ارسال آگهی

امداد خودرو کرمانشاه + شماره تماس شبانه روزی

تماس بگیرید

تماس بگیرید

شما در حال خواندن مطلبی هستید که در آن دربارۀ این موضوعات صحبت شده است: امداد خودرو و یدک کش ماشین کرمانشاه، ، شماره تماس یدک کش شبانه‌روزی و حمل ماشین در کرمانشاه. امیدواریم مورد رضایت شما قرا گیرد.

شماره افراد یدک کش کرمانشاه

فقط داخل شهر کرمانشاه – ۸ صبح تا ۱۰ شب
( حمزه دولتیاری کیا )
حمزه دولتیاری کیا

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

کل کرمانشاه – ۷ صبح تا ۱۲ شب
( علیرضا مهدی پور )
علیرضا مهدی پور

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

در این مطلب چه می‌خوانید؟

1. چرا به استفاده از یدک کش ماشین در کرمانشاه نیاز دارید؟

2. لیست خدمات امداد خودرو کرمانشاه با فنی کارا؛

3. اقدامات لازم قبل از درخواست یدک کش و ماشین حمل خودرو 

4. شاخص‌های انتخاب یدک‌کش و ماشین حمل خودروی مناسب

5. مزایای فنی کارا در ارائۀ خدمات امداد خودرو و یدک کش ماشین در کرمانشاه.

چرا به استفاده از  یدک کش ماشین در کرمانشاه نیاز دارید؟

در مواقعی خودروی شما خراب می‌شود، شما هیچ‌گونه آمادگی خاصی ندارید. شاید عجله هم داشته باشید و قرارهای مهمی را هم گذاشته باشید. ممکن است همراه خانواده یا اشخاص مهمی باشید. احتمالات زیاد دیگری هم هست که باعث می‌شود شما در چنین مواقعی فقط به دنبال راه چاره‌ای بگردید تا خودروی شما سریعاً به تعمیرگاه منتقل شود و خودتان بتوانید به کارهایتان برسید.

هدف از نوشتن این مطلب هم همین است که وقتی شما در کرمانشاه برای تعمیر یا حمل خودرویتان از نقطه‌ای به نقطه‌ای دیگر به خدمات‌ دهنده‌ای در این زمینه نیاز داشتید، باید مرجعی باشد که به‌راحتی بتوانید به مشخصات و اطلاعات موردنظرتان دسترسی پیدا کرده، با آن‌ها تماس بگیرید و نیازتان را برآورده کنید.

فنی کارا در بسیاری از شهرهای ایران این خدمات را ارائه می‌دهد. برای ثبت درخواست حمل خودرو تهران و خدمات یدک کش کرج روی لینک‌های هرکدام کلیلک کنید

فنی کارا در امداد خودرو کرمانشاه

شماره یدک کش‌های خودرو کرمانشاه که با فنی کارا تعامل دارند، در اختیار شما قرار می‌گیرد تا خدمات حمل خودرو را برای شما انجام دهند. نکته اینکه این یدک‌کش‌ها در قالب فعالیت آزاد با ما کار می‌کنند.

همچنین، در این بین می‌توانید برای حمل ماشین‌تان با جرثقیل از همکاران ما کمک بخواهید.

فرقی نمی‌کند شما ماشین معمولی داشته باشید یا لوکس. ما تلاش می‌کنیم شماره ماشین‌برها و یدک ماشین‌های لوکس در کرمانشاه را نیز در اختیار شما قرار دهیم.

اگر نیاز داشته باشید حمل ماشین شما با تریلی انجام شود، می‌توانید در بین خدمات‌دهنده‌های فنی کارا در همین صفحه آن را بیابید؛ مخصوصاً اگر قصد داشته باشید خودرو صفر حمل کنید.

انواع مختلف خودروبرها برای انواع وسایط نقلیه اعم از کامیونت، نیسان، سواری و… در اختیار شماست.

اقدامات لازم قبل از درخواست یدک کش و ماشین حمل خودرو

اگر به نتیجه رسیدید لازم است خودروی شما حمل شود، بهتر است خودتان تا قبل از آمدن یدک‌کش با چند تعمیرکار تماس بگیرید، طرح موضوع کنید مشاوره بگیرید و با شناخت بیشتری از تعمیرکارها مقصد یدک کش ماشین‌تان را مشخص کنید.

اگر خودروی شما در یک روز تعطیل یا ساعتی از شب خراب و خاموش شده است، فقط به دنبال آدرس و مشخصات تعمیرگاه‌های شبانه‌‎روزی بگردید و یدک‌کش را برای رفتن پیش یکی از آن‌ها هدایت کنید.

حال ممکن است بپرسید: برای انتخاب یدک‌کش خوب، چه معیارهایی داشته باشیم؟ در زیر به چند مورد اشاره می‌کنیم.

شاخص‌های انتخاب یدک‌کش و ماشین حمل خودروی مناسب

ما در فنی کارا بنا داریم تمام شهرهای ایران را پوشش دهیم؛ به همین دلیل تعرفه‌های تک‌تک شهرها را در اختیار نداریم که به شما اعلام کنیم قیمت یدک‌کش در کرمانشاه چقدر است؛ اما می‌توانیم بگوییم:

یک سرویس‌دهندۀ خدمات امداد خودرو باید برای حالت‌های مختلف خدمات‌رسانی قیمت‌های متفاوت و البته متناسب داشته باشد.

انصاف رانندۀ ماشین حمل خودرو یا مدیر شرکت سرویس‌دهنده در تعرفه دادن تأثیر دارد. اگر او بیشتر از آنکه به شما راهنمایی درست و مقرون بصرفه کند، به دنبال بالا بردن خدمات و تعرفۀ خودش باشد، انصاف را رعایت نکرده است.

داشتن مجوز را فراموش نکنید. ببینید آیا آن خدمات‌دهنده جزو موارد ثبت‌شده در فهرست اتحادیه هست و مجوز فعالیت قانونی دارد یا خیر.

نکتۀ دیگر اینکه آیا یدک‌کشی که انتخاب می‌کنید، برای حمل خودروی شما مناسب است یا خیر. خودروبرهای ماشین‌های سواری، وانت، کامیونت، کامیون، خودروهای نیم‌شاسی و شاسی بلند، باهم تفاوت دارند. مثلاً بعضی یدک‌کش‌ها برای حمل پراید، پژو 405، 206، 207، ال نود، پژو پارس و درکل برای خودروهای ایرانی مناسب‌اند. برای حمل خودروهایی مثل تویوتا، جیلی، دوو و درکل ماشین‌های خارجی، به دنبال گزینۀ مناسب بگردید؛ گرچه این خودروها کمتر دچار چنین نقصی می‌شوند.

مزایای فنی کارا در ارائۀ خدمات امداد خودرو و یدک کش ماشین در کرمانشاه

یکی از نکات مهم و لازم در عملکرد فنی کارا این است که بعد از خدمات‌دهی به شما، با شما تماس می‌گیریم و کیفیت عملکرد خدمات‌دهندگان را از شما جویا می‌شویم. فنی کارا خدمات‌دهندگانش را با دقت و حساسیت انتخاب می‌کند.

نکتۀ دوم این است که رضایت شما برای ما بسیار مهم است. ما در کرمانشاه هم مثل تمام شهرهای کشور، رضایت شما را ملاک ارزیابی عملکرد طرف‌های قراردادمان قرار می‌دهیم و اگر نارضایتی ایجاد کرده باشند، ادامۀ همکاری‌ما را با آن‌ها عوض می‌کنیم.

ما برای اعتماد شما ارزش قائلیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا آن را حفظ و تقویت کنیم. کما اینکه شما در لحظاتی حساس و شاید سخت که خودرویتان خراب شده، نگرانید، دیرتان شده و…، نیاز به کمک دارید و ما وظیفۀ خودمان می‌دانیم که به تأمین هرچه‌زودتر و هرچه‌بیشتر امنیت و اعتماد شما کمک کنیم.

دسته بندی شده در: کرمانشاه, یدک کش و حمل خودرو, خدمات فنی

ارسال نظر