوره زدن آن شود.

ساعت کاری افراد آجر نما کار در تهران تا کی می باشد؟

در فنی کارا افراد نصاب آجر از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب خدمات نصب آجر، سنگ آنتیک، کاشی و سرامیک و… ارائه می دهند.

دسته بندی شده در: نصاب آجر, تهران, خدمات فنی

ارسال نظر