ارسال آگهی

بهترین مکانیک سیار کرج + تعمیر خودرو 🚗 در محل

تماس بگیرید

امروزه با افزایش خودرو در کرج و سایر شهرهای ایران، دریافت خدمات مکانیک سیار کرج نیز افزایش یافته است. بنابراین اگر شماهم جزو افرادی می باشید که همین الان در جاده و خیابان ماشینتان دچار مشکل شده است، فنی کارا همواره در دسترس شما کاربران گرامی می باشد. در ادامه می توانید لیستی از افراد مکانیک سیار در کرج و مطالبی جامع در این زمینه را مشاهده و مطالعه نمایید.

بهترین مکانیک سیار در کرج

کل کرج – ۷ صبح تا ۹ شب
( محمد مصطفائی )
محمد مصطفائی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

آنچه در ادامه این متن از مکانیکی سیار کرج خواهید خواند:

خدمات مکانیک سیار کرج

اگر هنگام رانندگی یهو ماشینتان خاموش شد و نیاز فوری به تعمیر خودرو دارید اصلا نگران نباشید. افراد تعمیرکار سیار ماشین در کرج تنها با یک تماس شما فوری خود را در هر نقطه ای کرج از باشید می رساند. برای این کار کافیست در پروفایل فرد موردنظر که در بالای صفحه قرار داده شده است شماره تلفن خود را وارد نمایید و پس از دریافت تلفن تعمیرکار با یک تماس درخواستتان را ثبت نمایید.

ازآنجایی که خدمات مکانیک سیار تهران یکی از پرتقاضاترین سرویس های کشور می باشد، فنی کارا با فراهم کردن این امکان که ساکنین شهر تهران نیز بتوانند فوری به خدمات مکانیک سیار تهران دسترسی داشته باشند تمام تلاش خود را کرده است تا حرفه ای ترین افراد را قرار دهد. بنابراین جهت دریافت تعمیرکار سیار ماشین کافیست روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

خدمات مکانیکی سیار

حضور فوری تعمیرکار سیار خودرو کرج

اما قبل از همه اینها مهم است که بدانیم مکانیک سیار کرج مورد نظر ما چه خدماتی ارائه می دهد. در ادامه ما خدماتی را که توسط تعمیرکار فنی کارا ارائه می شود ذکر کردیم:

 • تعمیر ماشین ایرانی
 • تعمیر ماشین خارجی
 • تعمیر ماشین چینی
 • تعویض تسمه دینام
 • تعویض تسمه تایم پراید
 • تعویض تسمه هیدرولیک
 • تعویض تسمه کولر
 • تعویض پمپ بنزین
 • رفع عیوب سیستم سوخت رسانی
 • رفع عیوب سیستم برق رسانی
 • رفع عیوب سیستم خنک کننده
 • تعویض سیم کلاج
 • تعویض سیم گاز
 • باتری سازی و برق خودرو
 • رفع عیوب بخاری خودرو
 • داشتن دستگاه دیاگ ایرانی
 • داشتن دستگاه دیاگ خارجی

مکانیک سیار در محل کرج

گاهی با خراب شدن ماشین در وسط خیابان زمان زیادی برای انتقال آن به تعمیرگاه را نداریم. در اینجا نیاز می باشد که با یک تماس فوری با مکانیکی سیار کرج مشکل پیش آمده را حل کرد. در سایت فنی کارا می توانید به راحتی و بدون معطلی به شماره تلفن تعمیرکار دسترسی پیدا کنید.

افراد تعمیرکار سیار خودرو فنی کارا تمامی خدمات امداد خودرو کرج را در هرنقطه ای از شهر که باشید ارائه میدهد. بنابراین اگر نیاز فوری به مکانیک سیار کرج دارید و در گلشهر، گوهر دشت، عظیمیه، محمد شهر، فردیس، صفادشت، مهرشهر و… می باشید کافیست با نزدیکترین مکانیک سیار مهرشهر و… تماس بگیرید.

شماره تعمیرکار سیار ماشین کرج

دریافت خدمات مکانیک سیار کرج در محل

افراد تعمیرکار سیار خودرو در فنی کارا همواره سعی کرده اند پس از دریافت اولین تماس مشتری فوری خود را به محل مورد نظر برسانند. بنابراین اگر در اصفهان ساکن هستید و نیاز فوری به یک مکانیک سیار ماهر خودرو دارید، وارد اینجا شوید.

مکانیک پراید در کرج

پراید به عنوان یکی از پر طرفدارترین ماشین در سراسر ایران، درخواست بسیاری هم جهت مکانیک سیار کرج نیز دارد و از آنجایی که قطعات آن به راحتی پیدا می شود تعمیر آن فوری انجام می شود. بنابراین اگر نیاز به مکانیک پراید در کرج دارید فنی کارا بهترین گزینه برای پیدا کردن افراد تعمیرکار می باشد.

توجه: خوب است بدانید که افراد تعمیرکار سیار خودرو کرج و ساری در فنی کارا نه تنها به تعمیر پراید می پردازند بلکه مهارت خوبی در تعمیر انواع ماشین های خارجی، چینی و ایرانی دارند. پس صرف نظر از مدل ماشین خود بدون معطلی در صورت نیاز با مکانیک سیار خودرو ساری در فنی کارا تماس بگیرید.

هزینه تعمیر خودرو در محل کرج

هزینه تعمیرخودرو در محل به عوامل مختلفی همچون نوع خرابی، مدل ماشین، قطعات به کار رفته و اجرت تعمیرکار بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه تعمیرکار سیار می توانید با تماس به این افراد و ذکر درخواست و مشکل پیش آمده، قیمت تقریبی آن را بدست آورید.

هزینه تعمیر ماشین در کرج

اسعلام قیمت مکانیک سیار کرج از طریق تماس با تعمیرکاران فنی کارا

دریافت خدمات مکانیک سیار کرج با فنی کارا

فنی کارا همواره در تلاش بوده است تا خدماتی را که در سایت درج می کند در راستای رضایت کاربران باشد که تا به امروزه توانسته است نظر بسیاری از مشتریان را جلب کند؛ زیرا شما می توانید در فنی کارا خدمات مکانیک سیار کرج را بدون صرف هزینه زیادی از زمان و طی کردن مراحل پیچیده مثل پر کردن فرم دریافت کنید. همچنین تیم پشتیبانی فنی کارا پس از اتمام کار از مشتریان عزیز رضایت سنجی می کند تا در صورت وجود مشکل پیگیری های لازم را انجام دهد.

فنی کارا با قرار دادن اطلاعات لازم از هر تعمیرکار سیار خودرو این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا با بررسی آنها بهترین و نزدیکترین مکانیکی سیار در کرج را انتخاب کنند و همچنین اگر انتقاد و شکایتی از آن فرد دارند با ثبت نظر آن را اعلام کنند.

رایج ترین پرسش های مکانیک سیار در کرج

تعمیرکار سیار خودرو کرج در فنی کارا چه خدماتی ارائه می دهد؟

مکانیک سیار در کرج خدمات متنوعی همچون تعویض پمپ بنزین، رفع عیوب سیستم سوخت رسانی، رفع عیوب سیستم برق رسانی، رفع عیوب سیستم خنک کننده و تعویض سیم کلاج و… ارائه می دهند.

هزینه تعمیر خودرو در محل کرج چقدر می باشد؟

هزینه تعمیرخودرو در محل به عوامل مختلفی همچون نوع خرابی، مدل ماشین، قطعات به کار رفته و اجرت تعمیرکار بستگی دارد.

آیا مکانیک سیار کرج فنی کارا تعمیر خودرو مگان را انجام میدهد؟

بله. تعمیر انواع ماشین های خارجی، چینی و ایرانی توسط افراد تعمیرکار سیار فنی کارا انجام می شود.

دسته بندی شده در: کرج, مکانیک سیار, خدمات فنی

ارسال نظر