ارسال آگهی

🔑کلید سازی سیار و شبانه روزی در شیراز

تماس بگیرید

کلید ساز سیار در شیراز جزو مشاغلی است که قطعا هرکس ممکن است به آن نیاز داشته باشد. در این مطلب می‌توانید به شماره تماس فنی کارهایی که در کلید سازی شبانه روزی در شیراز فعالیت دارند و نیز به اطلاعات فعالان قفل سازی و افراد نصاب قفل دست پیدا کنید که به صورت 24 ساعته در تمامی زمینه های مربوط به کلید سازی مشغول به کار هستند.

لیست افراد قفل ساز و کلید ساز در شیراز

قفل و کلید تمام خودروها انجام میشود – کل شیراز – ۲۴ ساعته
( محمدرضا کشاورز )
محمدرضا کشاورز

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

لیست عنوان های مهم این مطلب:

کلید سازی شبانه روزی در شیراز

قیمت کلید سازی در شیراز

خدمات قفل سازی در شیراز

روش کار نصاب قفل و کلید ساز سیار شیراز

کلید سازی شبانه روزی در شیراز

شما ممکن است در موقعیتی گیر کنید که به خدمات کلید سازی در شیراز نیاز پیدا کرده باشید یا نیاز پیدا کنید. در این مواقع، منبعی که فنی کارهای مختلف مثل متخصصان کلید سازی شبانه روزی در شیراز را معرفی کند، ضروری به نظر می رسد.

فنی کارا با ارتباط گرفتن با متخصصان مختلف در شیراز، اطلاعات چندین کلیدساز را نیز گردآوری و منتشر کرده است تا شما به راحتی بتوانید با آن ها ارتباط بگیرید و خدمات دریافت کنید. خدماتی که این افراد در سایت ارائه میکنند عبارتند از:

 • کلیدسازسیار شیراز
 • کلید ساز شبانه روزی شیراز
 • تعمیر انواع قفل های درب ضد سرقت
 • بازکردن انواع درب ضد سرقت
 • بازکردن قفل انواع ماشین های داخلی و خارجی
 • قفل سازی در شیراز 24 ساعته
 • بازکردن درب گاو صندوق
 • نصب انواع قفل دیجیتال
 • و…

قیمت کلید سازی در شیراز

شما در هیچ سایت یا منبعی نمی توانید نرخ ثابتی برای خدماتی مثل قفل سازی و کلید سازی در شیراز یا هر جاری دیگر کشور بیابید. اما می توانید عوامل مؤثر بر هزینه یا قیمت کلید سازی در شیراز را در همین مطلب بخوانید و خودتان برآوردی حدودی انجام بدهید. هزینه تعمیر یا تعویض چه نوع قفل هایی چه تفاوت هایی با دیگر مدل ها دارد؟

قفل‌های پیچیده نیاز به انجام خدمات بیشتری دارد. قفل‌های امروز بیشتر دیجیتالی هستند که نسبت به قدیمی‌ها تفاوت بسیار زیادی دارند. این نوع قفل‌ها ساختار به خصوصی دارند و هر نوع دستکاری بدون هیچ گونه دانش علمی می‌تواند باعث آسیب بیشتری به آن‌ها شود. برای همین هرچه پیچیدگی قفل بیشتر باشد، هزینه تعمیر آن بیشتر است.
قفل‌های با جنس سخت‌تر نیاز به فعالیت بیشتری برای تراشکاری دارند که این به معنای هزینه بیشتر است. تعمیر قفل‌های چدنی نیازمند فعالیت زیادی دارد.

تعداد کلید و قفل دیگر عاملی است که روی هزینه کلیدسازی تأثیرگذار است. البته افراد همیشه یک نوع قفل دارند؛ اما در مواقعی که تعداد کلید بالا باشد، هزینه آن بیشتر خواهد شد.

زمانی که شما با کلید ساز سیار شیراز تماس بگیرید و درخواست کمک کنید، خواهید دید فاصله کلید ساز با شما یکی از عواملی است که به صورت غیرمستقیم روی هزینه کلیدسازی تأثیرگذار است. در مواقعی که شما آخر شب‌ها نیاز به خدمات کلید سازی در شیراز داشته باشید و از آنجا که شب‌ها ساعت کاری کلیدسازی نیست، برای همین هزینه بیشتری باید بر اساس عرف پرداخت کنید. اگر کلیدساز به محل شما مراجعه کند، هزینه ایاب و ذهاب هم روی فاکتور اضافه خواهد شد.

کلید سازی در شیراز هم به اندازۀ تمام مشاغل شیراز اهمیت دارد. شما تصور کنید در یک روز سرد یا یک روز گرم در هوای تفتیده شیراز سوئیچ ماشین تان را داخل خودرو جا بگذارید. حال، کافی است مهمانی عزیز یا خانواده همراه شما باشد. موقعیت‌های خاص‌تر را هم می‌توانید در نظر بگیرید؛ مثل وقتی که کودک همراهتان است و نمی‌ توانید منتظر کلیدساز بمانید یا در خیابان ها دنبال کلید سازی بگردید. اتفاقی که در چنین موقعیت هایی بیش از هر چیز برایتان مهم است، یک فنی کار کلید ساز است که فوری و با تجهیزات کامل به محل موردنظر شما بیاید و با قیمت و هزینه مناسب، کارتان را انجام دهد.

قطعا موقعیت های دیگری هم هست؛ مثل جا گذاشتن کلید محل کار یا انبار در داخل و بستن در و ماندن در بیرون. خسارتی که در این مواقع به مال شما وارد می شود یک طرف، حیثیتی که از شما ممکن است خدشه دار شود، از طرف دیگر، اهمیت دسترسی داشتن به کلید سازی سیار در شیراز را چندبرابر می کند.

 

خدمات قفل سازی در شیراز با فنی کارا

به طور کلی شما اگر جزو یکی از این دسته باشید، به شماره تماس و خدمات قفل سازی در شیراز نیاز دارید:

 • وقتی قفل های درِ خودرو که ممکن است امنیت کافی نداشته باشد. در این مواقع باید برای قفل های خودرو فکری بردارید.
 • وقتی در منزل آپارتمانی زندگی می کنید و در آپارتمان شما رفت و آمد زیاد است و امنیت کم. درب های ضد سرقت یکی از راه حل های شماست. یک راه حل هم تقویت ایمنی قفل های درهاست.
 • وقتی شما صاحب خانه یا صاحب مغازه باشید و مستأجرتان عوض شده باشد. شاید به نظر بیاید بهتر است در این مواقع قفل جدید بخرید و آن را با قفل قدیمی عوض کنید؛ اما این نگاه چندان درست نیست. شما می توانید بدون عوض کردن قفل و هزینۀ زیاد، صرفاً با تعویض توپی قفل یا تغییر تنظیمات آن، یک کلید جدید برای آن درست کنید. برای انجام این کارها به خدمات قفل سازی در شیراز نیاز دارید.

روش کار نصاب قفل و کلید ساز سیار شیراز

نصاب قفل و کلید ساز سیار شیراز ابتدا با حضور در محل موردنظر شما، قفل درب را بررسی می کنند که آیا روی درب مورد نظر جایگاه خوب و کافی برای نصب قفل جدید هست یا خیر.نکتۀ دیگری که برای قفل سازها مهم است، این است که قفل قبلی هنوز قابل استفاده هست یا نه.

کاربرد قفل هم مهم است. اینکه قفل برای درب کارخانه باشد، یک نوع قفل را می طلبد. اینکه قفل برای درب سوله یا انبار لازم است، به استحکام، شکل و قیمت آن هم اثر مستقیم دارد. گاهی برای قفل سازی و نصب قفل به دستگاه های پیشرفته نیاز است. دادن اطلاعات قبل از آمدن نصاب قفل مهم است. بعضی افراد نصاب قفل و افراد کلید ساز سیار شیراز به صورت 24 ساعته فعالیت می کنند و بعضی نه. توجه به این نکته هم مهم است.

دسته بندی شده در: شیراز, کلیدسازی, خدمات فنی

ارسال نظر