ارسال آگهی

تعمیرات هواساز در کرج | سرویس و تعمیر هواساز کرج شبانه روزی

از آنجائیکه هواساز برای به وجود آوردن هوای مطبوع و خنک در تابستان و تولید هوای گرم در زمستان مورد استفاده خیلی از منازل قرار می گیرد و از اجزای زیادی هم تشکیل شده است در صورت بروز عیب در عملکرد هواساز می توانید از خدمات تعمیر هواساز در کرج  استفاده کنید مشخصات تعمیرکار هواساز در کرج در همین صفحه ارائه شده است.

راهنمای مطالب تعمیرات هواساز در کرج:

تعمیرکار هواساز در کرج در سایت فنی کارا

در ابتدای این صفحه از سایت فنی کارا لیست افراد تعمیرکار هواساز کرج برای شما به نمایش گذاشته شده است و شما می توانید برای دریافت تلفن تعمیرکار هواساز مورد نظر بر روی مشخصات آن کلیک کرده و در صفحه بعد شماره تلفن تعمیرکار هواساز در کرج برای شما به نمایش گذاشته می شود.

تعمیرکار هواساز در کرج

در قسمتی که شما تلفن تعمیرکار را مشاهده می کنید می توانید نظرسنجی مربوط به فنی کار را هم بررسی کنید چرا که این نظرسنجی طبق نظرات و میزان رضایت مشتریان دیگر از تعمیرکار هواساز کرج می باشد و شما با دیدن این قسمت می توانید تصمیم قاطع تری بگیرید.

سایت فنی کارا به آدرس WWW.FaniKara.com در تمامی زمینه های فنی فعالیت می کند و شما را در هر زمانی و هر شهری تنها نمی گذارد چرا که فعالیت گسترده این سایت توسط فنی کاران فعال در تمامی شهرها باعث محبوبیت بیشتر این سایت شده است.

تعمیرکار هواساز کرج

شما برای دریافت خدمات سرویس و تعمیر هواساز در تهران، قم، تبریز، شیراز و… می توانید در ابتدای صفحه نسبت به انتخاب شهر و منطقه موردنظر اقدام کنید و شماره تعمیرکار هواساز در تهران را در اختیار داشته باشید.

انواع خدمات تعمیرات هواساز در کرج

هواساز جزء دستگاههایی است که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد به طوریکه در تمام فصول سال این وسیله در حال کار کردن است و طبیعی است که به موتور آن فشار وارد شده و دچار نقص فنی شود و یا اینکه هوای گرم را در زمستان رد و بدل نکند حتی ممکن است که در تابستان شما هم هوای خشک و گرم را در داخل خانه احساس کنید.

تمامی این موارد از عیب های رایج هواساز می باشد و قطعا فقط تعمیرکار هواساز در کرج از عهده آن بر می آید و به شدت توصیه می شود که از هرگونه  دستکاری در قطعات آن جلوگیری شود.

تعمیر هواساز کرج

خدماتی بسیاری در زمینه تعمیرات هواساز در کرج وجود دارد که در اینجا به ذکر موارد کلی تر اکتفا می شود.

  • سرویس و تعمیرات انواع هواساز در کرج بدون تعطیلی + شبانه روزی+ حضور در محل با قیمت مناسب
  • نصب و راه اندازی سیستم های تهویه هوای سرمایشی و گرمایش (هواساز) در کرج
  • نصب هواساز در مدل های مختلف آن مانند: هواساز خانگی، آپارتمانی، ساختمانی هواساز صنعتی
  • نصب هواساز در سالن های بزرگ مانند سردخانه ها، سالن پرورش قارچ و…
  • نصب کندانسور هواساز در کرج
  • تعمیر کمپرسور هواساز، ترموستات و…
  • شستشوی فیلتر هواساز 
  • تعمیر هواساز سامسونگ 
  • نصب، سرویس، تعمیر هواساز ال جی، گودمن، ساری پویا و…

تعمیر هواساز در کرج

تعمیر ترموستات هواساز

دستگاه هواساز برای ایجاد هوای مطبوع به صورت سرد و گرم در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد. از ترموستات برای کنترل هواساز استفاده می شود.

ترموستات باعث می شود دمای محیط به وسیله عملکرد هواساز تغییر کند. اگر در هر شرایطی ترموستات دچار مشکل شود جهت تعمیر ترموستات هواساز باید آن را بررسی کرد و در صورتی که با تعمیرکردن درست نشد باید آن را تعویض کرد.

تعمیر ترموستات هواساز در کرج

تعمیرکار هواساز در کرج برای اینکه بتواند ترموستات هواساز را تعمیر کند از دستگاه الکترونیکی پیشرفته ایی به نام اسیلوسکوپ استفاده می کند. این دستگاه تمامی اجزا و قطعات ترموستات را تست می کند و بعد از نشان دادن نتیجه به تعمیرکار هواساز تصمیم برای تعویض یا تعمیر این قطعه گرفته می شود.

از جمله قطعاتی که توسط اسیلوسکوپ تست می شوند مدارات روی برد، آی سی، خازن، کلیدها و قطعات سنسور حساس به دما می باشند و در شرایطی که ترموستات به خوبی کار نکند دستگاههای هواساز دچار مشکلات زیادی می شوند مشکلاتی مانند: اختلال در عملکرد الکتروموتور به صورت غیرعادی و خراب شدن آن که این اختلال باعث می شود تهویه مناسب برای محیط سرد یا گرم وجود نداشته باشد.

بنابراین تعویض یا تعمیر کردن ترموستات طبق نظر تعمیرکار هواساز در کرج انجام می شود چرا که ترموستات عامل مهمی در عملکرد صحیح هواساز است که به دو صورت آنالوگ و دیجیتال وجود دارد.

ترموستاتی که از نوع آنالوگ می باشد از پیچیدگی کمتری نسبت به نوع دیجیتال برخوردار است. از ترموستات های دیجیتال و آنالوگ در داخل هواسازهای آپارتمانی و صنعتی استفاده می کنند.

تعمیر ترموستات هواساز در کرج

علت چکه کردن آب از هواساز

یکی از خدماتی که تعمیرکار هواساز در کرج انجام می دهد این است که علت چکه کردن آب از هواساز را پیدا کرده و آن را برطرف نماید.

یکی از دلایلی که باعث چکه کردن آب از هواساز می شود این است که لوله خروجی درین در هواساز در سطح خیلی بالایی از دستگاه نصب شده است و شیب موردنیاز برای خارج شدن آب درین وجود ندارد و آب از تشک درین لبریز می شود و چکه میکند برای اینکه این مشکل را بتوان برطرف کرد باید از پمپ درین استفاده کرد.

چکه کردن آب از هواساز- تعمیر هواساز کرج

یکی از احتمالات دیگر این است که آب از در کویل اواپراتور یخ زده است و وقتی که دستگاه خاموش می شود به صورت سریع این یخ ها آب شده و از آنجائیکه حجم آب تولید شده  توسط یخ ها بیشتر از حجم لوله درین می باشد باعث می شود که آب از تشک درین چکه کند.

طبق نظرات بسیاری از افراد تعمیرکار هواساز در کرج یکی از دلایل چکه کردن آب از هواساز  ممکن است این باشد که در مناطق شرجی مانند شمال و جنوب کشور در بعضی مواقع کویل آب داغ در قسمت خروجی هوا نصب می شود و هوای درون دستگاه این کویل را تا حد بسیار زیادی خنک می کند و در همین حین عمل تقطیر روی کویل ها اتفاق می افتد و باعث می شود که آب چکه کند.

رفع چکه کردن آب از هواساز در تعمیرات هواساز کرج

در برخی مدل های هواساز ممکن است سایز کانال برگشت هوا کوچکتر از حد استاندارد باشد و داخل هواساز فشار منفی اتفاق می افتد و همین عمل باعث می شود که تخلیه آب از تشک درین صورت نگیرد و باعث چکه کردن آب از هواساز می شود.

دسته بندی شده در: کرج, تعمیر هواساز, خدمات فنی

ارسال نظر