ارسال آگهی

لوله کشی آب اصفهان شبانه روزی؛شماره لوله کش سیار

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

لوله کشی آب اصفهان از ضروری ترین خدماتی می باشد که ساختمان ها و منازل برای مصارف خود نیاز دارند. بنابراین بسیار مهم می باشد فردی که به عنوان لوله کش اصفهان این خدمات را ارائه می دهد از مهارت و تخصص بالایی برخوردار باشد. امروزه برای دریافت خدمات آنلاین لوله کشی آب ساختمان اصفهان سایت هایی همچون فنی کارا این امکان را فراهم کرده اند تا مشتریان گرامی به راحتی بتوانند با انتخاب بهترین لوله کش سیار درخواست خود را فوری ثبت نمایند.

لیست شماره تلفن و افراد لوله کش سیار اصفهان

داخل شهر اصفهان – ۸ صبح تا ۱۱ شب
( بهمن الله بخشی )
بهمن الله بخشی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

91%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – سپاهان شهر – ۸ صبح تا ۱۰ شب
( مسعود بازیاری )
مسعود بازیاری

امتیازدهی مشتریان قبلی:

90%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
90%
:تمیز کار بودن
91%
:ارائه فاکتور
91%
:وقت شناسی
91%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – ۸ صبح تا ۱۰ شب
( رضا عالی پورمرغملکی )
رضا عالی پورمرغملکی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

97%
:نحوه برخورد
96%
:تخصص فنی
98%
:تمیز کار بودن
96%
:ارائه فاکتور
96%
:وقت شناسی
97%
:امتیاز کل

داخل شهر اصفهان – ۸ صبح تا ۸ شب
( احمد مهرابی فودانی )
احمد مهرابی فودانی

امتیازدهی مشتریان قبلی:

90%
:نحوه برخورد
91%
:تخصص فنی
93%
:تمیز کار بودن
92%
:ارائه فاکتور
90%
:وقت شناسی
92%
:امتیاز کل

آنچه در ادامه این مطلب از خدمات لوله کشی در اصفهان می خوانید:

خدمات لوله کشی آب اصفهان

لوله کشی ساختمان اصفهان که یکی از زیر مجموعه های خدمات تاسیسات اصفهان می باشد بخش های مختلفی دارد. به طور مثال تعمیرات لوله کشی ، نصب لوله، تعویض و… از جمله بخش های خدمات لوله کشی آب اصفهان می باشد که در ادامه می توانید بخش های دیگری از این خدمات را که توسط افراد تعمیرکار لوله کش اصفهان انجام می شود را مشاهده نمایید:

  • نصب و تعمیر پمپ آب
  • لوله کشی آب اصفهان
  • نصب شیرآلات
  • فنرزنی و بازکردن لوله های آب و فاضلاب
خدمات لوله کشی آب

لوله کشی آب اصفهان، نصب لوله و… توسط مجرب ترین افراد

تعمیرات لوله کشی ساختمان اصفهان

معمولا خانه هایی که چندین سال از عممرشان می گذرد و یا قدیمی محسوب می شوند، لوله های آنها فرسوده شده است و نیاز به تعویض دارد. اقدام نکردن به موقع برای حل این مشکل در آینده می تواند خسارت های بسیاری را در بر داشته باشد. بنابراین با مراجعه به لوله کش اصفهان هرچه سریعتر این مشکل را حل نمایید.

متخصصین لوله کشی آب کرج همواره پس از دریافت اولین تماس فوری خود را به محل می رسانند. بنابراین اگر ساکن کرج می باشید و نیاز فوری به دریافت خدمات لوله کشی آب دارید کافیست با شماره لوله کش در کرج فنی کارا تماس بگیرید.

قیمت لوله کشی آب اصفهان

افراد لوله کشی آب اصفهان در فنی کارا موظف می باشند تا هزینه لوله کشی آب را براساس نرخنامه اتحادیه لوله کشی ساختمان اصفهان تعیین کنند. اما عوامل مختلفی در تعیین هزینه نهایی کار لوله کشی موثر می باشد که در ادامه این موارد را توضیح داده ایم:

  • جنس لوله: در لوله کشی اصفهان یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن اهمیت ویژه ای داد جنس لوله می باشد. طبیعتا هرچه جنس لوله با کیفیت تر باشد هزینه بالاتر و از آنطرف هم طول عمر آن بیشتر می باشد.
  • میزان متراژ لوله کشی: میزان متراژ خانه و ساختمان موثرترین عامل در تعیین قیمت لوله کشی ساختمان است؛ زیرا هرچه متراژ خانه کمتر میزان اندازه لوله هم کمتر است و هرچه متراژ خانه بیشتر میزان لوله موردنیاز بیشتر می شود.
  • اجرت لوله کش اصفهان: پرداخت دستمزد و اجرت لوله کش سیار اصفهان یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین هزینه لوله کشی می باشد.
  • خرید لوازم و لوله بر عهده لوله کش باشد: ممکن است بعضی از افراد در کار لوله کشی هیچ پیش زمینه ای نداشته باشند و نیاز باشد تا لوله کش اصفهان تمامی لوازم مورد نیاز را خریداری نماید که در تعیین قیمت لوله کشی آب اصفهان اثرگذار می باشد.

خدمات لوله کشی آب و نصب شیرآلات در تهران با مناسبترین قیمت توسط ماهرترین افراد انجام می شود. جهت استعلام دقیق قیمت لوله کشی آب در تهران وارد لینک مربوطه شوید و از طریق تماس با لوله کش سیار آب هزینه را دریافت نمایید.

قیمت لوله کشی آب در اصفهان

عوامل موثر در تعیین هزینه نهایی لوله کشی آب اصفهان

لوله کش اصفهان را در فنی کارا بیابید

همانطور که در ابتدای صفحه مشاهده کردید فنی کارا لیستی از افراد و همچنین شماره لوله کش اصفهان را برایتان قرار داده است. برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب را از بین این افراد داشته باشید می توانید در پروفایل هر فرد میزان رضایت های سایر مشتریان و توضیحات تکمیلی را مشاهده نمایید.

پس از اینکه فرد مورد نظر برای لوله کشی آب اصفهان را انتخاب کرده اید با ثبت شماره خود در پروفایل آن شخص می توانید شماره تلفن و مشخصات کامل آن را دریافت نمایید.

اگر نیاز به دریافت لوله کشی شبانه روزی اصفهان دارید می توانید در فنی کارا با پیداکردن افرادی که این خدمات را ارائه می دهند در تماس باشید.

لوله کش آب در اصفهان

شماره تلفن لوله کشی آب اصفهان شبانه روزی

سوالات متداول در خصوص لوله کشی در اصفهان

قیمت خدمات لوله کشی آب اصفهان چقدر می باشد؟

هزینه دریافت لوله کشی در اصفهان به عوامل مختلفی همچون اجرت لوله کش، متراژ لوله کشی آب، جنس لوله و اگر خرید لوازم بر عهده لوله کش باشد بستگی دارد.

آیا نصب شیرآلات توسط افراد لوله کش فنی کارا در اصفهان انجام می شود؟

بله. یکی دیگر از خدماتی که تمامی افراد لوله کشی اصفهان در سایت فنی کارا ارائه می دهند نصب انواع شیرآلات می باشد.

ساعت کاری لوله کش سیار اصفهان در فنی کارا چگونه می باشد؟

افراد لوله کش در فنی کارا از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ شب خدمات لوله کشی آب ارائه میدهند که برخی از این افراد به صورت شبانه روزی نیز فعالیت دارند.

دسته بندی شده در: اصفهان, لوله کشی آب و نصب شیرآلات, خدمات فنی

ارسال نظر