ارسال آگهی

ماهرترین نصاب پرده مشهد؛ دوخت و نصب انواع پرده ✅

تماس بگیرید

تماس بگیرید

امروزه در بازار شاهد انواع مختلف زیادی از پرده ها برای منزل و محل کار می باشیم که هرکدام متناسب با دکوراسیون داخلی، زیبابی خاصی به محیط می دهد. اما برخی از پرده ها به راحتی پرده های ساده نصب نمی شوند و نیازمند برخی ابزارها و مهارت هایی می باشد که یک نصاب پرده مشهد باید از آن برخوردار باشد. بنابراین چنانچه می خواهید هریک از انواع پرده های زبرا، پانچی، ریلی، شید رومن و… را نصب کنید، برای راحت تر و سریعتر شدن کار نیاز است که از یک نصاب پرده کمک بگیرید. در فنی کارا می توانید نزدیکترین نصاب، پرده دوز و پرده شویی به منطقه خود را در مشهد پیدا نمایید و درخواست خود را با تماس با آنها ثبت نمایید.

لیستی از افراد نصاب پرده در مشهد

داخل شهر مشهد – ۹ صبح تا ۹ شب
( جواد گلمکانی )
جواد گلمکانی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

97%
:نحوه برخورد
96%
:تخصص فنی
95%
:تمیز کار بودن
95%
:ارائه فاکتور
94%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

کل مشهد – ۷ صبح تا ۱۲ شب
( علی دشتبانی شاندیز )
علی دشتبانی شاندیز

امتیازدهی مشتریان قبلی:

97%
:نحوه برخورد
96%
:تخصص فنی
96%
:تمیز کار بودن
94%
:ارائه فاکتور
94%
:وقت شناسی
95%
:امتیاز کل

آنچه در ادامه از این مطلب خواهید خواند:

خدمات متنوع نصاب پرده مشهد در فنی کارا

افراد نصاب پرده در فنی کارا نه تنها خدمات نصب انواع پرده در مدل های مختلف را ارائه می دهد بلکه می توانید از خدمات زیر هم نیز با قیمتی بسیار مناسب استفاده نمایید:

  • پرده شویی و شستشوی پرده در مشهد
  • پرده دوزی مشهد

تمامی این خدمات برای انواع پرده ها از جمله، پارچه ای، زبرا، برقی، کرکره ای، شید و… ارائه می شود. همچنین علاوه بر نصب پرده، نصب چوب پرده های ساده و نصب پرده بست های دیواری هم نیز انجام می شود. 

پرده دوزی و پرده شویی در مشهد

ارائه خدمات متنوع توسط نصاب پرده در مشهد

قیمت نصب پرده در مشهد

هزینه نصب پرده مشهد را نمی توان به طور دقیقی اعلام کرد؛ زیرا قیمت آن وابسته به عوامل مختلفی می باشد که با توجه به آنها قیمت نصب پرده در مشهد مشخص می شود. این عوامل شامل موارد زیر می باشد:

  • متراژ پرده
  • سختی کار ( جزئیاتی که در نصب پرده وجود دارد)
  • تجهیزات به کار رفته برای پرده
  • اجرت نصاب پرده مشهد

نصب پرده در مشهد را به متخصصش بسپار

تنوع زیاد در پرده ها باعث شده است تا دیگر نصب آن به راحتی و سادگی پرده های قدیمی نباشد. نصب کردن پرده به تنهایی به خصوص پرده ای امروزی که هرکدام روش نصب خاص خود را دارد، باعث می شود که نه تنها نتوانیم آن را نصب کنیم بلکه خرابی هایی را هم ایجاد کنیم. بنابراین بهترین راه این است که از یک نصاب پرده کمک گرفته شود.

فنی کارا با ایجاد کردن زمینه ای برای ارتباط بین مشتری و نصاب پرده ریلی، کرکره ای، زبرا و.. باعث شده است تا افراد بتوانند با صرفه جویی در زمان خود در کمتر از ۵ دقیقه بهترین نصاب ها را پیدا نمایند.

نصاب پرده در مشهد

نصب پرده مشهد توسط بهترین نصاب پرده در فنی کارا

نصاب پرده مشهد را در فنی کارا بیابید

نصابان پرده در فنی کارا با گذر کردن از برخی مراحل توانسته اند که آگهی خود را در این سایت ثبت نمایند که یکی از این مراحل داشتن مهارت و تجربه کافی در این زمینه می باشد. علاوه بر آن فنی کارا با قرار دادن میزان رضایت بخشی سایر مشتریان در پروفایل هریک از نصاب ها این امکان را ایجاد کرده است تا افراد بعدی بتوانند به راحتی بهترین نصاب پرده را انتخاب کنند. بنابراین برای استفاده از خدمات نصب پرده مشهد می توانید با خیالی آسوده از خدمات این افراد استفاده نمایید.

همچنین برای شستشوی پرده در مشهد به صورت تخصصی می توانید در فنی کارا با شماره تلفن نصاب پرده تماس گرفته و درخواست خود را برای پرده شویی ثبت نمایید.

پرده شویی و نصب پرده در سراسر مشهد

خدمات نصب، پرده شویی و پرده دوزی توسط نصاب های پرده در فنی کارا در انواع مدل ها در همه نقاط مشهد ارائه می شود که نصاب پرده الهیه مشهد، نصاب پرده مشهد ابوطالب، نصاب پرده مشهد قاسم آباد و پرده دوزی در قاسم آباد، نصاب پرده پیروزی مشهد و در سایر نقاط مشهد خدمات خود را با قیمتی مناسب ارائه می دهد.

نصب کردن پرده در مشهد

ارائه خدمات نصب پرده در سراسر مشهد

سوالات متداول در خصوص نصاب پرده مشهد

هزینه نصب پرده در مشهد چقدر می شود؟

قیمت نصب پرده مشهد به عواملی همچون: متراژ پرده، تجهیزات به کار رفته، سختی کار و اجرت نصاب وابسته می باشد.

آیا خدمات نصب و دوخت پرده های برزنتی هم در مشهد انجام می شود؟

بله. در فنی کارا برخی از افراد خدمات دوخت و نصب پرده های برزنتی را هم ارائه می دهند که برای ثبت درخواست کافیست با آنها تماس بگیرید.

ساعت کاری افراد نصاب پرده مشهد تا کی می باشد؟

نصاب های پرده در فنی کارا از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب خدمات نصب، پرده دوزی و پرده شویی در مشهد را ارائه می دهند.

دسته بندی شده در: مشهد, دوخت و نصب پرده, خدمات فنی

ارسال نظر