ارسال آگهی

تعمیرات تخصصی هواساز در مشهد | شماره تعمیرکار هواساز مشهد

تماس بگیرید

تماس بگیرید

هواساز به دستگاهی گفته می شود که امروزه به بهبود عملکرد سرمایش و گرمایش خانه ها کمک بزرگی می کند.در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر هواساز درمشهد شماره تعمیرکار هواساز مشهد ارائه خدمات  تعمیرات تخصصی هواساز در مشهد و سایر نکات مربوط به هواساز میتوانید با ما همراه باشید و مطالب این صفحه را دنبال کنید.

تعمیرکار هواساز در مشهد

کل مشهد – ۸ صبح تا ۱۲ شب
( مسعود کرامتیان )
مسعود کرامتیان

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

مطالب تعمیرات هواساز در مشهد به شرح زیر است برای مراجعه سریعتر به مطالب کافیست روی آنها کلیک کنید:

خدمات تعمیرات هواساز در مشهد

شما هنگامی به خدمات تعمیر هواساز در مشهد نیاز دارید که متوجه می شوید هواساز شما بسیار پر سر و صدا است و یا اینکه هوای خنک را به جریان نمی اندازد و در زمستان نیز گرمایش لازم را برای فضای خانه به جود نمی آورد تمامی این مشکلات می تواند در زمان خودش آزاردهنده باشد از این رو فنی کارا نزدیکترین تعمیرکار هواساز در مشهد را به شما معرفی میکند.

تعمیرات هواساز در مشهد

انواع خدماتی که تعمیرکار هواساز مشهد انجام می دهد عبارتند از:

 • تعمیرات هواساز در مشهد تمامی مدل های هواساز
 • نصب و راه اندازی سیستم های تهویه مطبوع، هواساز
 • نصب هواساز خانگی، آپارتمانی، ساختمانی، سردخانه ها، مراکز اداری و تجاری
 • تعمیر کمپرسور هواساز، پمپ، سرسیلندر، ترموستات، پرشر سوئیچ و تمامی تجهیزات هواساز در مشهد
 • شستشوی و اسیدشویی تمامی مدارات هواساز 
 • تعمیرات تمامی برندهای هواساز سامسونگ، ال جی، هایژیک، ایرواشر، گودمن، سازی پویا، ساراوال و… در مشهد

ضمن اینکه باید ذکر شود فنی کارا خدماتی که ارائه می دهد بسیار گستره تر از این مواردی است که ذکر شده و شما با انتخاب تعمیرکار هواساز در مشهد می توانید با خیال راحت هواساز خود را تعمیر کرده و نتیجه آن را مشاهده کنید.

تعمیرکار هواساز در مشهد

 سایت خدماتی FaniKara خدمات متنوعی در زمینه فنی دارد به علاوه اینکه این خدمات محدود به یک شهر نمی باشد و شما می توانید در هر جایی که هستید و در هر زمان فنی کار خود را درخواست بدهید برای نمونه اگر نیازمند دریافت خدمات سرویس و تعمیر هواساز در تهران هستید می توانید بر روی لینک کلیک کنید تا مشخصات تعمیرکار هواساز در تهران به شما نشان داده شود.

درخواست تعمیرکار هواساز در مشهد با سایت فنی کارا

تعمیرکار هواساز در مشهد در سایت فنی کارا فردی است که با انتشار آگهی خود در فنی کارا آماده فعالیت در هر زمان و هر مکانی می باشد و دارای خصوصیاتی از این قبیل می باشد:

 • دارای روابط اجتماعی مناسب، برخورد خوب، خوش قول و منظم
 • تعهد کاری بالا و دارای تخصص و مهارت در تعمیر هواساز مشهد
 • قیمت خوب و منصفانه برای تعمیرات هواساز در مشهد
 • ارائه فاکتور به مشتری برای تمامی کارهای انجام شده
 • و…

شما می توانید در صورت نارضایتی در هریک از موارد بالا و یا اینکه در صورت داشتن مشکل در موردی خاص و یا سوال داشتن در هر زمینه ای با برقراری تماس به پشتیبانی سایت فنی کارا مشکل خود را بیان کرده تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

تعمیر کار هواساز مشهد

همچنین می توانید قبل از انتخاب تعمیرکار هواساز مشهد به قسمت نظرسنجی مراجعه کرده و تمامی نظرات مشتریان را به در قالب چندین مورد مهم مشاهده کنید تا با خیال راحت تری نسبت به تعمیر کار مشهد اقدام کنید.

علت روشن نشدن هواساز

هواساز یکی از اصلی ترین دستگاههای تهویه مطبوع می باشد وجود مشکل در هریک از این قطعات باعث اختلال در عملکرد کلی هواساز می شود و نیاز به یک تعمیرکار هواساز در مشهد می باشد که به راحتی می تواند نسبت به تعمیر آن اقدام کند.  اجزای اصلی یک هواساز عبارتند از:

 • کانال تغذیه
 • محفظه فن
 • لرزه گیر
 • کویلهای سرمایش و گرمایش
 • محفظه فیلتر
 • کانال رفت و آمد هوا

یکی از رایج ترین مشکلاتی که در هواساز وجود دارد این است که دستگاه روشن نمی شود در این حالت باید ابتدا برق ورودی و برق ترموستات چک شود و از آنجائیکه در همه هواسازها یک کلید داخلی برای قطع و وصل کردن جریان برق وجود دارد احتمال دارد مشکل از این قسمت باشد.

روشن نشدن هواساز- تعمیر هواساز در مشهد

ممکن است دریچه روی دمنده هواساز بسته شده باشد و معمولا در بیشتر هواسازها باز بودن دریچه ها باعث قطع شدن خودکار جریان برق می شود می توان با بررسی کردن دریچه ها از این موضوع اطمینان پیدا کرد که دریچه ها هم بسته هستند.

اما اگر تمامی راههای گفته شده بررسی شد و باز هم هواساز روشن نشد قبل از اقدام به دستکاری خودسرانه توصیه می شود حتما از یک تعمیرکار هواساز در مشهد کمک گرفته شود.

دلیل باد گرم زدن هواساز در تابستان

کانال رفت و برگشت هوا در هواساز همانطور که از نامش پیداست در تابستان هوای گرم را از محیط گرفته و بعد از ورود به کانال هوای مطبوع و خنک را به فضای خانه بر میگرداند. بسیاری از مشکلاتی که در هواساز باعث می شود تا مشتریان به یک تعمیرکار هواساز در مشهد مراجعه کنند همین گرم بودن باد است که باید برای رفع این مشکل ابتدا باید مسیرهای رفت و برگشت چک شود تا چیزی بر سر راه کانال رفت و برگشت هواساز قرار نگرفته باشد و از همه مهمتر اینکه تمیز باشد.

علت باد گرم هواساز- تعمیرات هواساز در مشهد

می توان با سرویس کردن دوره ای هواساز از بروز خیلی از مشکلات جلوگیری کرد یکی از راههای رفع عیب باد گرم زدن هواساز سرویس کردن فیلتر هوا می باشد البته که دلیل دیگری نیز برای باد گرم زدن هواساز وجود دارد و آن ممکن است کم شدن گاز دستگاه باشد که تماس با یک تعمیر کار هواساز در مشهد این مشکل برطرف می شود.

علت رطوبت زدایی نکردن هواساز

اگر هواسازی خریداری کرده اید که بیش از حد بزرگ می باشد و برعکس فضای خانه کوچکتر می باشد بهتر است بدانید که در چنین شرایطی هواساز نمی تواند به درستی رطوبت زدایی کند به طور مداوم قطع و وصل می شود در اصل دلیل این است که به دلیل بزرگ بودن هواساز و کوچک بودن محیط هوا قبل از اینکه به ترموستات برسد و ترموستات عملیات خودش را انجام بدهد سریعا گرم می شود.

با کمک گرفتن از تعمیرکار هواساز در مشهد می توان کندانسور آن را تعویض کرد یا در شرایطی که کندانسور اندازه نرمالی دارد و باز هم رطوبت زدایی انجام نمی شود باید ابتدا همه منافذ بسته شوند و از رطوبت زدای مکمل استفاده شود.

رطوبت زدایی نکردن هواساز- تعمیر هواساز مشهد

دسته بندی شده در: مشهد, تعمیر هواساز, خدمات فنی

ارسال نظر