ارسال آگهی

تعمیرکار آبگرمکن دیواری در اصفهان | تعمیر انواع آبگرمکن‌

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

شما در صفحه تعمیر آبگرمکن دیواری اصفهان در سایت فنی کارا، می توانید از شماره بهترین متخصصین و تعمیرکار آبگرمکن دیواری، برقی، گازی و آبگرمکن قدیمی و ایستاده و… استفاده کنید و با آنها تماس بگیرید.

اسامی و شماره تعمیرکاران آبگرمکن اصفهان

کل شهر اصفهان – ۹ صبح تا ۷ شب
( اشکان جودکی )
اشکان جودکی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
90%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – سپاهان شهر – ۷ صبح تا ۸ شب
( فرزاد جهان گرد )
فرزاد جهان گرد

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – ۸ صبح تا ۸ شب
( احمد مهرابی فودانی )
احمد مهرابی فودانی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

90%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
90%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

فقط داخل شهر اصفهان – ۷ صبح تا ۱۰ شب
( مصطفی یارعلی )
مصطفی یارعلی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – ۸ صبح تا ۱۱ شب
( بهمن الله بخشی )
بهمن الله بخشی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – سپاهان شهر – ۸ صبح تا ۱۰ شب
( مسعود بازیاری )
مسعود بازیاری

امتیازدهی مشتریان قبلی:

90%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
91%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

فهرست مطالب برای تعمیرکار آبگرمکن دیواری در اصفهان

آبگرمکن از وسایل ضروری زندگی است که امروزه در زندگی شهرنشینی یا روستا نشینی استفاده از آن، مخصوصاً برای استحمام کاربرد زیادی دارد.
این وسیله همانند دیگر وسایل منزل طول عمر مفیدی دارد و بعد از یک مدت کارکردن، نیازمند سرویس و نگهداری توسط تعمیرکار آبگرمکن می باشد. لذا ما در سایت فنی کارا، دسته تعمیر آبگرمکن را راه اندازی کرده ایم تا بتوانید به سادگی با تعمیرکار آبگرمکن دیواری یا هر نوع آبگرمکن دیگر در اصفهان آشنا شوید و به سادگی با آنها تماس حاصل نمایید.

تعمیر آبگرمکن دیواری اصفهان

سرویس آبگرمکن دیواری با تعمیرکار آبگرمکن دیواری اصفهان در سایت فنی کارا

آشنایی با خدمات تعمیرکار آبگرمکن دیواری در اصفهان

با وجود نصب چشمگیر و استفاده روز افزون از آبگرمکن دیواری مثل آبگرمکن بوتان و… از میان دیگر مدل ها در ایران به دلیل جاگیر نبودن و دائمی بودن آب گرم آنها و هم چنین برخورداری از دیگر مزایا، امروزه بیشتر فعالیت های تعمیرکار آبگرمکن مربوط به مدلهای دیواری است ولی تعمیرکار آبگرمکن دیواری در اصفهان توانایی انجام کارهای بسیاری را دارا می باشد و می تواند خدمات زیر را در محل به شما ارائه کند:

 • تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان در اصفهان
 • تعمیر آبگرمکن مخزنی اصفهان
 • تعمیر آبگرمکن ایستاده اصفهان
 • خدمات تعمیر آبگرمکن گازی
 • تعمیر آبگرمکن های برقی
 • تعمیر پکیج بوتان، ایران رادیاتور و…

و کلی خدمات دیگر را که مربوط به تعمیر آبگرمکن می شود، می توانید در هر شهری غیر از اصفهان که هستید مانند تهران دریافت کنید.
برای این کار فقط کافی است به صفحه تعمیر آبگرمکن تهران در سایت فنی کارا مراجعه کنید و با یکی از تعمیرکاران آبگرمکن های مختلف، بر اساس امتیاز و یا نزدیکی به محل سکونتتان تماس بگیرید تا خودشان را سریعاً به شما برسانند.

خدمات فوری تعمیر آبگرمکن دیواری در اصفهان

معرفی انواع خدمات تعمیرکار آبگرمکن دیواری در اصفهان

نکات مهم قبل از تماس با تعمیرکار آبگرمکن دیواری

معمولاً برخی مشکلات هستند، که لازم نیست برای رفع آنها با تعمیرکار آبگرمکن دیواری یا دیگر مدلهای آبگرمکن تماس بگیرید و جهت عیب یابی هزینه ای پرداخت کنید، چرا که این اشکالات را می توانید خودتان به راحتی و با توجه به نکات ذیل برطرف کنید:

 1. آبگرمکن گازی شما جرقه نمی زند: ابتدا باید ترانس آن را چک نمایید یا پریزی که به آن ترانس وصل شده را بررسی نمایید و در صورت برطرف نشدن مشکل، با تعمیرکار آبگرمکن اصفهان تماس بگیرید.
 2. روشن نشدن آبگرمکن دیواری گازی: برای تعمیر این عیب آبگرمکن ها، ابتدا باید شیر آب ورودی و شیر گاز ورودی را کنترل کنید و حتی شعله شمعک را با فندک امتحان کنید و اگر روشن نشد و یا روشنایی آن پایدار نبود، می توانید با تعمیرکار آبگرمکن دیواری در اصفهان تماس بگیرید.
 3. تعمیر آبگرمکن برقی: واحدهایی که از آبگرمکن برقی استفاده می کنند، باید دقت کنند که به ازای هر یک ساعت روشن ماندن بخاری برقی ۱۰ دقیقه باید آبگرمکن خاموش باشد، در غیر این صورت المنت آن و یا دیگر اجزای مربوطه آسیب می بیند. این آبگرمکن ها حساس هستند و برای تعمیر آبگرمکن برقی، با متخصص مربوطه در این زمینه تماس بگیرید.
تعمیرکار آبگرمکن برقی در اصفهان

بررسی و عیب یابی اشکالات موجود توسط تعمیرکار آبگرمکن برقی اصفهان در سایت فنی کارا

به طور کلی اکثر آبگرمکن های دیواری با فشار آب کار می کنند و ممکن است در صورت پیش آمدن مشکل در ورودی آب آنها یا رسوب گرفتن در لوله های مبدلشان، به خوبی کار نکنند. در این صورت اگر آب، گرم و سرد می شود یا اینکه فشار خروجی آب پایین است یا مشعل آبگرمکن روشن نمی ماند، باید حتماً به تعمیرکار آبگرمکن دیواری اصفهان اطلاع دهید تا هر چه سریعتر این مشکل را در محل برطرف نماید.

ممکن است عده ای از همراهان سایت فنی کارا، از پکیج برای گرم کردن آب منزلشان استفاده کنند. در اینجا لازم است اشاره کنیم، که برخی از تعمیرکاران آبگرمکن دیواری فنی کارا می توانند تعمیر پکیج را هم به خوبی انجام دهند، چرا که ایرادات تقریباً یکسانی در مدلهای پیشرفته آنها وجود دارد.
لذا اگر در مشهد هستید و نیاز به تعمیر و سرویس پکیج دارید، خیلی ساده و بدون هیچ نگرانی می توانید خیلی سریع روی لینک صفحه تعمیرات پکیج در مشهد کلیک کنید، تا بتوانید از خدمات فنی آنها برای درست شدن پکیج خود استفاده نمایید.

قیمت تعمیر آبگرمکن مخزنی اصفهان چقدر است؟

با وجود اینکه زمان زیادی از طول عمر تولید آبگرمکن های مخزنی می گذرد، ولی هنوز هم برخی از افراد هستند به دلیل خرابی کم آنها و شاید هزینه پایینی که دارند از این آبگرمکن ها استفاده می کنند. باید همیشه مراقب این نوع آبگرمکن ها به دلیل اینکه بخار شکن یا شیر کنترل فشارشان درست کار کند، باشید و دمای آب در آنها دقت نمایید که بالاتر از ۷۰ یا ۸۰ درجه سانتی گراد نرود.

هزینه تعمیر آبگرمکن مخزنی اصفهان، بستگی به میزان سوراخ شدن منبع یا خرابی قطعه آن دارد و بیشترین خرابی آن مربوط به سوراخ شدن همین منبع یا مشعللشان می باشد، که هزینه ی آن بسته به نوع جوشکاری مخزن و میزان سوراخ بودن متغیر است.

اجرت تعمیرکار آبگرمکن مخزنی در اصفهان

تعیین اجرت تعمیرکار آبگرمکن مخزنی، بستگی به میزان سوراخ شدن منبع آن دارد.

اجرت تعمیرکار آبگرمکن دیواری در اصفهان

البته هزینه و دستمزد تعمیرکار آبگرمکن دیواری در اصفهان، به عوامل زیر بستگی دارد که عبارتند از:

 • هزینه عیب یابی
 • دستمزد تعمیرکار آبگرمکن
 • نوع آبگرمکن دیواری که برقی باشد یا گازی
 • هزینه رفت و آمد
 • هزینه تعداد قطعات تعویض شده
 • هزینه شستشوی لوله های مسی و یا تعویض آنها در صورت باز نشدن مسیر لوله های مبدل

اینها مواردی هستند که می تواند در قیمت تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان اصفهان یا هر نوع آبگرمکن و پکیج دیگر تأثیر گذار باشد.
ولی می توانیم به جرعت این اطمینان خاطر را به شما بدهیم که افراد فنی ما در سایت فنی کارا، می توانند با قیمت مناسب تعمیر آبگرمکن ایستاده، دیواری و مخزنی و… را در اصفهان به صورت تضمینی به عهده بگیرند و مشکل آب گرم منزلتان را حل نمایند.
لذا شما به هر کار فنی مثل تعمیر پکیج، تعمیر آبگرمکن، بخاری و …. نیاز داشتید، فقط کافی است به سایت فنی کارا به آدرس www.fanikara.com مراجعه کنید و با انتخاب دسته و شهر مورد نظر خود، از خدمات ما به آسانی و با اطمینان خاطر استفاده نمایید.

سؤالات متداول درباره تعمیر آبگرمکن اصفهان

تعمیرکار آبگرمکن دیواری اصفهان آیا تعمیر آبگرمکن قدیمی را انجام می دهد؟

شما برای تعمیر هر نوع آبگرمکن در اصفهان، مثل تعمیر آبگرمکن مخزنی، دیواری، ایستاده، برقی، گازی و… می توانید از تجربه های تعمیرکار آبگرمکن دیواری ماهر در فنی کارا استفاده نمایید.

تعمیرکار آبگرمکن اصفهان در این زمینه چه خدماتی را به کاربران ارائه می دهد؟

شما می توانید بدون واسطه با تعمیرکار مورد نظر خود، در ارتباط باشید و برای دریافت خدمات تعمیر آبگرمکن در انواع برندها و یا تعمیر پکیج و… با مراجعه به صفحه هر فنی کار و آشنایی با زمینه های تخصص وی اقدام نمایید.

هزینه تعمیرات آبگرمکن چقدر است؟

برای تعمیر آبگرمکن مخزنی و یا دیواری، آبگرمکن پلار، بوتان، ایران رادیاتور و… باید به نوع خرابی و هزینه تعویض قطعات در صورت نیاز توجه نمود، البته بخشی از هزینه هم بابت ایاب و ذهاب به تعمیرکار آبگرمکن اصفهان باید پرداخت شود.

دسته بندی شده در: اصفهان, تعمیر آبگرمکن, خدمات فنی

ارسال نظر