ارسال آگهی

نصاب دزدگیر منزل و اماکن در تهران + قیمت تعمیر و نصب آن

برای جستجوی دقیق تر، می توانید محدوده ی مورد نظرتان را کلیک کنید:

غرب تهرانشرق تهرانشمال تهرانمرکز تهرانجنوب تهران

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

از مهم ترین وسایلی که امروزه در برقراری امنیت نقش پر رنگی دارد می توان به دزدگیر اماکن اشاره کرد. با پرداخت هزینه برای نصب دزدگیر منزل و سپردن آن به یک نصاب حرفه ای، در غرب و شرق تهران خود را در برابر هزینه های سرسام آور سرقت از آپارتمان یا محل کار، ناشی از این اتفاق بیمه کنید.

شماره افراد نصاب در زمینه تعمیر و نصب دزدگیر منزل و اماکن در تهران

غرب تهران – ۹ صبح تا ۸ شب
( میلاد اعتمادی )
میلاد اعتمادی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
89%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

غرب – شمال غربی – مرکز – ۸ صبح تا ۸ شب
( بهمن بیات )
بهمن بیات

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
92%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

غرب – شمال غرب – ۸ صبح تا ۱۰ شب
( مرتضی مودبی )
مرتضی مودبی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل کرج – غرب تهران – ۸ صبح تا ۸ شب
( عبدالصمد صادقی سطری )
عبدالصمد صادقی سطری

امتیازدهی مشتریان قبلی:

89%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
92%
:تمیز کار بودن
89%
:ارائه فاکتور
90%
:وقت شناسی
90%
:امتیاز کل

و اما چند اصل مهم که نباید از آنها غافل شویم:

تعمیر و نصب دزدگیر منزل و اماکن در تهران

تأمین امنیت از جمله مسائل مهمی است که قبل از وقوع حادثه، نیازمند پیشگیری و برنامه ریزی است. نصب دزدگیر یکی از راه های هدفمند برای ایجاد امنیت در آپارتمان ها، اماکن اداری، مغازه ها، محل کسب و کارهای خانگی از قبیل آرایشگاه ها و… می باشد. پیدا کردن یک تعمیرکار تخصصی و یا نصاب حرفه ای در زمینه تعمیر و نصب دزدگیر منزل و اماکن آن هم در شهر بزرگی مثل تهران بسیار دشوار است.

نصب دزدگیر منزل و اماکن

نصب دزدگیر منزل و اماکن در محل، توسط یک نصاب حرفه ای صورت می پذیرد.

شاید جالب باشد که بدانید علاوه بر دزدگیرها، دوربین های مدار بسته هم در زمینه ایجاد امنیت جزء پربازدید ترین سیستم های حفاظتی در چند سال اخیر بوده اند.
وجود کوچکترین نقص فنی در نصب و یا تعمیر دوربین ها همانند نصب دزدگیر اماکن ممکن است بعدها ما را با مشکلات جبران ناپذیری مواجه سازد؛ از این رو شما می توانید از دانش و تجربیات فنی کاران ما در زمینه نصب و تعمیر دوربین مدار بسته در تهران استفاده کنید؛ زیرا هدف ما کمک و سرویس دهی به شما در زمینه خدمات گوناگون است.

سایت فنی کارا با قرار دادن شماره و لیست افراد متخصص قدمی در مسیر برقراری امنیت برداشته و در نظر دارد شما را با برخی از خدمات قابل ارائه توسط این افراد آشنا سازد.
حال به سراغ معرفی برخی از این خدمات می رویم:

 • نصب و تعمیر دزدگیر برای مکان های عمومی و خصوصی
 •  تنظیمات دزدگیر با استفاده از نرم افزار موبایل از راه دور
 • نصب و تعمیر دوربین های مداربسته
 • ارائه کلیه لوازم جانبی دزدگیر اماکن شامل انواع سنسورهای حرکتی، مگنت، باطری، ریموت
 • نصب و تعمیر دزدگیر فروشگاه
 • تعمیر برد دزدگیر و ریموت ساختمان
 • نصاب برای انواع دزدگیر اماکن سیم کارتی
  • نصاب دزدگیر پارادوکس
  •  دزدگیر کلاسیک
  • نصب دزدگیر هگزا
  • سیستم امنیتی ماتریکس 5500
  • دزدگیر اماکن وایرلس
  • نصاب دزدگیر اسمارت -smart zx
  • دزدگیر اماکن ویزیترون
  • نصاب دزدگیر سیلکس مدل SG7
  • نصب فایو استار fivestar GSA206
چشمی بیسیم دزدگیر

چشم دزدگیر اماکن قابلیت تنظیم حساسیت دارد، تصویر نشان دهنده چشمی بی سیم دزدگیر 433 است که یک نوع سنسور تشخیص حرکت می باشد.

 دریافت نصاب دزدگیر منزل و اماکن در تهران با فنی کارا

سایت فنی کارا با سابقه چهارسال خدمات بی وقفه و شبانه روزی، سعی کرده تا امروزه بتواند در اکثر نقاط و شهر های مختلف ایران از جمله تهران در زمینه های گوناگون مانند نصب و تعمیر دزدگیر منزل و اماکن پیش قدم باشد. هم چنین در نظر دارد بهترین افراد نصاب را در نزدیکترین مناطق، به شما معرفی کند تا در اولین فرصت بتوانید مشکل خود را برطرف نمایید.

اگر ساکن شهر اصفهان هستید دیگر نگران برقراری امنیت خود و اطرافیانتان نباشید؛ زیرا ما شماره افراد متعهد و متخصص در زمینه نصب و تعمیر دزدگیر اماکن اصفهان را در اختیارتان قرار می دهیم تا فوری در محل حضور یافته و مشکل شما را بررسی نمایند.
همکاران ما از رضایت سنجی که بعد تحویل کامل کار صورت می گیرد در جریان هر گونه نقص اعم از عدم تخصص لازم، رفتار و یا هر چیزی که روند رفع مشکل را مختل نموده آگاه می شوند.

ما نهایت تلاش خود را کرده ایم که شما کاربر گرامی، مثلا برای سرویس پر درخواست تعمیر و نصب دزدگیر بدون سردرگمی و اتلاف وقت با صرف کم ترین زمان ممکن به شماره افراد نصاب دزدگیر منزل و اماکن در تهران دسترسی پیدا کنید؛ به عبارتی ثبت درخواست برای هر سرویسی را برای شما آسان نمودیم تا نخواهید راه پر پیچ و خمی را برای برقراری ارتباط با فنی کار مورد نظر طی کنید، هدف ما راحتی شماست.

نصب دزدگیر اماکن و منزل با فنی کارا

ارائه خدمات شبانه روزی نصب و تعمیر دزدگیر اماکن در تهران

برای تعمیر و نصب دزدگیر اماکن چه هزینه ای باید بپردازیم؟

 در هنگام نصب و تعمیر سیستم امنیتی باید به چند پارامتر از قبیل میزان بودجه مصرفی، نکات مورد انتظار از یک نصاب دزدگیر اماکن و ارائه کار با کیفیت توجه نمود.
خرابی قطعات دزدگیر از مهمترین عوامل تأثیر گذار بر قیمت آن می باشد زیرا باتوجه به نوسانات بازار و تاثیر آن در هزینه قطعات با افزایش روز افزون قیمت روبرو هستیم. همچنین نوع برند و مدل دزدگیر اماکن و منزل هم از عوامل تاثیر گذار می باشد.

از پرکاربردترین سیستم های امنیتی مورد استقبال مردم می توان دزدگیر پارادوکس، کلاسیک و هگزا را برشمرد که گاهی برخی از لوازم جانبی آنها نیاز به تعمیر و یا نصب دارند.
 سنسورها از وسایلی هستند که همراه با دزدگیر خریداری شده نیاز به نصب دارند؛ از جمله ی آنها می توان به سنسور خطی اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت نصب سنسوری که مثلا با دزدگیر کلاسیک به کار رفته باید با یک نصاب دزدگیر کلاسیک که به صورت تخصصی در این زمینه تجربه دارد مشورت کنید.

نصب دزدگیر اماکن در تهران

افراد نصاب دزدگیر هگزا و دیگر سیستم های امنیتی قبل از انجام کار قیمت تقریبی نصب را تخمین زده و به شما اعلام می نمایند.

برای جویا شدن از هزینه دقیق نصب دزدگیر اماکن و تعمیر آن، می توانید با افراد فنی کار ما ارتباط برقرار کرده و درصورت تمایل قبل از انجام کار حتما بابت قیمت با هم به توافق برسید تا در صورت ادامه داشتن روند کار به مشکل بر نخورید.

محل نصب سانترال دزدگیر  اماکن کجاست؟

سانترال یکی دیگر از لوازم قابل نصب بر روی دزدگیر می باشد که به صورت اتومات زمانی که سنسور خطری را احساس کرد شروع به شماره گیری می کند. محل نصب سانترال دزدگیر اماکن داخل قاب و یا در مدل های قدیمی به صورت مجزا در قسمت بالا یا پایین قرار می گیرد. 

برخی از شرکت های تولید کننده دزدگیر اماکن، محل سانترال را در قابها طوری طراحی می کنند که کلید های آن قابل دسترس باشد. بعضی مواقع ممکن است در یک مکان غیر اداری مثل فروشگاه مواد غذایی صدای آژیر ناگهان در حضور صاحب آن بلند شود در این مواقع میتوان کد مخصوص را از خود دزدگیر در نبود ریموت شماره گیری کرد تا بتوان صدا را قطع نمود.

دسته بندی شده در: تهران, نصب و تعمیر دزدگیر ساختمان و اماکن, خدمات فنی

ارسال نظر