ارسال آگهی

تعمیر کار سیار ماشین لباسشویی شیراز + در محل

تماس بگیرید

قطعا زمانی تعمیر ماشین لباسشویی شیراز نیاز شما می باشد که متوجه می شوید لباس هایتان تمیز شسته نشده، یا خشک کن لباسشویی به درستی عمل نمی کند و یا اینکه اصلا ماشین لباسشویی روشن نمی شود که بخواهد عملیات خود را شروع کند. با فنی کارا همراه باشید تا در این صفحه با اطلاعات تعمیرات ماشین لباسشویی شیراز، تلفن نزدیکترین تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیراز، تهران، اصفهان، مشهد و دیگر شهرها را دریافت کنید.

افراد تعمیرکار ماشین لباسشویی شیراز

 تعمیرکار ماشین لباسشویی شیراز با فنی کارا

شما به محض ورود به این صفحه که مربوط به تعمیر لباسشویی در شیراز است لیست تمام افرادی که در این زمینه آماده فعالیت هستند را مشاهده می کنید تمامی این افراد دارای خصوصیات زیر می باشند:

ویژگی تعمیرکار ماشین لباسشویی شیراز که آگهی خود را در سایت فنی کارا درج کرده با دقت، وقت شناس، تمیزکار، دارای برخورد اجتماعی مناسب، دارای تخصص و مهارت بالا در انجام امور، ارائه فاکتور بعد از اتمام کار است.

تعمیر ماشین لباسشویی شیراز

شما می توانید بعد از مشاهده لیست مشخصات این افراد برای مطمئن شدن انتخاب خود به قسمت نظرسنجی مراجعه کرده و نظرات دیگر کاربران را در مورد تعمیرکار ماشین لباسشویی شیراز مشاهده کنید.

تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران هم مانند شهر شیراز یکی از ده ها خدماتی است که سایت فنی کارا ارائه می دهد زیرا تیم فنی کارا معتقد است شما می توانید تنها با یک تماس کوتاه نزدیکترین تعمیرکار لباسشویی شیراز، تهران، مشهد، اصفهان و دیگر شهرها را دریافت کنید برای اینکار تنها لازم است نام فنی کارا همیشه در ذهن شما باشد!

تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی شیراز

از آنجائیکه ممکن است از ماشین لباسشویی در هفته چندین بار استفاده شود و یا حتی برای شستشوی لباس ها به دلیل اینکه افراد اطلاعات کافی ندارند برای تمامی جنس لباس ها از یک برنامه شستشو استفاده کنند، لباسشویی زودتر از عمر مفید خود ایراداتی پیدا می کند و خراب می شود.

تقریبا به دلیل اینکه قطعات زیادی در لباسشویی به کار رفته است به همان میزان هم عیب و ایرادات آن هم متفاوت است و تعمیر ماشین لباسشویی شیراز به یکی از مواردی تبدیل شده است که در سایت فنی کارا مشتریان زیادی را نیز به دنبال دارد.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز

تعمیرکار سیار ماشین لباسشویی در شیراز خدمات زیر را ارائه میدهد:

 • تعمیرات ماشین لباسشویی در شیراز 
 • نصب و راه اندازی انواع ماشین لباسشویی
 • تعمیر ماشین لباسشویی ال جی، سامسونگ، دوو، اسنوا، aeg و…
 • تعمیر ماشین لباسشویی در منزل شیراز
 • تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در شیراز
 • تعمیر درب ماشین لباسشویی
 • تعمیر موتور ماشین لباسشویی
 • تعمیر و تعویض تایمر ماشین لباسشویی
 • تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی
 • تعمیر و تعویض انواع قطعات ماشین لباسشویی درشیراز
 • تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شیراز

در سایت فنی کارا شما خدمات زیادی را مشاهده خواهید کرد تعمیر ماشین ظرفشویی، تعمیر پکیج، تعمیر یخچال، تعمیر آبگرمکن و حتی نصب داربست و اسپیس فریم! شما هر گونه نیازی که داشته باشید می توانید در سایت فنی کارا نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

از این رو برای دسترسی راحت تر شما به تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد لینک آن را در همین سایت در اختیار شما قرار داده ایم.

عیب های رایج ماشین لباسشویی

معمولا عیب هایی که در ماشین های لباسشویی به وجود می آید تقریبا در تمامی مدل ها یکسان است چرا همگی یک کار را انجام می دهند و شاید در برخی مدل های جدیدتر برنامه های شستشو و میزان هوشمندی دستگاه بیشتر باشد اما خوب همه ما میدانیم که ماشین لباسشویی اصلی ترین کاری که انجام می دهد شستشوی لباس ها می باشد.

تعمیر موتور ماشین لباسشویی در شیراز

انواع عیب های رایج ماشین لباسشویی عبارتند از:

لباسشویی آبگیری می کند اما موتور شستشو کار نمی کند

این مشکل بر اثر خراب بودن خازن به وجود می آید و پس از آبگیری موتور صدای خاصی را از خودش تولید می کند اما توان حرکت ندارد. در این قسمت چون موتور دستگاه که اصلی ترین جزء لباسشویی می باشد و نباید افراد غیر فنی در تعمیر آن دخالت داشته باشند لذا توصیه می شود حتما از خدمات تعمیر لباسشویی شیراز که در سایت فنی کارا پیش تر نیز توضیح داده شد استفاده کرده و سریعا درخواست یک تعمیرکار سیار لباسشویی در شیراز را بدهید.

تعمیرات ماشین لباسشویی در شیراز

لباسشویی عمل تخلیه آب را انجام نمی دهد

به گفته افرادی که در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی شیراز خدمت رسانی میکنند، لباسشویی به این دلیل آب های حاصل از شستشوی لباس های کثیف را تخلیه نمی کند که پمپ تخلیه ماشین لباسشویی به مشکلی برخورده است و یا لوله هایی که آب های کثیف را به خروجی منتقل می کنند ممکن است گرفته شده باشند. تشخیص دقیق این موضوع باید زیر نظر تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیراز انجام شود و یا شاید لازم باشد که پمپ تخلیه تعویض شود و یا حتی نیازی به این کار نباشد با تمیز کردن شیلنگ های تخلیه آب این مشکل برطرف شود.

تخلیه آب لباسشویی- تعمیر لباسشویی شیراز

حرکت ماشین لباسشویی در هنگام شستشوی لباس ها

از جمله دلایلی که منجر می شود ماشین لباسشویی حرکت زیادی داشته باشد تراز نبودن ماشین لباسشویی است و یا اینکه بست های ماشین لباسشویی کمی شل شده اند برای اینکار حتما با افرادی که تعمیر ماشین لباسشویی در منزل شیراز را انجام می دهند تماس بگیرید.

صدای ماشین لباسشویی به هنگام کار زیاد است

یکی از مشکلات رایج در لباسشویی که مشتریان زیادی در مورد با آن مواجه می شوند صدای زیاد ماشین لباسشویی است که اتفاقا یکی از نیاز های شدید در تعمیر ماشین لباسشویی شیراز همین موضوع می باشد که  دلایل مختلفی مانند: خراب بودن یاتاقان، شکسته بودن نظام نگه دارنده درام، غیر استاندارد بودن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی،خراب بودن تسمه ماشین لباسشویی، هیتر ماشین لباسشویی باعث می شوند که لباسشویی به هنگام کار سر و صدای زیادی داشته باشد.

علت صدای زیاد لباسشویی- تعمیر لباسشویی در منزل شیراز

معمولا افرادی که هیچ گونه آشنایی با قطعات ماشین لباسشویی ندارند تشخیص این عیب ها برایشان قطعا سخت خواهد بود فنی کارا به شما پیشنهاد می دهد که حتما از تعمیرکار ماشین لباسشویی در شیراز کمک بگیرید زیرا تمامی این افراد دوره های تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی را گذرانده اند و طی تجربه سالیانه ایی که بر اثر تست و خطا به دست آورده اند به افراد ماهر و دارای تخصص در زمینه تعمیر لباسشویی در شیراز تبدیل شده اند.

تعمیر انواع لباسشویی در شیراز

متوقف شدن و یا خاموش شدن ماشین لباسشویی در حین کار

برای بررسی کردن این قسمت بعد از اینکه تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی در منزل اقدام کرد متوجه خواهید شد که با توضیحاتی که برای شما ارائه می دهد علت این موضوع بر اثر موارد زیر بوده است:

 • قطعی اتصالات برق یا خرابی پریز و دو شاخه
 • ایراد در موتور ماشین لباسشویی
 • خرابی زبانه و قفل درب
 • خرابی تایمر لباسشویی
 • خرابی شیر برق ورودی آب
 • خرابی میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی

دسته بندی شده در: شیراز, تعمیر ماشین لباسشویی, خدمات فنی

ارسال نظر