ارسال آگهی

اجاره ماشین در کیش 🚗

در این محتوا بنا داریم اطلاعاتی مانند مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش، قیمت اجاره خودرو و شرایط آن را در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم.

آنچه در این محتوا مطالعه خواهید نمود:

اجاره ماشین در کیش با سایت فنی کارا

اگر تصمیم دارید به کیش سفر نموده و تعطیلات خود را در این جزیره زیبا بگذرانید، می توانید از خدمات متعددی که در جزیره کیش ارائه می شود، استفاده کنید. یکی از این خدمات اجاره خودرو های لوکس خارجی و با کیفیت است. شما می توانید با مراجعه به افراد اجاره دهنده ماشین در کیش، خودروی مدنظر خود را انتخاب نموده و به طور روزانه یا سالیانه آن را اجاره نمایید. سایت فنی کارا تلاش نموده است در جهت رفع دغدغه های شما عزیزان گامی بردارد و لیستی از مناسب ترین افراد اجاره دهنده ماشین در کیش را به شما ارائه کرده است. شما می توانید قبل از شروع سفر خود با این افراد تماس گرفته و رزرو را انجام دهید. بدین ترتیب ماشین را جلوی فرودگاه یا درب هتل خود، تحویل خواهید گرفت.
خدمات اجاره ماشین در کیش

مدارک لازم برای اجاره خودرو در کیش

افراد اجاره دهنده ماشین در کیش، ماشین ها را بدون راننده اجاره می دهند. ماشین هایی که اجاره می کنید نیز ماشین های خارجی مانند اسپورتیج، توسان، النترا، سراتو و… می باشند. ضمن اینکه خودرو ها دارای بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث هستند، که خیال شما را بابت اجاره راحت می نمایند. در ادامه مدارکی که معمولا برای اجاره ماشین در کیش لازم است را ذکر خواهیم کرد:

  • کارت شناسایی معتبر
  • گواهینامه
  • چک یا سفته برای ضمانت یا بیعانه
  • پرداخت مبلغ تعیین شده برای اجاره خودرو
  • پرداخت مبلغی جهت خلافی های احتمالی خودرو – در صورتی که در زمان استفاده از ماشین، خلافی نداشته باشید، این وجه به شما بازگشت داده خواهد شد.
  • هزینه بنزین ماشین نیز به عهده فرد اجاره کننده می باشد.

پس از ارائه مدارک لازم، قراردادی بین شخص اجاره دهنده خودرو و شخص دریافت کننده، نوشته می شود تا خیال هر دو طرف راحت باشد.
مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش

قیمت اجاره ماشین به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت اجاره ماشین به عواملی مانند مدل ماشین و تعداد روزهایی که خودرو را اجاره می کنید و زمانی که سفر می کنید، بستگی دارد. طبیعی است که در زمان های اوج سفر، قیمت ها بالاتر از همیشه بوده و در زمان هایی که مردم کم سفر می کنند، اکثر مجموعه ها تخفیفات خوبی قائل می شوند. ضمن اینکه باید دقت کنید که از کدام مجموعه ماشین کرایه می کنید، چون قیمت ها مقداری با یکدیگر تفاوت دارد. قابل ذکر است، به این دلیل که در کیش فقط ماشین های لوکس اجاره داده می شوند، قیمت ها یقینا بالاتر از سایر شهرهایی است که ماشین های ساده تر نیز ارائه می نمایند.

دسته بندی شده در: کیش, اجاره خودرو, خدمات فنی

ارسال نظر